פיצרים ויכולות בטלויזית סמסונג UT7100 65

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
doronlevg
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 0

פיצרים ויכולות בטלויזית סמסונג UT7100 65

הודעה שלא נקראה #1 

הי אני חדש לגמרי בתחום הטלויזיות החכמות. רק שתבינו כמה, הטלויזיה הנוכחית שלי בת 8 שנים בערך. קניתי סמסונג UT7100 65 בהמלצה של חבר. תותקן עוד יומיים.
מספר שאלות בסיסיות וסלחו לי על הבורות: ואם יש כבר תשובות כאן אשמח שתפנו אותי.
1. האם אפשר להתחבר ישירות לערוצי עידן פלוס דרך הטלויזיה או שאני חייב ממיר של עידן פלוס?
2. כיצד מומלץ לגלוש באינטרנט - ולאן אפשר לטעון סרטים שהורדתי (חוקית) ואני רוצה לראות. האם אפשר לחבר לה דיסק חיצוני? או עדיף מחשב ב HDMI?
3. האם מומלץ לחבר מקלדת ועכבר BT לגלישה ברשת ואיך גולשים ללא מקלדת ועכבר והאם זה נוח?
4. האם אפשר לקבע קיצורי דרך של אתרי URL על המסך, לדוגמא של תחנות רדיו?
5. מה נותנת חנות ה APPS של סמסונג : אני לא מחובר לכבלים, ועדיין אשמח לראות ערוצי ספורט (לדוגמא משחקי ליגת אלופות), האם יש ערוצי ספורט שווים ב apps של סמסונג? האם כדאי דרך ה APPS וכמה זה עולה אם עולה?

תודה רבה על לעונים.

TheCoolest
סמל אישי של משתמש
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
נתן תודות: 158 פעמים
קיבל תודות: 1834 פעמים
יצירת קשר:

Re: פיצרים ויכולות בטלויזית סמסונג UT7100 65

הודעה שלא נקראה #2 

1. עד כמה שידוע לי, ניתן. אבל כמובן אתה צריך אנטנה. לחלק מהערוצים יש אפליקציות שאפשר להתקין על המסך ולצפות דרכן (דרך חיבור לאינטרנט)
2. אפשר בכל מני דרכים, אפשר בחיבור ישיר של USB - אבל אז הסאונד חייב להיות דולבי, אין תמיכה בפורמט DTS. אפשר גם עם מחשב, סטרימר, דרך פלקס ו\או הזרמה דרך הרשת הביתית.
3. לא חושב ולא.

JoeJoe
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 26 פעמים

Re: פיצרים ויכולות בטלויזית סמסונג UT7100 65

הודעה שלא נקראה #3 

תתחדש,
1. יש לך טיונר בטלוויזיה, כלומר אתה יכול לסרוק תדרים ולהגדיר ערוצים של עידן פלוס ללא צורך בממיר חיצוני, תצטרך לקנות אנטנה שעולה 10 שקלים בערך ולחבר ליציאת האנטנה.
2. אתה צריך להתשתמש בסטרימר חיצוני, או דרך מחשב, אחת האפליקציות הפופולריות היא PLEX, מתקינים את השרת של PLEX על המחשב הביתי שם יושבים כל הקבצים וגם מתקינים את האפליקציה שלהם על הטלוויזיה דרך ה-apps. אפשר כמובן גם להתשמש בשיטה הישנה של דיסק און קי בחיבור USB.
3. אין מומלץ, יש נוח והעדפות אישיות. לא תוכל "לגלוש" בצורה נוחה דרך הטלוויזיה בגלל איטיות, עדיף לחבר מחשב חיצוני לדעתי.
4. יש ערוצי רדיו בעידן פלוס אם לזה אתה מתכוון והם ערוץ כמו כל ערוץ אחר.
5. אני לא מתמצא בערוצי ספורט

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”