מחפש טלוויזיות לבית חדש, התיאור המלא בפנים

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
maor23 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

מחפש טלוויזיות לבית חדש, התיאור המלא בפנים

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם!
אז ככה, אנחנו עוברים לדירה חדשה וצריכים לקנות טלוויזיות חדשות, בסה"כ 4 טלוויזיות.
יש עדיפות ל2 מהן שיהיו מעולות לפי דרישות ו2 שיהיו סבבה אבל זולות.
חשוב לי לציין לפני שאני מתחיל, אני פחות מבין בטכנולוגיות הטלוויזיות, ואני לא יודע אם עדיף לי OLED או QLED או MINI LED ואשמח שתאירו את עיניי בעניין. אני אציין את ההעדפות לפי מה שהטלוויזיה אמורה לבצע.
אז ככה:
לסלון - עדיפות ל75 אינץ', קצב ריענון 120 הרץ וכמובן טלוויזיה חכמה. הטלוויזיה תשמש בעיקר לסדרות אבל בסופ"שים תשמש לצפייה במשחקי כדורגל ובמשחקי כדורגל בPS5(פיפא).
חדר שינה 1 - עדיפות לעד 50 אינץ'(קיר קטן), קצב ריענון 120 הרץ וגם כאן, טלוויזיה חכמה. אם יש אופציה עדיפות לאנדרואיד, אבל יודע שאפשר להביא סטרימר אז פחות קריטי. כאן השימוש יהיה יום יומי בצפייה בכדורגל ובמשחקי פיפא בפליסטיישן.
חדר שינה 2 ו3 - עדיפות לעד 45 אינץ', לא משנה קצב ריענון, בקושי ישמשו לצפייה ביום יום אלא יותר בלילות וגם זה צפייה פשוטה.

אשמח לעזרתכם וכמובן אם תרצו עוד מידע על השימוש אז תשאלו כדי שאוכל לתאר במדויק!

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2381 פעמים
יצירת קשר:

Re: מחפש טלוויזיות לבית חדש, התיאור המלא בפנים

נושא שלא נקרא #2 

בלי תקציב קשה להמליץ.
לסלון אם אין שמש ישירה על המסך (ואין מגבלת תקציב) הייתי לוקח OLED, יש בגודל "77.
LG - G2, C2, G1, C1 אחת מהן לפי התקציב.
אפשר גם סוני ברמת תקציב אם זה מה שבא לך, אבל LG טובות יותר לגיימינג.
אם יש שם ישירה, אז עדיף כנראה QLED מהסדרות הגבוהות 90 או 85. (A או B)
לחדר שינה, יש C1 בגודל "48 או "55. המסכים היום עם מסגרות מאד דקות, אולי "55 ייכנס.
לחדרי שינה קח טלוויזיה מהזולות של LG או בעצם כל חברה שבא לך. הבעיה הכי גדולה היא שאין דבר כזה "45. ומסכים קטנים מזה מוגבלים לדגמי bottom of the barrel, אז לא כזה משנה מה תיקח. מסכים סבירים מתחילים מאיזור ה-"50.

maor23 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #3 

07/08/2022 16:57  
TheCoolest כתב:
בלי תקציב קשה להמליץ.
לסלון אם אין שמש ישירה על המסך (ואין מגבלת תקציב) הייתי לוקח OLED, יש בגודל "77.
LG - G2, C2, G1, C1 אחת מהן לפי התקציב.
אפשר גם סוני ברמת תקציב אם זה מה שבא לך, אבל LG טובות יותר לגיימינג.
אם יש שם ישירה, אז עדיף כנראה QLED מהסדרות הגבוהות 90 או 85. (A או B)
לחדר שינה, יש C1 בגודל "48 או "55. המסכים היום עם מסגרות מאד דקות, אולי "55 ייכנס.
לחדרי שינה קח טלוויזיה מהזולות של LG או בעצם כל חברה שבא לך. הבעיה הכי גדולה היא שאין דבר כזה "45. ומסכים קטנים מזה מוגבלים לדגמי bottom of the barrel, אז לא כזה משנה מה תיקח. מסכים סבירים מתחילים מאיזור ה-"50.
...
אז ככה, לסלון העדיפות היא לעד 9 אלף, לחדר שינה העדיפות היא עד 6.
לגבי הקטע של הגדלים, כשאני אומר ש55 גדול מדי זה לא בגלל העובי שלו אלא בגלל האורך, החדר עצמו הוא די קטן והקיר גם, בגלל זה חשבתי על מסך שהוא יותר קטן מ50. ה48 C2 נראה די בסדר האמת.
מבחינת שמש, הבית שלנו הוא לכיוון זריחת השמש, זאת אומרת ששמש תהיה בשעות הבוקר אבל לאחר מכן בכלל לא.
אשמח אם תמצא משהו באיזור התקציב הזה לסלון שהוא באיזור ה75+ אינץ'.

maor23 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #4 

מישהו? :(

maor23 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #5 

עזרה חברים? מישהו? משהו?

