FIbaro home center3 - תובנות?

SIRI, CORTANA, ALEXA, ECHO, GOOGLE HOME, HOME PAD, שלטים חכמים, KEY PADS, אפליקציות
lasik (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 265 פעמים

FIbaro home center3 - תובנות?

נושא שלא נקרא #1 

מזה שנים יש לי וורה פלוס, ללא תקלות אבל עם עיכובים מסוימים בביצוע פקודות.
חשבתי לשדרג לפיברו HC3. אשמח לשמוע מהמנוסים במוצר מה המשוב שלהם.
המשובים ב- vesternet מעורבים: אלו שהחליפו מוורה מברכים את הרגע שהבקר מגיב ללא השהייה, ואחרים מתלוננים על חוסר תאימות להרבה מודולים, ואי שיחרור עדכונים בקצב גבוה.
אשמח להערותיכם בטרם רכישה

maorti
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 7 פעמים

Re: FIbaro home center3 - תובנות?

נושא שלא נקרא #2 

יש לי HC2, לא 3.
ממליץ לך לחפש מידע בפורום של פיבארו, לא ווסטרנט (להם תשאיר את הקניות).
אתה מתכנן לכתוב קוד בתוך המערכת? אם לא, יכול להיות שהלייט מספיק.
לפיבארו בד"כ יש אינטגרציה טובה עם המודולים שלהם. אם יש לך הרבה כאלה, אז זו נקודת פלוס.
אם יש לך שאלות ספציפיות לגבי פיבארו, יכול להיות שאני אוכל לענות.

lasik (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 265 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

הי,
תודה על המידע. אני לא מתכנן לכתוב קוד, רוב המודולים שלי הם של פיברו, מעט של Aeotec. כולם בפרוטוקול z wave. ראיתי באתר של וסטרנט שהם תואמים את הבקר. האמנם?
Fibaro roller shutter 2
Aeotec multisensor 6
Popp smoke sensor and alarm
Fibaro double switch 2 Gen5
Remotec scene master
Aeotec Smart Switch 6
Hank Scene Controller 4 Buttons

תוכל לעמוד על ההבדלים המשמעותיים בין גרסת הלייט של HC3 לגרסה המלאה?
יש לך קישור לפורום של פיברו?
מתי לאחרונה הוציאו עדכון גרסה?
ה- HC2 שברשותך, יציב? זיהית באגים בעייתיים?
תודה!

maorti
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

עונה נקודה נקודה:
- ברור שפיבארו מול פיבארו בדוק הרבה יותר טוב מאשר מול אאוטק, פופ וכו', אבל בקר של פיבארו יעבוד מול השאר. יש לפיבארו עושר לא מבוטל שהם נותנים מול המודולים שלהם (לדוגמא משחק עם הלמלות בצלונים).
- לא בדקתי לגבי ה3, אבל ההבדל הכי מהותי ב2 (נכון ללפני כ4 שנים כשאני בחרתי בקר) היה היכולת לכתוב קוד בLUA. אצלי יש המון קוד במערכת, בלעדיו, לא בטוח שמוצדקת רכישה של HC2. צריך לראות מה המצב ב3ים, יכול להיות שיש עוד הבדלים. אני יודע למשל שבין הHC2 לHC3 יש הבדלים לא מבוטלים בכלל, והרבה דברים יצריכו שכתוב.
- https://forum.fibaro.com/
- אני באופן אישי חסיד של עובד לא נוגעים, אבל מצאתי את עצמי משדרג גירסה לא מעט פעמים (לפחות 4-5)... כרגע לדעתי הפוקוס של פיבארו לא על HC2 אלא על HC3 ולכן אני לא ממש זוכר מתי הפעם האחרונה שעדכנתי. יותר מחצי שנה זה בטוח.
- המערכת מאד יציבה, ומנהלת בשיגרה כמה מערכות מרכזיות בבית באופן אקטיבי. הUI רחוק מלהיות מדהים בעיני ויש בהחלט כמה פיצרים שחסרים וכמה דברים שהייתי עושה אחרת. האם הייתי קונה אותה היום שוב? - סיכוי טוב שכן. במיוחד אם יש דרישה חזקה ליציבות (לא מדבר על שיהוי בהדלקת תאורה, אלא על ניהול של מערכות כמו למשל השקיה לגינה גדולה, חימום רצפתי, חדר מכונות של בריכה וכו)

*כל ההתייחסות שלי לHC2 (קשה לי להאמין שHC3 נורא שונה, אבל עדיין זו נקודה שצריך לקחת בחשבון).

שלח תגובה

חזור אל “עוזרות קוליות, שליטה ובקרה”