הגיעה xh9096 - אכזבה קשה - ביקורת ורשמים ראשוניים

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
Alospider
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

הגיעה xh9096 - אכזבה קשה - ביקורת ורשמים ראשוניים

הודעה שלא נקראה #1 

היום הגיעה והותקנה 55 xh9096 ומה אגיד, התאכזבתי מאוד מהתמונה :עצוב:
הייתה לי שעה אחת בלבד לפני שהייתי צריך ללכת לעבודה ואלו המסקנות/ביקורת שלי לבינתיים:

בשורה התחתונה, עיקר האכזבה שלי נובעת מכך שאין לי את אפקט "הוואו" שהיה לי במסכי סמסונג. התמונה
לא חיה וחדה כמו שציפיתי ממנה להיות. לדוגמא במסך 55 של חמי - QLED Q7F הטלוויזיה
מרגישה שתי רמות מעל. התמונה שם חיה וחדה מאוד.

בנטפליקס קיבלתי הרגשה זהה לחלוטין למה שרשם @yondon . התמונה עם DV נראית
חשוכה מאוד ולא חדה גם בחדר חשוך. אני באמת לא מבין מי יכול לחשוב שהתמונה בMODE הזה טובה יותר - יש לי
הרגשה שאם ניקח 10 אנשים מהרחוב , 9 יגידו שזה לא נראה טוב. כמו שציינו לפניי יש 3 אופציות לשינוי (bright,dark,vivid).
בכל האופציות איכות התמונה לא הרשימה אותי בכלל.

אגב, גם אשתי (שהיא ההגדרה המושלמת של אדם מן המניין - לא מבינה בנתונים טכניים ונותנת חוות דעה על סמך רושם בלבד) צפתה בתמונה וניסתה לעודד אותי אך לבסוף אמרה שאכן איכות התמונה לא מדהימה ואפילו הסמסונג הישנה שלנו (H6400 ) הייתה עם תמונה טובה יותר בסיטואציות מסוימות (מזכיר שמדובר בטלוויזיה בת 5 שנים ללא FALD ולא 4K).
אגב, היא העלתה תיאוריה מעניינת שמסך הסוני הוא יותר מט לדעתה ואולי זו אחת הסיבות שהתמונה לא חדה באותה מידה.

כמה הערות אחרונות לסיום:
1. כמו שציינתי לא ביצעתי עדכון תוכנה ואני לא יודע מה הגרסה הנוכחית שלי, אבל לא מאמין שזה יעזור (זכור לי שהוא מוסיף Apple TV ומתקן את הבאג של ה120)

2. צריך לקחת בחשבון שהאכזבה שלי גדולה מאוד כי עם כל הביקורות הטובות ציפתי לאיכות תמונה מעולה. אני שופט את הטלוויזיה בחומרה כי מדובר בסדרה גבוהה של מותג מצוין. הדבר דומה לקנייה של מרצדס, גם אם הביצועים שלה טובים, זה לא בהכרח מספיק כי אני לא משווה אותה ליונדאי/טויוטה, אלא לרכבי יוקרה אחרים.

3. בנוסף, אולי גם זה עניין סובייקטיבי - יהיו כאלו שאצלם (ואני בינהם) תמונה מדהימה היא עזה (ואולי קצת מלאכותית) כמו במסכי סמסונג, ואחרים
יגדירו זאת כתמונה שמדויקת יותר בצבעים...

4. אני מבהיר שוב שהטלוויזיה אצלי כשעה בלבד ואולי לאחר כיול נוסף וחקירה לעומק אשנה את דעתי, אך קשה לי להאמין כי כן ניסיתי להתחיל לכייל ולא התרשמתי שאגיע לאן שציפיתי (הדבר הראשון שעשיתי היה מעבר התמונה ל-VIVID וזה שיפר את איכות התמונה אבל לא מספיק לטעמי...)

-----

אלו המסקנות/ביקורת שהיה לי חשוב לשתף. שכל אדם יעשה את שיקול דעתו לפני הזמנה.

אשמח מאוד לשמוע ממי שכבר מחזיק בטלוויזיה האם הוא שותף לדעתי ובנוסף האם ביצע כיול מסוים ששינה את איכות התמונה.
נערך לאחרונה על ידי Alospider ב 29/11/2020 23:42, נערך 3 פעמים בסך הכל.

yondon
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 88 פעמים

Re: הגיעה xh9096 - אכזבה קשה - ביקורת ורשמים ראשוניים

הודעה שלא נקראה #2 

29/11/2020 23:14  
Alospider כתב:
היום הגיעה והותקנה 55 xh9096 ומה אגיד, התאכזבתי מאוד מהתמונה :עצוב:
היו לי שעה אחת בלבד לפני שהייתי צריך לעבודה ואלו המסקנות שלי/ביקורת בינתיים:

בשורה התחתונה, עיקר האכזבה שלי נובעת מכך שאין לי את אפקט "הוואו" שהיה לי במסכי סמסונג. התמונה
לא חיה וחדה כמו שציפיתי ממנה להיות. לדוגמא במסך 55 של חמי - QLED Q7F הטלוויזיה
מרגישה שתי רמות מעל. התמונה שם חיה וחדה מאוד.

