XBMC on Linux for Arm Devices

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
dhead666 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו HTPC
גורו HTPC
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 879 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

אני מקפיץ את השרשור ע"מ להזכיר שוב את הפרוייקט של פיטר או בכינויו J1nX.
כרגע מתוך כ40,000$ שמיועדים לרכישת 500 קופסאות מבוססות Amlogic 8726-M התקבלו רק כ1,900$ כאשר נשארו עוד 41 יום לפרוייקט.

הצלחת הפרוייקט תאפשר לקהילת הקוד הפתוח לתמוך טוב יותר במכשירים מבוססי Amlogic 8726-M ונקבל תמיכה טובה יותר בXBMC וגרסת לינוקס וככל הנראה גרסת OpenELEC למכשירים אלו (פיטר הצהיר לא פעם שהוא מכוון לזאת).

כבר היום ניתן להשיג קופסאות ו"מקלונים" מבוססי Amlogic 8726-M מתחת ל50$ כולל משלוח, לדוגמא:
http://www.ebay.com/itm/Mini-Android-4- ... 3ccbe2cb3a
http://www.ebay.com/itm/New-Google-Andr ... 416ddd9c66

לעומת מכשירי MK802 לסוגיהם השונים שלא יתמכו ע"י XBMC בעתיד הנראה לעין,
פלטפורמת Amlogic 8726-M כבר נתמכת ע"י XBMC בסביבת אנדרואיד עם מימוש ותמיכה מלאה במכשיר Pivos Xios שעולה מעל 100$,
אך הפוטניצאל של הפלטפורמה נמצא במכשירים הסיניים הסופר זולים שדיי זהים זה לזה שעבורם כרגע אין לקהילת הקוד הפתוח גישה לקבצי מקור.
ובנוסף לכך סביבת אנדרואיד מוגבלת ביותר לדוגמא אין תמיכה טבעית בפרוטוקול שיתוף הקבצים SMB וחלק מיכולות החומרה לא מנוצלות כמו תמיכה CEC וBitstreaming.
המכשירים הללו חזקים משמעותית מהRaspberry Pi ומגיעים בד"כ כבר מאובזרים באופן מלא (מארז, שלט, ספק כוח) ומחיריהם נמצאים בירידה מתמדת.

עזרו לפיטר ולקהילת הקוד הפתוח, רכשו מכשיר מדף הפרוייקט שלו בIndigogo.
אני כבר תרמתי, מה איתכם?
http://www.indiegogo.com/open-amlogic-box

עדכון קצרצר: מבדיקה מול פיטר משלוח לישראל יהיה ככל הנראה חינם מאחר וב100$ מחיר המכשיר מגולם גם מס אירופאי של 21%, את המס הזה פיטר לא משלם כאשר המכשיר מיוצא מחוץ לאיחוד האירופי ולכן ההפרש ייועד לדמי המשלוח הבינלאומי.

hareloa
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 0

dual core ותודות

נושא שלא נקרא #32 

קודם כל תודה על השירשור הוא עזר לי ללמוד הרבה דברים.

אני מחפש מכשיר שיוכל להריץ XBMC. ה M3 נראה אחלה ואני מתלבט אם להזמין אותו דרך פיטר - J1NX.

כמה שאלות:
1. למה לא להזמין כבר את הDUAL CORE
http://www.ovalelephant.com/index.php?r ... ct_id=2085

2. אני מנסה להבין את העניין הגדול ברשת להריץ דוקא XBMC על לינוקס ולא על האנדרואיד - אולי את יכול להסביר לאדם פשוט כמוני למה כולם רוצים להגיע דוקא להרצה של לינוקס על המעבד המדובר.

3. האם נראה לך מכל העיסוק שלך ש XBMC על אנדרואיד ירוץ על ה dual core. כי ovalelephant דוחפים לשכנע שכן (אבל הם מוכרים את זה). ומפיטר לא ממש הבנתי מהתגובות שלו לאנשים אם הוא סגור על העניין הזה.

