[פוצל] שרשור pc ו-woke

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
ag43 (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 206 פעמים

[פוצל] שרשור pc ו-woke

נושא שלא נקרא #1 

א. אתה לא קובע מה "בסדר" ומה לא.
ב. מדובר על דמות שמאחדת שתי סדרות מופת ששינו בלי הצדקה, דבר שגם שובר לחלוטין המון קווי עלילה בסדרות הנ"ל.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

Re: Foundation - סדרת מד"ב מבוססת על ספר של אייזק אסימוב

נושא שלא נקרא #2 

01/12/2021 10:38  
ag43 כתב:
א. אתה לא קובע מה "בסדר" ומה לא.
ב. מדובר על דמות שמאחדת שתי סדרות מופת ששינו בלי הצדקה, דבר שגם שובר לחלוטין המון קווי עלילה בסדרות הנ"ל.
...
זו דעתי, אני לא קובע, וגם אתה לא קובע. לדעתי זה בסדר גמור ואתה יכול לחשוב על זה מה שאתה רוצה.
אני באמת לא זוכר את הפרטים.
אבל הנה טיעון אמינות" האיטצלה של ההתנגדות היא שזה שובר המון קווי עלילה.
יש את הדבר הזה של שיבוטי הקיסר, שיש שלושה. לא היה את זה בסדרה המקורית. אף אחד לא מתלונן. למה?
אשאל ואענה:
כי הסיבה האמיתית להתנגדות היא שלכל מני אנשים יש בעיה עם נשים, עם שחורים. אז יופי. בדיוק עבור האנשים האלה שינו את הדמויות. שיתרגלו. לאט לאט. חושבים שזו שטיפת מוח? לגמרי צודקים. אבל עם השטיפת מוח שאישה היא יצור שרק נכנס לפאניקה כל הזמן וצריך גבר שיציל אותו, עם זה לא הייתה לאותם אנשים בעיה. אז אין להם בעיה עם שטיפת מוח, אלא רק עם שטיפת מוח שמעודדת שוויון.
יאללה, תתקדמו, תתקדמו מלשון טו פרוגרס.

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 688 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

די, ניר, אתה כבר מתחיל להציק עם ההטרלות האלו...

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #4 

אני כתבתי את ההתרשמות שלי, ובשוליה התייחסתי לנושא ההוא, כמו שעשו פה אחרים. בדיוק כמו אחרים. מבין שדעה אחרת נחשבת פה להטרלה?

sabres
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 53 פעמים
קיבל תודות: 131 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

לא, אבל הטענה שלך ששינוי סלבור הארדין מגבר לאישה הוא "כמו שצריך", היא די הטרלה.
לא "צריך" שום שינוי כזה. אין כאן שום עוול היסטורי שצריך לתקן ואני גם לא חושב שאם אסימוב היה כותב אך ורק דמויות גבריות היה כאן עוול.
מה שמעניין וחשוב זה הסיפור ולא כמה אנשים יש משני המינים ומה יהיה המספר המדוייק שלהם בחלוקה לקבוצות לפי צבע עור, נטייה מינית, ומוצא.
הסדרה הזאת היא פח בגלל שהיא לוקחת את הסיפור המקורי, מעוותת אותו, מוחקת את הפרטים והדמויות שהופכים אותו למעניין, ומצפה למחיאות כפיים. מי שלא אוהב את התוצאה יואשם בגזענות, מיזוגניה, וכל הבא ליד, כי חלילה אין לו זכות לבקר יצירות עם נשים או שחורים. הם לא בני תמותה רגילים.

נראה לי שעדת ה-WOKE שאתה נמנה עליה שכחה פרט אחד חשוב: שום מגוון של גברים\נשים\טרנסג'נדרים\שחורים\כל קשקוש אחר לא יהפוך יצירה גרועה למעניינת.
הדיבוק האידאולוגי הזה של התעלמות מהאינדיבידואל לטובת "הקבוצה" אליה הוא משתייך הוא בדיוק הסיבה למה התכנים שנטפליקס מפיקה הם פח אשפה, ובסדרה הזאת נראה שגם אפל טיוי חלתה בזה.

