מחפש המלצה על חברת ביטוח אמינה- פוליסת דירה.

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
bariko (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1449 פעמים
קיבל תודות: 347 פעמים

מחפש המלצה על חברת ביטוח אמינה- פוליסת דירה.

נושא שלא נקרא #1 

שלום רב,
עד עתה הייתי מבוטח בביטוח ישיר, פוליסת בריאות וגם דירה.
אחרי שנוכחתי לדעת שהסוכנים שלהם רמאים ונוכלים, ביטלתי את פוליסת הבריאות, והחלטתי גם לא לחדש את פוליסת הדירה.

כעת מחפש אלטרנטיבה ראויה, אשמח לשמוע המלצות.
רצוי מכאלה שהיו זקוקים להפעיל את הביטוח, ויכולים לתת חוות דעת חיובית.

תודה רבה

dudib
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
שם מלא: דודי
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 37 פעמים

Re: מחפש המלצה על חברת ביטוח אמינה- פוליסת דירה.

נושא שלא נקרא #2 

חברת ביטוח אמינה ?
זה אוקסימורון
מנסיוני הרע בשנים האחרונות ביטוחי חיים וביטוחיי רכב ,מול כמה חברות ביטוח , הגעתי כמעט תמיד לויכוחים צורמים במקרה הטוב ועד למשפטים במקרה הרע .
אגב , בהכל זכיתי , בעיקר בשל טיעונים אינפנטיליים של חברות הביטוח.
צריך להבין כנראה שכל התעסקות מול חברת הביטוח דורשת מאמץ

carmonle
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ערן כרמון
נתן תודות: 84 פעמים
קיבל תודות: 105 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

17/03/2021 0:35  
bariko כתב:
שלום רב,
אחרי שנוכחתי לדעת שהסוכנים שלהם רמאים ונוכלים, ביטלתי את פוליסת הבריאות, והחלטתי גם לא לחדש את פוליסת הדירה.

תודה רבה
...
התנסחות מאוד בעייתית שכוללת קהל רחב

חברות ביטוח גובות פרמיה ומעדיפות להמנע מתשלום תביעה כשניתן

כל חברות הביטוח ראויות לרבות ביטוח ישיר

שאין הסכמות , הדרך היחידה היא צעדים משפטיים ויש כאלו שמוותרים, אני הגעתי לבימ"ש תביעות קטנות בביטוח דירה

בהצלחה

Moshe984
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 195 פעמים
קיבל תודות: 161 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

17/03/2021 15:29  
dudib כתב:
חברת ביטוח אמינה ?
זה אוקסימורון
מנסיוני הרע בשנים האחרונות ביטוחי חיים וביטוחיי רכב ,מול כמה חברות ביטוח , הגעתי כמעט תמיד לויכוחים צורמים במקרה הטוב ועד למשפטים במקרה הרע .
אגב , בהכל זכיתי , בעיקר בשל טיעונים אינפנטיליים של חברות הביטוח.
צריך להבין כנראה שכל התעסקות מול חברת הביטוח דורשת מאמץ
...
לפי דעתי ונסיוני, פשוט אין.

bariko (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1449 פעמים
קיבל תודות: 347 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

תודה רבה על התגובות.
אם כך המסקנה שכולם אותו הדרעק, פשוט צריך לבחור באחד אחר...

Amir64
גורו
גורו
נתן תודות: 178 פעמים
קיבל תודות: 1733 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

המטרה של חברת ביטוח היא להרוויח כמה שיותר מההפרש בין מה שלקוחות משלמים לה, ובין מה שהיא משלמת ללקוחות.
בגדול, ככל שחברה לוקחת פרמיה נמוכה יותר, כך היא תקשה על הלקוח בעת קרות מקרה הביטוח, כלומר ברגע בו היא צריכה להוציא כסף.
לרוב, חברה שרואה שלא מדובר במקרה ש- 100% שופט יפסוק לרעתה כי אין כל סיבה לא לשלם ללקוח, היא תעדיף להמר ולהקשות על הלקוח.
חלק מהלקוחות מוותרים, חלק הולכים למשפט, וגם אם הם זוכים, החברה משלמת רק מה שהייתה אמורה לשלם מראש, ולא קנסות שירתיעו אותה מנוהג זה, אז מה אכפת לה?
ממילא היא משלמת בכל מקרה לעורכי הדין שלה.

gilg7
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 552 פעמים
קיבל תודות: 272 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

