עזרה: NFC לא עובד בטלפון XIAOMI MI 9T PRO חדש

מכשירים סלולריים, חברות סלולריות.

מנהלים: מנהלי ניידים, מנהלי טכנולוגיה לבישה

theone
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 51 פעמים

Re: עזרה: NFC לא עובד בטלפון XIAOMI MI 9T PRO חדש

לינק להודעה #16 

detailer כתב:@theone

יש לי גם MI9T PRO ואצלי ה- NFC עובד.

גרסת MIUI- 11.0.4.
...
גם אצל ההורים שלי עובד אחרי שאבא שלי החליף את כרטיס הרב-קו לגדם אחר.

byaltman
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

לינק להודעה #17 

@detailer
·אם קנית בארץ מיבואן רישמי אתה מסודר כי המכשיר נעול עם גירסה גלובלית במקור.
אם קנית מכל מקור אחר, הגלובליות חשודה בחוסר מקוריות וזה מה שלדעתי גורם לבעיה, עד שמישהו יפתח איזה PATCH שעוקף את בדיקת ה BOOTLOADERS.

עריכה:
החלפת הכרטיס פתרה את הבעיה. היה כרטיס ישן, למעלה מ 8 שנים.
נערך לאחרונה על ידי byaltman ב 30/01/2020 10:34, נערך פעם 1 בסך הכל.

PhantomDS
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

לינק להודעה #18 

אותה בעיה עם ה Xiaomi Note 8 Pro שנקנה בארץ. יש לי רב-קו של ASK ושום דבר במכשיר לא מזהה אותו אבל מכשירים מ2017 מזהים בלי בעיה.
למה קניתי את זה?

אני אעבור בעמדה שאולי יוכלו להוציא לי סוג חדש של כרטיס שאולי נתמך, אם לא אני מחזיר את הזבל הסיני הזה לחנות. חסכתי כמה אלפים במקום פיקסל להחליף את הפיקסל המקורי שלי שנתקל בכמה בעיות אחרות וזה עדיין לא שווה את המאמץ.

byaltman
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

לינק להודעה #19 

@PhantomDS
·ובכן , החלפתי כרטיס רב קו והכל בסדר.

ואתה טועה בענין הזבל הסיני.

לשיומי יש את המכשירים הטובים ביותר לרמת המחיר.

אני גם שוקל לקנות מכשיר כמו שלך

a_yaron
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 54 פעמים
קיבל תודות: 150 פעמים

לינק להודעה #20 

PhantomDS כתב:אותה בעיה עם ה Xiaomi Note 8 Pro שנקנה בארץ. יש לי רב-קו של ASK ושום דבר במכשיר לא מזהה אותו אבל מכשירים מ2017 מזהים בלי בעיה.
למה קניתי את זה?

אני אעבור בעמדה שאולי יוכלו להוציא לי סוג חדש של כרטיס שאולי נתמך, אם לא אני מחזיר את הזבל הסיני הזה לחנות. חסכתי כמה אלפים במקום פיקסל להחליף את הפיקסל המקורי שלי שנתקל בכמה בעיות אחרות וזה עדיין לא שווה את המאמץ.
...
יש לי גלקסי 9+ והוא לא מזהה כרטיסי ASK יחסית חדשים, כרטיס ישן גם ASK עובד ללא בעיה, טלפון ישן עובד עם כל הכרטיסים, לא יודע מה זה אומר.

PhantomDS
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

לינק להודעה #21 

@byaltman
·אם המכשירים של שיומי מרשימים אותך אז ברצינות תנסה לעבוד עם פיקסל. ה-MIUI של שיומי דוחף פרסומות וכלל ההגדרות שלהם חלשות באופן מצחיק בהשוואה לממשק של גוגל. יש דברים שאף פעם לא חשבתי על איך הפיקסל עושה אותם כמו ההתנהגות של מספר הודעות Push ברצף או הנמכת הקול בזמן שמגיעה הודעה. כל אלה דברים ששיומי עושה עקום. במחיר שלהם אני גם מבין למה הם עושים את זה עקום אבל פשוט חבל.

detailer
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 31 פעמים
קיבל תודות: 85 פעמים

לינק להודעה #22 

@byaltman
קניתי בחו"ל גרסה גלובלית ואין לי בעיה עם הרב קו ו -NFC.

הבעיה שלי היא שאי אפשר להגדיר ביטול נעילה של המכשיר כשמתחברים לדיבורית Bluetooth באוטו.
Xiaomi מאפשרים לעשות את זה רק עם התקני Bluetooth מתוצרתם.

חוץ מזה, המכשיר טוב מאוד ואין לי תלונות או פרסומות קופצות.

YDforums
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

לינק להודעה #23 

I have the same problem. Xiaomi Redmi Note 8 Pro with Global ROM purchased on Bangood. Will not read my ASK type RavKav card but reads ASK Tango and Gemalto type cards just fine. Don't know yet if it will also write to those cards.

Apparently it is a hardware problem as not all NFC chips can communicate with all the types of NFC cards. My Samsung Galaxy S5 can read and write my ASK card just fine, but not the much newer Xiaomi phone. What were they thinking.

Now I am trying to figure out which is the best type of RavKav card to get. I will try to remember to post my findings here.

BTW, for anyone who is annoyed by losing call recording capabilities in Android 10, the Indonesia ROM for Xiaomi still supports call recording. I flashed the Indonesia ROM on my Redmi Note 8 Pro and I got call recording back without losing any other functionality. I had hoped that might also fix the NFC problem, but no such luck.

שלח תגובה

חזור אל “סלולר”