זכותך לאהוב, אבל הטענה כאילו כל מתנגדייך הם גזענים או שונאי נשים, היא לא פחות מפתטית. אולי בטוויטר זה עובד לך, כאן פחות.
נערך לאחרונה על ידי sabres ב 12/11/2022 23:46, נערך פעם 1 בסך הכל.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #6 

01/12/2021 13:29  
sabres כתב:
נראה לי שעדת ה-WOKE שאתה נמנה עליה שכחה פרט אחד חשוב: שום מגוון של גברים\נשים\טרנסג'נדרים\שחורים\כל קשקוש אחר לא יהפוך יצירה גרועה למעניינת.
...
אני חושב שלא הבנת אותי. יש אפס קשר בין התמהיל של גברים\ נשים\ שחורים\ לבנים - לאיכות של סידרה, ושום מיקס נכון כזה או אחר לא יהפוך סידרה גרועה למעניינת. אני מסכים לגמרי.

הטענה היא אחרת לגמרי: סדרות כמו (דוגמאות) סיינפלד וחברים, שהם סדרות לבנות באופן מוחלט - פשוט לא יכולות להיות היום. לא יהיה אותן. אני, שאר חברי עדת ה WOKE, מהווים קהל הולך וגדל, מצטרפים אלינו אנשים שנולדים כל הזמן, ואילו העדה השניה, שלא ניתן לה שם פה, גם לה נולדים עוד חברים, אבל הולכים מאיתנו הרבה יותר. אי אפשר לעצור את הקידמה (למעט שינוי כמו שקורה באפגניסטאן).
כל יצרני התוכן בעולם, דואגים יותר ויותר לשיוויון מגדרי\ גזעי (לעיתים עד כדי גיחוך), וזה פשוט כי הם רוצים רייטניג, וכמו שהסברתי קודם, כל יום נולדים עוד חברים לעדת ה WOKE (למרות שזה נוגד את המושג הזה, אני בטוח שאתה מבין מה כוונתי).

ולגבי טיעוני הטווויטר, עוד לא שמעתי פה אף טיעון נגד אחד ראוי.
חוזר ושואל למה אין פה אף תלונה על שלושת הקיסרים הממוצאים. הרי זה לגמרי בניגוד לספר.
כאן כל הטיעון קורס.

עוד מישהו שאני חושב שמסכים איתי, הוא האדם שכתב שיר היתולי שכולל את המשפט הבא:
(על איך לכתוב את הגיבור):
"It's enough he's had a mother, other females are a bother".

ודרך אגב, יש את העונות האחרונות של מסע בין כוכבים, דיסקברי. סידרה מעצבנת. הלכו עם זה הרבה יותר מדי רחוק.
אומר לך יותר מזה: בסידרה הראשונה (ראיתי כילד) הייתה הרבה אלימות, הם היו שולפים פייזרים קודם, ואחר כך שואלים שאלות, לא תמיד על סטאן.
כבר ב TNG הביאו לנו פתאום את הפריים דיירקטיב, את זה שצריך לפתור הכל בדרכי שלום. זה פשוט היה משעמם וגרוע. לא לחינם הפרקים (והדמות) הכי טובים בסידרה היו עם הקיו (וגם עם הבורג). אי אפשר סידרה בלי דמות נבל כמו שצריך.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

What if the F.R.I.E.N.D.S TV series was made today:
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

sabres
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #8 

@nir11
שוב, הוכחת כמה עדת ה-WOKE היא סתירה מהלכת.
מצד אחד אתם נגד גזענות, אבל מצד שני אתה מסתכל על סדרה כמו סיינפלד, וכל מה שאתה רואה זה צבע עור, ולעזאזל התוכן.
מתי אתה וחבריך תבינו שאף אחד חוץ מכם ומחברי ה-KKK לא מסתכל ככה על העולם? מתי תבינו שכמות המלנין בעור של השחקנים פשוט לא מעניינת?
מצחיק שאתה קורא לזה קידמה, בזמן שלי זאת נראית כמו רגרסיה וראייה שטחית של בני אדם.

