רייטינג צפייה שבועי

המלצה על סרטים ותוכניות טלויזיה, פורמטים, חוויות ועוד.
רןכהן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 16 פעמים

רייטינג צפייה שבועי

הודעה שלא נקראה #1 

הקדמה, יתכן שיש פה אנשים שלא אוהבים לצפות ברוב התוכניות של ערוצי קשת 12, ורשת 13, וכאן 11, ושכתוצאה מזה זה לא מעניין אותם הרייטינג צפיה,
אז אני אסביר שהאשכול הזה מיועד למי שבנושא הזה ההעדפה שלו היא אחרת ושהוא אוהב לראות לא מעט תוכניות טלוויזיה בערוצים האלה,
ואני גם אסביר שבשידורי טלוויזיה לינארים, עניין הרייטינג הוא בין החשובים להמשך שידור של תוכניות טלוויזיה מסוימת, כי אם למשל בתוכנית טלוויזיה מסויימת צופים פחות אנשים, אז למי שרוצה לפרסם בערוץ הטלוויזיה של התוכנית המסויימת אז יש לו הצדקה לשלם פחות כסף לבעלי ערוץ הטלוויזיה הזאת, כי פחות אנשים צופים בערוץ הזה ובמה שמדר מי שרוצה לפרסם בערוץ הזה, וכתוצאה מזה, בעלי הערוץ הזה מרוויחים פחות כסף, ובגלל שחשוב לבעלי הערוץ הזה להרוויח את הכסף שהם צריכים כדי להמשיך לפעול, אז במקרה כזה בעל הערוץ הזה ישדרו פחות או לא ישדרו בכלל את התוכנית הזאת.
זה נכון שתאגיד כאן הוא תאגיד ממשלתי אבל בגלל שכיום על אגרת טלוויזיה לא משלמים, וגם לתאגיד הזה חשוב להרוויח כסף כדי להמשיך לפעול הצורה טובה, אז לפעמים הוא גם עושה בערוץ כאן 11, הפסקת פרסומות מסחריות לתאגיד הזה, ולא רק חסויות מסחריות לתוכניות טלוויזיה מסויימות בערוץ הזה, ולכן גם לתאגיד כאן זה משנה לקבל כמות צפייה לא נמוכה בתוכניות הטלוויזיה של כאן 11.
זה נכון שהיה את רשת השידור אז בערוץ הראשון שידרו חסויות מסחריות אבל לפי הזכור לי, לא שידרו פרסומות מסחריות, שדור תשדירי שירות אבל זה לא נועד כדי להמחליץ לצופה לשלם כסף, אבל אז גם שילמו אגרה על מכשיר הטלוויזיה, זה נכון שבערוצי הרדיו של רשות השידור היו פרסומות מסחריות נראה לי בשעה אחת 2 קבוצות מקבצים של פרסומות מסחריות, אבל נראה שלשידור ברדיו זה הרבה פחות הפריע למאזינים, אפילו שקודם גם היה תשלום לאגרת רדיו ברכב.

רייטינג שבועי: רשת שוב לא היוותה תחרות לקשת
http://www.ice.co.il/media/news/article/791557
ורייטינג שבועי של תאגיד כאן
https://kanweb.blob.core.windows.net/do ... 0.2020.pdf
אני לא הייתי חבר כנסת

Lior_M
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 355 פעמים
קיבל תודות: 315 פעמים

Re: רייטינג צפייה שבועי

הודעה שלא נקראה #2 

קודם שיעברו למדוד את הרייטניג כמו שנהוג למדוד אצל האדם הלבן מעבר לאוקיינוס ואז אולי נוכל להתיחס לנתונים שאני משוכנע שיהיו שונים ממה שכולנו מכירים היום. נתוני הריינטנג בישראל הם שקר ידוע בתעשייה שאף אחד לא מעז לדבר עליו. יותר משהוא משקף את העדפות הצופים הוא משקף את משאלות הלב של הזכיניות. הקשר של המספרים למציאות על אחריות הקורא בלבד.
בעבר טכנאי סאונד באולפני טריטון כיום עוסק בתחום ההי-טק.
הקולנוע שלי

רןכהן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הודעה שלא נקראה #3 

וכיום גם אם לא כולם מרוצים מ שיטת מדידת הצפיה במיוחד בערוצי הטלוויזיה המסחריים, אז מבחינתה עובדתית, במדינת ישראל במיוחד בערוצים המסחרים, כמות הרייטינג עוזרת מאוד לקבוע מה הסיכוי שבערוץ טלוויזיה מסויים שתוכנית טלוויזיה מסויימת תמשיך להיות משודרת כמו שהיא באותו ערוץ טלוויזיה.
אני לא הייתי חבר כנסת

רןכהן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הודעה שלא נקראה #4 

רייטינג שבועי: רשת שוב לא היוותה תחרות כלל לקשת
לדירוג השבועי הצליחו פעם נוספת להיכנס רק התכניות ומהדורת החדשות של קשת 12, כאשר לערוץ המתחרה נותר רק שאריות. מי מהתכניות של קשת הביאה יותר צופים - הזמר במסכה או נינג'ה ישראל או בכלל מהדורת החדשות?

