המלצה לסטרימר כתחליף לפרטנר TV

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
calvin_il (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: Calvin Hobbes
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 0

המלצה לסטרימר כתחליף לפרטנר TV

נושא שלא נקרא #1 

שלום,
עכשיו שפרטנר יצאו עם חבילות חדשות ויש עוד שירותי סטרימיניג שאמורים להגיע, אני שוקל להחזיר מה שקיבלתי מפרטנר
ולקנות סטרימר פרטי כדי להוריד עלויות.
האם שיאומי Mi Box 4 עדיין רלוונטי? אם אני זוכר נכון יש דגם 4S, הוא חזק יותר או חלש יותר?האם יש למישהו ניסיון
עם שימוש באםפיקציית פרטנר TV עליו, או אפליקציות סטרימינג אחרות?

אם הוא כבר פחות רלוונטי, איזה סטרימר מומלץ לצרכים שציינתי?

האם הסטרימר GoTV שפרטנר מוכרים גם בעצמם רלוונטי?מומלץ?

יש לי פרטנר פייבר של 300 גיגה עם מתאם אופטי, ולפחות כרגע אין לי טלוויזיה 4K)

תודה רבה!

amosnim
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים

Re: המלצה לסטרימר כתחליף לפרטנר TV

נושא שלא נקרא #2 

השיאומי מי בוקס נחשב קצת מיושן, אבל עדיין נחשב סטרימר טוב ומשתלם מכיוון שהוא זול יחסית, תומך בכל אפליקציות הסטרימינג ולפי מה שאני מבין מהודעתך,
אין לך צורך ביותר מזה.

אפשר להשיג את השיאומי בארץ במחיר של כ-200 ש"ח.
קישור לחנויות בזאפ: https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=999912

ה-GoTV קצת יותר מתקדם מהשיאומי. הוא מגיע עם שתי יציאות USB (לעומת אחת בשיאומי) ויציאת אתרנט לחיבור קווי ישירות לראוטר.
הוא עולה טיפה יותר, אבל שווה את זה.
קישור לזאפ: https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1152751

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

אני לא מבין לה הGOTV "שווה את זה". לשיומי יש יציאת USB שאפשר לחבר אליה עם מתאם (עולה גרושים) כבל רשת קווי. מיושן? השיומי עושה את העבודה אצלי מהר וללא שום תקלות. היתרון המנצח של השיומי הוא שהוא מאוד נפוץ, ויוצאים לו עידכונים כדבר שבשיגרה. יש תמיכה כמו שצריך. ה GOTV עדיין לא נחשב לסטנדרד כמו השיומי.
לי יש שני שיומי כאלה, לא חסר בהם כלום. את השיומי אפשר להשיג במחיר זול יותר באמזון. לפחות כך זה היה כשאני קניתי.

amosnim
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

גם לי יש שיאומי ואני די מרוצה ממנו ואין ספק שהוא מכשיר טוב ושימושי מאוד, אבל מה לעשות, הוא כבר מיושן.
הדגם Mi Box S הפופולרי היום יצא בסביבות 2018-2019 עם אנדרואיד טיוי 8 במקור ונכון לעכשיו יש שדרוג לאנדרואיד טיוי 9.
ה-GOTV מגיע עם גרסה 10.
זה אמנם לא קריטי לרוב המשתמשים, אבל שניהם מגיעים ללא תמיכה מובנית ב-Dolby Vision וב-Dolby Atmos.

נכון שאפשר להוסיף מתאם, ולי אישית יש מתאם כזה לשיאומי, אבל במחיר של שיאומי פלוס מתאם כבר הגעת פחות או יותר למחיר של ה-GoTV.

גילוי נאות: אין לי ולא היה לי GoTV, אבל לו הייתי היום במצב של פותח השרשור הייתי בהחלט שוקל רכישה של GoTV ולא של שיאומי.
רכשתי לאחרונה TiVo Stream 4K, אבל זה כבר סיפור אחר.

באופן אישי, אני לא יודע למה שיאומי מתמהמהים והייתי שמח אם הייתה כתובת לשאול אותם, אבל לו שיאומי מוציאים מחר דגם חדש של המי בוקס עם תמיכה בטכנולוגיות החדשות הנ"ל, אני הראשון שעומד בתור לקנות אותו.

Thehobit1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 452 פעמים
קיבל תודות: 35 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

יש לי את שניהם, ה- GOTV מפתיע לטובה, משמעותית מהיר יותר עם שלט נוח יותר וחכם מעט יותר.
עובד מצוין עם סלקום TV.
לא ניסיתי פורמטים מיוחדים של אודיו.

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”