תמיכה ב- WiFi calling עם מכשיר Google pixel בארץ

מכשירים סלולריים, חברות סלולריות.
PopPy (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 32 פעמים

תמיכה ב- WiFi calling עם מכשיר Google pixel בארץ

נושא שלא נקרא #1 

הקורונה והעבודה מהבית מדגישה בעיה ישנה ומטרידה שאני נחושה לפתור. אני גרה בשכונה בלי אנטנות סלולריות של אף חברה, האנטנות רחוקות וכולם סובלים מבעיות קליטה בעיקר ברחוב שלי וברחוב הסמוך.
אצלי אי אפשר לנהל אף שיחה ברצף, ואני לוקחת שיחות אישיות בוואטסאפ אבל לשיחות עבודה, מוקדי שירות למיניהם ולשיחות נכנסות זה לא פתרון.
012/פרטנר מסרבים לתמוך ב- WiFi Calling עם המכשיר של
Google Pixel 2 XL. גם כשאשדרג מכשיר זה יהיה לפיקסל והם לא תומכים בהם, כנראה תומכים רק במכשירים שמשווקים על ידם.

מישהו הצליח להפעיל WiFi Calling עם גוגל פיקסל עם אחת מחברות הסלולר בארץ? פתרונות יצירתיים אחרים לשיפור הקליטה הסלולרית בבית?

vivi
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 897 פעמים
קיבל תודות: 424 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

אני לא מכיר את השירות וגר באזור עם קליטה סלולרית מלאה אז לא יצא לי ממש להתנסות.
אני כן יכול להמליץ לך על שירות השיחות של סקייפ [במידה ולא תמצאי פתרון]
יש אפשרות להוציא שיחות לכל סוגי הקווים בארץ ובעולם על בסיס האינטרנט, אפשר להגיד שזה שירות שיחות אינטרנטי פרימיום שממוקם בין וואטסאפ החינמי לקו סלולרי רגיל.
אפשר לקנות מספר קבוע אם זה חשוב ויש הרבה אפשרויות, תבדקי את זה.
Pixel 4 XL | PS4 | NU8000 | Denon X3000 | Chromecast | Spotify | Partner Fiber | Netflix | FC Barcelona | Google Apps |

PopPy (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 32 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

vivi כתב:אני לא מכיר את השירות וגר באזור עם קליטה סלולרית מלאה אז לא יצא לי ממש להתנסות.
אני כן יכול להמליץ לך על שירות השיחות של סקייפ [במידה ולא תמצאי פתרון]
יש אפשרות להוציא שיחות לכל סוגי הקווים בארץ ובעולם על בסיס האינטרנט, אפשר להגיד שזה שירות שיחות אינטרנטי פרימיום שממוקם בין וואטסאפ החינמי לקו סלולרי רגיל.
אפשר לקנות מספר קבוע אם זה חשוב ויש הרבה אפשרויות, תבדקי את זה.
...
תודה. לא אוהבת את סקייפ אבל אם לא תהיה ברירה אשקול את זה. השאלה היא אם אפשר גם לקבל שיחות למספר הרגיל שלי שינותבו לסקייפ, ואם יש דרך להגדיר את זה לפי לוקיישן או חיבור לרשת וויפי מסוימת (נניח. שינתב רק כשאני מחוברת לרשת הביתית). יש לך מושג?

vivi
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 897 פעמים
קיבל תודות: 424 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

לפי השאלות המצוינות אני בטוח שתמצאי את התשובה בכל המאמרים שלהם.
אני משתמש בזה לשימושים עסקיים אחרים. יש אפשרות לקבל מספר קבוע, ויהיה אפשר להערכתי לבצע הפניות שיחה [באופן ידני] למספר הזה כך שכל השיחות הנכנסות במספר הנייד שלך יגיעו דרך סקייפ, אני לא בטוח אם אפשר להגדיר את זה כך שבאופן אוטומטי שאין קליטה סלולרית זה ינותב למספר הזה אבל שווה לבחון את הכיוון.
Pixel 4 XL | PS4 | NU8000 | Denon X3000 | Chromecast | Spotify | Partner Fiber | Netflix | FC Barcelona | Google Apps |

matan417
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 74 פעמים
קיבל תודות: 24 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

יש להוט מובייל ולפלאפון אפשרות לשיחות על הwifi באמצעות אפליקציה ייעודית. עובד די בסדר אבל צריך ידנית כל פעם שנמצאים במקום בלי קליטה להעביר למצב הפניית שיחות לאפליקציה ולצאת ממנה שיוצאים מהמקום

שלח תגובה

חזור אל “סלולר”