פעם נוספת, שבוע שידורים נגמר בניצחון מוחץ של קשת, עם נוכחות מובהקת לתכניות "הזמר במסכה", "נינג'ה ישראל" וגם מהדורת חדשות 12 בחמישייה המובילה בנתוני הצפייה. רשת לעומת זאת נדחקה החוצה מהרשימה שבוע נוסף, לא היוותה תחרות של ממש כשאף אחת מהתכניות שלה, כולל "המירוץ למיליון", לא נכנסה לדירוג השבועי.
מאז סיום העונה של הישרדות VIP, רשת לא מצליחה לאתגר את קשת שחזרה בגדול עם תכניות ריאליטי פופולריות שמניבות רייטינג גבוה מאוד, במיוחד הזמר במסכה. אם נוסיף לכך את ההתחזקות של נתוני הצפייה במהדורות החדשות והפער שנפער ביניהן, ובערוץ 12 לא מפסיקים לחגוג.

http://www.ice.co.il/media/news/article/793081

ורייטינג שבועי של תאגיד כאן

https://kanweb.blob.core.windows.net/do ... 1.2020.pdf
אני לא הייתי חבר כנסת

guyezra
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 167 פעמים
קיבל תודות: 536 פעמים

הודעה שלא נקראה #5 

בנינג'ה ישראל יש ירידה ברייטינג לעומת עונות קודמות

רןכהן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הודעה שלא נקראה #6 

מה לדעתך הסיבה לירידת הרייטינג הזאת?
אני לא הייתי חבר כנסת

guyezra
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K

הודעה שלא נקראה #7 

מריחה מטורפת

בארה"ב בדרך כלל 16 פרקים בעונה
השנה הזו היו 8
באוסטרליה 8-10 פרקים
באנגליה 8 פרקים

פה 65376 פרקים
שלא לדבר על אסי עזר ורותם סלע המעיקים
בעיני גם לא מקובל לדבר עם המתמודדים לפני המסלול, הם אמורים להיות מרוכזים במסלול ולא בשטויות של אזר וסלע

רןכהן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הודעה שלא נקראה #8 

האם לדעתך מה שגרם לירידה הזאת כי למשל בפרק של רביעי שעבר שהפרשנית רותם ישראל הייתה בהריון וכתוצאה מזה שבשביל הצחוק שרותם סלע עשתה שם אז שבשביל המשך הצחוק שניב רסקין לזמן מסויים לא פרשן בצורה מקצועית את המסלול שעשה אחד המתמודדים שם?
אני לא הייתי חבר כנסת

guyezra
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K

הודעה שלא נקראה #9 

אין לי שום דעה מיוחדת ולא עשיתי תחקיר, זה מה שמפריע לי
מי שאוהב נינג'ה כי הוא נהנה לראות אנשים עוברים מכשולים אז מריחה וקשקשת חסרת טעם מורידה מההנאה

רןכהן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הודעה שלא נקראה #10 

רייטינג שבועי: קשת ממשיכה לנצח בגדול את רשת
לדירוג השבועי הצליחו פעם נוספת להיכנס רק התכניות ומהדורת החדשות של קשת 12, כאשר לערוץ המתחרה נותר רק שאריות. מי מהתכניות של קשת הביאה יותר צופים - הזמר במסכה או נינג'ה ישראל או בכלל מהדורת החדשות?.

שבוע שידורים נוסף נגמר בניצחון מוחץ של קשת ללא שינויים וללא תחרות אמיתית, עם נוכחות מובהקת לתכניות "הזמר במסכה", "נינג'ה ישראל" וגם מהדורת חדשות 12 בחמישייה המובילה בנתוני הצפייה. רשת לעומת זאת נדחקה החוצה מהרשימה שוב, כאשר לא היוותה תחרות של ממש כשאף אחת מהתכניות שלה, כולל "המירוץ למיליון", לא נכנסה לדירוג השבועי וגם לא פרק הסיום של אהבה חדשה.
תכניות הריאליטי הפופולריות של קשת 12 שמניבות רייטינג גבוה מאוד, במיוחד הזמר במסכה ממשיכות להשאיר אבק למתחרה. אם נוסיף לכך את ההתחזקות של נתוני הצפייה במהדורות החדשות והפער שנפער ביניהן, ובערוץ 12 לא מפסיקים לחגוג את הפערים הקבועים.

