הגיעה xh9096 - אכזבה קשה - ביקורת ורשמים ראשוניים

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

Re: הגיעה xh9096 - אכזבה קשה - ביקורת ורשמים ראשוניים

נושא שלא נקרא #46 

01/12/2020 19:07  
yuvalsap כתב:
01/12/2020 16:05  
slarti כתב:
אם אתה משווה Q90T ל-XH90 אז בוודאי שה-Q90T מובילה.
אבל אם אתה משווה Q90T ל-XH95 אז לשניהם יש 8.3 ב-PICTURE QUALITY.
אבל למה לבלבל עם עובדות.

בכל מקרה - השוק מצביע אחרת ברגליים מה"מוחלטות" שלך.
...
השוק מצביע אחרת ברגליים :lol: :lol: :lol:
לך תסתכל מה נתח השוק והמכירות של סוני מול סמסונג. צחקתי בקול עכשיו אני באמת לא מאמין שאמרת את זה. אתה כנראה חושב שהפורום הזה מייצג את "השוק"
...
אני חושב ש XH90 נמכר הרבה יותר מ Q80T , גלובאלית.

באותה מידה אני די בטוח ש Q90T מכר יותר מ XH95.

אבל אין לי נתונים מוצקים (וגם לך אין, BY THE WAY).

yondon
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 88 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #47 

01/12/2020 19:19  
Yuvalfrr כתב:
yuvalsap כתב:

לך תסתכל מה נתח השוק והמכירות של סוני מול סמסונג. צחקתי בקול עכשיו אני באמת לא מאמין שאמרת את זה. אתה כנראה חושב שהפורום הזה מייצג את "השוק"
...

...
samsung מוכרת הכי הרבה בעולם. sony אפילו לא בTOP 5...
https://www.flatpanelshd.com/news.php?s ... 1582792353
אני חושב שהסיכוי שבקרב הספציפי הזה (XH90 מול Q80T) סוני מוכרת יותר הוא דיי קלוש.
זה מרגיש לך ככה כי זה מאוד מאוזן בעולם הביקורות והפורומים, אבל זה לא מייצג בשיט את העולם שבחוץ.

yuvalsap
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 26 פעמים

נושא שלא נקרא #48 

Yuvalfrr כתב:
yuvalsap כתב:

...

...
יש לי נתונים של נתח שוק של מכירות המסכים, האחוז הזה הוא רוחבי ומעיד על כלל הסגמנטים, בין אם ב low level ובין אם ב high end.
סמסונג- מעל 20% נתח שוק, סוני? קצת מתחת ל 7%. תבין שהמכירות של סוני ו LG ביחד לא מגיעות למכירות של סמסונג. (כנראה יש סיבה לזה כי סמסונג לא בדיוק היצרן הזול ביותר וזה בלשון המעטה.)

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #49 

01/12/2020 19:26  
yondon כתב:
Yuvalfrr כתב:

...
אני חושב שהסיכוי שבקרב הספציפי הזה (XH90 מול Q80T) סוני מוכרת יותר הוא דיי קלוש.
זה מרגיש לך ככה כי זה מאוד מאוזן בעולם הביקורות והפורומים, אבל זה לא מייצג בשיט את העולם שבחוץ.
...
אני יודע לכך ש סמסונג מוכרת הכי הרבה טלויזיות בסה"כ אבל כל מותג מחלק את ההשקעה שלו בין הדגמים שלו בהתאם למטרות שיווק ומכירה. לדוגמא סמסונג השקיעו השנה ב8K והזניחו את דגמי ה 4K. עם כל הכבוד ל Q90T והעובדה שהוא מסך נהדר, ה Q90R משנה שעברה מציג ביצועים טובים יותר. סוני החליטו להוציא את ה XH90 כדגם "גיימינג" עם ה HDMI 2.1 ותמחור מאוד מאוד אגרסיבי ומכרו המון יחידות. סמסונג מוכרים המון טלויזיות לתקציב נמוך ומחיר נמוך וזה נתח משמעותי מהמכירות שלהם ובתחום הזה הם גם מאוד חזקים יחסית למתחרים. סוני לא ידועה בדגמי ה BUDGET שלהם במיוחד. הם לרוב מתומחרים גבוה. לכן בסה"כ סמסונג בוודאי מכרה הכי הרבה, אבל דגם מול דגם אני משוכנע ש XH90 מכרה יותר מ Q80T.
פורומים זה עולם וירטואלי אבל הוא חלק מהמציאות ומאוד משקף... כמות האנשים שרכשו XH90 בכל הפורומים האלה היא משוגעת. כשמדובר בעשרות ומאות אלפי משתמשים רשומים מכל העולם זה כבר סטטיסטיקה. ואני חוזר ואומר כדי לא לפגוע באגו של בעלי הסמסונג כאן - באותה מידה Q90T כנראה מכרה הרבה יותר מ XH95. אבל שוב כל הטקסט המיותר שרשמתי לא מבוסס על נתונים מוכחים אלא על רושם אישי.

