מהו הסרט האחרון בו צפיתם?

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 636 פעמים

נושא שלא נקרא #10441 

The Thing - 2011

הסרט שמקדים בעלילה את אירועי הסרט בעל אותו השם משנות ה 80.

חוקרת ביולוגית מצטרפת לצוות חוקרים באנטרטיקה שגילו חייזר קפוא בקרח.
כרגיל בסרטים מהסוג הזה האגו והרצון לעשות פריצת דרך היסטורית גוברים על שיקול דעת, היצור מצליח להתעורר מהתרדמת שלו, והצוות צריך להלחם על חייו.

בי-מובי מוצלח בז'אנר. יש מתח, רגעים מקפיצים ואפקטים לא רעים בכלל ולמרבה הפלא גם משחק טוב. גם כל מיני הקשרים קטנים לסרט משנת 82 שולבו בצורה יפה. רק אל תצפו לסרט אייקוני ברמה של המקור כי אז תתאכזבו.

7.5/10

avioren
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 63 פעמים
קיבל תודות: 128 פעמים

נושא שלא נקרא #10442 

Nunatak כתב:Drive
זוכה פרס הבימוי – פסטיבל קאן 2011. ריאן גוסלינג נהג פעלולים (נטול שם) אשר משמש גם כנהג שודים שכיר בעולם התחתון, לאחר ששוד שבו הוא עוזר לבעלה של שכנתו שבה הוא מאוהב משתבש הוא מוצא את עצמו כנרדף ע"י המאפיה.
עם ריאן גוסלינג, קארי מליגן, רון פרלמן, אלברט ברוקס, כריסטינה הנדריקס.

לא עוד אחד מסרטי הפעולה הרגילים אלא משהו שמזכיר יותר פילם נואר בקצב רגוע יותר שלוקח את הזמן ובנוי על בסיס שנות השמונים עם סגנון קפדני. פסקול נפלא, קאסט מוצלח ועבודת בימוי פנטסטית, אין פלא שווינדינג רפן קטף את פרס הבימוי בקאן ואני גם הייתי מהמר על כמה מועמדויות לאוסקר.
כריסטינה הנדריקס מבוזבזת, מה זאת אומרת שאין עירום?! חוץ מזה פשוט תענוג, צפיתי בו פעמיים ביומיים.

9.5/10

נ.ב. רק אני התבלבלתי בגלל הפוסטר וחשבתי בהתחלה שזה דניאל קרייג או קווין מדקסטר?
...
אז על מנת לקצר את תיאור תקציר הסרט, אני לוקח את התגובה המצוטטת וחותם עליה כמעט בשתי ידים .
מי שמחפש סרט הוליוודי דוגמת מהיר ועצבני יתאכזב קשות (בארה"ב אחת הצופות החליטה לתבוע את מפיקי הסרט במליון וחצי דולר על עוגמת הנפש שנגרמה בשל הפער בין הצפוי בעיניה למצוי).
יש אספקט אחד שצופים לא מייחסים לו חשיבות והוא ה"אווירה" .
זאת מילה מאוד אמורפית, אבל יש סרטים שיש להם אווירה מסויימת שקצת מנתקת אותך ומחצינה רגשות (זה לא אומר שכולם צריכים להרגיש את אותה אווירה)
בדר"כ מדובר בסרטים או סצנות המלוות בפס קול אליו ניתן להתחבר.
רק אציין סצנה קצרה בסרט בה הגיבור מגיע לפיצריה עם המסכה.
הסצנה מלווה בשיר רקע, כאשר המסכה מביטה דרך אחד הריבועים בדלת הכניסה.
סביר שלרב הצופים זאת היתה סצנה מוזרה ומיותרת, אבל לי היא מאוד הוסיפה ולאותה אווירה שהזכרתי קודם.
אני חייב לציין שגם בצפיה שלי בדרייב, גם ברקוויאם לחלום ואפילו בסאקר פאנץ שהדיעות עליו מאוד חלוקות, קיבלתי תחושות דומות שגרמו להגיד בסוף הסרט , יופי של חווית תמונות וצלילים.

בסיכום הייתי מסתפק ב 8.5/10 שזהו ציון גבוה בשבילי (9+ אני שומר ליצירות מופת)
* ואם כבר הזכרתי את סאקר פאנץ הכל כך אהוב עלי, אז אפשר למצוא את האסיר המשוחרר מדרייב כמנהל בית החולים ב sp .

