Any good places to have a PC built?

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
danielrosehill (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: דניאל רוזהיל
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 0
יצירת קשר:

Any good places to have a PC built?

נושא שלא נקרא #1 

Hi guys,
I know that this is a Hebrew language forum, but I'm being lazy and writing in English because .... Israelis' English tends to almost always be better than my Hebrew. But I'll add some Hebrew at the end.
בקיצור:
Five years ago (after making aliyah) I asked KSP to build me a desktop computer (I'm a desktop guy). Amazing build. But recently I started editing video for YouTube and the i3 is kinda slow for rendering.
I'd love to build a new rig. But there are a couple of components I'd like to preserve/transplant / like the GPU. I would love to take this on as a project, but I work from home using this computer so ... I can't afford to take the risk of screwing up.
Is there something like a tech shop that would be good at a project like this? Somewhere that I could buy the parts from and which could also handle assembly?
Thank you for any recommendations

סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
יצירת קשר:

Re: Any good places to have a PC built?

נושא שלא נקרא #2 

ובערית (גרועה!):
קניתי מחשב ב-KSP לפני כ5 שנים (כלומר, אני בחרתי את החלקים והם עשו את הרכבה) . מחשב מעולה. אבל לפני כ-שנה התחלתי לעלות סרטונים ל-YOUTUBE ולכן ואני צריך משהו יותר חזק ממה שבחרתי (המעבדה I3, הלוח אם מאוד בסיסי וגם הPSU חלש).
אבל: יש לפחות חלק אחד מהמחשב שיש לי כרגע שאני רוצה לשמור (ה-GPU).
אז, אנ י מחפש חנות יגם מוכר חלקים וגם יכול לבנות לי משהו חדש. אני הייתי עושה בעצמי, אבל אני עובד עם המחשב הזה מהבית רוב הימים אז אני רוצה TO MINIMIZE THE DOWNTIME בלי טעויות חובבנים.
יש חנות כזה בארץ? אני בירושלים אנל הייתי שמח להביא את המחשב למקום במרכז גם. פרויקט מאוד חשוב בשבילי.

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 556 פעמים
קיבל תודות: 937 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

ממליץ בחום על tms, הם מקצועיים בתחום ומניסיון חיובי לדעתי אתה לא תתאכזב, תבדוק באתר שלהם לגבי דרכי ההגעה ואם מתאים לך.
אם החומרה במחשב הקיים איכותית תמיד תוכל לשדרג בלי לקרוע את הארנק, שדרוג מעבד למשל, תוספת ראם, שדרוג כונן קשיח ל-SSD והחלפת הספק כוח.

סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #4 

09/11/2021 15:56  
benny123 כתב:
ממליץ בחום על tms, הם מקצועיים בתחום ומניסיון חיובי לדעתי אתה לא תתאכזב, תבדוק באתר שלהם לגבי דרכי ההגעה ואם מתאים לך.
אם החומרה במחשב הקיים איכותית תמיד תוכל לשדרג בלי לקרוע את הארנק, שדרוג מעבד למשל, תוספת ראם, שדרוג כונן קשיח ל-SSD והחלפת הספק כוח.
...
טוב לדעת. קניתי את ה-GPU שלי מהם והגיע בזמן טוב אם שירות ללוקחות מקצועי ומהיר - לא כל חנות בארץ כך! לא ידעתי שיש להם גם חנות פיזית אז ... אבדוק איתם. תודה על ההמלצה!

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

ב-tms מחירים מאד דומים ל-ksp ושירות הרבה יותר מוצלח, אם כי היום כבר לא טוב שם כמו פעם. באתר שלהם אתה יכול להרכיב מפרט בצורה נוחה, לשלוח להם אותו ולדבר עם נציג שיעזור לך להבין אם עשית בחירות לא מוצלחות. ממליץ בלי קשר לחקור באינטרנט על כל החלקים לפני שאתה סוגר סופית את ההזמנה.

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #6 

דניאל, אני ממליץ לחכות למבצעי הבלאק פריידי אולי ישתלם לך במעמד המבצעים לבצע את השדרוג חלקים מול TMS ובכלל.
תזכור לוחות אם בדרך כלל תומכים במספר סוגי מעבדים, לפעמים שדרוג המעבד עושה נפלאות בכלום כסף (אפילו מעבד יד שנייה), כמו כן ניקוי יסודי של המחשב אחת לחצי שנה, עם ספריי לחץ אוויר, החלפת משחה טרמית למעבד, ניקוי המאווררים גם עושה נפלאות - אם המחשב מתחמם מאוד סתם זה יפגע לך בביצועים.
ספק כוח, מומלץ משהו איכותי אם יש לך את התקציב לך על ספק כוח מסדרת GOLD עם נצילות גבוהה, הם יקרים יותר ועם אחריות גדולה יותר 7-10 שנות אחריות וישרתו אותך שנים רבות קדימה.
ראם תמיד מומלץ לשדרג לפחות לשני סטיקים במצב DUAL - בתצורה של 16 גב עם מהירות שעון מקסימלית שהלוח תומך עם המעבד.
כונן קשיח חובה לטובת מערכת ההפעלה ויישומים לשים SSD ולא איזה אחד מכני איטי ואתה תרגיש לטובה בהבדלים, הכוננים הללו לא יקרים, חברת ADATA מומלצת בחום אפשר להשיגם בזול באלי אקספרסס, קינגסטון וגם סמסונג EVO כמובן.
נ.ב. בספק הכוח אל תיסחף עם ההספק של הוואט - תקנה מה שהמחשב שלך צורך וקח בחשבון שספק ACTIVE FPC יצרוך בדיוק את החשמל שהמחשב צריך בדגש על סדרת GOLD.
היה עוזר מאוד אם היית מצרף לפה את המפרט הנוכחי שלך במלואו ככה היינו יכולים לדעת מה הבסיס ממנו אתה רוצה להתקדם.
אני יכול לומר לך שלצרכים שאתה מציג אתה לא צריך מפלצת עבודה ויש מצב המעבד הנוכחי בסדר גמור, צריך להבין בדיוק מה אתה חווה ולא למהר לפזר כסף :)
אתה יכול תמיד אם אין לך את הכוח לשלוח את המחשב ל-TMS לצורך העניין לבדיקת מעבדה+מאמץ ולקבל הצעת מחיר לשדרוג ולהבין אם משתלם לך כלכלית להשקיע במחשב.
היום לצורך העניין אתה יכול לבנות מחשבים מסדרת 10 ב-1200-1700 שקלים למפרטים שלמים עם אחריות מלאה ושקט לשנים הבאות מאשר להתעסק בשדרוגים (אם המחשב הקיים לא שמור מאחורי אל פסק איכותי, לא הייתי משקיע בכלל בשדרוג אבל זו דעתי האישית, מחשב חייב לשבת כיום מאחורי אל פסק איכותי וחזק וזה יבטיח לך אריכות חיים לחומרה היקרה שלך ולמידע שלך 24/7) - אני עובד עם מחשבים כאלו מעל 10 שנים ומעולם לא ראיתי מעבדה או מימוש אחריות, כי הכלל אצבע שלי תמיד הוא אל פסק לפני הכל.

