הרצת סרט מכונן SSD

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
פיסטוק333 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 0

הרצת סרט מכונן SSD

נושא שלא נקרא #1 

היי,
אני כרגע מריץ סרטי 4K HDR ישירות מהנגן של הטלוויזיה LG NANO79, הסרטים רצים מכונן 1TB HDD חיצוני דרך חיבור בUSB 3.0.
לאחרונה ראיתי שהסרטים טיפה נמרחים (לא נתקעים) בעיקר בסצנות מהירות שיש בהם רצב ריענון גבוהה.
השאלה שלי היא, אם הם ירוצו מכונן SSD 500GB זה ישנה משהו או שלא? לפני שאני מוציא 400 ש"ח על הכונן.

תודה לעוזרים.

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

Re: הרצת סרט מכונן SSD

נושא שלא נקרא #2 

לא ישנה שום דבר, כל דיסק מהעשור וחצי האחרון מספיק מהיר לנגן סרטים.

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

בגדול לא אמור לשנות, Sata 3 וגם USB2 יכולים לספק מהירויות הרבה יותר גבוהות ממה שצריך, אתה יכול לנסות להריץ מdisk on key או כרטיס זיכרון מהיר ולראות אם זה עוזר, אבל נשמע יותר כמו משהו של ההגדרות תמונה בטלויזיה.

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 556 פעמים
קיבל תודות: 937 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

תתחיל קודם מבדיקה של איזה חיבור USB יש במסך, אם אין לך USB3 אתה מקבל במקרה הטוב מהירות של USB2 שהיא בסדר גמור לצרכים שלך.
שנית מצטרף להמלצה של קודמיי, נסה התקן אחר כמו דיסק און קי רק לשם בדיקה - אולי הכונן החיצוני שלך גוסס (מכני=סקטורים פגומים עם הזמן עד למוות).
אם זה קורה רק בסרטים מסויימים אולי פענוח בו המסך ממש מתאמץ לעבוד ולכן אתה חווה את מה שאתה חווה (לכל מסך יש גבולות יכולת מבחינת מעבד, ראם וכו'), אפשר לנסות לפנות שטח פנימי במסך, לבדוק צריכת ראם, בדרך כלל כיבוי וניתוק מחשמל לכמה דקות עושה את העבודה בהקשר לראם כמו במחשב. מעבר לכך יש מצב שהכונן צריך יותר מתח מהכניסה במסך ועל כן אתה חווה את המריחות הללו, החלפה להתקן USB2 למשל בהנחה שזה הכניסה במסך עשויה לפתור לך את העניין או לחילופין חיבור הכונן דרך רכזת USB שמסתייעת בספק חשמל עצמאי גם עשוי לתת מענה לזה.

לגבי SSD מיותר לגמרי למה שאתה צריך, תבדוק מה שהצעתי לך ונתקדם משם.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”