yuvalsap
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #50 

01/12/2020 19:50  
Yuvalfrr כתב:
01/12/2020 19:26  
yondon כתב:

...
אני יודע לכך ש סמסונג מוכרת הכי הרבה טלויזיות בסה"כ אבל כל מותג מחלק את ההשקעה שלו בין הדגמים שלו בהתאם למטרות שיווק ומכירה. לדוגמא סמסונג השקיעו השנה ב8K והזניחו את דגמי ה 4K. עם כל הכבוד ל Q90T והעובדה שהוא מסך נהדר, ה Q90R משנה שעברה מציג ביצועים טובים יותר. סוני החליטו להוציא את ה XH90 כדגם "גיימינג" עם ה HDMI 2.1 ותמחור מאוד מאוד אגרסיבי ומכרו המון יחידות. סמסונג מוכרים המון טלויזיות לתקציב נמוך ומחיר נמוך וזה נתח משמעותי מהמכירות שלהם ובתחום הזה הם גם מאוד חזקים יחסית למתחרים. סוני לא ידועה בדגמי ה BUDGET שלהם במיוחד. הם לרוב מתומחרים גבוה. לכן בסה"כ סמסונג בוודאי מכרה הכי הרבה, אבל דגם מול דגם אני משוכנע ש XH90 מכרה יותר מ Q80T.
פורומים זה עולם וירטואלי אבל הוא חלק מהמציאות ומאוד משקף... כמות האנשים שרכשו XH90 בכל הפורומים האלה היא משוגעת. כשמדובר בעשרות ומאות אלפי משתמשים רשומים מכל העולם זה כבר סטטיסטיקה. ואני חוזר ואומר כדי לא לפגוע באגו של בעלי הסמסונג כאן - באותה מידה Q90T כנראה מכרה הרבה יותר מ XH95. אבל שוב כל הטקסט המיותר שרשמתי לא מבוסס על נתונים מוכחים אלא על רושם אישי.
...
מכל מה שכתבת (ביחס למכירות לא ביחס לאיזה דגם יותר טוב מקודמו וכו) אני מסכים איתך רק בשורה האחרונה, מדובר בדעתך בלבד. ולא הפורומים הם לא מדד לכלום, כמות האנשים שקונים ורשומים בפורומים אל מול כמות כל האנשים בעולם שקונים טלויזיות היא זניחה עד לא קיימת ולא משמשת מדד לכלום, היא רק משמשת מדד לאיך אנשים משתכנעים לקנות מסכים בלי לבדוק עד הסוף ונתקעים עם מסך שהם לא מרוצים ממנו.

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #51 

01/12/2020 19:58  
yuvalsap כתב:
01/12/2020 19:50  
Yuvalfrr כתב:

