שיואמי לא רוצה להוציא סטרימר חדש ?

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
bixente
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 31 פעמים

Re: שיואמי לא רוצה להוציא סטרימר חדש ?

נושא שלא נקרא #16 

04/06/2022 9:08  
גלובל כתב:
אני רואה שאתה ממש מאוהב בשיומי מי בוקס 😀
לי היו שלושה כאלה שניים נדפקו והלכו לפח נשאר אחד שעדיין עובד ,ואיתו יש לי בבית עוד 2 של Gotv ועוד 2 שקיבלתי מ יס ....אני יכול להעיד שהסטרימר של יס וה Gotv עולים בכמה דרגות על השיומי מי בוקס ,וזהים פחות או יותר באיכות ובביצועים אחד לשני....
...
ה gotv תומך בפורמטי DD ו DTS?
תומך ב HDR ו DV?
אותן שאלות גם לגבי השיאומי
ומה הבדל המחירים?
תודה

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 43 פעמים
קיבל תודות: 116 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

07/06/2022 10:27  
benny123 כתב:
גלובל בוא נחדד את המציאות פעם נוספת.
אף אחד לא צריך להפרד מכניסת ה-USB הבודדת, יש כיום מתאמי רשת עם חיבורים נוספים משולבים, זה נהוג לשימוש במגוון סטרימרים ולספק פתרונות.
בקשר לשלט זה שלט בלוטוס איכותי, כפתורי החיצים משמשים קפיצה לערוצים, אם חפצים בשלט מתקדם יותר אפשר לקנות כל שלט בלוטוס או RF ולחבר...
זה סטרימר בסופו של יום ולא מתיימר להיות ממיר טלוויזיה, השלט שלהם קצר ולעניין ושולט על הכל מהכל.
נ.ב. שיאומי הוא יצרן מאוד אמין הם היצרן בין הגדולים ביותר בעולם בתחום הסלולאר, טאבלטים, סטרימרים וטלוויזיות שנכנסו לאחרונה, יש להם נציגויות בכל העולם, חטיבות פיתוח לחומרה ותוכנה והם תמיד מחדשים.
להשוות בין יצרן בגודל שלהם ליצרן שרק התחיל עם כל הכבוד יש דרך, לא מכיר את GOTV ואני מאמין שהם מספקים מה שהכתבות הממומנות בהן נתקלתי מספקות אך אני מסתכל על ניסיון מוכח מול תועלת, את ההרפתקאות אני משאיר לאחרים, למדתי על הבשר מה זה להכנס למיטה עם יצרן חדש ואיך זה תמיד נגמר (, XORO, MVIX, XTREAMER, CROWN, IOMEGA ועוד שכמו עם הרעש שהוקמו ככה הם נעלמו ולעולם לא הזיז).
...
אז תקנה מתאם כזה עם USB ו LAN ....לא משהו זול ,ותקנה שלט מתקדם יותר העלות תקפוץ לפי שתיים ,לעומת מה שכלול במחיר ב GOtv ,
לא אמרתי שחברת שיומי מקוריאה היא לא יצרן גדול ואמין רק ציינתי שהמי בוקס הוא לא הדבר הכי טוב ,למרות ששביל החומוס הישראלי מוביל אליו ....אז תהנה לך ,
ואגב ה Gotv ואחרים כולל זה שחברת yes מספקת בהחלט מספק חווית משתמש די קרובה לממיר ,השיומי פחות ....מה לעשות .

Batnun
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 107 פעמים
קיבל תודות: 428 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

דווקא יצא דגם חדש - Xiaomi Mi Box 4S Max:

https://liliputing.com/2022/06/xiaomi-m ... orage.html

Batnun

.

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 556 פעמים
קיבל תודות: 937 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

07/06/2022 20:09  
גלובל כתב:
אז תקנה מתאם כזה עם USB ו LAN ....לא משהו זול ,ותקנה שלט מתקדם יותר העלות תקפוץ לפי שתיים ,לעומת מה שכלול במחיר ב GOtv ,
לא אמרתי שחברת שיומי מקוריאה היא לא יצרן גדול ואמין רק ציינתי שהמי בוקס הוא לא הדבר הכי טוב ,למרות ששביל החומוס הישראלי מוביל אליו ....אז תהנה לך ,
ואגב ה Gotv ואחרים כולל זה שחברת yes מספקת בהחלט מספק חווית משתמש די קרובה לממיר ,השיומי פחות ....מה לעשות .
...
המידע שאתה מספק רחוק שנות אור מהמציאות ידידי, מתאם כיום אינו יקר וזו השקעה חד פעמית שמתאימה לכל מוצר אחר בעתיד לא רק לשירותי. לגבי השלט הוא מושלם כפי שהוא, באמת אין מה להחליפו... לגבי gui השיאומי מגיע עם אנדרואיד טיוי נקי, אתה יכול להתקין איזה לאנצר שבא לך.. גם gotv וגם הסטרימר של יס הם סטרימרים שמריצים אנדרואיד ועליו לאנצ'ר של החברה (ממיר זה לא). חוויה קרובה/לא קרובה אין לי מושג, בשביל טלוויזיה יש לי את התוכנה במסך החכם של smart IPTV ואני עובד עם השלט של הטלוויזיה ולזה אני קורא טלוויזיה. השיאומי משמש לטובת הקודי.. כיום הכל מובנה במסך לא חושב יותר מדי רק רוצה להפעיל ושזה יעבוד.

