סמסונג - אלקטרוניקס פרו - התקנה מסכי סמסונג- שרות גרוע .

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
mango (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

סמסונג - אלקטרוניקס פרו - התקנה מסכי סמסונג- שרות גרוע .

נושא שלא נקרא #1 

רכשתי מסך סמסונג 50 AU8000 . ::( מסך לחדר השינה ... אצלנו בסלון מסך 65 LG oled C1 ובעבר oled 55 c7. הייתי מרוצה מאד מהשרות של LG ח.י והתקנות של המסכים, ובשרות כשנזקקתי לו . תמיד אוזן קשבת ללקוח כדי לתת פתרון אופטימלי כך זה היה נראה מהצד שלי.)
אז נפלתי ורכשתי מסך 50 AU8000 למה החלטתי לנסות להחליף ? בתקציב שלי חשבתי שהמסך קטן יותר בגודלו מדגימים מקבילים ואז צר יותר ,. המסך נקנה מחנות city deal ( לא מכיר את החנות ואין לי כלל תלונות לחנות) , היו זולים ונתנו לי שרות טוב בתאום משלוח אספקה ובהירות סוג המוצר .

אז בשעה טובה קיבלתי את המסך ביום שלישי משליח נחמד שלא נתן לי לסייע לו בהורדת המסך הביתה, תאמתי התקנה ליום רביעי , בשעות הצהריים , וברביעי בבוקר להפתעתי התקשר מתקין ביקש ושאל אם ניתן להקדים אני כמובן שמחתי יצאתי מיד מהעבודה והגעתי לסייע בהתקנה.
למוד ניסיון קראתי כאן בפורום מראש על בעיות אפשריות של המתקינים של סמסונג , ניסיונות עשיקה ללקוחות מסוימים ודחיפת מוצרים שלא תמיד צריך. אז הייתי מוכן למתקין והתכוננתי, דאגתי שהחדר יהיה מסודר, חשבתי על המיקום להתקין את הטלויזיה בהצחשב במגבלות, שקע חמל מאחורי הטלוויזה אבל זה לא מפריע לי שכן יש שקע אחר והכנתי חוט מאריך לחיבור הטלויזיה.
המתקין נכנס לבית מזהה OLED LG אני מספר שהייתי מרוצה מאד מאיכות ההתקנה ( לא סיפרתי אך כמובן שהמתקינים קיבלו ממני טיפ נחמד עבור עבודתם הקשה ) והשרות של LG. ( חשבתי שאני מרים להנחתה ובתקווה להיות מרוצה מאד מההתקנה של הבחור, אני בחור טכני ויכול להתקין לבד ובשקט את הטלויזה בכל מיקום שצריך אך למען האחריות של היבואן עובד לפי הנהלים שלהם והם מתקינים) . המתקין מיד מתחיל אי אפשר להתקין את הטלויזיה כשיש שקע חשמל מאחור, אני בפליאה , מה ז"א נשמע לי מוזר שלא ניתן ולא מקובל עליי אך אל דאגה הנה יש חוט מאריך תתקין ונחבר לחשמל שנמצא למטה בצד. המתקין ... לא אי אפשר להתקין עם חוט מאריך זה מבטל אחריות אי אפשר, אני לא מבין מה ז"א מבטל אחריות זה חיבור לחשמל, מה זה משנה הכן נקודת החשמל? המתקין אלו ההנחיות של סמסונג לא ניתן , הוא רוצה להתקשר לאחראי , אני שעזבתי את העבודה לשעה שהמתקין ביקש החלטתי שזהו, לא רוצה סמסונג אמרתי קח את המוצר אני מחזיר אם אתה לא מתקין אותו, הוא אומר אני לא לוקח רק לא מתקין , ... המתקין מנסה לפתוח את האריזה אני בתקיפות, שלא תיגע אל תפתח !!!! למזלי לא פתח רק ניסה שאלתי שוב אם מוכן להתקין אמר שלא ביקשתי שיקח את הציוד ויצא מהדירה אני דואג להחזיר את המוצר ולא רוכש יותר סמסונג לעולם !!!!!!!!!!! וכמובן אכתוב כאן את השתלשלות העניינים, המתקין רצה לצלם את שקע החשמל :), אני בתקיפות לא מאשר לו לצלם שום דבר בבית שלי ( שקע חמשל גוויס בקיר :) שטוח אין שום דבר נוסף מחובר שם, נו באמת ... , יוצא בשביזות מהבית, מתקשר ל city deal מבקש לבטל את ההזמנה מסביר את כל מה שקרה והחברה מטפלת בביטול ההזמנה. מסקנות .... בזבזתי מספר שעות בתאום קבלת הטלויזיה, בהמתנה למשלוח ובתהליך " ההתקנה" ואבזבז עוד בהחזרת המוצר וקבלת הכסף וברכישת מוצר חדש , הייתי צריך לראות את סימני האזהרה בפורום כאן, ולהאמין שזה יכול לקרות גם לי לקחת זאת בחשבון אך לא האמנתי שיש אטימות בחברת ההתקנה, וחשבתי שלי זה לא יכול לקרות , אני מבין, איש טכני אין מצב שאי אפשר להתקין יש לי תשובות ואני מוכן . בפועל הכל השתבש וזמן שווה כסף, עכשיו משהו ליבואן ... עם כל כך הרבה פניות בנוגע להתקנות המוצר ובעיות שרות , המתנה לקבלת מוצר , ורק אחר כך הגעת טכנאי . אני מצפה מיבואן כזה גדול לעשות טוב טוב חושבים איך לפתור את הבעיה ללקוחות עתידיים , הנה כמה אפשרויות : להחליף חברת מתקינים, לשלם לחברת המתקינים יותר כדי שלא ינסו לעשוק את הלקוחות , לפתוח מחלקה של עובדי היבואן למשלוח והתקנה בעת ובעונה אחת .... ועוד .. בכל מקרה מוצרי סמסונג מבחינתי OUT לתמיד !!!.... עריכה קצרה 1:24 אחריי הכתיבה כאן קילתי תשובה מסמסונג שהמתקין טוען ציטוט: " 1.לתלות את המסך שמאלה מהפינה הימנית .
2.להזיז את החשמל שנמצא מאחורי המסך .
3.להתקין על זרוע .
4.להתקין שולחני .
5.להתקין קירי על צמוד קיר ושהשקעים והתקשורת מאחורי המסך יבוטלו .