...
מכל מה שכתבת (ביחס למכירות לא ביחס לאיזה דגם יותר טוב מקודמו וכו) אני מסכים איתך רק בשורה האחרונה, מדובר בדעתך בלבד. ולא הפורומים הם לא מדד לכלום, כמות האנשים שקונים ורשומים בפורומים אל מול כמות כל האנשים בעולם שקונים טלויזיות היא זניחה עד לא קיימת ולא משמשת מדד לכלום, היא רק משמשת מדד לאיך אנשים משתכנעים לקנות מסכים בלי לבדוק עד הסוף ונתקעים עם מסך שהם לא מרוצים ממנו.
...
אתה יודע מה אני אלך לקראתך... אני לא אוהד מושבע של סוני. אני אוהב מושבע של הדגם שבחרתי לי, אבל סוני באופן כללי? לא. לדוגמא אני לא מתלהב מה XH90 חוץ מדבר אחד - בתקופות מסוימות היה מאוד זול יחסית. חוץ מזה? טלויזיה בינונית. פלוס לא יותר, לדעתי. אבל נניח נקרא לי מוטה לטובת סוני כפי שאתה טוען על חלק גדול מהפורום. האם תהיה מוכן להודות שאתה מוטה לטובת סמסונג? בטח תגיד עכשיו שאתה לא מוטה לסמסונג אלא פשוט קורא את המציאות ומתאר אותה כפי שהיא נכון?

yuvalsap
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #52 

01/12/2020 22:16  
Yuvalfrr כתב:
01/12/2020 19:58  
yuvalsap כתב:

...
אתה יודע מה אני אלך לקראתך... אני לא אוהד מושבע של סוני. אני אוהב מושבע של הדגם שבחרתי לי, אבל סוני באופן כללי? לא. לדוגמא אני לא מתלהב מה XH90 חוץ מדבר אחד - בתקופות מסוימות היה מאוד זול יחסית. חוץ מזה? טלויזיה בינונית. פלוס לא יותר, לדעתי. אבל נניח נקרא לי מוטה לטובת סוני כפי שאתה טוען על חלק גדול מהפורום. האם תהיה מוכן להודות שאתה מוטה לטובת סמסונג? בטח תגיד עכשיו שאתה לא מוטה לסמסונג אלא פשוט קורא את המציאות ומתאר אותה כפי שהיא נכון?
...
איך אני מוטה כלפיי סמסונג אם אני כל פעם אומר שמול Q60 ו Q70 הדגמים של סוני יותר טובים, ושמסכי ה OLED של סוני וגם LG יותר טובים מכל מסכי הפרימיום של סמסונג. זה נקרא מוטה? מוטה כי אני אומר ש הQ95 טוב יותר מכל המסכים של סוני, וה Q80 שווה אם לא קצת יותר טוב מחלק מהם? מה אני אגיד לך...ממש זומבי של סמסונג

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #53 

01/12/2020 22:25  
yuvalsap כתב:
01/12/2020 22:16  
Yuvalfrr כתב:

...
איך אני מוטה כלפיי סמסונג אם אני כל פעם אומר שמול Q60 ו Q70 הדגמים של סוני יותר טובים, ושמסכי ה OLED של סוני וגם LG יותר טובים מכל מסכי הפרימיום של סמסונג. זה נקרא מוטה? מוטה כי אני אומר ש הQ95 טוב יותר מכל המסכים של סוני, וה Q80 שווה אם לא קצת יותר טוב מחלק מהם? מה אני אגיד לך...ממש זומבי של סמסונג
...
סבבה, מקובל.

slarti
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 155 פעמים

נושא שלא נקרא #54 

אז עזבו פורומים. יצא לי לדבר עם מי שאני עובד מולו בלאסטפרייס. הוא אומר שה-XH90 נמכרת כמו לחמניות. בטירוף. וזה לא רק הפורום - מגיעים ללאסטפרייס מכל מקום. מוכרת הרבה יותר מ-Q80T.

האם סוני מוכרת יותר מסמסונג כרגע? בוודאי שלא.... לסמסונג יש מלא דגמי ENTRY LEVEL שמנצחים ביג טיים כל אנטרי לבל אחר. ובכלל יש לה היצע דגמים ענק.
האם היא מוכרת יותר Q90T מאשר XH95? שאלה מצוינת שאני לא יודע עליה את התשובה, אבל היא גם לא נורא מעניינת כי זה נישה של הנישה.