שוב, הטענה שלך שמדובר ב"שיוויון" היא שורש הבעיה. אף אחד לא מקופח בזה שהקאסט של סיינפלד מורכב מאנשים לבנים -
הם לא שם בגלל צבע העור שלהם כמו שהם לא שם בגלל שהם לובשים נעליים. זה לא רלוונטי ליצירה ולא מעניין.
אני אגיד אותו דבר גם למי שטוען שב"משפחת קוסבי" אין ייצוג מספיק ללבנים - צבע העור הוא לא שיקול.

לגבי "הקהל הגדל והולך" - אתה באמת מאמין שכמות האנשים שמחזיקים בדעה היא מה שהופכת אותה לנכונה "ומתקדמת"? זה הטיעון שלך?
גם אם 99% אחוז מאוכלוסיית העולם ישתכנע מטיעונייך המופלאים, זה עדיין לא אומר שאתה צודק. דעות הן עדיין לא מדע ובמקרה שלך הנתונים מראים גם שאתה פשוט טועה.
תחשוב שניה על כל סרטי ותוכניות ה-WOKE שיצאו בשנים האחרונות - רובם הגדול נכשלו כישלון חרוץ בגלל האג'נדה המטופשת הזאת, ולמרות ניסיונות לתלות את הכשלונות בקהל גזעני\מיזוגני\טראמפיסט וכו'. שמונים אחוז מהתוכן הכושל שנטפליקס מפיקה הן הוכחה שאתה חי בעולם אחר כנראה, אבל העיקר לדבר על טיעונים קורסים.

לגבי שלושת הקיסרים - תן לי לנחש, אתה חושב שאנשים לא מבקרים את זה באותה חריפות כי מדובר בשלושה גברים לבנים? חשבת אולי שזה החלק הכי פחות גרוע בסדרה לטעמם של אותם אנשים, וזה לא בהכרח בגלל שהם לא אוהבים שחורים? אם אשבע לך שאני אוהב את שרה קונור ונהנה מסרטים של דנזל וושינגטון, תתן לי אישור לאהוב גם עלילות עם דמויות של גברים לבנים או שזאת כבר גזענות חולנית מצידי?

מה שאני אוהב בטיעונים שלך ושל חברייך זה שאתם יוצאים מנקודת הנחה שכולם גזענים עד שהם יוכיחו לכם אחרת.
גם שחורים\נשים\גייז שלא מסכימים עם עדת ה-WOKE נחשבים אצלכם לשטופי מוח. אין מנוס מהכת.
כל אינטראקציה בין אנשים נבחנית אצלכם דרך הפריזמה של כמות המלנין בעור, מה יש לאנשים בין הרגליים, או לאיזו "קבוצה" אתם משייכים אותם, אפילו נגד רצונם.
כשהפריזמה בחיים היא כ"כ צרה וכבר לא רואים אנשים כבני אדם, אין פלא שיצירות ה-WOKE האלו שאתה כ"כ אוהב נידונות מראש לכישלון.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #9 

01/12/2021 15:21  
sabres כתב:
מצד אחד אתם נגד גזענות, אבל מצד שני אתה מסתכל על סדרה כמו סיינפלד, וכל מה שאתה רואה זה צבע עור, ולעזאזל התוכן.
...