תודה מראש

dhead666 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו HTPC
גורו HTPC

נושא שלא נקרא #33 

1. אתה מוזמן לרכוש איזה מכשיר שתמצא לנכון,

רק קח בחשבון שכרגע החברה היחידה שיש לה צוות פיתוח שדואג להמשיך לתמוך במכשיריהם ולהוסיף תמיכה מלאה בהם עבור XBMC, ומוצריה הם כרגע היחידים שיש להם תמיכה רשמית של XBMC היא Pivos עם Xios DS לגרסותיה השונות.
כל השאר היצרנים והמוכרים שמצהירים על מוצריהם כתואמי XBMC רוכבים על הקוד שנכתב ע"י צוות הפיתוח של Pivos כאשר הם לא עשו דבר וחצי דבר בנושא.
כתוצאה מכך צפה לתקלות שונות, לדוגמא: XBMC לא רצה בחלון מלא והתפריט של אנדרואיד תמיד מופיע, מצב passthrough לא עובד וכו...

בנוסף לכך צפה לתקלות שונות כתוצאה מכך שמדובר במוצר שתוכנן ע"י חברה סינית, לרוב מדובר בתקלות תוכנה למינהן ברמות הדרייברים, מה שניתן לפתור בעדכון מערכת ההפעלה, עיין לדוגמא בנושא מכשירי MK802 ורומים למינהם.

קוד מקור חופשי יעזור לשפר את התמיכה במכשירים אלו גם בסביבת אנדרואיד, קהילת הקוד החופשי כבר הראתה בעבר שאין לה בעיה לתמוך במכשירים ברגע שיש להם קוד מקור חופשי, לעומת החברות הסיניות שבוחרות לא לתמוך במוצרים ברגע שיצאו לשוק.

2. הסיבה לרצון להריץ לינוקס היא מאחר שאנדרואיד יחסית ללינוקס היא מערכת הפעלה מעט מוגבלת מבחינת הממשקים בה היא תומכת (לא שזה אומר שאנדרואיד גרועה אלא שונה), מה שמתאים לטבלט וסמארטפון לא מתאים עבור קופסא סטטית שמחוברת למכשיר הטלויזיה וצריכה לתקשר עם מחשבים אחרים ברשת הביתית.
אתה צריך להבין שהגרעין של אנדרואיד מבוסס על לינוקס, לכן ההשוואה הזו רלוונטית.
לדוגמא:
פרוטוקול SAMBA לא נתמך ע"י אנדרואיד ולכן מה הרצת סרטי וידאו הנמצאים על מחשב אחר ברשת נהפכית למסובכת.
אנדרואיד לא כוללת את V4L-DVB לכן לא ניתן להריץ שרתי PVR שונים כמו TVHEADEND על אנדרואיד לצפייה בטלויזיה.
הרצת לינוקס פותחת את הדלת להרצת כל תוכנת לינוקס שתרצה.
דברים שאמורים להיות פשוטים הולכים ומסתבכים שעוסקים באנדרואיד ולא בלינוקס, כמו לחבר כרטיס רשת חיצוני, להגדיר ip סטטי, להוציא אודיו דרך יציאה אופטית וכו.. אני ממליץ לך להריץ את OpenELEC על HTPC מבוסס אינטל/AMD כדי להיווכח כמה פשוט זה אמור ויכול להיות.
עד כמה שישמע לך מוזר אנדרואיד הרבה יותר כבדה ודורשת יותר משאבים מלינוקס, מע' הפעלה מבוססת לינוקס שכוללת רק את XBMC ומספר קטן מאוד של תוכניות שירות תיהיה הרבה יותר מהירה וזריזה ותדע לנצל יותר טוב את יכולות החומרה.

3. קודם כל אני לא עושה דבר בנושא, רק מצטט ומתאר את אלו שכן, הכל נמצא גלוי ברשת, אני לא מוסיף שום דבר חדש, אבל לדעתי מישהו צריך להעלות זאת בכתב בפורום הישראלי לHTPC.
לשאלתך, יתכן מאוד שמצב הקיים XBMC יעבוד גם על מעבדי כפולי ליבה, תת דגם M6 בהינתן המגבלות שכתובות לעיל, כלומר ללא שינוי כלשהוא.
אם פיטר יצליח בקמפיין שלו אז זה יקדם מאוד את המעבדי חד-ליבה, תת דגם M3 אבל לא ברור אם זה יקדם לאנשהו את כפולי הליבה תת דגם M6.
זו לא השערה שלי אלא מתגובות של פיטר בפוסט הזה http://www.j1nx.nl/lets-open-up-the-amlogic-box/
למיטב הבנתי גם Pivos הוציאה לשוק (לפחות האירופי) מעבד כפול-ליבה.

