Android auto בקיה נירו

SIRI, CORTANA, ALEXA, ECHO, GOOGLE HOME, HOME PAD, שלטים חכמים, KEY PADS, אפליקציות
dr0r
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 256 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

אם "פותחים" את AA תמורת 200₪ בלבד אין סיכוי שזה דורש החלפת חומרה. לדוגמא במאזדה צריך להחליף את ה-USB, וגובים על זה 1500₪. רק החומרה עולה $150 בארה"ב.
כלל הנראה הם פשוט מתקינים את ה-firmware המקורי. תנסו לחפש את ה-firmware בפורומים אירופיים. לרוב יש firmware שונה לארה"ב, לאירופה, ולמזרח אסיה.
תנסו לחפש אם יש תפריט שמראה מה גירסת ה-firmware הנוכחית. ממה שקראתי זה אמור להופיע בלחיצה על כפתור גלגל השיניים למשך 10 שניות.

niraviry
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

ערב טוב.

קבלתי לפני כמה ימים את הרכב (גרסת LX). המערכת שם היא דגם חדש.
היא כמובן מגיעה עם AA ו - Apple Car Play אבל..:
יש כמה באגים:
1. איך שפותחים את הרכב עם השלט, הטלפון עובר ל BT וכיוון שהרדיו לא דלוק עדיין, אם נכנסת שיחה לא שומעים כלום אלא אם מעבירים הטלפון לשמע במקום BT.
בנוסף אם מעבירים בין טלפונים את ה - AA הרדיו מתבלב ולא רואים תפריט של ה - AA על הרדיו.
יש עוד כמה שטויות שאני לא זוכר עכשיו. ארכז אותן ואפשנה לקיה.
בכול מקרה 2 השיטות של כניסה ל - Engineering Modeלא עובדות. גם זו של 7 הקשות על מסך השומר מסך וגם שיטת ה5 הקשות על מסך אודוץ (הגרסה).
ב - XDA-Developersעדכנו שזו גרסת Mobis ולה יש עדכון שיטה בדרך למרות ששיטת 5 ההקשות היא עבור Mobis.
ממתין לתשובה ב - XDA-Developers.
אם יש למשהו מידע חדש, אשמח לקבל.

drcombina
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #18 

niraviry כתב:בגרסת 2019 יש AA וגם Apple Carplay. עדיין העניין להוסיף אפליקציות
יש מדריך ב XDA-developres. כשאקבל את הכב אדע יותר טוב מי נגד מי והאם הרדיו תואם לפתיחה הנ״ל.
...
·הי,
ראיתי גם את התגובה שלך בפורום XDA אבל לא ראיתי שמישהו ענה לך. האם יש חדש בנוגע ל Mobis?
אני בעל קיה סטוניק עם AA.
תודה

niraviry
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #19 

מסתבר שזה לא היצרן. צריך לחפש את שמו. בהתכבות דרך XDA.
לא עשיתי עם זה כלום אבל לאחרונה ראיתי שתחת גרסה 4.5 אפשר לקבל שיקוף מלא כלומר להריץ כול אפליקצייה על המסך. עוד לא עשיצי את זה.

drcombina
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #20 

niraviry כתב:מסתבר שזה לא היצרן. צריך לחפש את שמו. בהתכבות דרך XDA.
לא עשיתי עם זה כלום אבל לאחרונה ראיתי שתחת גרסה 4.5 אפשר לקבל שיקוף מלא כלומר להריץ כול אפליקצייה על המסך. עוד לא עשיצי את זה.
...
תודה על התגובה.
לא ממש, דורש root לטלפון והתקנת מספר אפליקציות לטובת הקינג.

niraviry
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #21 

לא בטוח. יש פתרון חדש שעלה רק עם יציאת גרסה 4.5. לא חפרתי בנושא. רק נתקלתי במקרה.
בכול מקרה בספטמבר יוצא שדרוג ונירו ושם יש דגם רדיו חדש.
עוד לא ראיתי.

ilaneq
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

אני לא בטוח לגבי קיה נירו

לי יש קיה ספורטאג 2018 ממה שבדקתי צריכה להיות תמיכה בAA
אבל לא עבד לי

אני קפצתי למוסך הרשמי של קיה מוטורס בפתח תקווה
ובקשתי שיעדכנו לי גרסה

היו ממש נחמדים עדכנו לי גרסה וAA עובד עכשיו

מקווה שעזרתי
אילן

justme123
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

בקיה נירו התווספה תמיכה ב-Android Auto וב-Apple CarPlay החל מעדכון התוכנה של ספטמבר 2018. אבל אצל היבואן העצל הרכבים מגיעים עם גרסה ישנה בהרבה (יכול להיות שכיום כבר מגיעים מעודכנים יותר, הניסיון שלי מתחילת 2019 - בעת הקניה צורף פתק קטן שמספר על יתרונות הגרסה החדשה ואמרו שניתן לעדכן בעת המסירה, אבל במעמד המסירה לא הכירו את העניין וטענו שהמערכת בטח כבר מעודכנת והבעיה כנראה אצלי בטלפון). ניתן לבדוק את הגרסה דרך הגדרות מערכת המולטימדיה.

