שרשור תגובות : 10 הדברים שאתם חייבים לקחת בחשבון לפני שאתם קונים את מסך הגיימינג הבא שלכם

PlayStation, Xbox, Nintendo Switch על כל דגמיהם אביזריהם, קנסולות ניידות וקונסולות רטרו
AvivMustaky (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
כתב
כתב
נתן תודות: 212 פעמים
קיבל תודות: 249 פעמים

שרשור תגובות : 10 הדברים שאתם חייבים לקחת בחשבון לפני שאתם קונים את מסך הגיימינג הבא שלכם

נושא שלא נקרא #1 

רשתות חברתיות מוקטן.jpg
https://htmag.co.il/article44707.html
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

Re: שרשור תגובות : 10 הדברים שאתם חייבים לקחת בחשבון לפני שאתם קונים את מסך הגיימינג הבא שלכם

נושא שלא נקרא #2 

תודה רבה על הכתבה
אני בתהליך של בחירת מסך ובהחלט מאיר עיניים

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

Re: שרשור תגובות : 10 הדברים שאתם חייבים לקחת בחשבון לפני שאתם קונים את מסך הגיימינג הבא שלכם

נושא שלא נקרא #3 

אני פחות בענייני גיימינג אבל מאוד נהניתי לקרוא.
כתוב בצורה שוטפת וברורה.
תודה.
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

בהצלחה בתפקיד החדש !
הייתי מרחיב קצת על נושא ה-HDR, יותר ויותר מחפשים את זה ולמרות שאין עדין מסכים טובים ממש ב-hdr זה הבדל עצום בחווית הגיימינג.

AvivMustaky (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
כתב
כתב
נתן תודות: 212 פעמים
קיבל תודות: 249 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

26/12/2020 8:00  
ChinggisKhan כתב:
בהצלחה בתפקיד החדש !
הייתי מרחיב קצת על נושא ה-HDR, יותר ויותר מחפשים את זה ולמרות שאין עדין מסכים טובים ממש ב-hdr זה הבדל עצום בחווית הגיימינג.
...
תודה רבה :-)

לגבי ה- HDR, האמת שהתלבטתי האם להכניס את הנתון לכתבה. ה- HDR נפוץ בעיקר בטלוויזיות אבל עשה את דרכו למסכי המחשב מהר מאוד.
HDR ( טווח דינאמי רחב) מתבסס על שני נתונים שסקרתי , האחד הוא הניגודיות והשני עומק הצבעים. וברגע שיש למסך את היכולת לשחק עם הנתונים באופן דינמי מה טוב. (למרות שיש שיגידו שבגיימינג זה פחות מדבר אליהם כי לפעמים זה משפיע על אווירת המשחק - לכל דבר יתרונות וחסרונות)

אולי בכתבה הבאה אפרט על זה יותר :-).

תלתל
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 260 פעמים
קיבל תודות: 129 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

אחלה כתבה שבהחלט הבהירה והסבירה עבורי נקודה אחת או שתיים.

כאחד שמחפש לבנו מסך גיימינג (מכוון על השיאומי) הכתבה בהחלט עזרה .

תודה.

ליאור

שלח תגובה

חזור אל “קונסולות”