נ.ב.
אם זה לא היה ברור, אז אני אחזור ואדגיש, כל מה שנכתב הובא ממידע נגיש ברשת, כרגע אין ברשותי שום קופסה מבוססת Amlogic ואני לא תורם מנסיוני דבר לפוסטים בנושא, אז קח את דברי בעירבון מוגבל וצא ובדוק היטב לפני ביצוע רכישה כלשהי.

dhead666 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו HTPC
גורו HTPC

נושא שלא נקרא #34 

פיטר מדווח ש Amlogic שחררו היום קוד מקור מעודכן לקרנל לינוקס עבור המעבדים שלהם ולראשונה כללו את קוד המקור של הuboot.
http://www.j1nx.nl/amlogic-releases-new ... pl-sources

למי שלא מכיר הuboot זה קוד התוכנה הראשוני שנקרא ע"י החומרה בתחילת הפעלת מערכות מבוססות ARM והוא זה שמעלה את מערכת ההפעלה.
זו התפתחות חשובה שתקדם את האפשרות להריץ לינוקס על קופסאות סיניות מבוססות Amlogic.

לא ברור אם זה מספיק כיוון שעדיין צריך את הdef_config, קובץ ההגדרות המיוחד לכל מערכת, במקרה של הקופסאות הסיניות, מאחר שהן די דומות זו לזו ומבוססות על אותו מעבד, הסברה היא שקובץ הגדרות יחיד יתאים לכל הקופסאות הללו.

רק אדגיש שברגע שאפשר לקמפל לינוקס לקופסאות האלה, אפשר גם לקמפל גרסאות אנדרואיד "לא רשמיות", בלשון העם "רומים", עם תיקונים לדרייברים ובאגים וכמובן עדכניות יותר.

http://openlinux.amlogic.com/download/l ... 2012-11-20

dhead666 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו HTPC
גורו HTPC

נושא שלא נקרא #35 

חברה בשם Miniand Tech מוכרת מוצר מבוסס Amlogic AML8726-M3 עם השם הקליט MK803 במחיר של כ100$ (כולל משלוח לארץ).
מה שמעניין הוא שהם מבטיחים להפיץ מערכת לינוקס למוצר.
בהחלט יש למה להמתין.

https://www.miniand.com/products/MK803% ... 0Mini%20PC
https://www.miniand.com/forums/forums/d ... -the-mk803

dhead666 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו HTPC
גורו HTPC

נושא שלא נקרא #36 

הכמות המטורפת של TV Stick מבוססי Allwinner A10 שנמכרו בתוספת קבצי מקור לקרנל לינוקס כנראה והפכה את הפלטפורמה אטרקטיבית למפתחים.
נראה שמפותחת ספריית תוכנה המאפשרת לפענח וידאו בחומרה ע"י ניצול ארכיטקטורת CedarX של מעבדי Allwinner.
דבר זה נעשה בעזרת הנדסה לאחור reverse engineering של ארכיטקטורה זו ללא כל תמיכה מחברת Allwinner.

קיימת כבר כיום גרסת לינוקס נסיונית הכוללת את XBMC עם תמיכה בפענוח בחומרה, אך לא הייתי ממליץ לנסותה.
השאלה היא האם יצליחו המפתחים לפתור את כל הבאגים, זה בהחלט פרוייקט לא קטן שלקחו על עצמם.

לינק לשרשור ענק בנושא, הקישור הוא לפוסט הרלוונטי
http://forum.xbmc.org/showthread.php?ti ... pid1241037

טבלה המפרטת את היכולות והתאימות לקודקים ורזולוציות שונות
http://linux-sunxi.org/CedarXVideoRenderingChart

dhead666 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו HTPC
גורו HTPC

נושא שלא נקרא #37 

הנה עוד עדכון של פיטר לגבי תמיכה במעבדי Allwinner A10 (למוצרים כדוגמת MK802, Mele A1000, וכדו'...)
http://www.j1nx.nl/buildroot-xbmc-on-me ... winner-a10

