המלצה לסטרימר תומך DOLBY VISION / ATMOS

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
ramsalemix
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 115 פעמים
קיבל תודות: 102 פעמים

Re: המלצה לסטרימר תומך DOLBY VISION / ATMOS

נושא שלא נקרא #16 

נחמד מצידך שאתה מצטט אותי אבל דוחף בתוך הציטוט בתחמנות את המשפט שרצית כביכול כדי "לתקן אותי" תוך כדי שאתה טועה בגלל חוסר הבנת הנקרא שלך(עובדה שכל שאר החברים שמשתתפים בדיון הבינו), במקום לצטט אותי ולהגיב תחת הציטוט את מה שרצית רק כדי לאפשר לי לצטט אותך ולענות בהתאם.
אבל אין בעיה גם אני יכול אז בבקשה...
19/07/2022 22:07  
Dannino כתב:
עדכון קטן - לשילד פרו כן יש 2 חיבורי USB. לרגיל אין.
...
לא כתבתי שלPro אין חיבורי USB אלא לדגם הסטנדרטי, הרי כתבתי
15/07/2022 1:22  
ramsalemix כתב:
גם הNVIDIA SHIELD TV 2019 תומך בDolby Vision-Atmos רק אין לו חיבורי USB
...
כי כשלא מתכוונים לPro משמיטים את החלק של הPro.
רואה גם ע"פ Nvidia בעמוד המוצר יש
Nvidia Shield TV
Nvidia Shield TV Pro
עדיין לא יצא דגם Nvidia Shield TV Regular 🙄

Dannino
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 188 פעמים
קיבל תודות: 78 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

לא צריך לקחת את זה כל כך קשה חבר.
לא באתי להקניט אותך או חלילה להוריד ממך (נשמע שככה חשבתי כדי להגיב). פותח השרשור חיפש סטרימר עם חיבורי USB ולכן הוספתי לפוסט שלך שקיים גם הדגם של הפרו עם חיבורים, זה הכול.

ramsalemix
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 115 פעמים
קיבל תודות: 102 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

20/07/2022 10:54  
Dannino כתב:
לא צריך לקחת את זה כל כך קשה חבר.
לא באתי להקניט אותך או חלילה להוריד ממך (נשמע שככה חשבתי כדי להגיב). פותח השרשור חיפש סטרימר עם חיבורי USB ולכן הוספתי לפוסט שלך שקיים גם הדגם של הפרו עם חיבורים, זה הכול.
...
סה"כ עניתי בהתאם להודעה שלך עם הרצון לצאת "נאור" ו"לתקן" כאשר אתה בכלל טועה, הרי למה לטרוח לדחוף את המילים שלך לציטוט במקום להגיב בפשטות ולאפשר תגובה והינה עדיין אתה נשמע זחוח כשאין לך על מה 🥱.
בכל מקרה אני רואה שאתה משחק את המשחק של להשתמש במילים "חבר" ו"חלילה" העיקר להמשיך להתחמק ולא להודות בטעות ושוב יש לך בעיה של הבנת הנקרא(הינה אני מתקן אותך פעם שנייה, איזה כיף נכון? לא תקבל את זה ברע חלילה), הרי פותח הדיון מודע לUSB בדגם הPro הוא כתב בעצמו בהודעה הראשונה
08/07/2022 9:36  
kfirg14 כתב:
האם יש אופציות זולות יותר משילד פרו 2019?
...

Dannino
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 188 פעמים
קיבל תודות: 78 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

20/07/2022 12:49  
ramsalemix כתב:
סה"כ עניתי בהתאם להודעה שלך עם הרצון לצאת "נאור" ו"לתקן" כאשר אתה בכלל טועה, הרי למה לטרוח לדחוף את המילים שלך לציטוט במקום להגיב בפשטות ולאפשר תגובה והינה עדיין אתה נשמע זחוח כשאין לך על מה 🥱.
בכל מקרה אני רואה שאתה משחק את המשחק של להשתמש במילים "חבר" ו"חלילה" העיקר להמשיך להתחמק ולא להודות בטעות ושוב יש לך בעיה של הבנת הנקרא(הינה אני מתקן אותך פעם שנייה, איזה כיף נכון? לא תקבל את זה ברע חלילה), הרי פותח הדיון מודע לUSB בדגם הPro הוא כתב בעצמו בהודעה הראשונה
...
טוב.

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”