נכון לכרגע, בשוק המידריינג', XH90 היא הדבר החם. אגב - זה לא רק הפורום הזה. זה הפורומים בכל העולם. אגב - בארה"ב ה-XH90 זולה עוד יותר, וה-XH95 מתומחרת במקביל ל-Q80T, וכמובן שהיא טובה ממנה - ככה שגם בעולם, בפורומים שונים ובמקומות שונים רואים את זה.

mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 140 פעמים
קיבל תודות: 667 פעמים

נושא שלא נקרא #55 

01/12/2020 15:19  
idonavon1 כתב:
01/12/2020 13:21  
slarti כתב:
אתה יכול להמשיך עם דמגוגיה ולהגיד "אין מקום לויכוח" - דמגוגיה זה קל. אבל אם נלך לאתר המוביל בעולם לדירוגי טלוויזיות (RTINGS) ונסתכל, ונלך לפרמטרים של איכות תמונה (בלבד), אפשר לראות שאתה פשוט טועה:

קונטרסט - סוני (8.5 לעומת 8.0)
לואקל דימינג - סוני (7.5 לעומת 7.0)
בהירות שיא SDR - סוני (8.3 לעומת 8.1)
בהירות שיא HDR - סמסונג (7.5 לעומת 7.0)
אחידות אפור - סוני (8.1 לעומת 7.3)
זוויות צפיה - סמסונג (7.1 לעומת 5.5, בהחלט נקודת תורפה ב-XH90)
אחידות שחור - סוני (8.7 לעומת 8.0, בשונה מטענתך שהסמסונג אחידה יותר)
השתקפויות - סמסונג (9.4 לעומת 7.3 - שוב, ב-XH90 אין את הציפוי שמשפר זווית צפיה והשתקפויות)
פרה קליברציה - סמסונג (אבל בקטנה - 8.8 לעומת 8.7)
פוסט קליברציה - סמסונג (9.6 לעומת 9.2)
איכות באינפוטים שונים - תיקו
גאמוט - סמסונג (8 לעומת 7.8)
ווליום - סמסונג (7.8 לעומת 7.1. פער יחסית גדול שנובע מהפער בבהירות המקסימאלית ב-HDR)
גרדיינט - סוני (8.9 לעומת 7.9. פער ענק שהוא אחת הסיבות לריאליזם הצבע בסוני)
...
זאת דרך ההצגה שלך שמנסה להראות כאילו זה קרב שקול.
כנראה שאתה לא אובייקטיבי ומאוד רוצה לייצג את סוני.

קודם כל אתחיל בנוגע לאחידות שחורים שאתה אומר שאני טועה בטענה שלי:
אם אתה מכבה localdimming אז כן לסוני יש שחורים טובים יותר אבל בשביל זה יש לוקל דימינג... ורואים גם בפרמטרים של RTINGS
שהסמסונג מגיעה לשחורים יותר טובים וזה גם הגיוני כי לסמסונג יש 50 איזורי תאורה לאומת 32 בסוני.
אז קודם כל הטענה שלי נכונה ושנית אתה עשית גם השוואה נוחה רק לדגם T יש גם דגם R.
אחידות שחורים (כמה שפחות יותר טוב):
סוני: אחוז 1.390
סמסונג T: אחוז 1.253
סמסונג R: אחוז 0.915

וגם אפשר פשוט להסתכל על השורה התחתונה RTINGS כמו שאתה אומר האתר המוביל בעולם לדירוג טלויזיות
X900H vs Q80T
ציון כולל
8.4>8.0
Reflections
9.4>7.3
Variable Refresh Rate (לא קיים בכלל בסוני)
9.4>0.0
DESIGN
8.8>8.5
PICTURE QUALITY
8.1>8.0
MOTION
8.8>7.9
INPUTS
9.3>8.7
SOUND QUALITY
7.3>6.9
SMART FEATURES
8.1=8.1