yossipeleg
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: יוסי פלג
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 51 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

לגבי אמינות, מצרף את הסטטיסטיקה של המשפחה שלי:
7 מכשירי מיבוקס משני הדגמים ו 2 טלוויזיות שיומי עם אנדרואיד TV.
המכשירים בני בין 2 ל 4 שנים.
כל המכשירים מקבלים עדכוני גרסה ועדיין עובדים בצורה תקינה ותומכים בכל שרותי הסטרימינג בארץ.

yossi_s1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 23 פעמים
קיבל תודות: 44 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

האמת גם אותי השלט של מי בוקס לא מספק. אני לא אוהב שלטים מינימליסטיים. רוצה גדולים עם הרבה כפתורים + מספרים וגם רוצה לשלוט בכמה מכשירים מאותו שלט בלי הפתרון הגרוע CEC. לכן אנחנו עדיין עם ממיר ושלט ישנים של הוט. הכי נוח ופשוט.
אני אומר את זה בתור מתקין כי אצלי בבית אין צורך בסטרימר כלכך. יש לנו xtremer ישן שהוא גרוע ביותר אבל זה רק ליוטיוב.
אני גם מסכים שאני אוהב שיש חיבור ethernet מובנה ובכלל שלל חיבורים זה תמיד נחמד.
יש סטרימר מתחרים למיבוקס. ישנו TIVO ויש אמזון פייר והדגם שרשמו כאן. חלקם גם זולים יותר ועם שלטים טובים יותר ו\או חיבורים טובים יותר.
את הTIVO גם יש לי בבית, משמש לנטפליקס בלבד.
אפילו ראיתי יד שניה מוכרים סטרימר של סטינג טיוי ב120 שקלים שזה שווה.
בקיצור, מה זה משנה שיאומי או לא, יש מגוון פתרונות אין צורך להיתקע על שיאומי

ramsalemix
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 116 פעמים
קיבל תודות: 102 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

@Batnun הXiaomi Mi Box 4S MAX הוא רק לשוק הסיני...
Due to previous experience with devices from the 4S series that did not show up outside of China, it is rather unlikely that we will see the premiere of this streamer in a global version.
...
https://androidtvbox.eu/xiaomi-mi-box-4 ... w-4gb-ram/

לגבי הGOtv שיצא ב2021 תומך רק בHDR10 כאשר זה קיים בXioami Mi Box שיצא ב2016(הפרש של 5 שנים בלי שינוי) והChromecast with Google TV שיצא ב2020 שנה לפני הGOtv תומך בHDR10, HDR10+, Dolby Vision ולמה ב2021 הם שמו חיבור רשת שתומך עד 100Mb כבר אפשר להוציא יותר מהירות באופן אלחוטי על תדר 5Ghz גם הייתה לו את הבעיה עם הHDR שתיקנו והוא עדיין על Android 10 בספק שהוא יקבל גרסה עדכנית למרות שגם הChromecast with Google TV עם 10 אבל גוגל כמובן ידלגו ויעדכנו אותו ל12 ע"פ Gizchina וPiunikaWeb בחודש שעבר.
https://www.gizchina.com/2022/05/11/goo ... geekbench/
https://piunikaweb.com/2022/05/19/opini ... ndroid-12/

בכל מקרה שנה שעברה הכריזו כבר על Xiaomi TV Stick 4K שכבר יצא השנה ונראה שכבר לא מעט רכשו וכולל תמיכה בDolby Vision ובמקודד AV1 והוא עולה בסביבות ה170 שקלים פחות או יותר.
https://lite.bz/HOQNl

יש אפשרות לרכוש מתאם(כפי שמוצג בסרטון).
https://lite.al/CVtwjk

נערך לאחרונה על ידי ramsalemix ב 11/06/2022 0:30, נערך פעם 1 בסך הכל.