פיטר מדווח שGimli, המפתח המוכשר שאחראי לתמיכה בRaspberry Pi החליט לשחרר לחופשי את הגרסה שלו לקוד שמוסיף תמיכה לXBMC בA10,
גרסה זו קיימת כבר זמן מה אך סבלה בדיוק מאותם באגים שקיימים עדיין (עם הגרסה השנייה של empatzero).
Gimli ומפתחים אחרים מאמינים שיש סיכוי לא קטן שהסיבה לבאגים נעוצה בספרית CedarX ולכן הם המתינו שחברת Allwinner תפיץ ספרייה מתוקנת או שתיתן מידע כיצד להתממשק באופן טוב יותר לספריה.
חברת Allwinner התנהלה בעצלתיים וגם מסרה מידע מוטעה מסיבות השמורות עימה.
שחרור הקוד ע"י Gimli יביא לכך שנראה גרסת לינוקס "תקינה" מינימלית עבור מעבדי A10 שכוללת את XBMC בלבד, כדוגמת OpenELEC.
המרכאות באות להדגיש שתקינה במובן שמערכת לינוקס תעבוד בצורה מלאה ללא באגים הקשורים ישירות למערכת ההפעלה ורכיבים היקפיים,
אך לא ברור באיזו מידה יתאפשר פענוח של וידאו ואודיו בחומרה ואם יתכנו באגים הקשורים לניגון שלא יפתרו.

בינתיים נצטרך להמתין בסבלנות ולראות להיכן זה מתקדם.

אני רק חוזר ומדגיש שכרגע קיימים באגים הקשורים לפענוח וידאו ואודיו שלא ברור אם יפתרו או לא,
יכול מאוד להיות שרק חברת Allwinner יכולה לספק פתרון לבאגים האלה,
ואם היא תבחר לא לעשות זאת אז יתכן שמכשירים מבוססי A10 לא יהיה שמישים בניגון תכנים ע"י XBMC (לפחות כאלה הדורשים כוח עיבוד גבוה כתכני HD).

Roughneck
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0

נושא שלא נקרא #38 

אני יחסית חדש פה וכבר פירסמתי הודעה בקשר לסטרימר שתומך ביציאת RCA לטלויזיות ישנות אבל עכשיו כשאני רואה את השירשור הזה אני מרגיש קצת אהבל... :lol:
אז החלטתי ללכת ולהזמין את Raspberry PI Type B Single Board Computer, 512MB
אמור להגיע בעוד כמה ימים מקווה, הMele הזה אבל נראה בדיוק כמו מה שחיפשתי(רק קצת יותר יקר) אם תרצו אעלה סרטון של הרספברי ברגע שיגיע
נראה מעניין מאוד כל העסק הזה ולחשוב שהשקעתי כמעט 2000 ש"ח על לבנות מדיה סנטר... :?

dhead666 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו HTPC
גורו HTPC

נושא שלא נקרא #39 

Roughneck,
למדיה סנטר זול הRaspberry Pi זו הבחירה הנכונה בתוספת מערכת הפעלה מינימלית הכוללת XBMC בלבד כמו OpenELEC.
אתה צריך להכיר בשתי מגבלותיה העיקריות (לדעתי) של מערכת זו,
1. ניגון תכנים עם אודיו DTS מקרטע - ניפתר ע"י ביצוע OverClocking (פעולה שאינה פוגמת באחריות).
2. ניגון וידאו בפורמט mpeg2 (לתכני dvd שלא עברו המרה) בלתי אפשרי ללא רכישת רשיון מתאים לפענוח בחומרה.
תוכל למצוא מידע נוסף בשרשור הבא Raspberry Pi - FAQ

כרגע אני ממליץ לך לא להתקרב למוצרים מבוססים allwinner a10 כדוגמת mk802 או mele a1000,
ייתכן שזה ישתנה בעתיד אך כרגע אין שום ביטחון שיעבדו עם xbmc,
ולאחר ביצוע OverClocking לRPi היא נותנת ביצועים דיי זהים למעבד a10 אך כן תואמת xbmc.

אחת הסיבות לרצון להריץ את xbmc על פלטפורמות arm שונות מהRPi היא המעבד החד-ליבתי שקיים בה מול קיומן של פלטפורמות רב ליבתיות זולות, מעבר לכך יש כמובן את הרצון לקבל חבילה מלאה וזולה שכבר כוללת מארז, שלט, שנאי וכו ...
הmele a1000 נכשל בשני המקרים, הוא לא זול וה A10 מעבד חד ליבתי, היתרון היחיד שלו הוא מחבר sata ("אמיתי" שלא עובר דרך בקר usb) בעזרתו ניתן לחבר למארז כונן קשיח "2.5.

