אפליקציית Bphone של בזק ...האם עדיין קיימת ?

מכשירים סלולריים, חברות סלולריות.
גלובל (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 43 פעמים
קיבל תודות: 116 פעמים

אפליקציית Bphone של בזק ...האם עדיין קיימת ?

נושא שלא נקרא #1 

לפני מס' שנים היה לבזק שירות שנקרא Bphone אפליקצייה שאפשרה לקשר את הנייד
כשנמצאים בחו"ל דרך האינטרנט לקו הטלפון של בזק בבית בארץ וככה זה אפשר להוציא שיחה בארץ
מהטלפון הקוי של בזק בעלות מקומית רגילה מהנייד בחו"ל ,

השירות הזה היה מצויין ואיפשר לבצע שיחות לקוים רגילים ( לא סלולרים )
ובכך הווה פתרון למי שחייב להתקשר מחו"ל לקו משרדי בארץ ולא לקו סלולרי דרך וואטסאפ וכו' .

לאחרונה ניסיתי להתקין את האפליקציה מחדש ושמתי לב שהיא כבר לא קיימת בחנות של גוגל פליי ,
וזאת למרות שהשירות מופיע עדיין בחשבונית של בזק ללא עלות חיוב כשירות חינמי ( שלמעשה לא קיים ) '
בשיחה עם בזק נאמר לי שהשירות הפסיק וכבר לא קיים למרות שעדיין מופיע בחשבונית ...כנראה נתקע להם במחשב :)

אם בזק כבר לא תומכת בשירות הזה .....האם קיים שירות דומה באפליקציה אחרת של מגוף שלישי .?

sys_admin
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 707 פעמים

Re: אפליקציית Bphone של בזק ...האם עדיין קיימת ?

נושא שלא נקרא #2 

שרות ה Bphone באמת שלא נתמך ולא מתוחזק יותר כבר כמה שנים טובות על ידי בזק.

אבל ישנו הפתרון הפשוט, ההיגיוני והזול ביותר שהוא רכישה של מספר DID ישראלי מכל ספק תקשורת שמספק קווי SIP והגדרה של מספר DID זה בכל SIP SOFTPHONE שמותקן בפלאפון, במחשב או בכל דבר אחר. כך אתה לא תלוי בשירותים המוגבלים של בזק ובלקוח SIP העקום שלהם, שתמיד הייה נתקע, מפסיק לתפקד, גומר את הסוללה של המכשיר וכו'.
כך נהוג לעבוד כבר מתחילת שנות האלפיים ומי שהוא עובד בחברה כלשהיא, בכלל לא נדרש לרכוש שום שירות חיצוני, אלה, במקום זה להמשיך לעבוד בחו''ל דרך השלוחה שלו שמוגדרת באותו ה SOFTPHONE והוא מוציאים ומקבלים שיחות מכל מקום בעולם, כאילו שנמצאים במשרד או בבית, אחרי שבחברה שלו התקינו את ה SOFTSWITCH שמתפקד כמרכזיית טלפון.

מצד שני כמובן, שכל מי שיש לו שליטה מינימלית בהכרת המחשב יכול ליצור לעצמו את השירות המדובר על בסיס של קו בזק ביתי שלו, אחרי שהוא מתקין בבית את ה SOFTSWITCH המועדף עליו ( יש גם כאלה חינמיים לגמרי ) ושילוב של קו בזק לתוכו כעורק TRUNK . אחרי זה רק נשאר להגדיר את הניתובים ואת השלוחות ולהתחבר לאחת מהן מכל מקום בעולם.

גלובל (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 43 פעמים
קיבל תודות: 116 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

אין לי חברה שתומכת והפתרון שהצעת אולי טוב אבל נראה לי מסובך עבורי ...
אני מחפש אפליקציה פשוטה שיודעת לחבר קו בזק בייתי בישראל לטלפון הנייד שנמצא בחו"ל
כך שאוכל להוציא שיחות מקו הבזק בארץ בזמן שאני בחו"ל בדיוק כמו ש Bphone פעלה בזמנו ,
האם יש אפליקציה כזאת של 3rd party כלשהו ?

sys_admin
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 707 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אם אין חברה שאתה עובד בה שתומכת בכך וגם לבצע את זה לבד מסובך לך, אז הפתרון הראשון שהצעתי הוא הכי פשוט ומתאים לך.
הספק DID ישראלי יכול להיות כל אחד, מספק מפ''א ישראלי ועד לספק אינטרנטי מחו''ל כמו zadarma למשל, שמוכר כאן בפורום זה. זה הקישור עליו:
https://zadarma.com/en/
וה"אפליקציה כזאת של 3rd party כלשהו" בשבילו יכולה להיות כל לקוח SOFTPHONE, כפי שכבר רשמתי, אני למשל לאנדרויד משתמש ב GS Wave החינמית, של חברת GrandStream הידוע. זה הקישור לאפליקצייה:
http://www.grandstream.com/products/ip-voice-telephony/softphone-app/product/wave-lite

שלח תגובה

חזור אל “סלולר”