המלצה לשעון חכם

Wearables, שעונים חכמים, צמיגי ניטור, משקפים חכמות, Google Glass וכו'
istarmini (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 999 פעמים
קיבל תודות: 2177 פעמים

המלצה לשעון חכם

נושא שלא נקרא #1 

אהלן חברים

אני מעונין בשעון חכם עיצוב ספורטיבי לא קלאסי.
חייב מערכת הפעלה של גוגל מסיבות טכניות.

לא מבין בזה כלום.

תקציב גמיש

איך זה ?
https://storemobile.co.il/שעון-יד-חכם-L ... -W280A.htm

תודה

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

אז ההמלצה שלי היא שתתאזר בסבלנות ותמשיך לא להבין עוד כמה חודשים. הדור הנוכחי של השעונים החכמים מבוססי Android Wear משתמש במעבדים מאוד מיושנים, חלשים וזוללי סוללות כי לחברת Qualcomm שיש לה כמעט מונופול מלא על תכנון וייצור המעבדים, לא בא להשקיע בתחום. מדברים על כך שלקראת 2019 ו/או השקת השעונים של Google המצב ישתפר לטובה.

כרגע חוויית המשתמש לא מי יודע מה ואת זה אני אומר בתור הבעלים של שעון LG די דומה למה שקישרת.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

istarmini (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #3 

Catskinner כתב:אז ההמלצה שלי היא שתתאזר בסבלנות ותמשיך לא להבין עוד כמה חודשים. הדור הנוכחי של השעונים החכמים מבוססי Android Wear משתמש במעבדים מאוד מיושנים, חלשים וזוללי סוללות כי לחברת Qualcomm שיש לה כמעט מונופול מלא על תכנון וייצור המעבדים, לא בא להשקיע בתחום. מדברים על כך שלקראת 2019 ו/או השקת השעונים של Google המצב ישתפר לטובה.

כרגע חוויית המשתמש לא מי יודע מה ואת זה אני אומר בתור הבעלים של שעון LG די דומה למה שקישרת.
...
·

תודה.
חוץ מסוגיית הסוללה יש עוד בעיות מהותיות ?
אני לצערי חולה סכרת.
יש לי סנסור שמחובר לגוף שמשדר נתוני סוכר לנייד ויכול לשדר גם לשעון וזו הסיבה שאני מחפש כזה שעון.
הסנסור מתקשר או עם מערכת הפעלה של גוגל או של אפל .

istarmini (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #4 

Catskinner כתב:אז ההמלצה שלי היא שתתאזר בסבלנות ותמשיך לא להבין עוד כמה חודשים. הדור הנוכחי של השעונים החכמים מבוססי Android Wear משתמש במעבדים מאוד מיושנים, חלשים וזוללי סוללות כי לחברת Qualcomm שיש לה כמעט מונופול מלא על תכנון וייצור המעבדים, לא בא להשקיע בתחום. מדברים על כך שלקראת 2019 ו/או השקת השעונים של Google המצב ישתפר לטובה.

...
·

נערך

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

@istarmini
·גם לי יש בעיה של סכרת אבל אני מסוג 2. בנוגע לבעיות מהותיות, אין. זה רק לא חוויה מרגשת במיוחד ולא מצאתי שחיבור שעון ליד שיכול להפעיל אפליקציות פשוטות או לקבל הודעות מהטלפון זה משהו שמרומם אותי והופך את חיי לטובים יותר.

אני לא יכול להמליץ או לספר על שעונים של אפל כי אני אלרגי במידה חמורה למוצרים שלהם.

שלח תגובה

חזור אל “טכנולוגיה לבישה”