איך לבחור TV? האתר rtings לא עוזר, רק מבלבל. גודל 50 עד 55

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

Re: איך לבחור TV? האתר rtings לא עוזר, רק מבלבל. גודל 50 עד 55

נושא שלא נקרא #16 

לא כל כך מבין על מה אתה מתלונן. דגם 2020, כבר לא במלאי, אם אין אותו, אז מאיפה אתה רוצה שהם יביאו לך אותו?
ל-LG אין ממש מתחרות ראויות בתחום ה-LED לטלוויזיות של סמסונג, בייחוד ה-Q80T וה-Q90T... אולי עם דגמי המינילד החדשים שאמורים להגיע בקרוב, אבל גם הם יהיו יקרים.
בגדול, הכי טוב שאתה יכול "לשאוף" אליו עם טלוויזיות LED של LG הן NANO95 ו-NANO90, אבל לא הייתי מפתח יותר מדי ציפיות מהן.

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

אתה מצפה שיבואן יקבל טלויזיה שנבנתה עבורך לפי הזמנה והורכבה באסיה ותגיע לארץ רק כי הזמנת? ועוד כשהם לא מייצרים אותם בכלל? מפעלים מייצרים אותו מוצר טכנולוגי לנצח?אתה יכול לקנות מחשב עם פנטיום?
חבל שאתה מחפש תסכולים על חוסר במלאי, או על זה שאתר רטינגס מטעה או שסוני לא שווים את הכסף וסמסונג כן. אתה מניח הנחות לא נחונות.
במצבך והתקציב הנתון הייתי מחפש בכל החנויות דגם LED שנכנס בתקציב. במידה ואתה לא שם דגש על צפיה בחושך אפילו הייתי מוכן ללכת על IPS שנשבעתי שלא אקח יותר. אבל בתקציב נמוך מסכים עם פאנל IPS נותנים תמורה לא רעה למחיר ולקבל מסך של LG זו בחירה מצויינת, אפילו אם המסך לא מככב ברטינגס.אז מה? מי אמר שאסור לקנות IPS? הצבעים דווקא יותר טובים. הקונטרסט נמוך. השחור אפור. כל מיני תופעות אחרות. אבל באור יום או אור למחצה זה פשוט לא DEAL BREAKER. בצפיה נטו חדר חשוך הייתי מניע אותך מזה.
קח בחשבון גם שאתה לוקח מסך 50-55, אני יוצא מתוך הנחה שאתה לא יושב 1.80 מטר מהמסך. ככל שתתרחק מהמסך כך כל הדקויות ייעשו דקות ודקות יותר. הרבה אנשים מעדיפים את ה-42 של פעם ולא את ה-55 החדיש ולא מבינים שזה בגלל שהם ישבו אותו מרחק משניהם, אז 42 יציג פחות בעיות ניתנות להבחנה.
אם הציפיות שלך לא בשמיים ואתה משתמש מאוד "LIGHT" כפי שציינת , כל מסך בגבול העליון של התקציב מחברה מוכרת וטובה (די מסתכם ב-LG ו-SONY) ישרת אותך נהדר ואתה תהנה.
ולהגיד על סמסונג שיש להם הסאונד הכי טוב זה פשוט שטות גמורה. הסאונד של כל הטלויזיות ***. *** במרקם שונה. אבל הכל ***. סאונדבר ב-200 שקל משדרג כל מסך.
בהצלחה ידידי.

Ben-nadav (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 37 פעמים
קיבל תודות: 9 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

15/07/2021 18:53  
TheCoolest כתב:
לא כל כך מבין על מה אתה מתלונן. דגם 2020, כבר לא במלאי, אם אין אותו, אז מאיפה אתה רוצה שהם יביאו לך אותו?
ל-LG אין ממש מתחרות ראויות בתחום ה-LED לטלוויזיות של סמסונג, בייחוד ה-Q80T וה-Q90T... אולי עם דגמי המינילד החדשים שאמורים להגיע בקרוב, אבל גם הם יהיו יקרים.
בגדול, הכי טוב שאתה יכול "לשאוף" אליו עם טלוויזיות LED של LG הן NANO95 ו-NANO90, אבל לא הייתי מפתח יותר מדי ציפיות מהן.
...
התלונה שלי היא שמה אני אמור לעשות? אם אין מלאי 2020, אני מוגבל רק למלאי 2021 וזה יקר באלפי שקלים. במדינה שלנו אם זה 2021 ולא 2020 - מידית אתה משלם פרמיה.
3500 זה תקציב נורמלי לחלוטין ל-55/50 אינץ'. ואני עדיין נתקל בקושי לרכוש דגם טוב.
בעיה.