Roughneck
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0

נושא שלא נקרא #40 

קודם כל תודה רבה על העזרה!
דבר שני לגבי DTS אשמח לקבל איזה קישור למדריך לעשות את זה,
לגבי דיסק קשיח לא מפריע לי, בעיקרון יש לי מתאם כזה של sata לusb2 לכונן 2.5 שכרגע מחובר לראוטר בתור כונן רשת כזה מקסימום נחבר אותו ישירות :lol:
בעיקרון כבר הזמנתי את הרספברי כולל קייס מאתר בשם Element14 שאתר Raspberry pi מפנה אליו, ההזמנה בוצעה לפני שבוע וקצת מקווה שיגיע כמה שיותר מהר ואני מניח שברגע שXBMC יוציאו גירסה לאנדרואיד זה ישווה את המצב בין כל הדגמים והחברות :)
בעיקרון אני חושב לקנות שלט כזה רגיל של MC RC6 (יש מלא דגמים לא חסר) רק שמניסיון מר שלי, בלינוקס לא כל הכפתורים מגיבים בהתאם לעומת זאת XBMC על וינדוס השלט עובד כמו בובה(חוץ מהמקש המעצבן של WMC) יש למישו פיתרון לפתור את זה בOpenELEC? או שזה לא קורה שם?

dhead666 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו HTPC
גורו HTPC

נושא שלא נקרא #41 

תמונה
נא להכיר את ODROID-U2 המבוסס על אחד ממעבדי הARM החזקים בשוק, Exynos4412 Prime עם 4 ליבות בתדירות 1.7Ghz, שכמובן כולל האצה גרפית ע"י מעבד גרפי 4 ליבות Mali-400.
עם תווית מחיר של 89$ וגודל של מחצית מכרטיס אשראי מדובר באחד מלוחות הARM היותר בולטים בשוק המוצף יתר על המידה במוצרים תומכי אנדרואיד למינהם.
אחיו הקטן ODROID-U שגם לו מעבד 4 ליבות שרץ בתדירות 1.4Ghz עוד יותר אטרקטיבי עם תג מחיר של 69$.
בסביבת אנדרואיד נראה שהלוחות הללו יקבלו תמיכה מלאה בהאצה גרפית ופענוח וידאו ואודיו בחומרה עבור XBMC, כבר עתה קיימת תמיכה בסיסית אך לא ברור עדיין היכן זה עומד, אך יש קצת מעל לחודש שלם עד שהלוחות יתחילו להיות מופצים לרוכשים אז כנראה שנקבל לא מעט עדכונים בהמשך.

מאחורי הלוחות הללו עומדת חברה קוריאנית בשם Hardkernel המפיצה את המוצרים כopen development וכCommunity-driven, קצת אוקסימורון בהתחשב שאלו לוחות מבוססי Arm , חברה שידועה בקשיים שמציבה בפני קהילת הקוד הפתוח ע"י שימוש בחוזי NDA.
על כל פנים החברה כן עובדת על תמיכה מלאה עבור אובונטו (בנוסף לתמיכה הקיימת עבור אנדרואיד) אך אין לה עדיין דרייבר גרפי ללינוקס עם תמיכה בהאצה גרפית ולא לפענוח וידאו ואודיו בחומרה.

בשורה התחתונה הצפי הוא שהלוחות האלו יפעלו באופן מושלם עם XBMC בסביבת אנדרואיד אך יש להמתין לביקורות ממשתמשים ולא הדגמות של החברה (שעושה זאת לקידום מכירות), כרגע XBMC עדיין לא מנצלת את יכולות הפלטפורמה.
לגבי לינוקס לא ברור, השאלה עד כמה יהיו אטרקטיביים למפתחי קהילת הקוד הפתוח, כפי שהוכח בעבר (ע"ע CuBox) ללא מפתחים הלוחות הללו לא מנצלים את הפוטנציאל שלהם ונשארים כעוד גאדג'ט חסר שימוש.