בשורה התחתונה מומלץ בחום לצפות בחושך ,בלילה ודגש על רמקולים וסאב טובים (בשביל הפס קול).
אני לא מספיק עשיר לקנות מוצרים זולים.

gizzz
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #10443 

DRIVE
אחלה סרט ,מסכים עם כל מילה עם מה שכתבתם פה מעלי.
סרט עם פסקול מעולה עבודת בימוי מצויינת סופסוף סרט טוב.
9/10

the son of no one
להתרחק כמו מקרינה רדיואקטיבית , פצ'ינו מבזה עצמו שוב עם תפקיד קטן ודלוח, הסרט עצמו משעמם,צפוי ,עם משחק זוועות.
לא יודע איך שרפתי זמן על הדבר הזה??? מתבאס על עצמי שאני לא יודע לחתוך באמצע.
2/10

leirus
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #10444 

ziv_r כתב:Straw Dogs
דיויד ואמי הינם זוג צעיר שהצליח בעולם המערבי. הוא תסריטאי מצליח והיא שחקנית קטנה בסדרות. כאשר הם מגיעים לבית אביה שנפטר בעיירה כפרית קטנה, כל התושבים מקבלים אותם בידידות יתר, במיוחד החבר מהתיכון של אמי. החבר מקבל הזדמנות להיות קרוב אל אמי כאשר הוא וחבריו נשכרים על מנת לתקן את הבית של הזוג אשר נפגע בסערה. החבר מהתיכון וחבריו מתקרבים קצת יותר מידי לאמי וזה נהפך למשולש אהבה קטלני.
חידוש לסרט בשם זהה משנת 1971.

סרט מתח מצויין. לא הפכו את הטרור שמשליטים המקומיים למשהו קצת חסר מטרה וללא כל סיבה כמו בסרט The Strangers, אלא למשהו הרבה יותר אמיתי, משהו שיכול לקרות גם במציאות. המתח כאן נבנה די בזריזות ומתחיל עם המבטים החודרים של המקומיים ועד להערות הקטנות אשר הולכות ומתגברות עד לשיא הבלתי נמנע.
מומלץ במיוחד!
DTS-HD Master Audio ולא להתפשר על פחות.

8/10
...
(Y) סרט מצויין, מומלץ ומאוד ריאלי לאוירה הקיימת בעיירות הקטנות בארה"ב

kingikra
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 335 פעמים
קיבל תודות: 242 פעמים

נושא שלא נקרא #10445 

horrible.bosses

אני לא חובב גדול של סרטי קומדיה אבל אם זכרוני אינו מטעני, היו פה כמה ביקורות טובות מאוד על הסרט.

שלושה חברים של מרוצים מהבוס שלהם מחליטים לרצוח אותם. הם פונים לעזרה אך, כמו בכל סרט מהסוג הזה, הסיפור הולך ומסתבך.

ביום הפקה ומשחק טובים מאוד (אחרי הכל משחקים בסרט לא מעט שחקנים ידועים). אבל מבחינת הומור התאכזבתי. אחרי השלושת רבעי שעה הראשונה כבר חשבתי איזו ביקורת רעה אני הולך לכתוב פה אבל בהמשך היו כמה קטעים שהעלו חיוך על פני אז החלטתי לא לקטול את הסרט.

6\10

the_crown
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #10446 

The Greatest Movie Ever Sold

היוצר של Super Size Me יוצא למסע גיוס ספונסרים עבור סרט דוקומנטרי שעוסק בענף הפרסום עצמו .

סרט מהנה ,מצחיק וגם מדאיג .

9/10

MONI
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 486 פעמים
קיבל תודות: 72 פעמים

נושא שלא נקרא #10447 

הרגע סיימתי לצפות ב - season of the witch

אחלה סרט עם ניקולס קייג'
שווה צפייה (Y)
פסקול מטורף שלא נופל מהטרילוגיות
נהניתי
you can fool some people sometimes
but you can't fool all the people all the time !

oris74
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: אורי
נתן תודות: 1102 פעמים
קיבל תודות: 917 פעמים

נושא שלא נקרא #10448 

gizzz כתב:DRIVE
אחלה סרט ,מסכים עם כל מילה עם מה שכתבתם פה מעלי.
סרט עם פסקול מעולה עבודת בימוי מצויינת סופסוף סרט טוב.
9/10

the son of no one
להתרחק כמו מקרינה רדיואקטיבית , פצ'ינו מבזה עצמו שוב עם תפקיד קטן ודלוח, הסרט עצמו משעמם,צפוי ,עם משחק זוועות.
לא יודע איך שרפתי זמן על הדבר הזה??? מתבאס על עצמי שאני לא יודע לחתוך באמצע.
2/10
...
אם זה היה פשוט אז השרשור הזה היה מתקצר בחצי... :)

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #10449 

Drive

אחרי כל הביקורות הסותרות פה ואחרי הציון המרשים ב IMDB ,הייתי חייב לברר על מה מדובר. אז כרגע סיימתי לצפות ויצאתי עם תחושה אמביוולנטית. אז נכון שהיו קטעים בהם תהיתי איך בדיוק השיר או הסאונד שנבחר מתאים לסצנה, אם זו המוזיקה (והשיר בסצנת הסיום הוא דוגמא אחת) או הסאונד עצמו (כגון הסאונד בסצנה בו היא סוטרת לו שנשמע יותר כמו דלת נטרקת מאשר סטירה), והיו קטעים פה ושם שלא ממש הבנתי את הבחירה להשתמש ב SLOW MOTION, אך מצד שני הסרט כמכלול מהנה, יחודי ויוצא דופן מספיק, ביחוד בנוף הסרטים ההוליוודים הסטנדרטי כיום.

