מתגים חכמים

SIRI, CORTANA, ALEXA, ECHO, GOOGLE HOME, HOME PAD, שלטים חכמים, KEY PADS, אפליקציות
icy (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

מתגים חכמים

נושא שלא נקרא #1 

היי,
אנחנו לקראת שיפוץ ומתכננים לבנות בית חכם מבוסס הומקיט.
אחת החלופות הקיימות למתגים היא סדרת living now של Bticino.
לא הצלחתי למצוא חוות דעת של משתמשים, אם מישהו מכיר אשמח לשמוע המלצות, יתרונות חסרונות וכו'.
כמו כן, יתרונות חסרונות לשימוש במתגים חכמים לעומת מתגים רגילים + בקר חכם.
תודה

chenta
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 22 פעמים
קיבל תודות: 29 פעמים

Re: מתגים חכמים

נושא שלא נקרא #2 

הי,
לא מכיר את המוצר הספציפי שציינת ואין לי ניסיון עם מפסקים חכמים קומפלט, אבל אני יכול לשתף עם התפיסה שלי לגבי מפסקים חכמים, ולמה אצלי שמתי רק בקרים של shelly עם מפסק פיזי.

קודם כל נושא הנראות והאחידות- ידעתי מראש שלא ארצה או אוכלת להחליף את כל המפסקים לחכמים ולא רציתי כמה סוגי מפסקים בבית.
דבר שני זה נושא ה feel- אני חשבתי שלמרבית תושבי הבית ואולי גם לאורחים יהיה יותר קל להתמודד עם מפסק פיזי שיודעים איפה ללחוץ ומרגישים שהוא נלחץ/החליף מצב. במובן הזה לא אהבתי את הרעיון של מפסקי טאץ׳- זה קצת כמו ההבדל בין להקליד בטלפון או טאבלט לבין להקליד עם מקלדת פיזית במחשב.

לגבי בקרים- יש לי ניסיון רק עם shelly אבל אני מאוד מרוצה ומתרשם שהרבה משתמשים בהם. לדעתי אפשר גם לצרוב להם FW שמותאם לעבודה עם הומקיט.

בהצלחה

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

היות ובאמת אין צורך שכל המפסקים יהיו חכמים, אני מסכים לגמרי עם קודמי

תעשה קופסאות עמוקות, איפה שצריך תתקין שלי וזהו

אצלי יש מפסקים חכמים (בעיקר לתאורת חוץ וגינה), התוכנה של שלי יודעת להפעיל את התאורה בשקיעה (אפשר להגדיר לפני ולאחר בדקות) ונכבית בלילה.

לתאורת פנים השתמשתי בנורות וגופים חכמים של Yeelight ושיואמי. אנחנו מפעילים את התאורות האלו רק עם פקודות קוליות. ברגע שמתרגלים זה נוח בטירוף

בחדרי השינה נורות חכמות של איקיאה עם gateway ושלט BT ליד המיטות.

אישתי שונאת טכנולוגיה מובהקת, מתה על זה.

icy (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

תודה על התשובות.

המתגים עליהם דיברתי, הם לא מתגי טאצ', כמו כן להבנתי ניתן לרכוש מתגים "טיפשים" שנראים אותו הדבר. אילו מתגים לדעתכם אין צורך שיהיו "חכמים"?

יש בקרים מומלצים שעובדים עם הומקיט ישירות מהקופסה? (אני לא איש טכני וקצת מטריד אותי עניין צריבות ה-FW).

hsafra
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 18 פעמים
קיבל תודות: 88 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

10/07/2022 20:32  
icy כתב:
המתגים עליהם דיברתי, הם לא מתגי טאצ', כמו כן להבנתי ניתן לרכוש מתגים "טיפשים" שנראים אותו הדבר. אילו מתגים לדעתכם אין צורך שיהיו "חכמים"?
...
האוטומציות הכי שימושיות אצלי הן של התריסים. לסגור חלקית לפני הזריחה, לפתוח בשקיעה וכו׳.
מתגי אור אצלי זה יותר להדליק ולכבות לפי דרישה, ומדי פעם לכבוד את האור שהילדים שכחו :) אז פחות קריטי שיהיו חכמים

שלח תגובה

חזור אל “עוזרות קוליות, שליטה ובקרה”