בנטפליקס קיבלתי הרגשה זהה לחלוטין למה שרשם @yondon . התמונה עם DV נראית
חשוכה מאוד ולא חדה גם בחדר חשוך. אני באמת לא מבין מי יכול לחשוב שהתמונה בMODE הזה טובה יותר - יש לי
הרגשה שאם ניקח 10 אנשים מהרחוב , 9 יגידו שזה לא נראה טוב. כמו שציינו לפניי יש 3 אופציות לשינוי (bright,dark,vivid).
בכל האופציות איכות התמונה לא הרשימה אותי בכלל.

אגב, גם אשתי (שהיא ההגדרה המושלמת של אדם מן המניין - לא מבינה בנתונים טכניים ונותנת חוות דעה על סמך רושם בלבד) צפתה בתמונה וניסתה לעודד אותי אך לבסוף אמרה שאכן איכות התמונה לא מדהימה ואפילו הסמסונג הישנה שלנו (H6400 ) הייתה עם תמונה טובה יותר בסיטואציות מסוימות (מזכיר שמדובר בטלוויזיה בת 5 שנים ללא FALD ולא 4K).
אגב, היא העלתה תיאוריה מעניינת שמסך הסוני הוא יותר מט לדעתה ואולי זו אחת הסיבות שהתמונה חדה באותה מידה.

כמה הערות אחרונות לסיום:
1. כמו שציינתי לא ביצעתי עדכון תוכנה ואני לא יודע מה הגרסה הנוכחית שלי, אבל לא מאמין שזה יעזור (זכור לי שהוא מוסיף Apple TV ומתקן את הבאג של ה120)

2. צריך לקחת בחשבון שהאכזבה שלי גדולה מאוד כי עם כל הביקורות הטובות ציפתי לאיכות תמונה מעולה. אני שופט את הטלוויזיה בחומרה כי מדובר בסדרה גבוהה של מותג מצוין. הדבר דומה לקנייה של מרצדס, גם אם הביצועים שלה טובים, זה לא בהכרח מספיק כי אני לא משווה אותה ליונדאי/טויוטה, אלא לרכבי יוקרה אחרים.

3. בנוסף, אולי גם זה עניין סובייקטיבי - יהיו כאלו שאצלם (ואני בינהם) תמונה מדהימה היא עזה (ואולי קצת מלאכותית) כמו במסכי סמסונג, ואחרים
יגדירו זאת כתמונה שמדויקת יותר בצבעים...

4. אני מבהיר שוב שהטלוויזיה אצלי כשעה בלבד ואולי לאחר כיול נוסף וחקירה לעומק אשנה את דעתי, אך קשה לי להאמין כי כן ניסיתי להתחיל לכייל ולא התרשמתי שאגיע לאן שציפיתי (הדבר הראשון שעשיתי היה מעבר התמונה ל-VIVID וזה שיפר את איכות התמונה אבל לא מספיק לטעמי...)

-----

אלו המסקנות/ביקורת שהיה לי חשוב לשתף. שכל אדם יעשה את שיקול דעתו לפני הזמנה.

אשמח מאוד לשמוע ממי שכבר מחזיק בטלוויזיה האם הוא שותף לדעתי ובנוסף האם ביצע כיול מסוים ששינה את איכות התמונה.
...
מתבאס לשמוע חבר. מקווה שעם הזמן תלמד לאהוב אותה יותר. וחשוב שעדכנת!

Yuvalfrr
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 72 פעמים

הודעה שלא נקראה #3 

אני לא רוצה לשפוט אבל אם אתה נוטה למצב Vivid הבעיה כנראה אצלך ולא במסך. טלויזיה איכותית אמורה לשחזר את רצון היוצר בצורה המדויקת ביותר. אני לדוגמא עם XH95 ותוכן SDR מוגדר אצלי כבהירות 20 מתוך 50 והניגודיות גם נמוכה יותר על 80 מתוך 100. התמונה הרבה יותר יפה עבורי כשהיא מדוייקת, "מחליקה בעיניים" ולא סופר בהירה עם קונטרסט מקסימלי וצבעים קרים שנוטים לכחול. זה בדיוק ההבדל המשמעותי בין סוני לסמסונג, סוני מכוונת לאיכות תמונה מאוזנת, סמסונג לאיכות תמונה לנקר עיניים, אני מתייחס בעיקר לדגמי הפרימיום.

