סוני רימתה את כולם?

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
Yuvalfrr
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 72 פעמים

סוני רימתה את כולם?

הודעה שלא נקראה #1 

הסוני XH90 לא תקבל VRR או ALLM.

כפי שידוע, גם התמיכה ב[email protected] לא עובדת כ"כ.

בקיצור טלויזיה שנמכרה כ-Gamer's Series היא בסופו של דבר פשוט גרסא נחותה של ה-XH95 ולא יותר מזה.

סוני התחייבה לפיצ'רים האלה מהיום הראשון. איכות תמונה מספקת ופיצ'רים מתקדמים לגיימרים בתמחור נמוך להפליא הכניסו להם המון כסף, הדגם הזה נמכר כמו לחמניות.

מעניין אם יש כאן עילה לתביעה, אולי משהו ייצוגי.

ממש לא שמח לאיד לכל אלה שקנו את ה-XH90 על סמך ההבטחות אבל אני כן שמח שרכשתי XH95.
נערך לאחרונה על ידי Yuvalfrr ב 10/01/2021 20:40, נערך פעם 1 בסך הכל.

Ben-nadav
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 33 פעמים
קיבל תודות: 9 פעמים

Re: סוני רימתה את כולם?

הודעה שלא נקראה #2 

מה ההבדל באלפים בין מה שאתה קנית לדגם שמדובר עלו פה?

Yuvalfrr
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הודעה שלא נקראה #3 

09/01/2021 21:21  
Ben-nadav כתב:
מה ההבדל באלפים בין מה שאתה קנית לדגם שמדובר עלו פה?
...
אני קניתי לפני חודשיים XH95 בגודל 65 אינץ'. היה בלאסטפרייס דיל בסופ"ש שנראה זול בקטע מוזר. קניתי ב6700 בזמן שהדגם XH90 באותו גודל עלה 6200. כמובן שבשל פער של 500 ש"ח בלבד לא הייתה התלבטות.

מאז הדגם שלי קבוע יקר משמעותית, לרוב המחיר כ 7500 ש"ח. הכי נמוך שראיתי זה 7100 ש"ח. ה-XH90 היה במגוון מחירים, הכי נמוך נראה לי כ 5400 ש"ח. היום כ 6000 ש"ח.

BoByGab
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 0

הודעה שלא נקראה #4 

@yuvalfrr , שאלה שאולי לא ממש קשורה לפוסט זה אבל בכל זאת:

יצא לך לבדוק את הדגם שלך (XH95) בעניין של Vertical Banding ? או האם ידוע לך כמה זה נפוץ בדגם הזה?

אני כן יודע שזה דיי נפוץ ב XH90 ומנסה להבין האם יש יתרון כלשהו לדגם שלך בנושא זה.

תודה מראש :)

Yuvalfrr
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הודעה שלא נקראה #5 

09/01/2021 22:03  
BoByGab כתב:

יצא לך לבדוק את הדגם שלך (XH95) בעניין של Vertical Banding ? או האם ידוע לך כמה זה נפוץ בדגם הזה?

אני כן יודע שזה דיי נפוץ ב XH90 ומנסה להבין האם יש יתרון כלשהו לדגם שלך בנושא זה.

...
כמובן שבדקתי. הפאנל כמעט לחלוטין נקי מ DSE (הגורם לבאנדינג). יש בצד שמאל וצד ימין בקצה המסך משני הצדדים פס כהה יותר משאר הפאנל אבל זה לא משפיע כהוא מה על התמונה, מה שקיבלתי נחשב פאנל נקי מאוד, כי אין פאנל נקי לחלוטין. בנוסף בעיה ידועה בסוני זה בארבעת הפינות יש קצת כהות גם כן אבל זה זה בכלל לא בטווח הצפיה אז גם לא מפריע. ה
-XH90 ידוע כמועד לפורענות יותר מה-XH95 שידוע כהימור טוב בכל הקשור לאחידות הפאנל.

HellWarrior
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

הודעה שלא נקראה #6 

09/01/2021 22:17  
Yuvalfrr כתב:
09/01/2021 22:03  
BoByGab כתב:

...
כמובן שבדקתי. הפאנל כמעט לחלוטין נקי מ DSE (הגורם לבאנדינג). יש בצד שמאל וצד ימין בקצה המסך משני הצדדים פס כהה יותר משאר הפאנל אבל זה לא משפיע כהוא מה על התמונה, מה שקיבלתי נחשב פאנל נקי מאוד, כי אין פאנל נקי לחלוטין. בנוסף בעיה ידועה בסוני זה בארבעת הפינות יש קצת כהות גם כן אבל זה זה בכלל לא בטווח הצפיה אז גם לא מפריע. ה
-XH90 ידוע כמועד לפורענות יותר מה-XH95 שידוע כהימור טוב בכל הקשור לאחידות הפאנל.
...
++
אני עם HX95 בגודל 65" שקניתי ב6400 בבלאק פריידי יהיום היא הרבה יותר יקרה.
בארבעת הפינות יש קצת כהות, וזהו. טלויזיה מצוינת.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”