סטרימר שמסוגל לעשות Mirroring מלפטופ בצורה מושלמת?

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
Doli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 259 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

סטרימר שמסוגל לעשות Mirroring מלפטופ בצורה מושלמת?

נושא שלא נקרא #1 

היי חברים,

לאחר סקירה והמלצות באמזון וברשת , רכשתי סטרימר של חברת Roku. הצורך שלי היה מאוד ספציפי ובסיסי - אין לי צורך באפליקציות ותכונות מיוחדות למיניהן , רק סטרימר שיכול לשדר את הלפטופ שלי בוא אני צופה בתכנים, בצורה איכותית לא פחות ואף יותר מאשר בחיבור ישיר של כבל HDMI ובלחיצת כפתור ללא התעסקות.

לאחר המתנה ותשלום עבור משלוח יקר, הגיע הסטרימר - Roku Express 4K+ 2021 ומה אומר לכם? הייתה לי חוויה רק עם סטרימר של יס+, אך מדובר במכשיר לא פחות מאיום וגרוע. לא רק שה-Mirroring אינו חלק ואיכותי אלא גם בתכונות הבסיסיות ביותר שלו , כגון צפייה בנטפליקס ויוטיוב הוא כושל כישלון נחרץ ומתהדר באיכות צפייה לא חלקה. מחזיר את המוצר והפעם רציתי להתייעץ איתכם על מנת להגיע למוצר הנכון עבורי.

הציוד שלי הוא DELL XPS 15 ומסך LCD פשוט וישן , HD Ready. בתקווה לשדרוג בעתיד הקרוב.

תודה רבה.

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

Re: סטרימר שמסוגל לעשות Mirroring מלפטופ בצורה מושלמת?

נושא שלא נקרא #2 

יש פה קצת בלבול: כתבת גם מירור וגם סטרימינג, זה שני דברים שונים.
חוץ מזה, בחיים לא תקבל תוצאה טובה יותר אלחוטית (wifi) מאשר קווית (HDMI).
אני מניח שאתה רוצה מכשיר שגם מסוגל לתת לך סטרימינג, גם כולל תמיכה מבונית באפליקציות כגון נטפליקס ואמזון וגם כולל אפשרות מירורינג.
אני חושב שגוגל tv יתן לך את זה (300 שקל ב-ksp). אני לא בטוח למה הרוקו נכשל ומה זה בדיוק איכות צפיה לא חלקה (מניח שיש בעיה ברשת).

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

אתה לא תקבל איכות טובה בmiror ותמיד יהיה איזה לאג בין מה שאתה עושה על הלפטופ לבין ההצגה. ניסיתי את זה עם chromecast דור 2 ו- mi box s שהוא מתקדם יותר ואפילו שהייתי קרוב ( 2.5 מטר) עדיין האיכות הייתה סבירה+ ממש לא כמו לחבר כבל. הפונקציה הנ"ל לא נועדה לשימושי וידיאו(לפחות בינתיים) איכותי אלא מעיין פתרון ביניים.
יש פתרונות דוגמאת הזרמת HDMI באופן אלחוטי אבל אלו פתרונות יקרים (200+ דולר)

Doli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #4 

12/06/2021 19:29  
ChinggisKhan כתב:
יש פה קצת בלבול: כתבת גם מירור וגם סטרימינג, זה שני דברים שונים.
חוץ מזה, בחיים לא תקבל תוצאה טובה יותר אלחוטית (wifi) מאשר קווית (HDMI).
אני מניח שאתה רוצה מכשיר שגם מסוגל לתת לך סטרימינג, גם כולל תמיכה מבונית באפליקציות כגון נטפליקס ואמזון וגם כולל אפשרות מירורינג.
אני חושב שגוגל tv יתן לך את זה (300 שקל ב-ksp). אני לא בטוח למה הרוקו נכשל ומה זה בדיוק איכות צפיה לא חלקה (מניח שיש בעיה ברשת).
...
אין שום מכשיר בעולם, יקר ככל שיהיה שיוכל לספק לי את אותה האיכות? השימוש בכבלים מעיק ולא פרקטי עבורי ואני מוצא את עצמי מחבר ומתנק את הלפטופ כל היום.

רצוי מכשיר שיוכל לספק גם נטפליקס וכו׳, אבל זה מאוד לא קריטי עבורי. השימוש העיקרי , שלא לומר היחיד שלי הוא בצפייה בתכנים דרך הלפטופ.