לא הבנת את הטיעון שלי. אני טענתי שאילו היו עושים היום את סיינפלד, אין מצב שכולם שם היו לבנים. אתה הבנת ש"כל מה שאני רואה זה צבע עור, ולעזאזל התוכן".
זאת למרות שאני כלל לא התייחסתי לתוכן, אלא לאלמנט אחד בסידרה, ואמרתי שאילו היו עושים אותה היום היא הייתה נראית אחרת.
אני לא צריך להצטדק בפני אף אחד, סיינפלד היא הסידרה הקומית הטובה בכל הזמנים, ראיתי את כל פרקיה פעמים רבות. אני טוען שהיום (יותר מ 20 שנה אחרי, כן?) היו עושים אותה אחרת. זה הכל. אני מת על סיינפלד ומתכוון לראות אותה שוב בנטפליקס, ואני הולך להנות מזה. מאוד.
זאת פשוט עובדה שהיום היו עושים אותה אחרת, וזה בכלל לא משנה אם אני חושב שזה מוצדק או לא. פשוט היו עושים אותה אחרת. זה פשוט לא היה עובר היום, כמו שבדיחות עדות על מרוקאים\ דויד לוי לא היו עוברות היום, ואז כן עברו. זו המציאות של העולם. לא רצון אישי שלי.

מתי אתה וחבריך תבינו שאף אחד חוץ מכם ומחברי ה-KKK לא מסתכל ככה על העולם? מתי תבינו שכמות המלנין בעור של השחקנים פשוט לא
מעניינת?
...
אכן מישהו פה סותר את עצמו כי לך מפריע שהחליפו לבן בשחור. לך יש בעיה עם עודף מלנין. לי לא אכפת שהחליפו, לכן לי אין בעיה.

מצחיק שאתה קורא לזה קידמה, בזמן שלי זאת נראית כמו רגרסיה וראייה שטחית של בני אדם.
...
כולם קוראים לזה קידמה, מי שבעד, ובעיקר מי שנגד. אתה פשוט טועה בעובדות

שוב, הטענה שלך שמדובר ב"שיוויון" היא שורש הבעיה. אף אחד לא מקופח בזה שהקאסט של סיינפלד מורכב מאנשים לבנים -
הם לא שם בגלל צבע העור שלהם כמו שהם לא שם בגלל שהם לובשים נעליים. זה לא רלוונטי ליצירה ולא מעניין.
אני אגיד אותו דבר גם למי שטוען שב"משפחת קוסבי" אין ייצוג מספיק ללבנים - צבע העור הוא לא שיקול.
...
זה ששכבות שלמות באוכלוסיה לא קיבלו יצוג הולם בטלוויזיה במשל עשרות שנים, זה לא רלוונטי? לא מפריע לך? לא מעניין? רוצה לראות רק לבן?
לגבי "הקהל הגדל והולך" - אתה באמת מאמין שכמות האנשים שמחזיקים בדעה היא מה שהופכת אותה לנכונה "ומתקדמת"? זה הטיעון שלך?
גם אם 99% אחוז מאוכלוסיית העולם ישתכנע מטיעונייך המופלאים, זה עדיין לא אומר שאתה צודק. דעות הן עדיין לא מדע ובמקרה שלך הנתונים מראים גם שאתה פשוט טועה.
...
זה לא מה שאני טוען. אני טוען שהWOKE הזה- פשוט נהיה יותר פופלארי, ללא קשר לצדק, ולכן תראה אותו יותר ויותר. זה פשוט מביא רייטינג, זה פשוט שווה כסף. כל הרשתות הגדולןת - אתה חושב שבאמת יש להם אג'נדה חוץ מלהרוויח יותר כסף? ניראה לך שנטפליקס באו לתקן את העולם?
תחשוב שניה על כל סרטי ותוכניות ה-WOKE שיצאו בשנים האחרונות - רובם הגדול נכשלו כישלון חרוץ בגלל האג'נדה המטופשת הזאת, ולמרות ניסיונות לתלות את הכשלונות בקהל גזעני\מיזוגני\טראמפיסט וכו'. שמונים אחוז מהתוכן הכושל שנטפליקס מפיקה הן הוכחה שאתה חי בעולם אחר כנראה, אבל העיקר לדבר על טיעונים קורסים.
...
אין לי סטטיסטיקות, לא מוצא קורלציה. אם אתה צודק, אז הם יפסיקו עם זה.

