שרשור תגובות: הוכרזו המתקפלים החדשים: הגלקסי פולד 4 והגלקסי פליפ 4. הצצת וידאו ראשונה

חדשות ועדכונים של HT Magazine
EliHaboosh
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTMobile
עורך ראשי HTMobile
נתן תודות: 124 פעמים
קיבל תודות: 801 פעמים

שרשור תגובות: הוכרזו המתקפלים החדשים: הגלקסי פולד 4 והגלקסי פליפ 4. הצצת וידאו ראשונה

נושא שלא נקרא #1 

https://htmag.co.il?p=64872

מה יש בהם? מה שונה מהדגם הקודם וכמה יעלו? כל הפרטים בהצצת הוידאו הראשונה שלנו לגלקסי פולד 4 ולגלקסי פליפ 4

תמונה
אלי חבוש

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

Re: שרשור תגובות: הוכרזו המתקפלים החדשים: הגלקסי פולד 4 והגלקסי פליפ 4. הצצת וידאו ראשונה

נושא שלא נקרא #3 

big27 - בדקת את הרווחים של אפל? אם הם ישנים, הלוואי על כולם להיות כ"כ ריווחיים תוך כדי שינה.

אפל אף פעם לא מחדשים.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

Re: שרשור תגובות: הוכרזו המתקפלים החדשים: הגלקסי פולד 4 והגלקסי פליפ 4. הצצת וידאו ראשונה

נושא שלא נקרא #4 

הפולד מרשים אבל נראה לי שעד שהוא יהיה דק יותר זה פחות יהיה אטרקטיבי.

רק אותי מאכזב ה-פליפ? זה ה-FORM FACTOR שמגניב אותי, אבל הם לא הפכו אותו לדק יותר והוא לא נפתח כמו קפיץ בסגנון של הפליפים של פעם.

מרגיש לי שהם פספסו הפעם.

לגבי foldables ואפל. שאלה מעניינת. זה די מגוחך אבל אם מחר האייפון החדש היה בפורם של פליפ לא הייתי ממצמץ ועומד בתור וקונה. זה מאוד משונה לי שלמרות שזה form factor כמעט מושלם עבורי, הטרחה של מעבר פלטפורמה מונע ממני לעשות את המהלך. אני פשוט אוהב את iOS...

big27
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 124 פעמים
קיבל תודות: 52 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

גם אני מצד אחד מת למכשיר כזה ... אבל לא יכול להיות עם אנדרואיד

HUBER אתה לגמרי צודק !

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 688 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #7 

השנה אפשר לוותר למי שכבר יש מתקפל לדעתי. ה 4 הוא שיפור מינורי של ה 3 (לעומת ה 3 שהיה שיפור די מורגש מה 2).

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #8 

12/08/2022 18:23  
toxin כתב:
...
בואו ואחסוך לכם 8 דקות. הוא לא יודע כלום, הוא מנחש ניחושים ומצטט שמועות שמאחוריהם יש מעט מאוד מידע. אני מצטער שצפיתי :?

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 942 פעמים
קיבל תודות: 421 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

בשביל זה הם מוציאים פלאפונים דקים יותר?

כדי לקפל אותם אחר כך ל 2 (?) 🤣

אשכרה טבלט כיס,
יש לזה פוטנציאל.

מעניין לשמוע ממי שיש חט אחד כזה תקופה של שנה+

pixies
אחראי תחום HTPC
אחראי תחום HTPC
נתן תודות: 779 פעמים
קיבל תודות: 2302 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

11/08/2022 2:12  
oferlaor כתב:
רק אותי מאכזב ה-פליפ? זה ה-FORM FACTOR שמגניב אותי, אבל הם לא הפכו אותו לדק יותר והוא לא נפתח כמו קפיץ בסגנון של הפליפים של פעם.
...
אני חושב שהם עשו את זה בשביל לשמור על עמידות ציר הקיפול. קפיץ שיאיץ את זמן הפתיחה יכול לקצר את חייו. לי אישית זה פחות מפריע.
אני כרגע עם S22, אבל שוקל ללכת על פליפ עוד כמה שנים. בהחלט נחמד שיותר קל להכניס אותו לכיס.

שלח תגובה

חזור אל “חדשות HT”