אני לא יודע מה הבעיה כיוון שדיברתי עם שירות הלקוחות שלהם מספר שבועות ומבחינתם הכל תקין.

לא חלקה פשוטה כמשמעה, אני חד הבחנה ויכול לשים לב למין לאגים או תופעות בסגנון שאינם קיימים בשידור ישיר ביס למשל, או בצפייה בלפטופ או בצפייה דרך כבל HDMI.

דיברתי עם גוגל ארצות הברית עצמם לפני שרכשתי את הרוקו והם אמרו לי שאין להם כרגע מכשיר שמסוגל לבצע את הפעולה שאני צריך ובעצמם המליצו לברר עם רוקו / אמזון... רק דרך כל מיני אופרציות של להכנס לכרום וכו׳.

אני מחפש כאמור מכשיר שבלחיצת כפתור יעביר אותי למסך הלפטופ.

Doli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #5 

12/06/2021 21:24  
Haimbin כתב:
אתה לא תקבל איכות טובה בmiror ותמיד יהיה איזה לאג בין מה שאתה עושה על הלפטופ לבין ההצגה. ניסיתי את זה עם chromecast דור 2 ו- mi box s שהוא מתקדם יותר ואפילו שהייתי קרוב ( 2.5 מטר) עדיין האיכות הייתה סבירה+ ממש לא כמו לחבר כבל. הפונקציה הנ"ל לא נועדה לשימושי וידיאו(לפחות בינתיים) איכותי אלא מעיין פתרון ביניים.
יש פתרונות דוגמאת הזרמת HDMI באופן אלחוטי אבל אלו פתרונות יקרים (200+ דולר)
...
הבנתי.

אני ממש אשמח לשמוע על הפיתרון שציינת, זה הכרח עבורי ואני מוכן להשקיע את הסכום במוצר שייתן תוצאה מצויינת / מושלמת כמו עם כבל.

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #6 

תקנה סטרימר כמו שילד, ותשכח מהלפטופ.
אופציה נוספת, תנסה להשתמש בפלקס. אם יש לך טלוויזיה חכמה אז אמורה להיות אפליקציה מובנית. אם אין, תנסה לבדוק אם יש ב-ROKU.

Doli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #7 

13/06/2021 2:10  
TheCoolest כתב:
תקנה סטרימר כמו שילד, ותשכח מהלפטופ.
אופציה נוספת, תנסה להשתמש בפלקס. אם יש לך טלוויזיה חכמה אז אמורה להיות אפליקציה מובנית. אם אין, תנסה לבדוק אם יש ב-ROKU.
...

לא הבנתי מה הכוונה בלשכוח מהלפטופ?
מה זה פלקס?
אין לי עדיין טלוייזיה חכמה. יש לי כרגע אחת מאוד פשוטה כפי שרשמתי.
הרוקו השבוע יישלח בחזרה לאמזון.

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #8 

אם אין לך טלוויזיה חכמה, מן הסתם היא טלוויזיה לא מאד חדשה ולכן לא הייתי משקיע כסף בשילד והולך על הגוגל טיוי. חיבור של סטרימר יתן לך את כל היתרונות של טלוויזיה חכמה.
תוכל להתקין על הלפטופ שרת פלקס ואת האפליקציה בסטרימר ולהנות מסטרימינג חלק וללא הפרעות. גם נטפליקס ישירות בסטרימר ואפילו אפליקציות כמו סלקום טיוי, פרטנר וכו'.
כמו שכתבתי בהתחלה, אתה מתבלבל בין סטרימינג למירורינג: מירורינג לא נועד לעזור לך בצפייה בסרטים אלא יותר במצגות, דפדפן וכו'.
הסטרימינג חוסך מהמחשב את הצורך לעבד וידיאו (ואם הוא כל כך ישן זה בטח גם לא כזה להיט) אלא הופך אותו לשרת. הוא לא משקף את מה שקורה במחשב בדיוק ואתה יכול במקביל להמשיך לעבוד איתו ולעשות דברים אחרים.

