העתיד של האקוסטיקה כבר כאן - וקוראים לו Trinnov !

פורום לאודיופילים בלבד! חבר מביא חבר בלבד!
Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר כבוד
חבר כבוד
הודעות: 16006
הצטרף: נובמבר 2006
מיקום: הוד השרון
נתן תודות: 128 פעמים
קיבל תודות: 956 פעמים

הודעה שלא נקראה #16 

@BARBIE
·אז או שמתקנים או שקונים חדש. מה הבעיה בדיוק?

Sync
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום
הודעות: 287
הצטרף: יוני 2007
מיקום: Israel
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

הודעה שלא נקראה #17 

מה זה טרינוב רום אופטימייזר: זה מערך שלם של טכנולוגיה מתקדמת ומיוחדת המאפשרת ניתוח אקוסטי 3D של רמקולים, חדר, קרוס אובר, והשילוב ביניהם, עיבוד הנתונים ותיקון או טיפול להשגת תוצאה אופטימלית. מערך זה כולל גם מחשב לא רע מותאם ומקונפג למשימה המותקן במארז.

בעת המדידה מערכת טרינוב מפיקה מידע הן על הסאונד הישיר, מידע על זמן תגובת האלמנטים ברמקול, מזהה את נקודת הקרוס, מפיקה מידע על החזרים ראשוניים, מידע על החזרים בזמן ההדהוד האקראי, ומיקום הרמקולים על כל הצירים (אורך גובה רוחב). מידע זה מאפשר לליבת העיבוד של טרינוב TAC להשיג אופטימיזציה של שדה ההאזנה בכל הפרמטרים האפשריים והיא כמדומני היחידה שיכול לתקן במימד הזמן (פאזה).
אחד היתרונות הגדולים ביותר של המערכת היא העובדה שעיבוד הנתונים מבוסס CPU ולא צ'יפ DSP. קוד כזה קל יותר לעדכן, אין צורך בעידכוני קושחה מורכבים ומבהילים וכל השינויים מבוצעים ברמת התוכנה. אפשר להוסיף לזה את העובדה שכל החישובים מבוססים על נקודה צפה 64 ביט מה שמאפשר מגוון שלם של עיבוד נתונים סופר מדוייק וטווח דינמי אין סופי (תיאורטית ומעשית). לא פחות חשוב שלצורך התקדמות בעת יציאת פורמטים חדשים אין צורך להמתין שיצרן כלשהו יפתח DSP חדש בתהליך ארוך אלא להסתפק בעידכון תוכנה!
בתוך הקופסא יושב מחשב - מבוסס Intel i7 במקרה של האלטיטיוד - מעבד חזק לניהול התוכנה והכרטיסים היעודיים במארז שכוללים את חומרה הייחודית עם ממירים, קלוק, מחברים וכדומה. המחשב הכלול מתאים בדיוק רב לניהול המערך, וגם לעיבוד מסיבי הכולל הפעלת פילטרים בזמן אמת, ניהול ריבוי רמקולים בכל תצורה אפשרית - סטריאו, סטריאו עם סאב, 5.1, 7.1, 11.2 וכן הלאה- עוצמות, ניהול פאזות, הרשימה ארוכה מאד. בנוסף האופציה להתאים את ההענות השטוחה שמתקבלת לאחר הקאליברציה,לרצון הלקוח והרגשותו,היריעה קצרה מלהרחיב את היתרונות ואין תחליף לבדיקה והאזנה מבוקרת וסובייקטיבית.
מערך חיבורי האודיו הגנריים מאחור שאנחנו מכירים ממחשבים אינו משמש לדבר הם שם אבל העיבוד עובר בקווים אחרים לחלוטין, חיבורי מקלדת עכבר ומסך פעילים לשליטה על המכשירים (למרות שאפשר להתחבר מכל מכשיר נייד כולל אנדרואיד, אפל IOS).
בקיצור לא הייתי מתמקד בסוג לוח האם אלא בתוצאה - ואני סבור שבמבחן זה עומדים בכבוד והרבה מעל זה.
יועץ אקוסטי מומחה בחדרי האזנה, בידוד ואקוסטיקה פנימית

שלח תגובה

חזור אל “High End Club”