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 113 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

חדר שינה 2 ו3 תביא טלויזיות זולות של LG, דגמים עם תחילית UP (רמה מתחת לנאנו) או נאנו בסדרה הכי נמוכה, אחריות 3 שנים ויעבדו מעולה, עם ממשק סבבה וAir mouse שמאד נחמד.

לחדר שינה 1 - C2 שנכנסת בתקציב וגם מתאימה לך בגודל זו אחלה בחירה, אמנם המחיר יחסית גבוה וייפול בהמשך לקראת נובמבר אבל אתה תקבל טלויזיה מושלמת לחדר שינה עם כל האופציות לגיימינג( 120Hz וזה)

לטלויזיה בסלון - לא צופה בספורט בכלל לכן קשה לי להמליץ על חברה שטובה באספקט הזה. האפשרויות שלך לחוויה טובה הן או QNED 90 של LG, יש אפילו סקירה בסיסית של Wiseby עליה, למרות שהיא לא הכי הערך הכי טוב לכסף היא דיי טובה או סמסונג Qled90A שהיא לא רעה למרות שיש פה כמה שיקללו אותי רק מהלזכיר את השם של החברה😂, אישית יש לי את הדגם של שנה שעברה ואני מאד מבסוט.
B1 יכולה להתאים ותתן לך מה שאתה רוצה+ אפשר אפילו להתמקח ולקבל אותה במחיר שישאיר לך עודף ב9 אלף.
C1 בגודל 77 אינץ עולה בערך 11 אלף ואולי תצליח להוציא עסקה טובה ב9 אלף בגלל שהגיע כבר המחליף שלה C2 והחנויות רוצות להפטר מהמלאי הישן.

אם תקנה הכל בחנות אחת אני מאמין שיתנו לך הנחה טובה ואם יש להם C1 אז יתנו לך אותה ב9 אלף.

maor23 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #7 

@Haimbinזה מה שאני גם חושב, לבקש הכל מחנות אחת ואולי אקבל מחיר. אני רק רוצה לנסות להיסגר על טלוויזיות למיניהן.
כשאתה אומר דגמים עם תחילית UP, הן יהיו מספיק טובות לעבוד כמו שצריך עם סטרימר? מבחינת ממשק והכל, יהיה ידידותי גם לאנשים מבוגרים?

לגבי ח"ש 1, כן אני חושב שאלך על C2.

לגבי סלון, קשה!!! לא יודע , יש קצת אופציות אבל המעט הזה גורם לכאב ראש לא קטן.

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 113 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

הטלויזיות הבסיסיות כיום הם סבבה לגמרי אפילו בלי סטרימר, עם סטרימר תקבל פשוט חווית ממשק מהירה יותר למרות שבLG עם השלט אוויר נראה לי זה דיי נוח גם למבוגרים, מבוסס יותר על תנועות יד מאשר ללחוץ על כפתורים, למרות שאפשר לעבוד בשני המצבים.

אישית לסלון C1 תספיק לך לגמרי, יש עליה פה מלא ביקורות, מבחינת גיימינג כנראה הכי טובה מבין האופציות שהזכרתי

יאללה תתחיל לעשות טלפונים! 😁

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2083 פעמים
קיבל תודות: 4720 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

@maor23
מתי אתה עובר דירה ואז צריך לקנות את המסכים?

maor23 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #10 

@Haimbin
אני פחות צריך גיימינג לסלון אבל כן רוצה איכות פצצתית. אני מוכן לרדת במחיר כדי לחסוך קצת, ואם אפשר לא גיימינג אבל כן משהו שיהיה איכותי בכללי, אז מה טוב.
גם 65-70 זה בסדר, לא חייב 75.

@ziv_r
את המפתח לדירה כבר קיבלנו, התכנון הוא עד ספטמבר לעבור.
כן, אני יודע שהיה שווה לחכות עוד חודשיים לבלאק פריידי ולמבצעים, אבל זה לא ריאלי לצערי.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”