alcd
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 261 פעמים
קיבל תודות: 192 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

09/11/2021 13:49  
danielrosehill כתב:
Hi guys,
I know that this is a Hebrew language forum, but I'm being lazy and writing in English because .... Israelis' English tends to almost always be better than my Hebrew. But I'll add some Hebrew at the end.
בקיצור:
Five years ago (after making aliyah) I asked KSP to build me a desktop computer (I'm a desktop guy). Amazing build. But recently I started editing video for YouTube and the i3 is kinda slow for rendering.
I'd love to build a new rig. But there are a couple of components I'd like to preserve/transplant / like the GPU. I would love to take this on as a project, but I work from home using this computer so ... I can't afford to take the risk of screwing up.
Is there something like a tech shop that would be good at a project like this? Somewhere that I could buy the parts from and which could also handle assembly?
Thank you for any recommendations
...
I'd go with pre-assembled one
From known brands and in-home warranty
More expensive of cause but totally different quality and less headache.

second option is to buy from Amazon or Newegg - also from one of the known Brands
Dell Msi and etc

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #8 

טעות הכי גדולה ללכת על מחשבי מותג - במיוחד שלבחור יש כרטיס מסך שצריך ספק חזק ואיכותי.
ממש לא ממליץ לקנות מחשב מותג - המחשבים הללו מגיעים עם חומרה די זולה בתצורת OEM כמו ספק ייעודי, לוח ייעודי וכו' אם החלק מתקלקל הלך עלייך.
הספק כוח מגיע ברמה של 200-300 וואט בלחץ וגם זה בקושי.
בקיצור הם חוסכים על החומרה, מפוצצים במחיר והמוצר המוגמר בהתאם.
לך לחנות מקצועית ותבנה כמו שצריך, המחיר יהיה זול יותר, שירות מקצועי וחלקים ברי החלפה בעתיד וניתנים גם לשדרוג.

alcd
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #9 

12/11/2021 9:00  
benny123 כתב:
טעות הכי גדולה ללכת על מחשבי מותג - במיוחד שלבחור יש כרטיס מסך שצריך ספק חזק ואיכותי.
ממש לא ממליץ לקנות מחשב מותג - המחשבים הללו מגיעים עם חומרה די זולה בתצורת OEM כמו ספק ייעודי, לוח ייעודי וכו' אם החלק מתקלקל הלך עלייך.
הספק כוח מגיע ברמה של 200-300 וואט בלחץ וגם זה בקושי.
בקיצור הם חוסכים על החומרה, מפוצצים במחיר והמוצר המוגמר בהתאם.
לך לחנות מקצועית ותבנה כמו שצריך, המחיר יהיה זול יותר, שירות מקצועי וחלקים ברי החלפה בעתיד וניתנים גם לשדרוג.
...

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

מצטרף להמלצה להימנע ממחשבים מורכבים מראש. לרוב הם יקרים, וכמעט תמיד לפחות חלק מהחלקים במפרט לא יתאימו למה שהיית בוחר אם הייתה מרכיב לבד.
גם ככה ההרכבה ברוב החנויות חינם. אין סיבה לא לבנות מפרט המתאים לצרכים ולתקציב שלך במקום לשבור את הראש איזה מחשב מורכב מכיל את כל הרכיבים שאתה צריך וכמה הוא רחוק ממה שבאמת רצית לקנות.

alcd
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #11 

12/11/2021 15:24  
GalZohar כתב:
כמעט תמיד לפחות חלק מהחלקים במפרט לא יתאימו למה שהיית בוחר אם הייתה מרכיב לבד.
...
:lol: :lol: :lol: :lol:
12/11/2021 15:24  
GalZohar כתב:
לשבור את הראש איזה מחשב מורכב מכיל את כל הרכיבים שאתה צריך וכמה הוא רחוק ממה שבאמת רצית לקנות.
...
:lol: :lol: :lol: :lol:

משעשע

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #12 

הבעיה של מחשבי מותג היא שאי אפשר לרוב לשדרג אותם. אי אפשר לרוב למכור חלקים שלהם כי הם מיוחדים.
גם אני ממליץ בגדול להמנע ממחשבי מותג. המחשבים האלה הם בסוף הופכים ל-E-waste. אפילו במארז שלהם אי אפשר להשתמש עם מחשב חדש.

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #13 

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים