תגובות לביקורת אוזניית VMX100 של סנהייזר

מכשירים סלולריים, חברות סלולריות.
MartinHSabag (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: מרטין סבג
נתן תודות: 858 פעמים
קיבל תודות: 1619 פעמים
יצירת קשר:

תגובות לביקורת אוזניית VMX100 של סנהייזר

נושא שלא נקרא #1 

Making Products, Mentor, Lecturer
twitter facebook linkedin
About.me

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

נראה ממש יפה, אבל יקררר לא?

MartinHSabag (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: מרטין סבג
נתן תודות: 858 פעמים
קיבל תודות: 1619 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #3 

יש לי חבר שקנה כזו והתגובות שלו דיי תואמות את הביקורת.
עצם זה שהאוזניה לא נכנסת לתוך האוזן זה פלוס מאוד גדול, החיסרון שלה, לפי הדיווחים שלו, הסוללה לא מספיקה ליום שלם...
Making Products, Mentor, Lecturer
twitter facebook linkedin
About.me

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 198 פעמים
קיבל תודות: 349 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

לא מסכים למשפט הפתיחה "המעבר לאוזניות בלוטות הוא כמעט הכרחי מסיבות רבות - נוחות, בטיחות, קרינה".

אם זה היה כמעט הכרחי, אז זה גם היה הרבה יותר נפוץ. העובדה הברורה לכל מי שפותח עיניים זה שלאוזניות בלוטות' אין הצלחה רחבה של "משהו הכרחי" , אלא הצלחה חלקית מאוד.
הסיבה, לדעתי, היא בדיוק אחת הסיבות שמנית כסיבה להכרחיות - הנוחות. זה פשוט לא נוח להוציא ולהרכיב אוזנייה כל פעם שרוצים לדבר בטלפון. זה נוח רק למי שמדבר בטלפון ברצפים ארוכים מאוד. למזלנו, עדיין לא מתקרב למצב של רוב האוכלוסיה, אפילו בישראל.

אגב בעיניין הקרינה, כמובן שאין ממש הוכחות לנזקים שאולי יש, אבל שים לב שאוזנייה מרחיקה את הטלפון מהמוח אך ... מקרבת אותו לביצים :?
משה

EliHaboosh
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTMobile
עורך ראשי HTMobile
נתן תודות: 124 פעמים
קיבל תודות: 801 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

לא ממש מסכים לעניין הנוחות, אבל כמובן שאם לדעתך זה לא נוח, לא אגיד אחרת לגביך.
הוצאת האוזניה והשימוש בה זהה לחלוטין להוצאת הטלפון ומענה דרכו ובנוסף המשך השיחה הרבה יותר נוח מאשר להחזיק יד אחת באויר שמחזיקה את המכשיר קרוב לאוזן, או הטיית כתף כדי לשחרר את שתי הידיים.
ברור שהעניין משמעותי יותר לגבי אלה שמשתמשים יותר בסלולרי מאשר אלה שכמעט ולא משתמשים בו.
אכן שימוש באוזניה מקרבת יותר את המכשיר למקומות אחרים, אבל נותנת לחוששים מזה את האפשרות לשים את המכשיר היכן שירצו. אני למשל שם את הסלולרי בתיק היד שלי או בכיס הקדמי של החולצה. במשרד זה בכלל נוח שרק האוזניה עלי, הטלפון יכול להיות בכל מקום שהוא ואני אפילו לא צריך לחפש אותו כדי לענות לשיחה.
אלי חבוש

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 198 פעמים
קיבל תודות: 349 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

נוחות זו כמובן עיניין של העדפה אישית ותלוי באופן ותדירות השימוש. ברור שיש שזה נוח להם ויש שלא.

הנקודה שלא הסכמתי לה לא הייתה אם זה נוח או לא נוח באופן אוביקטיבי (כי אין דבר כזה) , אלא ל"כמעט הכרחי". זה פשוט לא מסתדר עם המציאות שאנו רואים שבה אוזנייה היא רחוקה מאוד מלהיות נפוצה כמו הטלפון הנייד עצמו.

הפרשנות שלי היא שלרוב האנשים זה פשוט לא כל כך נוח. לא הפעולה של לשים משהו על האוזן, לא להסתובב עם משהו על האוזן ובכלל, לא להיות מצויד בשני מכשירים (טלפון ואוזנייה) כשמספיק אחד.
משה

שלח תגובה

חזור אל “סלולר”