PlayStation 5 - ב 12/11/20

Playstation, XBOX, NINTENDO על כל דגמיהם אביזריהם, קנסולות ניידות, PSP, NINTENDO DE וכו'.
שלח תגובה
avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1241 פעמים
קיבל תודות: 1101 פעמים

Re: PlayStation 5 - ב 12/11/20

לינק להודעה #556 

איזה כייף, תתחדש !!
למכירה:
זוג סטליטים מעוצבים Monitor Audio Mass 10 בצבע שחור, 850 שקל... 8O

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 128 פעמים
קיבל תודות: 2988 פעמים

לינק להודעה #557 

19/11/2020 12:22  
sagioto כתב:
שהגיענו :)
Screen Shot 2020-11-19 at 12.28.46.jpg
...
תתחדש.
ה FAQ - הכרחי לקרוא לפני פרסום תגובה בדילים המפורסמים על ידי:

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

לינק להודעה #558 

אנשים כבר התחילו לעשות קוסטומיזציה לפאנלים ולשלטים של ה PS5 - מגניב!

elangab
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 30 פעמים
קיבל תודות: 76 פעמים

לינק להודעה #559 

19/11/2020 9:16  
Huber כתב:
א. RT זה לא "גרפיקה יותר טובה". זה פיטצר שיש ליישם במיוחד ושתקף רק על הקונסולות החדשות.

ב. לגבי "זמני טעינה זה תוספת מבורכת, אבל תקפה כמעט לכל משחק שתתקין על הדיסק שם גם אלה שלא תוכננו לזה" - בדיקות מוכיחות שאתה טועה. משחקים שלא עברו אופטימיזציה מיוחדת ל PS5 זמני הטעינה שלהם אמנם משתפרים אבל לא בצורה כ"כ מדהימה כמו אלו שמלכתחילה עברו אופטימיזציה לזה. הנה ההוכחה:

viewtopic.php?p=3128613#p3128613

שוב, אני בטוח שמשחקים שיבנו רק ל PS5, במיוחד אלו של המפתחות צד שלישי של סוני ינצלו טוב יותר את החומרה, אבל כבר עכשיו גם במשחקי CROSS PLATFORM אכן יש אופטימיזציה לא מעטה לדור החדש.
...
זמני הטעינה משופרים משמעותית לכל המשחקים בסרטונים שהצגת, כמובן שמשחק שטעינת המידע שלו מתוכננת מראש לקונסולה חדשה יהיה אפילו טוב יותר. זה גם לא רק זמני טעינה, קח את וויצ'ר 3 וה FAST TRAVEL שלו. הכל מהיר יותר עם הקונסולות החדשות. לא הבנתי איפה היתה הטעות שלי, אם כל משחק מקבל בוסט ביצועים ניכר לעין כשהוא רץ על ה SSD של פס5 או XSX.

בסוף היום, RT זו עדיין תוספת גרפית. גם AC:V וגם משחקים כמו FH4 או WD:L קיבלו עידכוני דור חדש, אבל זה עדיין, מסרטונים שראיתי/משחק ששיחקתי, אותו משחק רק משופר. השלד אותו שלד, וכנ"ל גם ספיידרמן. אין משהו שונה מהותית במשחק, וזה בסדר כי זה משחק PS4 במקור. כמו שברור לי שהפורצה הבא שיהיה רק ל XSX יציג משהו שפשוט לא אפשרי לעשות עם FH4 אפילו עם מאה פאצ'ים. כנ"ל לגבי ספיידרמן 2 אם יהיה רק PS5 או אנצ'רטד הבא אם יהיה אחד. מאותה סיבה שאני מקווה שמיקרוסופט יבטלו את גרסת ה X1 של הילו הבא.

אנחנו בשורה התחתונה אומרים אותו דבר, רק אתה מתייחס לספיידרמן בגרסת PS5 כמשחק חדש לגמרי שמשנה את כל התמונה, ואני לא כ"כ רואה את זה ככה. אני מדבר על המנוע והאפשרויות החדשות, לא על המעטפת החיצונית. זו הסיבה שאני מקווה שכמה שיותר מהר יעברו הלאה מהדור הנוכחי, ואני מקווה ששתי החברות, אבל סוני במקרה הזה כי זה שירשור על פס5, ירדו מהעץ של לתמוך בפס4 עד 2023 או משהו כזה כמו שהם אמרו.