לגבי שלושת הקיסרים - תן לי לנחש, אתה חושב שאנשים לא מבקרים את זה באותה חריפות כי מדובר בשלושה גברים לבנים? חשבת אולי שזה החלק הכי פחות גרוע בסדרה לטעמם של אותם אנשים, וזה לא בהכרח בגלל שהם לא אוהבים שחורים? אם אשבע לך שאני אוהב את שרה קונור ונהנה מסרטים של דנזל וושינגטון, תתן לי אישור לאהוב גם עלילות עם דמויות של גברים לבנים או שזאת כבר גזענות חולנית מצידי?
...
לא הבנת את הטיעון, אסביר לך:

יש פה התנגדות לשינויי מגדר וכו' בכלל שזה לא נאמן לעלילה. אז הבאתי דוגמה, כדי להפריך את הסיבה הזו. הבאתי דוגמה שבה שינו מהותית את העלילה, וזה בכלל לא מפריע פה לאותם אנשים שטענו ששינויי המגדר הפריעו כי זה משנה את העלילה.
במילים אחרות, הפרכתי את הטיעון הזה, פרקתי אותו לגורמים.
לטיעון שלי אין שום קשר לצבע העור של הקיסרים. כמו שהוכחת קודם לי זה לא משנה.
גם שחורים\נשים\גייז שלא מסכימים עם עדת ה-WOKE נחשבים אצלכם לשטופי מוח. אין מנוס מהכת.
כשהפריזמה בחיים היא כ"כ צרה וכבר לא רואים אנשים כבני אדם, אין פלא שיצירות ה-WOKE האלו שאתה כ"כ אוהב נידונות מראש לכישלון.
...
יש בעולם הכל. יש לדעתי מאות אלפי (אולי מיליונים, באמת שלא בדקתי) שחורים בארצות הברית שהצביעו טראמפ. מה זה מוכיח? כלום. אפשר לפרש את זה בהמון דרכים.
ה WOKE אינו כת, אלא תנועה רעיונית. אין חדר אפוף עשן שבו הפרוגרסיבים מחליטים בשביל כל האנושות, או אפילו בשביל הולויווד.

sabres
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #10 

01/12/2021 16:23  
nir11 כתב:
לא הבנת את הטיעון שלי. אני טענתי שאילו היו עושים היום את סיינפלד, אין מצב שכולם שם היו לבנים. אתה הבנת ש"כל מה שאני רואה זה צבע עור, ולעזאזל התוכן".
זאת למרות שאני כלל לא התייחסתי לתוכן, אלא לאלמנט אחד בסידרה, ואמרתי שאילו היו עושים אותה היום היא הייתה נראית אחרת.
אני לא צריך להצטדק בפני אף אחד, סיינפלד היא הסידרה הקומית הטובה בכל הזמנים, ראיתי את כל פרקיה פעמים רבות. אני טוען שהיום (יותר מ 20 שנה אחרי, כן?) היו עושים אותה אחרת. זה הכל. אני מת על סיינפלד ומתכוון לראות אותה שוב בנטפליקס, ואני הולך להנות מזה. מאוד.
זאת פשוט עובדה שהיום היו עושים אותה אחרת, וזה בכלל לא משנה אם אני חושב שזה מוצדק או לא. פשוט היו עושים אותה אחרת. זה פשוט לא היה עובר היום, כמו שבדיחות עדות על מרוקאים\ דויד לוי לא היו עוברות היום, ואז כן עברו. זו המציאות של העולם. לא רצון אישי שלי.
...
שוב, הטיעון שלך הוא "שהיו עושים אותה אחרת כי לשים רק לבנים על המסך זה לא בסדר היום" הוא בדיוק השטחיות שאני מדבר עליה.
ההקבלה העדינה שלך לבדיחות על עדות ולגזענות היא לא פחות מהזויה. אין שום גזענות בזה, ואין מה להתגאות בזה "שזה לא היה עובר היום". לאדם שפוי לא אכפת מהדברים האלו.

אכן מישהו פה סותר את עצמו כי לך מפריע שהחליפו לבן בשחור. לך יש בעיה עם עודף מלנין. לי לא אכפת שהחליפו, לכן לי אין בעיה.
...
הנה, אמרנו שכולם אצלכם גזענים בהגדרה, נכון? איפה כתבתי שהסיבה שההחלפה לא מוצאת חן בעיניי היא צבע עור של מישהו?
אני לא אוהב את הטלת המום שעשו בסיפור ובדמויות בלי קשר לצבע העור, ואתה חושב שעצם העובדה ששמו אישה שחורה היא אצטלה שאפשר להתעטף בה כדי להתגונן מכל ביקורת על היצירה. צא מהסרט הזה כבר.

כולם קוראים לזה קידמה, מי שבעד, ובעיקר מי שנגד. אתה פשוט טועה בעובדות.
...
נכון, כולם.
כלומר כולם, חוץ מהבועה שאתה חי בה.

זה ששכבות שלמות באוכלוסיה לא קיבלו יצוג הולם בטלוויזיה במשל עשרות שנים, זה לא רלוונטי? לא מפריע לך? לא מעניין? רוצה לראות רק לבן?
...
אף אחד לא צריך לקבל "ייצוג הולם" ביצירה דמיונית, לא בשביל זה היא קיימת.
בין אם אני צופה בסרט על בחור שחור מהארלם שמגיע ל-NBA או על חבורת מטפסים נורבגית, אני לא צופה בסרט וסופר כמה אנשים יש שם מכל "קבוצה" שרירותית, זה רק אנשים עם אובססיה עושים.
זה לא חדשות ולא תחקיר ולא מעניין אותי שום דבר חוץ מסיפור טוב.
ותחסוך ממני את הרמזים הדקים על גזענות בבקשה. אני לא מתרשם.

זה לא מה שאני טוען. אני טוען שהWOKE הזה- פשוט נהיה יותר פופלארי, ללא קשר לצדק, ולכן תראה אותו יותר ויותר. זה פשוט מביא רייטינג, זה פשוט שווה כסף. כל הרשתות הגדולןת - אתה חושב שבאמת יש להם אג'נדה חוץ מלהרוויח יותר כסף? ניראה לך שנטפליקס באו לתקן את העולם?
...
כן, נראה לי לגמרי. נראה לי שבנטפליקס יש קבוצה גדולה של עובדים אקטיביסטים שהאג'נדה הפרוגרסיבית שלהם מעניינת אותם הרבה יותר מהתוכן עצמו. ולא רק לי נראה אלא לכל העולם - אתה מוזמן לקרוא על המהומה האחרונה שקמה בנטפליקס בעקבות ההופעה של דייב שאפל.

יש פה התנגדות לשינויי מגדר וכו' בכלל שזה לא נאמן לעלילה. אז הבאתי דוגמה, כדי להפריך את הסיבה הזו. הבאתי דוגמה שבה שינו מהותית את העלילה, וזה בכלל לא מפריע פה לאותם אנשים שטענו ששינויי המגדר הפריעו כי זה משנה את העלילה.
במילים אחרות, הפרכתי את הטיעון הזה, פרקתי אותו לגורמים.
לטיעון שלי אין שום קשר לצבע העור של הקיסרים. כמו שהוכחת קודם לי זה לא משנה.
...
יפה שאתה מחלק לעצמך ציונים על לוגיקה, אבל חבל שזה לא מעוגן במציאות.
שינוי המגדר אכן גם פוגע בעלילה, אבל הוא לא הגורם היחיד לזה. מותר לאנשים לציין את זה כאחד הדברים שהם לא אוהבים בלי שאתה תניח מיד שהם אוהבים בהכרח את כל הדברים האחרים ולכן הם חייבים להיות גזענים. חוץ מזה מותר להגיד שהשינוי לא נאמן למקור, ועדיין להגיד שאם כבר שחטו את הסדרה אז הסיפור המומצא של השושלת הקיסרית הוא אחד הדברים הפחות גרועים בפיאסקו הזה.
זאת ביקורת לגיטימית, אבל בפריזמה שלך הכל קשור למגדר וגזע תמיד תמיד תמיד ולא יכול להיות אחרת.
אתה מתפלא שטוענים להטרלה?