אז דמגוג אני לא, וצודק אני כן.
...
האמת שהתגובה שלך יצאה די דמגוגית.
הצגת מידע חלקי, וניסית לטעון שזאת המציאות. זאת הגדרה מילונית של דמגוגיה.
נכון, הפרמטרים שרשמת הם נכונים - אבל אתה יודע טוב מאוד שלא רשמת את כל הפרמטרים של rtings, וגם מה שרשמו מעליך זה נכון.
אם כבר, רשמת פרמטרים חסרי משמעות לאיכות התמונה כמו INPUTS ו-DESIGN.
ו-VRR רשמת שאין בסוני, למרות שכמובן שיש להם VRR דרך HDMI2.1.
ולעומת זאת בחרת להשמיט את הפרמטרים היותר חשובים כמו בהירות, ניגודיות או אחידות שחורים.
אם כבר התגובה מעליך היתה הרבה יותר מאוזנת, וכללה את כל המאפיינים החשובים בטלויזיה, בין אם היתה בהם עדיפות לסוני או סמסונג.

idonavon1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #56 

02/12/2020 11:04  
mdk_25 כתב:
01/12/2020 15:19  
idonavon1 כתב:

זאת דרך ההצגה שלך שמנסה להראות כאילו זה קרב שקול.
כנראה שאתה לא אובייקטיבי ומאוד רוצה לייצג את סוני.

קודם כל אתחיל בנוגע לאחידות שחורים שאתה אומר שאני טועה בטענה שלי:
אם אתה מכבה localdimming אז כן לסוני יש שחורים טובים יותר אבל בשביל זה יש לוקל דימינג... ורואים גם בפרמטרים של RTINGS
שהסמסונג מגיעה לשחורים יותר טובים וזה גם הגיוני כי לסמסונג יש 50 איזורי תאורה לאומת 32 בסוני.
אז קודם כל הטענה שלי נכונה ושנית אתה עשית גם השוואה נוחה רק לדגם T יש גם דגם R.
אחידות שחורים (כמה שפחות יותר טוב):
סוני: אחוז 1.390
סמסונג T: אחוז 1.253
סמסונג R: אחוז 0.915

וגם אפשר פשוט להסתכל על השורה התחתונה RTINGS כמו שאתה אומר האתר המוביל בעולם לדירוג טלויזיות
X900H vs Q80T
ציון כולל
8.4>8.0
Reflections
9.4>7.3
Variable Refresh Rate (לא קיים בכלל בסוני)
9.4>0.0
DESIGN
8.8>8.5
PICTURE QUALITY
8.1>8.0
MOTION
8.8>7.9
INPUTS
9.3>8.7
SOUND QUALITY
7.3>6.9
SMART FEATURES
8.1=8.1

אז דמגוג אני לא, וצודק אני כן.
...
נכון, הפרמטרים שרשמת הם נכונים - אבל אתה יודע טוב מאוד שלא רשמת את כל הפרמטרים של rtings, וגם מה שרשמו מעליך זה נכון.
ולעומת זאת בחרת להשמיט את הפרמטרים היותר חשובים כמו בהירות, ניגודיות או אחידות שחורים.
אם כבר התגובה מעליך היתה הרבה יותר מאוזנת, וכללה את כל המאפיינים החשובים בטלויזיה, בין אם היתה בהם עדיפות לסוני או סמסונג.
...
הנה עוד חכמולוג..
הנתונים שהוא הציג היו מידע חלקי שהוא בחר להציג ודווקא אני הצגתי את כל הנתונים מRTINGS ולא פירוט שאני בוחר להציג.
אתה כנראה פשוט לא מכיר את האתר RTINGS כמו שצריך שאתה חושב שיש משהו שלא הצגתי אבל כמובן לדבר שטויות מבלי הבנה זה קל.
לא השמטתי פרמטרים כמו ניגודיות בהירות או אחידות שחורים אלא הצגתי את הציון הכולל של איכות התמונה שבתוכו כולל את כל אלה, אתה מוזמן לגשת לאתר RTINGS וללמוד קצת.

מעבר לזה גם ציינתי במפורש את אחידות השחורים והסברתי למה המידע שהוא נתן לא מדוייק בגלל שהסוני מנצחת באחידות שחורים רק אם מכבים את הLocal Dimming ואם הוא פועל אז הסמסונג מנצחת.
אז בניגוד למה שאתה כותב התגובה שלי היא הייתה מאוזנת וכוללת את כל הפרטים והוא בחר פרטים ספציפיים להצגה.