Kgen
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

לינק להודעה #560 

19/11/2020 18:37  
elangab כתב:
אני מדבר על המנוע והאפשרויות החדשות, לא על המעטפת החיצונית. זו הסיבה שאני מקווה שכמה שיותר מהר יעברו הלאה מהדור הנוכחי, ואני מקווה ששתי החברות, אבל סוני במקרה הזה כי זה שירשור על פס5, ירדו מהעץ של לתמוך בפס4 עד 2023 או משהו כזה כמו שהם אמרו.
...
מסכים בהחלט עם כל מה שכתבת. אני מאמין שלפחות בשנה הקרובה (ואולי אף שנתיים) עדיין נראה משחקים שהם דור ביניים - יפים יותר, מהירים יותר, אבל במהות שלהם משחקים של הדור הקודם.
ולגבי לרדת מהעץ - אין סיכוי. לא מוותרים על 100+ מיליון משתמשים, במיוחד שיש מחסור בקונסולות החדשות. עם כל הצער, נצטרך לחכות ובינתיים להנות מהשיפורים שחומרה חזקה יותר מאפשרת במשחקים עם תכן של הדור הקודם.

Batnun
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 88 פעמים
קיבל תודות: 361 פעמים

לינק להודעה #561 

היום הגיע ה-PS5, ולפני שבוע ה-Xbox Series X. מהתנסות של כמה שעות בשניהם (קצת יותר עם האקסבוקס), נראה שמיקרוסופט הפסידה את ההובלה גם בדור החדש...

הפלייסטיישן פשוט מרגיש מלוטש בהרבה, ונותן תחושה אמיתית של פלטפורמה חדשה, בעוד שהאקסבוקס נותן תחושה של "אותו דבר, רק קצת יותר חזק ומהיר".
סוני השקיעה בממשק משתמש חדש, ונראה שמיקרוסופט השקיעה רק בחומרה (וגם זה לא בהצלחה יתירה).
ה-Astro Playroom שמגיע עם הפלייסטשיין ממש נחמד, ומדגים את היכולות היוצאות מהכלל של הבקר החדש. ניסיתי גם את שלט המדיה שעובד לא רע. נשאר רק לחבר את המטען לשני הבקרים, את המצלמה ואת האוזניות.

Demon's Souls מדהים. גרפיקה ומוזיקה יוצאים מהכלל, והכל עובד חלק ומהיר. משחק שמייצג כמו שצריך את הדור החדש.

כשמוסיפים למשוואה את העובדה שלמיקרוסופט אין משחקים בלעדיים, ואת מבחני הביצועים למשחקים זהים על שתי הפלטפורמות, שבהם התברר שהפלייסטיישן מריץ את המשחקים ב-Framerate יותר גבוה (עד 15% לטובת ה-PS5), למרות שהאקסבוקס אמור להיות יותר חזק, נראה שיש למיקרוסופט בעיה רצינית...

השוואה בין שתי הקונסולות - Assassun's Creen Valhalla - פלייסטיישן 5 מפתיע ומפגין ביצועים עדיפים:

Batnun

.

moog
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 37 פעמים

לינק להודעה #562 

באופן כללי משחקים עם RT ירוצו קצת יותר טוב על Xbox, בדיוק כמו שראינו בDMC. צריך לתת זמן למפתחים לנצל את RDNA 2 כמו שצריך
משחק באגי (יש משחק שלהם שלא?) של יוביסטופט שכמובן יצא לו עידכונים, זו לא השוואה.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

לינק להודעה #563 

מסתבר שה PS5 תומך ב WIFI6 (ה XBOX SERIES X לא למיטב ידיעתי):

Batnun
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 88 פעמים
קיבל תודות: 361 פעמים

לינק להודעה #564 

Dirt 5 - השוואה בין אקסבוקס סריאס אקס לפלייסטיישן 5 - עוד משחק בו ה-PS5 יוצא וידו על העליונה:

Batnun

.

shai_prl
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

לינק להודעה #565 

ד"א.. היתה מכירה מוקדמת נוספת למשלוח שיגיע בחודש הבא - כמובן שהמלאי אזל.

gilyos
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

לינק להודעה #566 

הps5 הגיע היום
ממה שהספקתי לשחק איתו מרגיש מדהים
הבקר החדש פשוט כיף
שיחקתי רק ב astro play room ופשוט התמכרתי
התפריט מרגיש ממש מהיר יותר מה xbox series x לפי דעתי.
משומה לא מתחבר לי קווי
אין לי מושג למה
יש לי orbi החדר שינה
אלחוטי מתחבר ומהירות הורדה הרבה יותר טובה מה series x
נמשיך להתעסק איתו מחר.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

לינק להודעה #567 

19/11/2020 22:23  
Batnun כתב:
היום הגיע ה-PS5, ולפני שבוע ה-Xbox Series X. מהתנסות של כמה שעות בשניהם (קצת יותר עם האקסבוקס), נראה שמיקרוסופט הפסידה את ההובלה גם בדור החדש...

הפלייסטיישן פשוט מרגיש מלוטש בהרבה, ונותן תחושה אמיתית של פלטפורמה חדשה, בעוד שהאקסבוקס נותן תחושה של "אותו דבר, רק קצת יותר חזק ומהיר".
סוני השקיעה בממשק משתמש חדש, ונראה שמיקרוסופט השקיעה רק בחומרה (וגם זה לא בהצלחה יתירה).
ה-Astro Playroom שמגיע עם הפלייסטשיין ממש נחמד, ומדגים את היכולות היוצאות מהכלל של הבקר החדש. ניסיתי גם את שלט המדיה שעובד לא רע. נשאר רק לחבר את המטען לשני הבקרים, את המצלמה ואת האוזניות.

Demon's Souls מדהים. גרפיקה ומוזיקה יוצאים מהכלל, והכל עובד חלק ומהיר. משחק שמייצג כמו שצריך את הדור החדש.

כשמוסיפים למשוואה את העובדה שלמיקרוסופט אין משחקים בלעדיים, ואת מבחני הביצועים למשחקים זהים על שתי הפלטפורמות, שבהם התברר שהפלייסטיישן מריץ את המשחקים ב-Framerate יותר גבוה (עד 15% לטובת ה-PS5), למרות שהאקסבוקס אמור להיות יותר חזק, נראה שיש למיקרוסופט בעיה רצינית...

השוואה בין שתי הקונסולות - Assassun's Creen Valhalla - פלייסטיישן 5 מפתיע ומפגין ביצועים עדיפים:

Batnun

.
...

צפיתי בסרטון ואכן מפתיע. על הנייר ה XBOX חזקה בכ 18%, בפועל זה כבר המשחק השלישי שאני רואה שבו ה PS5 מציגה ביצועים טובים יותר.

מעניין למה...

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

לינק להודעה #568 

22/11/2020 13:22  
Batnun כתב:
Dirt 5 - השוואה בין אקסבוקס סריאס אקס לפלייסטיישן 5 - עוד משחק בו ה-PS5 יוצא וידו על העליונה:

Batnun

.
...
בהחלט מפתיע. בתור אחד שכנראה גם בדור הנוכחי ילך על PS (לפחות עד שמיקרוסופט תראה מה היא יכולה לעשות עם כל מפתחות המשחקים שהיא קנתה), מעודד.

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

לינק להודעה #569 

הסקירה כי מקיפה על היכולות התרמיות של ה PS5:

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

לינק להודעה #570 

רוצים לדעת למה יש מחסורים ב PS5? מסתבר שלחלק מהספסרים יש יותר מלאי מהחנויות (רכישות "אפורות" ע"י בוטים):

שלח תגובה

חזור אל “קונסולות - חומרה”