התחדשתי בשעון חכם מבית LG

Wearables, שעונים חכמים, צמיגי ניטור, משקפים חכמות, Google Glass וכו'
istarmini (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 999 פעמים
קיבל תודות: 2177 פעמים

התחדשתי בשעון חכם מבית LG

נושא שלא נקרא #1 

אהלן חברים

התחדשתי בשעון חכם מבית LG דגם W280A.

עד לאחרונה לא חשבתי לרגע לענוד שעון חכם. אני מת על שעונים אבל שאני מדבר על שעונים אני מתכוון לשעוני מחוגים עם מנגנון אוטומטי ולא לגאדגטים ,כאלו ואחרים, טובים ככול שיהיו.

אז למה החלטתי לרכוש שעון חכם?

הסיבה מבחינתי היא שליטה הדוקה יותר על רמות הסוכר בדם.

לצערי בגיל 40 קיבלתי מתנת יום הולדת בדמות סכרת טייפ 1 ,מה שאומר שאני נדרש להתמודדות יום יומית עם רמות הסוכר בדם.

כדי לשמור על איזון הסוכר אני מנוטר 24/7 ,בעזרת סנסור שמחובר לגוף וקורא את רמות הסוכר. הסנסור הנ"ל משדר את רמות הסוכר בבלוטוס לנייד ועכשיו החברה, שמייצרת את הסנסור הזה ,שחררה אפליקציה גם לשעונים חכמים, שתומכת גם במערכת ההפעלה Android™ Wear 2.0 . גם למערכת ההפעלה של סמסונג ניתן לקשר את השעון אבל זה דורש התקנה של אפליקציות נוספות והתעסקות, שלא התחשק לי להכנס אליה ולכן נצמדתי לשעונים שכוללים את ה Android™ Wear 2.0.

מחיפוש וקריאה של שעות ברשת הגעתי להחלטה שאני הולך על ה LG ,גם בגלל הביקורות ולא פחות חשוב בגלל העיצוב, שהתחברתי אליו מאוד.

מחיפוש ברשת הבנתי שבאמזון לא ניתן להשיג אותו, פתוח לכל הרשתות (הוא כולל אופציה להתקנת ננו סים ) ואז נתקלתי בחנות בנהריה בשם storemobile שמוכרת את השעון בכ 1400 ש"ח פתוח לכל הרשתות . (למרות שאני לא עושה בזה שימוש, נכון להיום)

יצרתי קשר עם החנות ונתקלתי בשרות ויחס יוצא דופן ולכן החלטתי להזמין .

ובכן, בחמישי האחרון ,הגיע אלי עם שליח ומיד נכנסתי למוד לימוד חחחחח

התקנתי את האפליקציה של הסוכר ואכן אני קורא את ערכי הסוכר גם בשעון, מה שמקל עלי את התמודדות היום יומית עם הסכרת.

בנוסף השעון כולל אופציות שונות לנושא הספורט כמו דופק/צעדים וכו.. . עדין לא השתמשתי אבל בקרוב אנסה אותן.

הסוללה בשעון זה החלק "הבעייתי" . בשימוש רגיל, כלומר תצוגה כבויה כשלא בשימוש ומידי פעם הצצה ברמות הסוכר ובשעון עצמו ,הגעתי לשעות הלילה עם 60% סוללה, שזה מעולה ,אבל ברגע שמתעסקים איתו במהלך היום, יותר מהמתבקש, מגיעים לשעות הלילה עם רמות סוללה של כ 15-20% ופחות.

מבחינתי אין בעיה אבל מי שיש לו כוונות של שימוש בשעון לניהול שיחות / שליחת הודעות/שליחת מיילים יתכן והסוללה תהווה עבורו מגבלה.

השעון נוח מאוד ומרגיש אחלה על היד.

התצוגה קריאה גם באור שמש מלא .

הוא מגיע עם מטען לטעינה אלחוטית.

מבחינת עמידות למים הוא בתקן IP68 למים ואבק מה שאומר שהוא עמיד לעומק 1.5 מטר למשך 30 דקות. לא הייתי רץ לצלול איתו אבל עבור מקלחת ושחיה בבריכה אני לא צופה בעיות.

מבחינת אפליקציות ובכן אין כמות מטורפת . יתכן וזה קשור במערכת ההפעלה ואולי בהמשך תתוספנה עוד אפליקציות אבל מבחינתי ,מה שיש מספיק.

ממשק התוכנה (תפריטים) באנגלית .

עבור מלל (הודעות SMS / מיילים / וואצאף) יש תמיכה בעברית והיא מיושרת לימין כמו שצריך.

מבחינת מקלדת עברית ובכן יש את המקלדת של Appfolur ,שתומכת היטב בעברית, אבל עבור תמיכה בשפת הקודש נדרש לשלם כסף.

אז קצת תמונות
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1308 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

היי יואב

ראשית רפואה שלמה! והתמודדות מוצלחת עם הסכרת

שנית ...... תתחדש!

נראה יפה מאוד

מקווה שהוא ימלא את תפקידו על הצד הטוב ביותר

גמר חתימה טובה

istarmini (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #3 

תודה משה

אני כבר 17 שנה מתמודד עם המכה הזו אבל מתמודד בהצלחה וההתמודדות הופכת לקלה יותר בזכות הטכנולוגיה.

גמר חתימה טובה (Y)

ozzz
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 542 פעמים
קיבל תודות: 149 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

@istarmini

מצטרף לאיחולי רפואה שלמה!

אני עונד את הדגם הקודם LGW200 ומרוצה ממנו מאוד כבר מעל לשנה.
הסוללה מחזיקה לי כיומיים.
השימוש העיקרי שלי הוא לספורט (ריצה) וכן קבלת הודעות בפגישות וכו'.
לא התקנתי לו סים נפרד למרות שהוא תומך בכך.

תהנה ממנו. רכישה טובה.
גמר חתימה טובה

Aviv943
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 43 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

לכל עונדי השעונים החכמים, בעקבות החשיפה של השעון החדש של אפל יש לי שאלה אליכם.
אתם לא חוששים ללבוש עוד מוצר עם קרינה סלולרית על הגוף? בניגוד לסלולר, המכשיר הזה יושב על הגוף כמעט באופן תמידי.
חושש לקנות אותו כרגע בגלל הסיבה הזאת.

istarmini (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #6 

Aviv943 כתב:לכל עונדי השעונים החכמים, בעקבות החשיפה של השעון החדש של אפל יש לי שאלה אליכם.
אתם לא חוששים ללבוש עוד מוצר עם קרינה סלולרית על הגוף? בניגוד לסלולר, המכשיר הזה יושב על הגוף כמעט באופן תמידי.
חושש לקנות אותו כרגע בגלל הסיבה הזאת.
...
·

השאלה נכונה ללא קשר לשעון של אפל.
אני אישית יותר מוטרד מהסכרת מאשר מהקרינה חחחחח .

שלח תגובה

חזור אל “טכנולוגיה לבישה”