Doli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #9 

13/06/2021 6:30  
ChinggisKhan כתב:
אם אין לך טלוויזיה חכמה, מן הסתם היא טלוויזיה לא מאד חדשה ולכן לא הייתי משקיע כסף בשילד והולך על הגוגל טיוי. חיבור של סטרימר יתן לך את כל היתרונות של טלוויזיה חכמה.
תוכל להתקין על הלפטופ שרת פלקס ואת האפליקציה בסטרימר ולהנות מסטרימינג חלק וללא הפרעות. גם נטפליקס ישירות בסטרימר ואפילו אפליקציות כמו סלקום טיוי, פרטנר וכו'.
כמו שכתבתי בהתחלה, אתה מתבלבל בין סטרימינג למירורינג: מירורינג לא נועד לעזור לך בצפייה בסרטים אלא יותר במצגות, דפדפן וכו'.
הסטרימינג חוסך מהמחשב את הצורך לעבד וידיאו (ואם הוא כל כך ישן זה בטח גם לא כזה להיט) אלא הופך אותו לשרת. הוא לא משקף את מה שקורה במחשב בדיוק ואתה יכול במקביל להמשיך לעבוד איתו ולעשות דברים אחרים.
...
אוקיי, עדיין לא מבין איך אני מגיע למצב שבלחיצת כפתור אני רואה סרט שהורדתי שעליו הרכבתי תרגום חיצוני בתכנת BS PLAYER

מבלי להכנס ולהתעסק עם אפליקציות והעברות למיניהן.

Borderline1
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 157 פעמים
קיבל תודות: 451 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

אין בלי אפליקציות, משהו צריך לתווך למסך שלך את התוכן
סטרימר סביר עם שיתוף של ספריית הקבצים במחשב והגדרות מתאימות במחשב ובסטרימר יהפכו כל מסך ״טיפש״ לבעל יכולת להציג תכנים ששמורים במחשב שלך

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #11 

13/06/2021 15:54  
Doli כתב:
ChinggisKhan כתב:
...
אוקיי, עדיין לא מבין איך אני מגיע למצב שבלחיצת כפתור אני רואה סרט שהורדתי שעליו הרכבתי תרגום חיצוני בתכנת BS PLAYER

...
אתה שנים אחורה ברמת הנוחות. על סטרימר אנדרואיד אתה יכול להריץ קודי שתפתור לך את עניין התרגומים (הסברים מדוייקים בפורום המתאים). בלי מרג'ים למינהם.

Doli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #12 

13/06/2021 16:09  
ChinggisKhan כתב:
Doli כתב:

...
אתה שנים אחורה ברמת הנוחות. על סטרימר אנדרואיד אתה יכול להריץ קודי שתפתור לך את עניין התרגומים (הסברים מדוייקים בפורום המתאים). בלי מרג'ים למינהם.
...
ניסיתי קודי בעבר, לא התחברתי. באמת אשמח להמלצות והרחבה על מכשיר ספציפי כפי שביקשתי שיכול לבצע mirroring. בלי אפליקציות , תוכנות או תיקיות.

Doli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #13 

13/06/2021 16:06  
Borderline1 כתב:
אין בלי אפליקציות, משהו צריך לתווך למסך שלך את התוכן
סטרימר סביר עם שיתוף של ספריית הקבצים במחשב והגדרות מתאימות במחשב ובסטרימר יהפכו כל מסך ״טיפש״ לבעל יכולת להציג תכנים ששמורים במחשב שלך
...
אבל זה עובדתית אפשרי, הרוקו ביצע זאת בלחיצת כפתור התחבר מהלפטופ אליו. פשוט באיכות נוראה. אני מחפש מכשיר שייעשה את אותו הדבר רק באיכות מעולה.

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #14 

תחפש אולי חיבורי HDMI אלחוטיים? מה שאתה מבקש לא כדאי, אפילו אם קיים. אבל בגדול אתה לא יכול לעשות קאסט ולצפות שזה יראה טוב או חלק.
יש לך VLC לאנדרויד, ויש מליון ואחד נגנים אחרים שהם לא קודי.

erire70
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: אדי רפאלוב
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 29 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

Doli כתב:
ChinggisKhan כתב:
...

...
קודי או פלקס.
ככה עובדים עם תכנים ברשת מקומית וסטרימר.
רוצה לראות באיכות טובה מהלפטופ בלי התוכנות הנ"ל? חבר כבל.
אם אתה רוצה להמשיך לנסות ולחפש פתרונות קסם אחרים, בהצלחה.

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”