ה WOKE אינו כת, אלא תנועה רעיונית. אין חדר אפוף עשן שבו הפרוגרסיבים מחליטים בשביל כל האנושות, או אפילו בשביל הולויווד.
...
יש לי חדשות מרעישות בשבילך: גם כת היא תנועה רעיונית.
למה שתצטרכו חדר אפוף עשן כשיש את טוויטר?
נערך לאחרונה על ידי sabres ב 01/12/2021 23:25, נערך פעם 1 בסך הכל.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #11 

שוב, הטיעון שלך הוא "שהיו עושים אותה אחרת כי לשים רק לבנים על המסך זה לא בסדר היום" הוא בדיוק השטחיות שאני מדבר עליה.
ההקבלה העדינה שלך לבדיחות על עדות ולגזענות היא לא פחות מהזויה. אין שום גזענות בזה, ואין מה להתגאות בזה "שזה לא היה עובר היום". לאדם שפוי לא אכפת מהדברים האלו.
...
נכון, הפעם הבנת, זה הטיעון שלי - לשים רק לבנים על המסך לא היה עובד. יש המון המון אנשים שחושבים כמוני. כולם לא שפויים? אתה אמיתי? שם לב עד כמה רחוק אתה הולך? לפתוח בתי חולים ללא שפויים מחר? עוד 10 בתי חולים? יש מספיק מקום לכולנו?

הנה, אמרנו שכולם אצלכם גזענים בהגדרה, נכון? איפה כתבתי שהסיבה שההחלפה לא מוצאת חן בעיניי היא צבע עור של מישהו?
אני לא אוהב את הטלת המום שעשו בסיפור ובדמויות בלי קשר לצבע העור, ואתה חושב שעצם העובדה ששמו אישה שחורה היא אצטלה שאפשר להתעטף כדי להתגונן מכל ביקורת על היצירה. צא מהסרט הזה כבר.
...
את זה לא הבנת, וזה לא סרט, זו סידרה.
אסביר בשלישית: כל התלונות על הסידרה היו בהקשר של "PC", שינו מין, שינו גזע. הטענה הזו שזה בגלל שזה הורס את העלילה, הופרכה על ידי, בכך שהראיתי שינוי בעלילה שהוא סתם תוספת, לא החלפת מגדר או גזע - שלא הפריע לאף אחד. לכן המסקנה היא שמתחבאים פה, והטיעון האמיתי הוא שלא רוצים שחורים ו\או נשים על המסך. לזכותך אני אומר שאתה מתבייש לומר את זה, וזה בדיוק ההישג של הקידמה - אנשים כבר לא מעיזים לומר דברים כאלה. זה בדיוק מראה שזה עובד.

נכון, כולם.
כלומר כולם, חוץ מהבועה שאתה חי בה.
...
גם את זה לא הבנת. כולם קוראים לזה קידמה (פרוגרסיה): מי שבעד התנועה ומי שמתנגד לה. אז סתם לא הבנת.

תחסוך ממני את הרמזים הדקים על גזענות בבקשה. אני לא מתרשם.
...
רמזים? עברנו את השלב הזה. הוכחתי לך.