כמו כן הלקוח דרש שנשים ספייסרים בין הקיר למתקן דבר שלא אפשרי וכך נאמר ללקוח ."

אז כפי שכתבתי למעלה מעולם לא ביקשתי להתקין ספייסרים מילה זו לא נאמרה לא על ידי ולא על ידי המתקין, בתשובתי הצעתי להבדק בפוליגרף ... ואפשרות 5 זו האפשרות המועדפת ומה שביקשתי מלכתתחילה !!!!!!!!!! סמסונג הנה עוד אפשורת להחתים לקוח שמבקש התקנה כזו שלא יתלונן שהשקעים מאחור מבוטלים !! נ.ב רק לעדכן את סמסונג / המתקינים , בפרויקט אחר בעבודתי ובניהולי נרכשו 2 מסכי 86 אינצ לחדר ישיבות של חברה X .. את ההתקנה בצענו עם ספייסרים :) ........ בכל מקרה לא משנה את החלטתי ולא אשנה ביקשתי שיקראו את הפוסט ויקבלו אולי רעיונות איך להגדיל את קהל היעד שלהם ולא לצמצמו .

roy007
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 38 פעמים

Re: סמסונג - אלקטרוניקס פרו - התקנה מסכי סמסונג- שרות גרוע .

נושא שלא נקרא #2 

שמע פשוט מזעזע
אני גם בחיים לא אתקרב לסמסונג יותר.
טוב מאד שלא נתת למתקין לפתוח את האריזה!!
עכשיו אתה יכול לקנות LG או סוני ;)

msex
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 21 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

ואו, הקטנת הראש הזאת מזעזעת. מה יהיה עם השירות פה בארץ? לא כולם ככה כמובן, אבל מי שכן - נותן טעם מר.

Eliran15
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 231 פעמים
קיבל תודות: 149 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אבל הייתה השקה יפה של המסכים השנה ע"י סמליין.................😡

מספיק עם ההצגה הזאת תחזירו את השירות הביתה אליכם ותנו שירות כמו שצריך

Moshe984
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 195 פעמים
קיבל תודות: 161 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

אני הייתי אומר לו שיתקין עם המאריך וש יבטל את האחריות, גם ככה האחריות שלהם ... ~~~~

shapin
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 48 פעמים
קיבל תודות: 48 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

אחרי כל הפוסטים והתלונות יש מצב שסמסונג או סמליין עדיין לא מודעות לכל המצב המביש הזה?