http://www.ice.co.il/media/news/article/794253
אני לא הייתי חבר כנסת

רןכהן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הודעה שלא נקראה #11 

רייטינג שבועי: רשת 13 עדיין לא מצליחה להתקרב לקשת 12
גם לדירוג השבועי הנוכחי הצליחו פעם נוספת להיכנס רק התכניות ומהדורת החדשות של קשת 12, כאשר לערוץ המתחרה עדיין אין תשובות. מי מהתכניות של קשת הביאה יותר צופים - הזמר במסכה או נינג'ה ישראל או בכלל מהדורת החדשות?
כאשר האח הגדול עדיין לא נכנסה ללוח השידורים, שבוע נוסף נגמר בניצחון מוחץ של קשת, עם נוכחות מובהקת לתכניות "הזמר במסכה", "נינג'ה ישראל" וגם מהדורת חדשות 12 בחמישייה המובילה בנתוני הצפייה. רשת לעומת זאת נדחקה החוצה מהרשימה שבוע נוסף, לא היוותה תחרות של ממש כשאף אחת מהתכניות שלה, כולל "המירוץ למיליון", לא נכנסה לדירוג השבועי.
תכניות הריאליטי הפופולריות של קשת 12 שמניבות רייטינג גבוה מאוד, במיוחד הזמר במסכה ממשיכות להשאיר אבק למתחרה. אם נוסיף לכך את ההתחזקות של נתוני הצפייה במהדורות החדשות והפער שנפער ביניהן, ובערוץ 12 לא מפסיקים לחגוג את הפערים הקבועים.
http://www.ice.co.il/tv-rating/news/article/795385
אני לא הייתי חבר כנסת

רןכהן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הודעה שלא נקראה #12 

בפעם האחרונה לפני שהאח הגדול נכנסת ללוח השידורים, שבוע נוסף נגמר בניצחון מוחץ של קשת, עם נוכחות מובהקת לתכניות "הזמר במסכה", "נינג'ה ישראל" וגם מהדורת חדשות 12 בחמישייה המובילה בנתוני הצפייה. רשת לעומת זאת נדחקה החוצה מהרשימה שבוע נוסף, לא היוותה תחרות של ממש כשאף אחת מהתכניות שלה, כולל "המירוץ למיליון", לא נכנסה לדירוג השבועי.
תכניות הריאליטי הפופולאריות של קשת 12 שמניבות רייטינג גבוה מאוד שבוע אחר שבוע, במיוחד הזמר במסכה, ממשיכות להשאיר אבק למתחרה חסרת המענה. אם נוסיף לכך את ההתחזקות של נתוני הצפייה במהדורות החדשות והפער שנפער ביניהן, ובערוץ 12 לא מפסיקים לחגוג את הפערים הקבועים.
http://www.ice.co.il/tv-rating/news/article/797050
אני לא הייתי חבר כנסת

רןכהן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הודעה שלא נקראה #13 

רייטינג שבועי: בזכות האח הגדול, רשת 13 סוף כל סוף חזרה לחמישייה.
כל כך הרבה שבועות חלפו מאז שרשת 13 הצליחה להכניס תוכן שלה לרשימת חמש התכניות הנצפות ביות של השבוע האחרון, אבל האח הגדול שנכנסה ללוח השידורים, שברה את הקונספציה וסידרה לערוץ המשדר סוף כל סוף מקום מכובד בטופ.
אבל, קשת 12 מובילה בגאון עם פרק הסיום של הזמר במסכה, כאשר את שאר המקומות בחמישייה היא מובילה עם נוכחות מובהקת לתכנית "נינג'ה ישראל" וגם מהדורת חדשות 12 מבחינת נתוני הצפייה. מלבד פרק הפתיחה אגב, האח הגדול לא הצליחה להכנס בפרק אחר לחמישייה, מעט מאכזב מבחינתה.
http://www.ice.co.il/tv-rating/news/article/798208
ואני לא בטוח שהעונה הזאת של האח הגדול שהיא מאוד תצליח.
אני לא הייתי חבר כנסת

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
נתן תודות: 511 פעמים
קיבל תודות: 3945 פעמים

הודעה שלא נקראה #14 

יש למישהו עניין בנושא הזה?

רןכהן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הודעה שלא נקראה #15 

לדעתי עם הזמן יצטרפו לקהילה שפה משתמשים שיתעניינו באשכול הזה.
אני לא הייתי חבר כנסת

שלח תגובה

חזור אל “סרטים וטלויזיה”