רמקולים לסלון עם/בלי מגבר

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
barak.seri (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

רמקולים לסלון עם/בלי מגבר

נושא שלא נקרא #1 

אהלן חברים,

מתנצל מראש על הבורות.
היות ואני בעיקר שומע מוזיקה, אני מכוון לזוג רמקולים עם סאב עם תקציב באזור ה 2500 ש"ח.

השאלות שלי:
1. האם אני צריך גם מגבר, או שיש דרך לחבר אותם ישירות לטלוויזיה?
2. האם האיכות פחות טובה ללא מגבר?
3. יש המלצות לרמקולים מומלצים בתקציב הזה?

תודה מראש 🙏

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

Re: רמקולים לסלון עם/בלי מגבר

נושא שלא נקרא #2 

אתה יכול לקנות רמקולים מדפיים מוגברים/אקטיביים ואז לא תצטרך מגבר. יש כאלה שקיימים עם סאב תואם או אם אפשרות לחבר סאב כלשהוא. רמקולים מוגברים של Edifier פופולאריים בטווח מחירים הזה. אם החדר גדול ואתה מפגיז בווליום אז אולי הם יהיו פחות מתאימים.
Jack of some trades, master of none

barak.seri (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #3 

תודה אבי.

אחרי שחיפשתי קצת על רמקולים כאלה ראיתי באמזון את
Klipsch The Fives ב 700 דולר כולל משלוח.
ממה שראיתי הם נותנים תמורה טובה לכסף, יצא לך לנסות אותם? היית ממליץ?

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #4 

14/03/2022 11:06  
barak.seri כתב:
תודה אבי.

אחרי שחיפשתי קצת על רמקולים כאלה ראיתי באמזון את
Klipsch The Fives ב 700 דולר כולל משלוח.
ממה שראיתי הם נותנים תמורה טובה לכסף, יצא לך לנסות אותם? היית ממליץ?
...
לא מכיר אותם באופן אישי, וגם אם כן זה תחום שלכל אחד יש את העדפות שלו בסאונד. מה שנשמע טוב לאחד לא נשמע טוב לאחר. הייתי מנסה לבדוק אם יש מקומות בארץ שאפשר לשמוע ולהתרשם. מה שכן, אני מניח שאמזון יקבלו אותם חזרה בלי יותר מידי בעיות אם לא תהיה מרוצה.
לרוב יש לסדרות מהסוג הזה הרבה פונקציות שימושיות שבדרך כלל יש במגבר. כמו חיבור לווייפיי, בלוטות' ורשת, כניסה לסאב ולפעמים גם לפטיפון. כל סט עם התכונות שהוא מציע. תגדיר מה חשוב לך ותוודא שזה כלול. לטלויזיה אפשר לחבר את רובם עם כבל אופטי.
קח בחשבון שרוב הרמקולים האלה קטנים והיעוד הטבעי שלהם הוא לשולחן עבודה ופחות לסלון. זה לא אומר שאי אפשר להנות מהם גם בסלון, אבל הם לרוב מוגבלים בווליום שהם מסוגלים לתת בלי להתחיל לחרחר. טווח התדרים שלהם שהם מכסים גם מוגבל והם יתנו תוצאה טובה יותר עם סאב (במידה ואפשר לחבר). אתה יכול להתנסות בלי ולהחליט אם אתה רוצה לקנות גם סאב. הוא לא חייב לרוב להיות של אותה חברה או מאותה סידרה.

700 דולר זה כולל גם מכס?

barak.seri (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #5 

תודה.

כן, כולל מכס ומשלוח, אתה יכול לראות כאן.
עברתי על הרבה ביקורות באינטרנט וכרגע אני מתלבט בין Klipsch The Fives ובין Dali Oberon 1.
אני אקח את הטיפ שלך ואחפש מקום לשמוע את הסאונד שלהם

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #6 

14/03/2022 16:56  
barak.seri כתב:
תודה.

כן, כולל מכס ומשלוח, אתה יכול לראות כאן.
עברתי על הרבה ביקורות באינטרנט וכרגע אני מתלבט בין Klipsch The Fives ובין Dali Oberon 1.
אני אקח את הטיפ שלך ואחפש מקום לשמוע את הסאונד שלהם
...
מבחינת חיבוריות הקליפש נראה מעולה. יש לו גם חיבור HDMI ARC שעדיף על פני חיבור אופטי לטלויזיה. יש שלט, כניסה לסאב ופטיפון וגם CD אפשר לחבר. נראה שיש גם בלוטות' למרות שלא רשום באמזון. עכשיו רק צריך להשמע טוב לאוזניך.
נקודה חשובה היא שמאחר והמוצר מוגבר ומיועד לשוק האמריקאי יכולה להיות בעייתיות מבחינת מתח החשמל אחר ובארה"ב משתמשים ב100V ולא ב240V. יש גם אזהרה באמזון :

Note: Products with electrical plugs are designed for use in the US. Outlets and voltage differ internationally and this product may require an adapter or converter for use in your destination. Please check compatibility before purchasing

אבל לפי התמונות לפחות הרמקולים האלו תומכים גם ב110 וגם ב240, אז מאמין שלא תהיה בעיה חוץ מהחלפת לכבל חשמל עם סיומת אירופאית:
https://m.media-amazon.com/images/I/81g ... L1500_.jpg

Dali Oberon 1 לא נראה לי כרמקול מוגבר. אולי לא מצאתי את המוצר שאתה מדבר עליו.

barak.seri (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #7 

אתה צודק לגבי המתח, אמנם בתמונה של הרמקול מצוין 110-240 אבל אפשר לראות שאנשים שאלו שם לגבי זה והמוכר ציין שזה 110. אני אמשיך לחפש מקומות אחרים.

לגבי הדאלי אוברון - שכחתי להוסיף את האות C בסוף, שזה הדגם המוגבר - Dali Oberon 1 C

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”