שתי שאלות לגבי השלט החכם של סמסונג

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
winer-r
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 110 פעמים
קיבל תודות: 32 פעמים

שתי שאלות לגבי השלט החכם של סמסונג

הודעה שלא נקראה #1 

הי,
שלט חכם של סמסונג, שתי שאלות:
1- לא הבנתי איך משתמשים בלחצן שרשום אליו 123ויש את הנקודות הצבעוניות.
2- הלחצן הקולי: כאשר אני לוחץ קופץ במסך תיאום או התקנה של Bixbie. אפשר להשתמש בgoogle assistence במקום? איך?

תודה רבה
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

yuvalsap
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 26 פעמים

Re: שתי שאלות לגבי השלט החכם של סמסונג

הודעה שלא נקראה #2 

1. אני התאמתי את השלט שישלוט בממיר של יס, ככה כשאני רוצה לכתוב מספר ערוץ אני לוחץ על הפתור הזה ואז כותב את מספר הערוץ שאני רוצה להעביר אליו.
2.בחו"ל כבר אפשר להשתמש בגוגל אסיסטנט ואפילו באלקסה בחלק מהמדינות..בארץ נדמה לי שרק ביקסבי המיותרת עובדת כרגע

winer-r
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 110 פעמים
קיבל תודות: 32 פעמים

הודעה שלא נקראה #3 

12/01/2021 1:54  
yuvalsap כתב:
1. אני התאמתי את השלט שישלוט בממיר של יס, ככה כשאני רוצה לכתוב מספר ערוץ אני לוחץ על הפתור הזה ואז כותב את מספר הערוץ שאני רוצה להעביר אליו.
2.בחו"ל כבר אפשר להשתמש בגוגל אסיסטנט ואפילו באלקסה בחלק מהמדינות..בארץ נדמה לי שרק ביקסבי המיותרת עובדת כרגע
...
איך אתה כותב את מספר הערוץ אם אין מספרים בשלט החכם...? מבלי לעשות שום התאמה, השלט החכם עובד כשלט יס ( ווליום, VOD ), רק מספרים של ערוצים אין אך ניתן לעלות ולרדת ערוצים אחד אחד.

yuvalsap
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 26 פעמים

הודעה שלא נקראה #4 

12/01/2021 8:48  
winer-r כתב:
12/01/2021 1:54  
yuvalsap כתב:
...
איך אתה כותב את מספר הערוץ אם אין מספרים בשלט החכם...? מבלי לעשות שום התאמה, השלט החכם עובד כשלט יס ( ווליום, VOD ), רק מספרים של ערוצים אין אך ניתן לעלות ולרדת ערוצים אחד אחד.
...
כי ברגע שאתה לוחץ על הכפתור ששאלת עליו מופיעים לך המספרים ואתה רק מסמן אותם ולוחץ OK ואז זה מעביר לך ערוץ. מהיר מאד ואינטואיטיבי מאד.. וכמובן חוסך שלט

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”