nvidia shield low fps

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #61 

@Lior98
·
אני לא מכיר את הציוד הזה מספיק טוב בשביל לתת לך תשובה.
נטפליקס אני צופה מהאפליקציות שיש לי בטלוויזיות, שתי הטלוויזיות שיש לי תומכות ב-24P, וגם ב-24P ע"ג אות 60HZ, כך שאין לי ג'אדר בנטפליקס.
אני לא יודע אם יש מעבר אוטומטי ל-24HZ בנפליקס של שילד, ממה שקראתי אין, אבל אני לא בטוח. ואני ממש לא יודע מה המצב עם הכרומקאסט החדש של גוגל.
בכל אופן, לא מבין למה אתה צריך סטרימר עבור נטפליקס, פשוט תשתמש באפליקציה המובנית ב-TV.

Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ליאור אהרון
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #62 

TheCoolest כתב:@Lior98
·
אני לא מכיר את הציוד הזה מספיק טוב בשביל לתת לך תשובה.
נטפליקס אני צופה מהאפליקציות שיש לי בטלוויזיות, שתי הטלוויזיות שיש לי תומכות ב-24P, וגם ב-24P ע"ג אות 60HZ, כך שאין לי ג'אדר בנטפליקס.
אני לא יודע אם יש מעבר אוטומטי ל-24HZ בנפליקס של שילד, ממה שקראתי אין, אבל אני לא בטוח. ואני ממש לא יודע מה המצב עם הכרומקאסט החדש של גוגל.
בכל אופן, לא מבין למה אתה צריך סטרימר עבור נטפליקס, פשוט תשתמש באפליקציה המובנית ב-TV.
...
קודם כל יש לי מגוון של מכשירים בבית
הרוב זה שימוש לטובת google assistant בשביל שאוכל לבצע פקודות קוליות במכשירים אלו
לצורך העניין שאתה אומר 24p לגבי אות 60hz זה תקף מן הסתם גם ל 25p?
נניח אם כתוב בטלויזייה שיש תמיכה ל 24p judder זה יהיה תקף גם לתוכן שהוא 25/30p?
זאת אומרת שאני רואה תוכן בקודי ואני מגדיר בהגדרות adjust refresh rate על אוטומטי וזה פותר את הבעיה
זה אומר שאם הטלויזייה שלי תתמוך ב 24p judder זה נחשב התחליף לזה?

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #63 

@Lior98
·
אני חושב שכבר יש כל מני assistants מובנים בטלוויזיות, לכן לא חייבים מכשיר נפרד בשביל זה.

לא ניסיתי את זה אצלי ב-B7, אבל ה-VIZIO לא עובדת טוב עם זה, יש הרבה תקיעות (לא ג'אדר, אלא ממש תקיעות). מעבר לזה, אין ל-25P ע"ג 60HZ שום משמעות, כי אפשר לבחור 50HZ בכל מסך נורמלי.
לא יודע בנוגע ל-25P, אבל אני מניח שכן. 50 מתחלק ב-25 ללא שארית, לכן אין לטוויזיה בעיה להציג תוכן 25P כשתדר הרענון הוא 50HZ. אבל הדרך היחידה לדעת היא לבדוק את זה בפועל. בשביל לבדוק את זה, צריך מצלמה וסרטון שניתן לבדוק בעזרתו את העניין. לא חיפשתי סרטונים כאלה עבור 25P, אבל יש ב-RTINGS עבור 24P.
ל-30P אתה לא צריך כלום, כי 60 מתחלק ב-30 ללא שארית.

ה-UI אצלי בקודי מוגדר על 50HZ. כך צפיה בטלוויזיה לא דורשת שינוי של קצב רענון. רק צפיה בסרטים (24P) או סרטוני דמו\יוטיוב וכו' המסך צריך לעבור ל-HZ 24\60

Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ליאור אהרון
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #64 

@TheCoolest
·

תדע שמאוד הלכתי לאיבוד בכל הנושא הזה

בדקתי גם ב samsung ru8000 (שהיא תומכת ב 24p judder) וגם שם אני מזהה תקיעות כאלה קטנות

לא יודע איפה הבעיה ומה כן צריך לעשות

אני משער שזה בעיה של טלויזיית סמסונג שלא יודעת להתאים את הקצב צפייה לתוכן ( כי דיברתי על זה שדרך kodi שמפעילים התאמת קצב צפייה זה פועל חלק)

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #65 

@Lior98
·
לא יודע מה להגיד לך.

שלח תגובה