המלצה לטלוויזיה 75

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
Yar666on
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

המלצה לטלוויזיה 75

הודעה שלא נקראה #1 

ברוכים הנמצאים.לפני כ 3 שנים המלצתם לי על מסך סוני 7505 65".טלוויזיה טובה מאוד עם מערכת אנדרואיד.צפיה מושלמת בנטפליקס בסלקום ביוטיוב וכו.הבעייה היחידה כנראה של נטפליקס ששידורי הhdr כהים מדי.כי ביוטיוב שידורי הhdr באיכות מושלמת.הטלוויזיה עדיין איתי כמובן,אבל עברתי לחדר גדול יותר,ופתאום ה65 נראית קטנה.הגיע הזמן למסך גדול יותר 75״.מה תמליצו לי בבקשה לצפיה בעיקר בנטפליקס,מעט בסלקום,ממש מעט באמזון פריים וידאו,קצת יוטיוב.אני אוהב מערכת הפעלה אנדורואיד אבל זה לא חובה.העניין שהקודמת עלתה 10k ,והפעם חשבתי יותר לכוון שבין 5000 ל7000 ₪.ואם מדובר בפאר היצירה אפשר לעלות עוד קצת.תודה רבה אנשים טובים.נב:הדירה שקניתי יש בה קירות גבס,אם מישהו יודע אם אפשר וכדאי להתקין על הקיר,בעקרון אני מעדיף את הטלוויזיות שלי על שידה או מזנון.תודה.

guyz6471
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 44 פעמים

Re: המלצה לטלוויזיה 75

הודעה שלא נקראה #2 

הי,
קודם כל להתקדם בגודל מסך זה תמיד מבורך,

הבעיה העיקרית היא שלמסכים שאתה מכוון אליהם מבחינת איכות,
התמחור של 5000-7000 לא כל כך רלוונטי, והוא יהיה יותר גבוה

מבחינת סוני , לא הייתי הולך על פחות מ KD75XH9096 שגם יש בעיית זמינות שלה כרגע בגודל הזה, למרות שאני מניח שתצליח למצוא ,
אבל היא מעל התקציב , אבל היא מתאימה לך מבחינת מערכת ההפעלה שאתה רגיל אליה והיא גם עולה בכל פרמטר על הטלויזיה שיש לך היום. והיא FALD כלומר תאורה אחרוית שאינה הקיפית בלבד.

עוד אפשרות עם אנדרואיד זה פיליפס סידרה 8 שלהם, שממש הופתעתי לטובה ממנה (הגרסה עם האמבילייט) אבל החסרון הוא שהמקסימום שהיא קיימת זה ב 70, ובשביל 5 אינטש לא הייתי עושה את ההשקעה,

במידה ומוותרים על האנדרואיד נשארים עם LG וסמסונג

LG במידה ואתה רגיל לצבעים ולשחורים של סוני, נראה לי לא רלוונטית , אבל נכנסת תקציב בכיף , הייתי ממליץ לך לראות בסופו של דבר זה טעם אישי, לא הייתי הולך על פחות מהסדרה הגבוה של ה LED שלהם, NANO90.

סמסונג גם לא הייתי הולך על פחות מסדרת ה 80 במידה ואתה רוצה שדרוג של מעבר לגודל, גם סדרת 80 וגם 90 מעולות בכל קנה מידה אבל התמחור שלהם גבוה ומעבר לתקציב שצויין.

אז במידה ואתה רוצה להשאר באותו סטנדרט שאתה נמצא היום , אפשר למצוא חלופה כמו ה סמסונג U8000 או סוני XH8096 או כל אחד מסדרת ה NANO של LG,

אז נראה לי שהכל תלוי במידה הלחץ שלך לקנות עכשיו (כבר מכריזים על הדגמים של שנה הבאה למרות שיקח חודשים רבים עד שנראה אותם בפעול ואולי שווה לחכות) ובמידת הרצון להתשדרג גם באיכות מעבר לגדול וכמובן , מה מידת הגמישות בתצקיב.

Yar666on
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הודעה שלא נקראה #3 

תודה רבה.

Yar666on
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הודעה שלא נקראה #4 

קניתי LED LG SMART 75UN7180 UHD 4K
הלכתי על צנוע ובמסגרת התקציב.הבת השתלטה על הסוני🙃 הטלוויזיה הגיעה לפני שעתיים.מודה לכם מאוד.

guyz6471
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 44 פעמים

הודעה שלא נקראה #5 

מברוכ,
תהנה מהצפייה ומהחוויה :)

Yar666on
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הודעה שלא נקראה #6 

תודה!

Yar666on
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הודעה שלא נקראה #7 

היי,עברו כעשרה ימים,אני מרוצה.הטלוויזיה שווה את המחיר לעניות דעתי.3 שנות אחריות גם חשוב.הזמנתי מקרן קול לשפר את הצליל.החרטה היחידה שלא קניתי גדולה יותר כי החדר גדול.אז עוד שנה שנתיים נתקדם אם ירצה האל הטוב.תודה!

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”