רכישת מספר סטרימרים לשירותי TV

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
gilgil28 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

רכישת מספר סטרימרים לשירותי TV

נושא שלא נקרא #1 

מעוניין לקנות כ-3-4 סטרימרים כדי להחליף את אלה של ספקיות הטלוויזיה (יס פלוס כרגע, אבל גם פרטנרTV, סלקוםTV לפי הצורך).
לא מעוניין שאמא שלי תשלם תשלום חודשי על כל אחד.
מה נותן את התמורה הגבוהה ביותר של עלות אל מול נוחות? פיצ'רים מתקדמים לא כ"כ מעניינים. חיבור קווי כן.

Thehobit1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 452 פעמים
קיבל תודות: 35 פעמים

Re: רכישת מספר סטרימרים לשירותי TV

נושא שלא נקרא #2 

Mibox בחירה בסיסית וטובה.
לפחות לגבי סלקום, פעם אחרונה שניסיתי, המינימום היה שני ממירים כך שלא חסכתי ממיר.

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 556 פעמים
קיבל תודות: 937 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

mibox זהו סטרימר בסיסי עם תאימות לסלקום TV, נטפליקס ושאר הירקות (אנדרואיד TV רשמי)
חיסרון יחידי אין חיבור קווי מובנה, לשם כך ניתן לקנות מתאם רשת המתחבר מצד אחד ל-USB ומצד שני מספק לך חיבור קווי, עלות לא מטורפת ומומלץ מתאם של UGREEN.

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 43 פעמים
קיבל תודות: 116 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אני ממליץ לך ללכת על סטרימר מסוג - GOtv 4K Ultra HD יש לי גם אותו וגם את mibox והוא עדיף בהרבה ומכמה סיבות ,
השלט של ה Gotv כולל כפתורי שליטה נוספים כמו - CH+/- שמאפשר ריצה מהירה מערוץ לערוץ,( ראה בתמונה )

יתרון נוסף למכשיר יש כניסת LAN לחיבור כבל אינטרנט בעוד שה Mibox אין לו כניסה כזאת
ומצריך חיבור מתאם מ USB ל-LAN בעלות נוספת ועל חשבון כניסת ה USB היחידה ,
כיבן שציינת שחשוב לך חיבור קוי אז ה mibox הוא לא אופציה בכלל בשבילך .

גם מבחינת אמינות ללא תקיעות וללא בעיות הוא עדיף בהרבה ויש לי כאמור את שני הסוגים בבית ,
ה Gotv נמכר ב 285 ש"ח בחנויות רשת רבות כמו למשל KSP או אייבורי ....חפש ב זאפ,

orenhacham
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 0
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #5 

מישהו מכיר סטרימינג חוקי למשחקי הפריימר ליג באנגליה?

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

16/02/2022 16:19  
גלובל כתב:
כיבן שציינת שחשוב לך חיבור קוי אז ה mibox הוא לא אופציה בכלל בשבילך .
...
מיבוקס יכול להתחבר קווית, אתה בעצמך כתבת שזה ניתן - עם מתאם USB ל LAN.

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #7 

16/02/2022 18:12  
nir11 כתב:
מיבוקס יכול להתחבר קווית, אתה בעצמך כתבת שזה ניתן - עם מתאם USB ל LAN.
...
נכון אבל ....
כמו שציינתי המתאם הוא בעלות נוספת והוא מתחבר ליציאת ה USB היחידה שיש כך שאם אתה מחובר קבוע בכבל אז אין לך USB לשימוש אחר ,

מבחינת חיבורים ה Gotv עשיר הרבה יותר בהשוואה ל-Mi Box: מלבד שקע החשמל ויציאת HDMI, יש לו גם יציאת וידאו אנלוגית (AV) וחיבור שמע אופטי (S/PDIF). התוספות היותר חשובות הן זוג כניסות USB שאחת מהן היא USB 2.0 והשנייה USB 3.0, זאת לצד חריץ microSD להרחבה וכן חיבור תקשורת קווי (100GbE) להזרמת וידאו ללא הפרעות. מי שמתכוון לחבר את המזרים באופן אלחוטי, יוכל להשתמש בקישוריות ה-WiFi 5, וכן יש גם קישוריוחת Bluetooth 4.2.

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #8 

אני ממליץ לעשות בדק בית היטב טרם הקנייה,
GOtv 4K Ultra HD - לגביו מומלץ לבדוק שהוא אכן netflix certified אחרת תשכח מ-4K למשל וייתכנו עוד בעיות בהמשך.
מעבר לכך לוודא שהמוצר שאתה בוחר יענה לדרישות הנוכחיות שלך - האם הסטרימר שתרצה לקנות כזה או אחר נתמך באופן רשמי ע"י הספק טלוויזיה אליו תתחבר? אם לא, אז ייתכנו בעיות בהמשך כמו חוסר תאימות תוכנה, תקלות תוכנה, אי הפעלת תוכנה כלל ועוד, גם אם משהו יעבוד כרגע לווא דווקא יעבוד אחרי עדכון תוכנה עתידי.