Ben-nadav (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 37 פעמים
קיבל תודות: 9 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

16/07/2021 0:50  
Yuvalfrr כתב:
אתה מצפה שיבואן יקבל טלויזיה שנבנתה עבורך לפי הזמנה והורכבה באסיה ותגיע לארץ רק כי הזמנת? ועוד כשהם לא מייצרים אותם בכלל? מפעלים מייצרים אותו מוצר טכנולוגי לנצח?אתה יכול לקנות מחשב עם פנטיום?
חבל שאתה מחפש תסכולים על חוסר במלאי, או על זה שאתר רטינגס מטעה או שסוני לא שווים את הכסף וסמסונג כן. אתה מניח הנחות לא נחונות.
במצבך והתקציב הנתון הייתי מחפש בכל החנויות דגם LED שנכנס בתקציב. במידה ואתה לא שם דגש על צפיה בחושך אפילו הייתי מוכן ללכת על IPS שנשבעתי שלא אקח יותר. אבל בתקציב נמוך מסכים עם פאנל IPS נותנים תמורה לא רעה למחיר ולקבל מסך של LG זו בחירה מצויינת, אפילו אם המסך לא מככב ברטינגס.אז מה? מי אמר שאסור לקנות IPS? הצבעים דווקא יותר טובים. הקונטרסט נמוך. השחור אפור. כל מיני תופעות אחרות. אבל באור יום או אור למחצה זה פשוט לא DEAL BREAKER. בצפיה נטו חדר חשוך הייתי מניע אותך מזה.
קח בחשבון גם שאתה לוקח מסך 50-55, אני יוצא מתוך הנחה שאתה לא יושב 1.80 מטר מהמסך. ככל שתתרחק מהמסך כך כל הדקויות ייעשו דקות ודקות יותר. הרבה אנשים מעדיפים את ה-42 של פעם ולא את ה-55 החדיש ולא מבינים שזה בגלל שהם ישבו אותו מרחק משניהם, אז 42 יציג פחות בעיות ניתנות להבחנה.
אם הציפיות שלך לא בשמיים ואתה משתמש מאוד "LIGHT" כפי שציינת , כל מסך בגבול העליון של התקציב מחברה מוכרת וטובה (די מסתכם ב-LG ו-SONY) ישרת אותך נהדר ואתה תהנה.
ולהגיד על סמסונג שיש להם הסאונד הכי טוב זה פשוט שטות גמורה. הסאונד של כל הטלויזיות ***. *** במרקם שונה. אבל הכל ***. סאונדבר ב-200 שקל משדרג כל מסך.
בהצלחה ידידי.
...
הטרוניה רק על כך שאני לא מצליח לרכוש דגם, עם תקציב סביר לגמרי.
התקציב שלי הוא אלף ומאה אלף מאתיים דולר - בכל מקום אחר זה תקציב נהדר לגודל (אני לא מחפש 100 אינצ', אלא 50-55).
3500 אלף שח.
אך לא מצליח למצוא.
עד ש"ננעלתי" על דגם - אין במלאי.

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #20 

@Ben-nadav
אם אתה רוצה לקנות משהו, אז אתה קונה מה שיש, לא כזה ברור לי.
אם מחר יפסיקו לייצר את הקפה שאתה אוהב לשתות בבוקר, ויוציאו קפה חדש (אולי טוב יותר) יקר יותר, יש לך כמה אופציות:
1. לקנות את הקפה היקר יותר.
2. להפסיק לקנות קפה.
3. לקנות קפה מסוג אחר שעולה בערך כמו הקפה שאתה רגיל אליו עלה.
4. להתלונן על זה שהפסיקו לייצר את הקפה שאתה אוהב בפורום באינטרנט.

אבל יש כאן קאץ'. והוא: אם תחכה כמה חודשים, תראה שהמחיר של הקפה החדש יתחיל לרדת לאט לאט עד שהוא יגיע למחיר קרוב\זהה\נמוך מהקפה שרצית לקנות קודם.

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

מה הקשר לתקציב? נניח שיש לי תקציב סביר לגמרי ואני רוצה לרכוש פורד GT משנות השבעים. על מה בדיוק יש לי להתלונן על כך שהפסיקו לייצר? אם יצרנים היו צריכים להמשיך לייצר דגמים ישנים במקום לפתח חדשים, איך הטכנולוגיה תתקדם?
חבל שאתה מתסכל את עצמך זה הכל. תגדיל תקציב ותנסה למצוא מסך חדש מתאים או שתחכה כמה חודשים שיהיו מחירים יותר ריאליים.

mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 140 פעמים
קיבל תודות: 667 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

מה לגבי XH90 של סוני שהציעו לך פה?

אגב, קח בחשבון שסמסונגים הכי זולים שאתה מוצא, יכולים להיות יבואנים מקבילים - ואז זה עוד יותר בעייתי מנותן השירות הרגיל של סמסונג.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”