דווקא הנסיון שלי עם ביטוח ישיר בביטוח דירה טוב מאוד (ללא סוכן):
לא רק שנתנו לי את המחיר הכי טוב (אחרי משא ומתן ארוך של מספר ימים) אלא יצא לי גם לתבוע אותם 3-4 פעמים על נזקי צנרת ובכל הפעמים הם כיבדו את ההסכם יפה מאוד ושילמו לי אלפי ש"ח.
אפילו לא טענו שיש לי ריבוי מקרים של נזילת צנרת.
אני חושב שאם פועלים מהר לפי הספר אין להם הרבה ברירות.
- מייד כשקורה מקרה ביטוח אני מתקשר אליהם, אפילו לפני הטלפון לבעל מקצוע, מודיע על המקרה ומבקש הנחייות.
- צריך לוודא עם בעלי המקצוע (אינסטלטור, שיפוצניק, צבעי) שהוא יודע לכתוב דו"ח שמיועד לחברות ביטוח - כמעט כולם יודעים.
- החלק הקשה הוא לקבל אישור שמאי של חברת הביטוח לפני התחלת העבודה. צריך לבחור בעל מקצוע עם סבלנות. שלחתי להם דו"ח מפורט עם הרבה תמונות והצעת מחיר ותמיד קיבלו אותה.

במקרה של ביטוח חיים המצב יותר פשוט: בנאדם חי או מת. מקרה הביטוח פה ברור.
אבל יש תקופה של 3 שנים שבהן חברת הביטוח יכולה לטעון שסיבת המוות היא ממצב שקדם לביטוח. לכן יש ייתרון להישאר עם אותה פוליסה מעל 3 שנים. אחרי 3 שנים אסור להם להשתמש בטענה הזאת.
מה שכן, אם מישהו מעשן למשל וטוען שלא עישן אז טענת הרמייה עומדת להם ללא הגבלת זמן, לכן חשוב ברכישת ביטוח חיים להוסיף כמה שיותר מידע, אפילו מידע גבולי.
בביטוח חיים שלי התעקשתי שיירשמו את כל הבעיות הרפואיות שלי למרות שידעתי שהפרמיה תעלה קצת. עדיף לשלמ מעט יותר בשביל לדעת שלא יוכלו לטעון בעתיד על רמייה.
dudib
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #8 

18/03/2021 2:35  
Amir64 כתב:
המטרה של חברת ביטוח היא להרוויח כמה שיותר מההפרש בין מה שלקוחות משלמים לה, ובין מה שהיא משלמת ללקוחות.
בגדול, ככל שחברה לוקחת פרמיה נמוכה יותר, כך היא תקשה על הלקוח בעת קרות מקרה הביטוח, כלומר ברגע בו היא צריכה להוציא כסף.
לרוב, חברה שרואה שלא מדובר במקרה ש- 100% שופט יפסוק לרעתה כי אין כל סיבה לא לשלם ללקוח, היא תעדיף להמר ולהקשות על הלקוח.
חלק מהלקוחות מוותרים, חלק הולכים למשפט, וגם אם הם זוכים, החברה משלמת רק מה שהייתה אמורה לשלם מראש, ולא קנסות שירתיעו אותה מנוהג זה, אז מה אכפת לה?
ממילא היא משלמת בכל מקרה לעורכי הדין שלה.
...
בגדול כל מה שכתבת נכון .
השיטה שהחברות עובדות היא כנראה "שיטת מצליח" .
בהתחלה מסרבות , לאחר ויכוח מציעות אחוז מסויים ולאחר תביעה הם עושות הכל כדי לסגור עניין ללא פסק דין.
בסיכום אצלי שילמו הכל + הוצאות שהיו לי + שכר טירחה (35% יותר מהתביעה).
במהלך התהליך הסכימו אפילו לשלם לי 50% יותר ממה שהגיע לי רק כדי שאוותר על הפוליסה .

dudib
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #9 

צריך סבלנות וכסף נזיל לכל התהליך ולמי שאין אז מוותר להם.

eizen5
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 520 פעמים
קיבל תודות: 92 פעמים

נמחק.

נושא שלא נקרא #10 

נמחק.
נערך לאחרונה על ידי eizen5 ב 30/12/2023 19:54, נערך פעם 1 בסך הכל.

Moshe984
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 195 פעמים
קיבל תודות: 161 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

ביטוח תכולת בית זה יותר לשקט הנפשי, כשתצטרך להוציא מהם משהו זה יהיה מלחמה, גם כל הכספים שתשלם עד שתקבל יעברו את סכום הפיצוי.
הם מנפחים עלויות ומבטחים דברים ופריטים חסרי משמעות כגון ארונות ספות וכו כדיי לנפח את הסכום החודשי שתשלם פר חודש/שנתי, כשתצטרך משהו חס וחלילה הם יבקשו קבלות קניה עבור כל מוצר, על כל פריט, אחרת לא מחזירים או מחזירים מחיר משוער של מוצר משומש וזה גם אחרי מלחמות התשה אינסופיות, בכל אופן בהצלחה לך.