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #23 

לגבי הGOtv שיצא ב2021 תומך רק בHDR10 כאשר זה קיים בXioami Mi Box שיצא ב2016(הפרש של 5 שנים בלי שינוי) והChromecast with Google TV שיצא ב2020 שנה לפני הGOtv תומך בHDR10, HDR10+, Dolby Vision ולמה ב2021 הם שמו חיבור רשת שתומך עד 100Mb כבר אפשר להוציא יותר מהירות באופן אלחוטי על תדר 5Ghz גם הייתה לו את הבעיה עם הHDR שתיקנו והוא עדיין על Android 10 בספק שהוא יקבל גרסה עדכנית למרות שגם הChromecast with Google TV עם 10 אבל גוגל כמובן ידלגו ויעדכנו אותו ל12 ע"פ Gizchina וPiunikaWeb בחודש שעבר.
...
לדעתי כל זה לא רלבנטי למי שרוצה להשתמש בסטרימר עבור יס פלוס או אחד מהשירותי סטרימינג האחרים בארץ ,
כי מי שקונה את ה GotV עבור יס פלוס חוויית המשתמש שלו תהיה טובה יותר מהשיומי מי בוקס ....חד וחלק ,

mrraz111
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 34 פעמים
קיבל תודות: 171 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

קראתי לגבי זה שאין לסטרימר של שיאומי חיבור LAN
אני משתמש בשני סטרימרים של שיאומי בחדרים שאין בהם חיבור רשת והם עובדים מעולה עם ראוטר ASUS שיודע לתת קצב גבוה בתקשורת 5GHz.
בודק לעיתים את המהירות דרך התוכנה של נטפליקס ומתקבלים נתונים מעולים כך שמבחינתי אין שום חיסרון בתצורה של הסטרימר

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #25 

זה מתאם רשת מומלץ לשימוש עם ה- Xiaomi Mi Box:
https://ali.ski/scnaiJ

אני משתמש בנתב של $60 ואין בעיה בהזרמה של תכני 4K ב- Wi-Fi, ממש לא צריך נתב יקר בשביל לקבל ביצועים טובים ואני די נגד נתבים שדורשים ממך להיות טכנאי IT בשביל להגדיר אותם או כאלו שדורשים סוף שבוע של נבירה בפורומים.

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #26 

אם אין תשתית כבל ואין ברירה אז WIFI כמובן יעשה את העבודה ....
אבל למי שיש תשתית CAT6 לכל חדר כמו במקרה שלי אז ברור שעדיפות לחיבור בכבל .

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #27 

אבל אם ה- Wi-Fi יציב, בשביל מה לטרוח עם כבלים?
אצלי למשל, יש בסלון אומנם חיבור רשת קווי ויש מספר צרכנים כמו רסיבר, מסך וסטרימר - אך אף אחד מהם לא חיברתי בצורה קוית.
לחבר את כולם בצורה קוית זה אומר לקנות סוויץ, עוד שקע חשמל והמון כבלים שלא באמת צריך.

לאנשים יש מהעבר חוויות שליליות כל כך מ- Wi-Fi שעד היום הם לא סומכים על זה.

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #28 

לא קשור לחוויות שליליות ....פשוט מהירות החיבור בכבל תמיד תהיה גבוהה יותר

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #29 

אמת, אבל לא צריך יותר מ- 100-200Mbps עבור וידאו ואת זה אין בעיה לקבל ב- Wi-Fi.

ramsalemix
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 116 פעמים
קיבל תודות: 102 פעמים

נושא שלא נקרא #30 

09/06/2022 18:54  
גלובל כתב:
לדעתי כל זה לא רלבנטי למי שרוצה להשתמש בסטרימר עבור יס פלוס או אחד מהשירותי סטרימינג האחרים בארץ ,
כי מי שקונה את ה GotV עבור יס פלוס חוויית המשתמש שלו תהיה טובה יותר מהשיומי מי בוקס ....חד וחלק ,
...
המלצתי על Xiaomi TV Stick 4K אפילו הוספתי סרטונים איך אפשר לפספס 🙄, ובכלל פירטתי לא מעט אבל הכי נוח להגיב תגובה קצרה ומתעלמת(כאילו זאת איזה שיטה לעצבן ולצאת "חכם" שעובדת רק בע"פ), מזל שהכל כתוב👇
09/06/2022 6:13  
ramsalemix כתב:
לגבי הGOtv שיצא ב2021 תומך רק בHDR10 כאשר זה קיים בXioami Mi Box שיצא ב2016(הפרש של 5 שנים בלי שינוי)
...
והיום מי שרכש טלוויזיה של TCL/Xiaomi/Sony לא ממש זקוק למזרים מדיה ואם כן היום ב2022 לא הייתי ממש מסתכל לעבר חברת מדבקה ישראלית.
רק אתמול נגמר המבצע על הGoogle Chromecast עם Google TV ב191ש"ח וגם בלי הוא לא כזה יקר + יקבל Android TV 12 קונים לו רכזת ואחסון והוא בחירה מעולה או לחילופין רוצים כמה שיותר זול ומשתלם כרגע הXiaomi TV Stick 4K עם תמיכה בDolby Vision + AV1.

נשמע שהם יס פלוס מינוס(התגובה מאתמול)
תמונה

Xiaomi Mi Box + Xiaomi Mi Box S - 2016-2018
VP9, H.264, H.265 (HEVC)
HDR10

Google Chromecast with Google TV - 2020
VP9, H.264, H.265 (HEVC)
HDR10, HDR10+, Dolby Vision

Realme 4K Smart Google TV Stick - 2021
AV1, VP9, H.264, H.265 (HEVC)
HDR10, HDR10+

GOtv - 2021