סה"כ נהניתי, ובהחלט מבין למה זהו סרט שניתן לשנוא או לאהוב. אני אישית אהבתי עם הסתייגויות.

7.9/10

roig
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: רועי גואטה
נתן תודות: 35 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

22Bolets/L'immortel

נושא שלא נקרא #10450 

סרט פעולה/מתח צרפתי מ-2010 בכיכובו של ז'אק רנו המעולה ואחד האהובים עלי.
מאפיונר שמנסה לפרוש אך לא מצליח.מבוסס על מקרים אמיתים.

8/10 חובה לראות.איש רגע של שקט ומתח ללא הפסקה.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #10451 

11.11.11
פרופסור צעיר עובר עם משפחתו לבית ליד האוניברסיטה. כאשר תושבי השכונה מגלים כי בנם הצעיר עומד להיות בן 11 בתאריך 11.11.11, לכולם מסתובב הבורג.

נשמע קצת מסקרן, אבל תתרחקו מהסרט הזה בדיוק כמו שאתם מתרחקים ממדוזה בים. זהו בזבוז זמן אטומי וחבל על כל מילה.
1/10

oris74
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: אורי
נתן תודות: 1102 פעמים
קיבל תודות: 917 פעמים

נושא שלא נקרא #10452 

החוב

מאד נהנתי. משחק מצוין, עלילה טובה וכמובן שהקשר הישראלי מוסיף... מומלץ.

מה שהפריע לי, ולא בפעם הראשונה, זה שהשחקנים האמריקאים/בריטים מדברים במבטא "ישראלי" - כביכול על מנת להוסיף לאוטנטיות של הסרט אבל לדעתי זה מגוכך ולא אמין (אבל יכול להיות שלגויים זה כן נשמע אוטנטי...)

sufgi
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 255 פעמים
קיבל תודות: 218 פעמים

נושא שלא נקרא #10453 

איתי_הגיתי כתב:Temple Grandin
מעולה!
10/10
...
(Y)
לא צריך אפקטים, לא סאונד באיכות גבוהה וכו'.
פשוט לראות את הסרט, והמשחק המדהים של השחקנית הראשית.
כנ"ל בציון 10/10

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #10454 

ziv_r כתב:11.11.11
פרופסור צעיר עובר עם משפחתו לבית ליד האוניברסיטה. כאשר תושבי השכונה מגלים כי בנם הצעיר עומד להיות בן 11 בתאריך 11.11.11, לכולם מסתובב הבורג.

נשמע קצת מסקרן, אבל תתרחקו מהסרט הזה בדיוק כמו שאתם מתרחקים ממדוזה בים. זהו בזבוז זמן אטומי וחבל על כל מילה.
1/10
...
(Y)

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #10455 

Bunraku

בעולם בו נשקים חמים הוצאו מחוץ לחוק, "חוטב עצים" ועשרת רוצחיו שולטים בעיר. בחור צעיר המגיע לחפש נקמה ו"סמוראי" ללא חרב יהפכו את היוצרות על פיהן.

נראה שבסופ"ש הזה יוצא לי לראות רצף של סרטים יחודיים ולא אורתודוקסיים. זה התחיל ב DRIVE וממשיך בסרט הנ"ל שבנוי רובו ככולו כקומיקס/משחק מחשב שהתעורר לחיים. אין ספק שמבחינה ויזואלית הסרט הנ"ל פשוט מהמם. בשלב מסויים אפילו חיפשתי את הג'ויסטיק של ה PS3 :lol:

בנוסף, בשני הסרטים האחרונים שלי הופיע רון פרלמן, האדם והפרצוף, והוכיח שלמרות שאין הרבה סיכוי שלא ילהקו לתפקיד הרשע התורן, הוא תמיד יוציא את המיטב מהתפקיד.

הסרט עמוס בקטעי קרבות, חלקן מגוחכים אך רובם מושקעים ומהנים ועמוס בשחקנים מוכרים כגון דמי מור (שלמרות שנראית מצויין לגילה כבר לא כ"כ מתאימה לשחק את היפיפייה התורנית), וודי הרלסון, רון פרלמן, דיוויד מקיד (רומא) ועוד.

סרט מהנה, עמוס אקשן, יחודי ולי אישית הזכיר את הסגנון של טרנטינו לטוב ולרע.

8/10

לקח לי 2-3 שניות להחליט אם הדמות של יושי מגולמת ע"י זכר או נקבה. השחקן שמגלם אותו פשוט נראה נשי להפליא. בנוסף, השחקנית שמגלמת את מומוקו פשוט מהממת לטעמי.

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”