Ba6Ra6K
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

מניסיון שלי כסוכן ביטוח לרוב בעיות מתגלות כשהציפיות של הלקוח לא תואמות למה שהוא ביטח. זה קורה בד''כ כי את הלקוח רק מעניין המחיר ואיזה הנחה ניתן לתת והוא לא ממש מתעניין בתנאים, ואז שקורה מקרה ביטוח מתגלים הפערים בין מה שהוא רצה לבין מה שיש לו.

כשאני נותן הצעה לביטוח דירה אני שואל את כל השאלות ומסביר את המשמעות של הסעיפים החשובים ואז שהלקוח מבין מה הוא מקבל, עניין המחיר מקבל חשיבות נמוכה יותר.
17/03/2021 0:35  
bariko כתב:
שלום רב,

תודה רבה
...
דבר ראשון. בביטוח ישיר מי שמוכר את הביטוח אלה לא סוכנים. אין להם רישיון לסוכן ביטוח אלא רק מוקדנים. דבר שני, כמו שאתה שמעת שהם רמאים ונוכלים, ככה מישהו אחר יגיד שהם טובים ואמינים. הכל תלוי בניסיון של אותו מבוטח מולם בדומה לכל חברה אחרת.

אני לא בא "למכור" ספציפית את עצמי, אבל ברגע שיש לך סוכן שאתה מאמין בו ועושה לך פוליסה כמו שצריך ומייצג אותך מול חברת הביטוח, זה לא משנה איזה חברה תהיה מבוטח בה, אתה תקבל את מה שמגיע לך. ברגע שאתה עושה פוליסה ישירות בחברת הביטוח, אתה נתון לחסדיהם של חברת הביטוח וצריך להתמודד לבד.

dudib
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #13 

18/03/2021 14:34  
shmizan כתב:
18/03/2021 14:02  
dudib כתב:
במהלך התהליך הסכימו אפילו לשלם לי 50% יותר ממה שהגיע לי רק כדי שאוותר על הפוליסה .
...
מה המשמעות של "לוותר על פוליסה"?
...
ביטוח מחלות קשות שלאחר תביעה על סרטן הם החליטו שהפוליסה מסוכנת להם ולא כדאית , והיו מוכנים לשלם 150% בתנאי שנסגור את הפוליסה ולא נמשיך אותה

dudib
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #14 

18/03/2021 15:02  
Ba6Ra6K כתב:

אני לא בא "למכור" ספציפית את עצמי, אבל ברגע שיש לך סוכן שאתה מאמין בו ועושה לך פוליסה כמו שצריך ומייצג אותך מול חברת הביטוח, זה לא משנה איזה חברה תהיה מבוטח בה, אתה תקבל את מה שמגיע לך. ברגע שאתה עושה פוליסה ישירות בחברת הביטוח, אתה נתון לחסדיהם של חברת הביטוח וצריך להתמודד לבד.
...
בלי להכיר אותך ולא כדי לפגוע בך ולא מנסה לעשות הכללות , אבל העו"ד בתביעה "הסביר" לי שהסוכן ביטוח לפני הכל הוא "שלוח" של חברת הביטוח.
ואני כל השנים חשבתי שהוא בצד שלי ומייצג אותי .
הבנתי בדרך הקשה שזה לא כך.

Ba6Ra6K
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

18/03/2021 15:42  
dudib כתב:
18/03/2021 15:02  
Ba6Ra6K כתב:

...
בלי להכיר אותך ולא כדי לפגוע בך ולא מנסה לעשות הכללות , אבל העו"ד בתביעה "הסביר" לי שהסוכן ביטוח לפני הכל הוא "שלוח" של חברת הביטוח.
ואני כל השנים חשבתי שהוא בצד שלי ומייצג אותי .
הבנתי בדרך הקשה שזה לא כך.
...
שוב פעם, כל אחד והניסיון שלו. כמו שיש ניסיון טוב ולא טוב עם נציגים ישירים כך גם עם סוכני ביטוח. הסוכן הוא באמת שלוח של חברת הביטוח וזה אומר שאם אתה מתנהל מול סוכן מבחינת החוק זה כאילו התנהלת ישירות מול החברה. אבל, יש לו גם אינטרס לייצג את הלקוח שלו.

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”