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

29/07/2021 8:33  
shapin כתב:
אחרי כל הפוסטים והתלונות יש מצב שסמסונג או סמליין עדיין לא מודעות לכל המצב המביש הזה?
...
האמן לי שהם מודעים אבל כשצרכנים עומדים בתור כדי לקנות כל מה שהם צריכים לעשות זה פשוט עוד ועוד השקות מפוצצות, בתמיכת האתרים השונים בארץ, עם סיפורים על שרות מעולה.

איך אומרים ? ״פראיירים לא מתים רק .....״ובישראל הם עומדים בתור כדי להתחלף חחחחח
3 קידמיים טאנוי D
סראונדים ארנדל
jvc NP5
סאבים אסקנדו+svs
מגברי כח בריסטון/רוטל/אדקום
4 אטמוס פולק

איתי92
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: ‫איתי גרבי‬‎
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #8 

מי היבואן של הטךוויסיה הזו? סיטי די לא עובדת בדרך כלל עם יבואן רשמי

mango (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #9 

יבואן רשמי !! סמליין !!!

MrHicUp
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 110 פעמים
קיבל תודות: 48 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

ואם רכשתי את הטלוויזיה שלהם ממישהו, כיד שנייה שנרכשה מיבואן רשמי עם תוספת אחריות לעוד 3 שנים, הייתי מחוייב להזמין טכנאי שיתקין אצלי?
אם תהיה בעיה יגידו שאין אחריות? זה אשקרה יכול לקרות....

אנירכשתי גם TCL לבת שלי ובחנות אמרו, רק תבדוק עם השליח שלא שבור כדי שלא יהיו תלונות, מעבר לזה, לא טכנאי ולא בטיח, התקנתי לבד!

mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 140 פעמים
קיבל תודות: 667 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

@MrHicUpאם אני לא טועה, האחריות לא מכסה רכישות יד2.
כלומר אם מישהו רכש מסמליין, הוא מכוסה.
אם אתה רכשת ממנו, אתה לא מכוסה.

שאלה יותר מעניינת, מה קורה עם אתה עובר דירה?
הם הרי לא יבואו להעביר ולהתקין לך את הטלויזיה.
מצד שני ההתקנה לא בוצעה על ידם.
מעניין...

Eliran15
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 231 פעמים
קיבל תודות: 149 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

מכסה מיד 2
מישהו קנה ממני טיוי שמתה אחרי כמה ימים והחליפו לו לחדשה זה היה פיליפס
גם לפני כמה שנים אדם קנה ממני סמסונג חשב שיש תקלה הזמין טכנאי וסידרו לו

PsyCho
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

מחזק. סמסונג טלוויזיות לא אמינות והשירות מזעזע
לא מתקרב אליהם אחרי החוויה האחרונה שלי איתם

קניתי סוני השבוע

mango (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #14 

29/07/2021 21:02  
Eliran15 כתב:
מכסה מיד 2
...
אם כך אז נטו "הנחייה מוטעית " של המתקינים שיוצרים את הבעיה ומקשים ולא באמת בעייה של מימוש אחריות, מכאן זה רק מחזק את הניסיון של המתקין לאלץ אותי לרכוש זרוע שלא מתאימה לי, ( לא דיברנו על זה בכלל לא נתתי להגיע לזה ) יכל פשוט להציע לי לפתוח לבחון שהטלויזה תקינה להתקין היכן שאני רוצה אם יהיה שבר בעתיד אין אחריות אך כל בעיה אחרת יש אחריות מלאה .

ice2k
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 62 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

29/07/2021 21:02  
Eliran15 כתב:
מכסה מיד 2
...

האמת שבמקרים שאני נתקלתי זה לא מחייב מבחינה חוזית. אכן בהרבה מקרים (בגלל שלא בדקתי את כלל המקרים) מכניסים סעיף שמדגיש שהאחריות היא לרוכש הטלווזיה במקור בלבד. בפועל, זה לא ממש קורה, אף אחד לא רוצה להעז להתעסק עם מקרה כזה וכנראה תמיד יכבדו את האחריות. אני מניח שמכניסים את הסעיף הזה "למקרה חירום" שמישהו מחליט להתחכם עם היבואן, וכמו כל נושא משפטי, מכינים מראש קלף מיקוח. במקרה רגיל אף אחד כנראה לא יעז להתעסק עם מצב כזה ולממש אותו.
YAMAHA RX-A3030| Audiovector S3 Signature| Audiovector SC Signature | Audiovector Ki1| SVS SB3000

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”