אז תחזור לחפש הגדרות בויקיפדיה, סתם פתחת דיון שניסגר כדי להראות שאתה חכם ויצא לך הפוך.

mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 140 פעמים
קיבל תודות: 667 פעמים

נושא שלא נקרא #57 

02/12/2020 12:12  
idonavon1 כתב:
02/12/2020 11:04  
mdk_25 כתב:

...
הנה עוד חכמולוג..
הנתונים שהוא הציג היו מידע חלקי שהוא בחר להציג ודווקא אני הצגתי את כל הנתונים מRTINGS ולא פירוט שאני בוחר להציג.
אתה כנראה פשוט לא מכיר את האתר RTINGS כמו שצריך שאתה חושב שיש משהו שלא הצגתי אבל כמובן לדבר שטויות מבלי הבנה זה קל.
לא השמטתי פרמטרים כמו ניגודיות בהירות או אחידות שחורים אלא הצגתי את הציון הכולל של איכות התמונה שבתוכו כולל את כל אלה, אתה מוזמן לגשת לאתר RTINGS וללמוד קצת.

מעבר לזה גם ציינתי במפורש את אחידות השחורים והסברתי למה המידע שהוא נתן לא מדוייק בגלל שהסוני מנצחת באחידות שחורים רק אם מכבים את הLocal Dimming ואם הוא פועל אז הסמסונג מנצחת.
אז בניגוד למה שאתה כותב התגובה שלי היא הייתה מאוזנת וכוללת את כל הפרטים והוא בחר פרטים ספציפיים להצגה.

אז תחזור לחפש הגדרות בויקיפדיה, סתם פתחת דיון שניסגר כדי להראות שאתה חכם ויצא לך הפוך.
...
קודם כל, סך הכל הצגתי עובדות, אין צורך לתקוף אותי על זה.
ואני גם מכיר את rtings היטב, אין צורך לזלזל בי.
וזה גם שקר להגיד שאתה הצגת קטגוריות של rtings.
היה לך ברשימה את Reflections שזה חלק מקטגוריית PICTURE QUALITY
ואת Variable Refresh Rate שהוא חלק מקטגוריית ה-MOTION

ומי שמכיר היטב את rtings ומכיר קצת טלויזיות, יודע שאין טעם לתת לכל ״קטגוריה״ משקל שווה.
קטגוריה Inputs יכולה להיות משמעותית רק בגיימינג.
Design זה בכלל עניין סובייקטיבי.
וגם SOUND QUALITY ו-Smart Features לא ממש קשורים לאיכות.
לאומת זאת Picture Quality כולל 90% בערך ממה שמשפיע על איכות התמונה (וגם ב-Motion יש קטגוריות משמעותיות) .
וצריך להבין קצת בטכנולוגיה כדי לדעת במה להתמקד ולהפריד בין העיקר לתפל.

למשל שיותר אזורי תאורה ב-FALD זה נחמד, אבל אם הטלויזיה לא יודעת לנצל אותם כמו שצריך, אז גם טלויזיה עם פחות אזורי תאורה כמו הסוני, יכול לנצל FALD טוב יותר מטלויזיה עם יותר אזורי תאורה כמו הסמסונג.
ושהסמסונג טובה יותר בדברים כמו זווית צפיה והגנה נגד השתקפויות, שרלוונטי לחלק מהאנשים. אבל הסוני טובה יותר באחידות שחורים, ניגודיות ובהירות מקסימלית, שרלוונטיים לכולם.

אציין רק שאני לא באמת חושב שהסוני טובה משמעותית מהסמסונג. או שהסמסונג טובה משמעותית מהסוני לצורך העניין.
אני רק מציין שהטענה שלך שהסמסונג טובה מהסוני על סמך הנתונים שהצגת, היא טענה דמגוגית כי אלה נתונים סלקטיביים שנבחרו כדי לחזק את הטענה שלך, ולא נתונים אוביקטיביים שמשווים את המסכים או מתייחסים לקטגוריות החשובות הקובעות את איכות התמונה.

idonavon1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #58 

02/12/2020 14:33  
mdk_25 כתב:
02/12/2020 12:12  
idonavon1 כתב:

הנה עוד חכמולוג..