כן, נראה לי לגמרי. נראה לי שבנטפליקס יש קבוצה גדולה של עובדים אקטיביסטים שהאג'נדה הפרוגרסיבית שלהם מעניינת אותם הרבה יותר מהתוכן עצמו. ולא רק לי נראה אלא לכל העולם - אתה מוזמן לקרוא על המהומה האחרונה שקמה בנטפליקס בעקבות ההופעה של דייב שאפל.
...
תגיד, עבדת פעם בתאגיד ציבורי אמריקאי? אני לא חושב שאתה יודע איך חברות אמריקאיות ציבוריות עובדות. יש להן היררכיה מאוד ברורה. את ההחלטות מקבלים למעלה, לא איזה חבורת אנשי קריאטיב זוטרים. שום אקזקיוטיב שמתוגמל לפי ביצועים (ומחזיק גם במניות חסומות) לא יקבל החלטות כנגד הקפיטליזם, ואם אתה חושב אחרת, אתה לא יודע איך עובדים תאגידים אמריקאים.

אתה מתפלא שטוענים להטרלה?
...
יש פה חברים, לאו דווקא זוטרים פה בפורום, שחושבים הרבה יותר ממני מאשר כמוך, והם גם כתבו את זה בדיון הזה. תיקרא שוב.
יש לי חדשות מרעישות בשבילך: גם כת היא תנועה רעיונית.
למה שתצטרכו חדר אפוף עשן כשיש את טוויטר?
...
דיברנו על כשלים לוגיים? כת יכולה להיות תנועה רעיונית, זה לא אומר שכת==תנועה רעיונית. זה כבר בסיסי.
ובאשר לטוויטר, בחיי שאין לי מושג על מה אתה מדבר. אני עוקב שם אחרי גלית דיסטל, עמית סגל, ינון מגל, עקיבא נוביק, שמעון ריקלין ועוד, הם כולם חברים איתי בכת? כולנו מקבלים יחד החלטות? טוויטר זה בסך הכל פלטפורמה, אתה יכול לכתוב שם מה שבא לך (לדעתי פחות מצנזרים לעומת פלטפורמות סושייל אחרות), ויכול לעקוב אחרי מי שבא לך, מה יש לך מטוויטר? בחיי שאין לי מושג...

sabres
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #12 

אלוהים אדירים, באמת שאני לא יודע כבר מאיפה להתחיל. יש לי תחושה ששיחה איתך היא עניין חד-צדדי.
הייתי אומר שאתה טרול, אבל זה לא מספיק. לדעתי יש לך פשוט אובססיה לגזע ואובססיה עוד יותר גדולה להאשים אחרים בגזענות סמויה.
אני לא יודע איך אתה חי עם הסתירה הזאת ואני לא חושב שעצם העובדה ש"יש עוד רבים כמוך" היא סיבה לגאווה. רחוק מזה.

אני משאיר לך את המילה האחרונה ומבחינתי מסיים פה את הדיון הצדדי הזה. רק בריאות.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #13 

לדעתי יש לך דעות גזעניות ואתה מתנגד לשיוויון זכויות.
הובסת בויכוח הזה, ועכשיו גם סינדלת את עצמך מלענות.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

nir11 - לדעתך כל מי שלא מסכים איתך גזען. לדעתנו אתה טרול. כל אחד ודעותיו. ואני מסכים עם sabres, לנהל איתך דיון זה בזבוז זמן אטומי (שים לב שאתה מתייחס לדיון כמו למלחמה - מנצחים ומפסידים, הזוי), בגלל זה גם אני נמנע מלנהל איתך דיונים. כל דיון שאתה מגיב בו מתדרדר לבזבוז זמן חסר תוחלת - עצוב.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #15 

לא תעצור אותי ולא תסתום לי את הפה, עם העלבונות האלה. זה פשוט לא יקרה.
לדעתך אני טרול, לדעתי אתה מחוץ לליגה שלך, ומתוסכל כל פעם מחדש, כשנגמרים לך הטיעונים.
להביא לינקים מיוטיוב כל אחד יכול. להציג תפיסת עולם סדורה ומנומקת, גדול עליך. מה נשאר? עלבונות...

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”