השיאומי מי בוקס, אומנם "פשוט", אבל ביחס לחומרה זהה ל- GOtv 4K Ultra HD (שניהם חולקים מעבד 4 ליבות ו-2 גב זכרון ראם למשל...)
את עניין היציאות אפשר לפתור בקלות עם מתאם USB ל-LAN, אם אתה לא רוצה להפסיד את הכניסת USB הבודדת עקב המחבר רשת אז אפשר לחבר מפצל עם המתאם רשת+יציאות USB נוספות...
סאונד אתה מעביר דרך HDMI לרסיבר או דרך המחבר שמע שיש לשיאומי... בשביל כניסת AV (המשמשת מסכי טלוויזיה מימי CRT) לא הייתי ממהר לזרוק כסף על עוד קופסא שלא ברור כמה זמן תחזיק בשוק ברמת חומרה+עדכוני תוכנה...(ואני מתייחס לכלל הקופסאות הסיניות עם השמות המפוצצים ובתוספת ה-4K ליד).
לשיאומי מצד שני יש שם בזירה העולמית, הם אימפריה כבר בתחום הסלולאר, סטרימרים, טלוויזיות ועוד... יש עדכונים קבועים, המוצר נתמך רשמית ע"י נטפליקס כלומר היצרן שילם על רישיונות והכל כדי שלא יהיו בעיות וגם סלקום, יס בוודאות עובדים עם המוצר, וכמו גם יש לך קהילות מקצועיות בארץ ובעולם שמכירות את המוצר ומסייעות לחברים...
בקיצור אל תחפש הרפתקאות ולא קיצורי דרך, לך על הבטוח שלא יהיו לך הפתעות בהמשך ותהנה משקט לשנים הבאות (במיוחד שאתה בוחר לקנות כמה סטרימרים אז אתה צריך משהו וודאי שיעבוד לך..)

מוסיף תיקון קל:
לגבי GoTV הסטרימר לפי מידע מהרשת אכן מאושר נטפליקס: https://www.androidtv-guide.com/streami ... -streamer/
לגבי סלקום TV: המידע מעט עמום לצערי, כי זה כל מה שהם כותבים אצלהם באתר לגבי סוגי המכשירים הנתמכים:
על איזה מכשירים אפשר להתקין את שירות סלקום TV?
אפשר להתקין ולצפות בסלקום TV דרך ממירי אנדרואיד tv , ממירי אפל tv, טלוויזיות חכמות, סטרימרים ומובייל (סמארטפון או טאבלט).

בכל אופן זה שיקול אישי שלך בהתאם לצרכים שלך, ה-GoTV בהחלט מספק תמורה גדולה יותר עבור התשלום מול שיאומי מי בוקס ויחסוך לך התעסקות נלווית במתאמים, כבלים מסביב וכו', הוא מגיע עם אנדרואיד 10 וזה כבר טוב, תחפש חוות דעת מקצועיות עליו ולא ממומנות ברשת ותגבש החלטה, על פניו הוא עדיף השאלה רק איך הוא בשעת עבודה :)
בהצלחה ותתחדש

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #9 

benny123
התחלת בזה שצריך לבדוק את ה Gotv וסיימת בזה שהוא כן מאושר ע"י נטפליקס וכן נותן תמורה גדולה יותר ,אז אולי כדאי שתעדכן את הפוסט שלך שהתחלת לכתוב וכנראה התעדכנת תוך כדי בנתונים האמיתיים,

אני רק יכול להעיד כמשתמש שיש לו גם Mibox גם Gotv וגם סטרימר של יס מקורי ומנוי ביס פלוס ,
השיומי הוא הכי פחות מוצלח מבין השלושה , גם מבחינת השימוש בו הוא נתקע לפעמים ודורש ריסט וגם השלט שלו הרבה פחות נוח מהאחרים ,וגם יחידה אחת שהיתה לי (היו לי שניים כאלה )נדפקה לגמרי ונזרקה לפח אבל כנראה שזה מקרה שיכול לקרות ...

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #10 

בכוונה השארתי את הפוסט כי דבריי הם כלליים לגבי כל סטרימר באם הבחור יתלבט לווא דווקא לגבי goTV.
הבעיה עם סטרימרים חדשים/סיניים עלומי שם שאם אין יצרן רציני מאחוריהם שפיתח תוכנה, משחרר עדכונים ומשלם על רישיונות, מהר מאוד המוצר הופך לעוד קופסא מנצנצת ותו לא.
שיאומי יאמר עליהם הכל אבל הם פה כדי להשאר ואני די מרוצה מהם סך הכל יש לי גם את המיבוקס 3 וגם את המיבוקס 4, עובדים סך הכל נפלא למה שצריך וזהו.
אבל אם תיהיה קנייה עתידית הכנסתי את ה-gotv לרשימת המועדפים, אם יהיה עדיין חי וקיים בהחלט אשקול רכישה ואבחן אותו לעומק :)

gilgil28 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #11 

תודה לכולם.

MECOOL KM2 מול GOTV 4K - מה ידוע לנו?

gilgil28 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #12 

מקפיץ

E&H
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: Eliran
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 40 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

ממה שהבנתי מקריאה באחד הדיונים בפייסבוק ''קבוצת סטרימרים מבוססי Android TV''
וגם שם נשאלה אותה שאלה
נאמר שם שב KM2 יש בעית HDR שדולק באופן קבוע בלי אפשרות לכבות, ככה שיש תכנים שהאיכות בהם תיפגע בגלל זה,
בGoTv באחד העדכונים האחרונים נוספה האפשרות
לבטל או להפעיל אוטומטי את
הHDR לכן ממליצים עליו מאשר הKM2
זאת בנוסף לנושא התמיכה והעדכונים שהמכשיר מקבל

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

אני משתמש ב- MECOOL KM2 באחד החדרים בו יש מסך לא חכם. מספר יכולות מפתח:
Android TV OS 10
תמיכה רישמית מלאה ב- Netflix HD/UHD/HDR ללא שום צורך בהתקנת קבצים וקומבינות.
חיבוריות רשת קוית ללא צורך במתאמים.
זכרון DDR4.
Chromecast מובנה.
אפשרות להרחבת זכרון עם כרטיס Micro SD.

https://ali.ski/o2ywG

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

לא עדיף גוגל tv במחיר הזה ?
נערך לאחרונה על ידי ChinggisKhan ב 22/03/2022 9:11, נערך פעם 1 בסך הכל.

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”