לינקים רלוונטיים
ODROID-U2
ODROID-U
פוסט בCNXSoft על הלוחות
שרשור בפורום XBMC על מוצרי HardKernel

לדעתי עם גמר הוספת התמיכה המלאה בפלטפורמה הזולה הRaspberry Pi אך החלשה במקצת עם מעבד חד ליבתי, הצפי הוא שXBMC כן תתמוך באופן מלא בלוח כלשהו יותר עוצמתי וזול בסביבה הפתוחה והבלתי מוגבלת שמציעה לינוקס (לעומת אנדרואיד) ולוחות הODROID נראים מושלמים לכך, המכשול העיקרי כרגע הוא הדרייבר הגרפי.
כמובן מעבר לעובדה שבצוות הפיתוח של XBMC כן מנסים לתמוך באופן גנרי בסביבת אנדרואיד בכל הפלטפורמות.
מבחינתי הODROID + OpenELEC מחסל את כל שוק הסטרימרים שאינם תומכי 3D, אין להם שום יתרון, מבחינת מחיר הRaspberry Pi סוגר את הפינה מלמטה ומבחינת ביצועים הODROID מציב תגית מחיר מקסימלית של 69$ ועם תמיכת OpenELEC מקבלים קלות תפעול ושימוש מצד אחד ומצד שני ים של הרחבות לXBMC והכוח ברתימת סביבת לינוקס להרצת תוכנות ברקע כמו שרתי PVR לקבלת שידורי עידן+, תוכנות טורנט והורדות למינהן וכו...

dhead666 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו HTPC
גורו HTPC

נושא שלא נקרא #42 

Roughneck, קודם כל תתחדש.
תעיין שוב Raspberry Pi - FAQ, יש קישור למדריך תחת מגבלות ובעיות כיצד לבצע Overclocking שפותר את הבעיה בניגון DTS.
אם השלט מזוהה בלינוקס (ושלט תואם RC6 צריך להיות מזוהה) אז לא אמורה להיות לך בעיה תחת OpenELEC, יש מספיק מדריכים בפורום ובוויקי של OpenELEC בנושא הזה, וניתן במידת הצורך גם לשנות תפקודם של כפתורים מסויימים לשם נוחות תפעול ע"י יצירת קובץ keymap.xml מותאם.
אני ממליץ לך לפתוח שרשור חדש אם תתקל בקשיים כשתקבל את הלוח.

dhead666 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו HTPC
גורו HTPC

נושא שלא נקרא #43 

נראה לי שניתן להכריז שXBMC תתמוך רשמית (וכנראה באופן מלא, כלומר גם בפענוח וידאו בחומרה) במעבדי Exynos של Samsung ובין השאר תתמוך במוצרי ODROID השונים גם תחת אנדרואיד וגם תחת לינוקס (אם אני מבין נכון מהקוד של XBMC).
ספציפית לגבי מוצרי ODROID יש לשים לב שככל הידוע ניתן לבצע פענוח וידאו בחומרה רק לפורמט h264 עקב זאת שהחברה רכשה רשיון רק לפורמט זה, מאחר וזה הפורמט הפופלרי בתכני hd וגם עקב העובדה שמעבדי Exynos שבמוצרים אלה עוצמתיים, אין זו מגבלה משמעותית (וכנראה לא תשפיע במידה רבה על צריכת החשמל).

אמנם צריך להיעזר בסבלנות ולהמתין אך לא נראה לי שהחבר'ה שמאחורי OpenELEC ישקטו על השמרים.

http://forum.xbmc.org/showthread.php?ti ... pid1254975

alon24
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 102 פעמים
קיבל תודות: 95 פעמים

נושא שלא נקרא #44 

וואו בא לי http://www.hardkernel.com/renewal_2011/ ... 3999328931
אבל רק אחרי שיהיו דרייברים, נמאס לי לקנות ולחכות, מדיף לחכות ולקנות :)

dhead666 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו HTPC
גורו HTPC

נושא שלא נקרא #45 

הנה עוד עדכון מפיטר לגבי הרצת לינוקס על מכשירים מבוססי Amlogic 8726-M3
[left]
Because of the help of the upcoming community around this MBX ref16f AmLogic box, we recently got our hands on all the sources needed to start hacking into the box.

At the moment I started to look into porting the Pivos-XBMC linux build over to the Meson3 MBX platform.

Progress can be followed at our github account;
https://github.com/j1nx

At the moment we have the kernel and buildroot environment compiled. As soon as we reach workable / flashable firmware state we will let you know.
...
[/left]

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”