אפשר לקבל עדכון על ארה"ב ?

PlayStation, Xbox, Nintendo Switch על כל דגמיהם אביזריהם, קנסולות ניידות וקונסולות רטרו
shahar07 (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

אפשר לקבל עדכון על ארה"ב ?

נושא שלא נקרא #1 

אם וכאשר מצאתי מחיר טוב,
האם שווה להביא אותו לארץ מה החסרונות ? אם יש כאלו
מה לגביי החשמל ?

תודה

shahar31
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 46 פעמים

Re: אפשר לקבל עדכון על ארה"ב ?

נושא שלא נקרא #2 

שלי מארה"ב. עובד פיקס.

shahar07 (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

יכול לתת פרטים ?
צריך לרכוש שנאי ?

NegativeIQ
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 570 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

16/05/2022 22:47  
shahar07 כתב:
אם וכאשר מצאתי מחיר טוב,
האם שווה להביא אותו לארץ מה החסרונות ? אם יש כאלו
מה לגביי החשמל ?

תודה
...
לא רשמת איזו קונסולה...
בכל מקרה קונסולות מודרניות (PS3, Xbox One, Nintendo Switch וכל הדורות המתקדמים יותר של אותן קונסולות) ככלל לא נעולות לאזור מסויים, עם שני יוצאי דופן -
* קונסולות שמאפשרות צפיה ב-DVD / Blu-Ray יהיו נעולות לצפיה בסרטים מהאזור בו הן נרכשו.
* קונסולות שיש להם תאימות אחורה עם דורות שבהם היתה נעילה יהיו נעולות לאזור בו הן נרכשו ככל שמדובר במשחקים מאותם דורות. לדוגמה - אם תקנה Xbox Series X בארה"ב אתה תוכל להפעיל משחקים של Xbox Series X ו-Xbox One שנרכשו בארץ אבל לא משחקים של Xbox 360 ו-Xbox מקורי, שאלה דורות שעוד היתה בהן נעילה. כעיקרון בדורות האחרונים ש הקונסולות זה משפיע רק על Xbox, פשוט כי זאת הקונסולה היחידה שיש לה תאימות אחורה עם כל הדורות הקודמים (PS5 תומך אחורה רק ב-PS4, שגם הוא לא נעול, ו-Switch לא תומך אחורה בשום דבר).

חוץ מזה מבחינה טכניות, אם אתה מחובר ב-HDMI לא אמורה להיות שום בעיה אבל אם מאיזושהי סיבה אתה הולך להשתמש בחיבור אנלוגי (אם בכלל יש כזה בדורות האחרונים) יכולות להיות בעיות תאימות עם טלויזיות מסויימות.

לגבי חיבור חשמל - לפי מה שידוע לי כל ספקי הכח של קונסולות מודרניות אמורים להיות אוניברסליים, אם כי כן הייתי ממליץ להעיף מבט על חיבור החשמל ולוודא. אם רשום 100V~240V אז הכל טוב, אתה רק צריך מתאם או כבל חשמל שמתאים לצורת השקעים. אם רשום 100V~120V אז באמת צריך ממיר מתח, אבל קשה לי להאמין שזה יהיה המצב.

שלח תגובה

חזור אל “קונסולות”