...
קודם כל, סך הכל הצגתי עובדות, אין צורך לתקוף אותי על זה.
ואני גם מכיר את rtings היטב, אין צורך לזלזל בי.
וזה גם שקר להגיד שאתה הצגת קטגוריות של rtings.
היה לך ברשימה את Reflections שזה חלק מקטגוריית PICTURE QUALITY
ואת Variable Refresh Rate שהוא חלק מקטגוריית ה-MOTION

ומי שמכיר היטב את rtings ומכיר קצת טלויזיות, יודע שאין טעם לתת לכל ״קטגוריה״ משקל שווה.
קטגוריה Inputs יכולה להיות משמעותית רק בגיימינג.
Design זה בכלל עניין סובייקטיבי.
וגם SOUND QUALITY ו-Smart Features לא ממש קשורים לאיכות.
לאומת זאת Picture Quality כולל 90% בערך ממה שמשפיע על איכות התמונה (וגם ב-Motion יש קטגוריות משמעותיות) .
וצריך להבין קצת בטכנולוגיה כדי לדעת במה להתמקד ולהפריד בין העיקר לתפל.

למשל שיותר אזורי תאורה ב-FALD זה נחמד, אבל אם הטלויזיה לא יודעת לנצל אותם כמו שצריך, אז גם טלויזיה עם פחות אזורי תאורה כמו הסוני, יכול לנצל FALD טוב יותר מטלויזיה עם יותר אזורי תאורה כמו הסמסונג.
ושהסמסונג טובה יותר בדברים כמו זווית צפיה והגנה נגד השתקפויות, שרלוונטי לחלק מהאנשים. אבל הסוני טובה יותר באחידות שחורים, ניגודיות ובהירות מקסימלית, שרלוונטיים לכולם.

אציין רק שאני לא באמת חושב שהסוני טובה משמעותית מהסמסונג. או שהסמסונג טובה משמעותית מהסוני לצורך העניין.
אני רק מציין שהטענה שלך שהסמסונג טובה מהסוני על סמך הנתונים שהצגת, היא טענה דמגוגית כי אלה נתונים סלקטיביים שנבחרו כדי לחזק את הטענה שלך, ולא נתונים אוביקטיביים שמשווים את המסכים או מתייחסים לקטגוריות החשובות הקובעות את איכות התמונה.
...
אז קודם כל אתה לא מציג עובדות,אתה אולי חושב שמה שאתה אומר זאת עובדה אבל אתה ממשיך לטעות.
ואתה גם לא מכיר את RTINGS כמו שאתה חושב אז אולי הזילזול היה במקום, כי אתה מבלבל בין החלק של הביקורת בRTINGS לחלק של ההשוואה שלהם.
אני הצגתי מבט כולל על כל הנתונים של RTINGS כולם!!! בקטגוריות! אתה לא מכיר את Rtings ואני בטח לא שקרן אתה פשוט קשה הבנה.
אז אני אנסה להסביר לך שוב...
אלו קטגוריות ואלו נתונים אובייקטיבים שאני אציג לך איך מופיעים בRTING
תמונה
עכשיו אתה רואה שהעתקתי את זה בדיוק איך שזה.
לא דיברנו ספציפית על נושא מסויים אלא על Q80T מול X900H כטלויזיה.
מה שאני אמרתי היה רלוונטי לנושא ולשירשור.
מה אתה אתה אומר במילים שלך זה שאתה לא מנסה להביע דעה בנושא אלא רק להוכיח שאני דמגוג.
אז תפסיק להביך את עצמך ותחסוך מאיתנו את הודעות הספאם שלך.

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #59 

אני לא חבר פורום הרבה זמן אבל מאז שהצטרפתי החלה לנשוב רוח רעה פה... והכל בגלל מלחמת הס"ס (סוני-סמסונג)... בטח מישהו עכשיו יאשים אותי שאני צוחק על נושאים רגישים... לא צוחק פשוט יצא מתאים... 🤨

רועי51
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 25 פעמים

נושא שלא נקרא #60 

יאללה קנו אולד ותפסיקו לריב.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”