קצת הסברים והבהרות על שלט Logitech Harmony

SIRI, CORTANA, ALEXA, ECHO, GOOGLE HOME, HOME PAD, שלטים חכמים, KEY PADS, אפליקציות
Dannino (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 188 פעמים
קיבל תודות: 78 פעמים

Re: קצת הסברים והבהרות על שלט Logitech Harmony

נושא שלא נקרא #16 

@gildmor
תודה על מידע ועל ההסבר אחי!

הבנתי מה אתה אומר ויש בזה הרבה מאד היגיון. העניין הוא שיש לי מספר שלטים כרגע:
טלוויזיה
רסיבר
שילד
ונגיד עוד טלוויזיה בחדר

פה בעצם מוצע לי פתרון של "איגוד" של כל השלטים האלה.

מצד שני, אני יכול עקרונית לעבוד רק באמצעות השילד כי הרי עליו יש לי את הסלקום ונטפליקס ומה שצריך. וכמובן פלקס לסרטים.
מצד שלישי, יש לי את ה- magic remote של LG שהוא מדהים ופשוט נוח ברמות אחרות.

להשקיע עכשיו 200 דולר על שלט (מדהים ככל שיהיה) קצת כבד לי. מה גם שאין לי כרגע 10 מכשירים לשלוח עליהם אז לכן הבנתי שהאב נותן פתרון זול ומידיי וגם תופס על השילד מאחר והוא BT לעומת IT באחרים. אבל כמו שהציע פה אחד החברים, לעבוד רק עם האב ואפליקציה מהטלפון, לא נראה לי הכי נוח...בא לי שלט.
מה לגבי ה- companion ששיבחו פה כמה חברים? היה לך, התנסית בו?

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

היי,

תתחיל מזה שתבדוק אם כל ההתקנים שלך תומכים CEC, שילד בטוח תומך ואתה צריך לבדוק שהוא נתמך באחרים ולהפעיל אותו בכולם.
ואז אתה מקבל תחליף להרמוני פשוט יותר אבל ללא עלות. אם נניח תדליק את שילד מהשלט שלו, הטלויזיה והרסיבר ידלקו והרסיבר יעבור לכניסה של שילד. כיבוי יכבה את כולם. הווליום ישנה ווליום ברסיבר. זה מספיק לרוב האנשים כתחליף להרמוני. כמובן שאם אתה רוצה בכל זאת לשלוט על ווליום של השילד או להגדיר תרחישים של שימוש בטלויזיה ללא הרסיבר, זה לא יענה על הצרכים האלה.

אם האמור למעלה לא עובד\נתמך אצלך מלא ולא מספק, אתה יכול ללכת על שלט הרמוני פשוט של חמישה מכשירים כמו זה: https://www.logitech.com/en-us/product/ ... 65?crid=60
או להתפנק על ה-950, שניהם עובדים ללא האב, מה שיתן לך שליטה משלט אחד על הכל כפי שרצית וגם תגובה מהירה כמ ובשלט רגיל.

את ההאב צריך אם יש הרבה התקנים, או אם אתה תרצה להשתמש בטלפון\טאבלט לשליטה מה שלא מצאתי כפרקטי במיוחד וגם בגלל ההשהיה המורגשת שיש בתגובות, באופן כללי האפליקציה שלהם לשליטה די גרועה.

ה-COMPANION זה שלט פשוט יותר שנסמך על האב כך שלא רלוונטי אם אתה לא הולך על האב.

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

אני חולק על דעתך.
1. ההשהיה של ההאב לא מורגשת
2. בהאב אין צורך "לכוון" את השלט לכיון העינית - הוא קבוע ואחוזי הצליפה שלו הם 100%
3. השליטה מהטלפון מאוד נוחה בגלל שהוא פשוט תמיד ליידך
4. ההאב תומך בפקודות קוליות (לפחות דרך גוגל הום) מה שמאוד מקל על אנשים שלא מבינים מהחיים שלהם בתפעול
5. ה CEC לא תמיד עובד כמו שצריך. יש שילובים שלא עובדים טוב או עובדים בכלל, לא הייתי בונה על CEC כמשהו יציב

Dannino (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 188 פעמים
קיבל תודות: 78 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

@gildmor
לגבי השלט הזה, בעייתי במקרה של השילד כי הוא הרי עובד עם BT. וה-665 אם הבנתי נכון, עובד על IR.
אני הבנתי שאני כן צריך האב בגלל עניין ה- BT של השילד. אבל הציע פה אחד החבר'ה פשוט להתחיל עם האב ולראות איך ממשיכים הלאה. הוא גם לא כזה יקר בהשוואה לשאר המוצרים, בטח ובטח לגבי ה-950.

