nvidia shield 2019 dolby vision\hdr 10

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
Dannino
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 188 פעמים
קיבל תודות: 78 פעמים

Re: nvidia shield 2019 dolby vision\hdr 10

נושא שלא נקרא #16 

שאלת תם ברשותכם שקשורה בעקיפין - האם אתם באמת מבדילים בין סרטי REMUX לבין סרט "רגיל" של 4K ששוקל 15-20 ג'יגה?
אני הורדתי כמה כאלו כדי לבדוק ולהבין האם באמת הם שווים את הפי כמה בנפח האחסון (לא שחסר לי אבל עדיין..) ומתוך כמה 5-6 סרטים מצאתי הבדל רק בסרט אחד - סוניק. היו קטעים שפשוט ראו יותר בהיר את הצבעים.
אולי לא שמתי לב להבדלים או לא חיפשתי כמו שצריך?

Shasoosh
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 28 פעמים
קיבל תודות: 144 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

26/04/2021 23:13  
Lior98 כתב:

אעלה ברשותך 2 media info
אשמח שתגיד לי אם הם תומכים ב dolby vision (ובכללי דרך לדעת אם לסרט ספציפית יש תמיכה ל db לפי ה info)
...
לא.
צריך להיות רשום בבירור Dolby Vision.

@Dannino

בכל פריים יש הבדל. קח שני פריימים משתי גירסאות, תעשה זום ותיווכח. אם זה שווה לך או לא זה מאוד סובייקטבי.
לי קשה מאוד לשים לב להבדל בזמן הסרט אך עדיין אני מוריד רימוקסים לרוב כי למה לא בעצם.

Dannino
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 188 פעמים
קיבל תודות: 78 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

27/04/2021 18:28  
Shasoosh כתב:
26/04/2021 23:13  
Lior98 כתב:

אעלה ברשותך 2 media info
אשמח שתגיד לי אם הם תומכים ב dolby vision (ובכללי דרך לדעת אם לסרט ספציפית יש תמיכה ל db לפי ה info)
...
לא.
צריך להיות רשום בבירור Dolby Vision.

@Dannino

בכל פריים יש הבדל. קח שני פריימים משתי גירסאות, תעשה זום ותיווכח. אם זה שווה לך או לא זה מאוד סובייקטבי.
לי קשה מאוד לשים לב להבדל בזמן הסרט אך עדיין אני מוריד רימוקסים לרוב כי למה לא בעצם.
...
ומה לגבי הפסקולים שבסרט? ראיתי שיש הרבה יותר פסקולים ולמיטב הבנתי זה מה שמביא את רוב הגודל של הקובץ...?

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

רוב הגודל זה הוידאו. פסקולים פחות קריטי אם יש לך רק 5.1 או פחות, אפילו בסרטים הדחוסים יחסית האיכות של הסאונד היא כזו שכנראה לא תשים לב להבדל בדחיסה. בוידאו גם בנטפליקס (שיחסית איכותי) אני מדי פעם שם לב לדחיסה.

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”