עדכון גרסה ניתן לבצע במוסכי קיה בחינם. לאחרונה גם "נשברה" התמיכה בחיפוש קולי בוייז ובעקבות בקשות של צרכנים שיחררו מטעם היבואן של קיה גרסה חדשה (אוגוסט 2019) שזמינה גם לעדכון עצמי. הגרסה מוסיפה בנוסף לאפליקציות וייז ופנגו את התמיכה באנדרואיד אוטו וקארפליי וגם אפליקציות של 102FM ו-99FM.
העדכון לא מורכב מדי - הורדה של ZIP וחילוץ לתוך כונן USB, הכנסת ה-USB למערכת הרכב לצורך העדכון, ומעט סבלנות. היות וביצוע כושל יכול לגרום לבעיות במערכת הייתי ממליץ למי שמרגיש לא בטוח לוותר על עדכון עצמאי ולהגיע למוסך.

מידע רב לבעלי קיה נירו ניתן למצוא בקבוצה של בעלי נירו בפייסבוק. בקבוצה גם כתבו את קובץ המידע המקיף הבא: https://docs.google.com/document/d/1LWa ... EHpLLYbWi4
וכן את קובץ ההוראות לעדכון הגרסה:
https://docs.google.com/document/d/1LHB ... IOJpfvq6Z0

kyaniv12
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם

Re: Android auto בקיה נירו

נושא שלא נקרא #24 

היי, ברשותי ניסן נירו 2018 עם מערכת מולטימדיה מקורית "7 עם עדכון גרסה לאפריל 2018 (DEILAV0_20180424_182345_03).
אחרי ניסיון כושל לשדרוג הגרסה כפי שהוצע במדריך הבא לגרסה DEILAV0_20190822_100923:
https://docs.google.com/document/d/1LHB ... vq6Z0/edit
מערכת המולטימדיה נשארה במצב שהיא לא מגיבה ורואים רק את הלוגו של KIA על המסך, בנוסף כשמכניסים את הרכב למצב של רוורס, ניתן לראות את התמונה ממצלמת הרוורס.

ניגשתי למוסך מורשה של קיה ואלו הפעולות שבסופו של דבר הצליחו:
1. הדלקת הסוויץ ברכב
2. הכנסת דיסקאונקי עם קובץ עדכון התוכנה (גרסה DEILAV0_20200608_101659_08) ל USB (מאמין שיעבוד גם עם הקבצים לגרסה DEILAV0_20190822_100923 מהמדריך הנל)
3. לחיצה עם עט על כפתור ה RESET בלי לשחרר את הלחיצה וללחוץ על כפתור ה SETUP בלי לשחרר בו זמנית
4. שחרור הלחיצה מכפתור ה RESET ועדיין ללחוץ מספר שניות (בין 10 ל 20 שניות בערך) על כפתור ה SETUP עד שמתחיל העדכון
5. ברגע שמתחיל העדכון ניתן לעזוב את הלחיצה מכפתור ה SETUP
6. להמתין בערך כ 10 דק עד שהעדכון מסתיים
7. ברגע שהעדכון סיים ניתן לראות על המסך את השעה והדלקה של המערכת מולטימדיה מראה ומשמיעה רק את הרדיו
8. ללחוץ לחיצה קצרה עם עט על כפתור ה RESET
9. המערכת מולטימדיה עלתה עם כל הפיצרים החדשים ;-)

דברים שנוסו לפני התהליך הנל שלא עבדו:
פתיחת תא הפיוזים ושינוי כפתור ה ON/OFF למצב של OFF
המתנה של 20 דק
החזרת הכפתור למצב של ON
הכנסת דיסקאונקי עם קובץ עדכון התוכנה (גרסה 2020) ל USB
לחיצה קצרה עם עט על כפתור ה RESET

מקווה שזה יעזור,
יניב

tsinmAN
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: דוד צימן

נושא שלא נקרא #25 

יש לך קישור להורדת DEILAV0_20200608_101659_08 ?
תודה

BANDIT
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #26 

יש למשהו קישור לעדכון גרסה הכי עדכנית ל-Kia Niro Phev 2020 LX?

שלח תגובה

חזור אל “עוזרות קוליות, שליטה ובקרה”