בוא נראה אם יהיה איזה מבצע מעניין בסייבר-מאנדיי. או לחילופין, אנסה באמת לעבוד רק דרך השילד שהרי הוא יודע לשלוט בטלוויזיה וברסיבר גם מבחינת יציאות.

תודה רבה!

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

10/11/2020 17:38  
ahersko כתב:
אני חולק על דעתך.
1. ההשהיה של ההאב לא מורגשת
2. בהאב אין צורך "לכוון" את השלט לכיון העינית - הוא קבוע ואחוזי הצליפה שלו הם 100%
3. השליטה מהטלפון מאוד נוחה בגלל שהוא פשוט תמיד ליידך
4. ההאב תומך בפקודות קוליות (לפחות דרך גוגל הום) מה שמאוד מקל על אנשים שלא מבינים מהחיים שלהם בתפעול
5. ה CEC לא תמיד עובד כמו שצריך. יש שילובים שלא עובדים טוב או עובדים בכלל, לא הייתי בונה על CEC כמשהו יציב
...
ואני חלקתי מנסיוני, אצלי זה לא עבר את מבחן המשפחה בסופו של דבר כולם מעדיפים את השלטים הישירים מתי שאפשר עם ה-CEC או אפילו לגשת לרסיבר ולהעביר לבד אם התקן מסויים לא תומך.
הדילי מבחינתי בלתי נסבל וגם האפליקציה גרועה ברמת חברה סינית סוג ג'. אין אפשרות לשמור או לשתף את ההגדרות והם מתאפסות מדי פעם או אם צריך להתקין מחדש את האפליקציה.
גם בלי קשר להאב, החשיבה די עקומה במה שקשור לשידור הרצפים הארוכים כשעוברים בין תרחישים או ברצף הדלקה\כיבוי שנשלח פקודה פקודה עם השהיה בינהם במקום להבין שלמכשירים שונים אפשר לשלוח במקביל ולהאיץ משמעותית את החלק הזה שדורש להחזיק את השלט במשך כמה שניות לכוון המכשירים.

dor123
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

אני עם הHarmony Elite כבר כמעט שנה.
בעיניין הדילאי אין מה להגיד, יש הבדל משמעותי בין השלטים של היס אולטרה/אפל טיוי לבין ההרמוני.
אבל בסופו של דבר מתרגלים וזה פחות מורגש.
צריך לשים את זה מול הייתרונות הרבים של המוצר. הוא אף פעם לא מפספס, הכל נדלק בדיוק בתחנות הנכונות, במקרה שלי הוא מחובר גם למזגן וגם לתאורה בבית ככה שבשלט אחד אתה שולט על כל הבית.

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

אני כבר 4 שנים עם ההאב מעולם לא קרסה לי האפליקציה, שום דבר לא נמחק מעולם.
אני משתמש באפל... אולי באנדרואיד זה שונה, אולי באנדרואיד קיקיוני זה עוד יותר שונה.

להדליק את הטלווזיה, להציב אותה על כניסת ה HDMI הנכונה
להדליק את המגבר, להציב אותו על כניסת ה HDMI
להתפלל שהחזקת את השלטים בזוית הנכונה בקו ראיה כדי לוודא שהכל באמת נלחץ
לקחת את השלט של הסטרימר ואת השלט של המגבר לשלוט על הווליום

.....ואת כל זה אתה מעדיף לעשות לבד או לתת לאישתך ו/או לילדים לעשות, מאשר ללחוץ על כפתור בודד בטלפון שגם ככה תמיד עליך או לזרוק לגוגל הום מילה בודדת?

ואללה.... קטונתי.

אגב, האפליקציה מותקנת על כל הטלפונים של בני המשפחה כולל האיפדים ומי שרוצה משתמש אז אני לא מבין מה לא הצלחת לשתף?

והארה/הערה אחרונה... אי אפשר לשלוח פקודות במקביל! למה? כי יש מקור אור בודד, אבל ההשהיה בין הפקודות (אלא אם תקבע אחרת, מה שבדר"כ נדרש בהפעלת ריבוי מכשירים) היא באפס השהייה.

שלח תגובה

חזור אל “עוזרות קוליות, שליטה ובקרה”