עם כל מה שרשמתי במידה ותוכן DV הוא כהה אפילו במצב DV Bright אז יש בעיה. אצלי (XH95) התוכן בהיר, לא מדי, ונראה מעולה.

שורה תחתונה, אם אתה אוהב Vivid אז רצוי לקנות סמסונג. רק כדאי לציין שהעצה הראשונה של טובי המכיילים הוא להוציא את הטלויזיה ממצב Vivid.

yondon
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הודעה שלא נקראה #4 

29/11/2020 23:43  
Yuvalfrr כתב:
אני לא רוצה לשפוט אבל אם אתה נוטה למצב Vivid הבעיה כנראה אצלך ולא במסך. טלויזיה איכותית אמורה לשחזר את רצון היוצר בצורה המדויקת ביותר. אני לדוגמא עם XH95 ותוכן SDR מוגדר אצלי כבהירות 20 מתוך 50 והניגודיות גם נמוכה יותר על 80 מתוך 100. התמונה הרבה יותר יפה עבורי כשהיא מדוייקת, "מחליקה בעיניים" ולא סופר בהירה עם קונטרסט מקסימלי וצבעים קרים שנוטים לכחול. זה בדיוק ההבדל המשמעותי בין סוני לסמסונג, סוני מכוונת לאיכות תמונה מאוזנת, סמסונג לאיכות תמונה לנקר עיניים, אני מתייחס בעיקר לדגמי הפרימיום.

עם כל מה שרשמתי במידה ותוכן DV הוא כהה אפילו במצב DV Bright אז יש בעיה. אצלי (XH95) התוכן בהיר, לא מדי, ונראה מעולה.

שורה תחתונה, אם אתה אוהב Vivid אז רצוי לקנות סמסונג. רק כדאי לציין שהעצה הראשונה של טובי המכיילים הוא להוציא את הטלויזיה ממצב Vivid.
...
תאורטית אתה צודק. וגם אני בחיים לא צופה על דינמי.

אבל נקודתית במקרה הזה אני מבין אותו. מנסיון שלי באותו היום עם הטלויזיה הזאת, זה היה הדבר היחיד שקצת הציל את המצב של התמונה החלבית והחשוכה בDV. מבלי אפילו להכנס למה היא עשתה לצבעים או אם זה נכון או לא נכון. פשוט קודם לכן זה היה כמעט בלתי צפי...

אני חושב שזה גם מעלה נקודה חשובה לגבי זה שצריך לקחת פה המלצות "עם גרגר של מלח", במיוחד אלה שמסתמכים על דגם דומה, או דור קודם. ספק זה דבר חשוב גם לממליץ וגם למי שמקבל אותן. אחרי מלא חפירות שלי פה בפורום וצפייה במליון ביקורת ואחרי שהזמנתי שכבר טלויזיה החלטתי ברגע האחרון להתחיל ללכת ולראות בעיניים את הטלויזיות ולי זה שינה את ההחלטה לחלוטין.

bhalamis
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

הודעה שלא נקראה #5 

ממליץ לא !!!! לעשות עדכון תוכנה,

באחת הטלויזיות שלי העדכון תוכנה דפק את התמונה של ה DOLBY VISION והשירות של סוני בארץ (ברינאג) לא יודע איך להתמודד עם זה,

הם הגיעו,

צילמו,

אמרו לי רשמנו את זה,

מאז עבר שבוע ואין להם מושג מה לעשות.

אכזבה קשה ! לטלוזיה כזו יקרה.

Ben-nadav
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 33 פעמים
קיבל תודות: 9 פעמים

הודעה שלא נקראה #6 

לפני שרכשת אותה, ראית אותה בחנות מול טלויזיות אחרות או הסתמכת רק על ההמלצות פה וברשת?

yuvalsap
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 26 פעמים

הודעה שלא נקראה #7 

חחחח ידעתי שיגיעו התגובות של VIVID זה סמסונג וכל השטויות האלה. התמונה אצלי כולל הצבעים והכל היא פי אלף יותר נוטה למציאות מכל מסך של סוני שראיתי בפער (לא מדבר כרגע על מסכי ה OLED שלהם). DV זאת בדיחה רעה אל מול HDR 10/10+ , הצבעים של סוני פחות רווים משמעותית, הקונטרסט פחות טוב בכלל והשחורים בפרט, תמונה משידורי SDR כמו יס והוט זה משהו בגדר זוועה, ממשק אנדרואיד זוועה (אבל היי הוא פתוח אז יש בו מיליארד אפליקציות שלעולם לא תשמש בהן) עם שלט זוועה וכו' וכו'. אני כל הזמן מנסה להזהיר פה בפורום שמסכי סוני לא באמת עומדים באותה שורה עם המתחרים שלהם מסמסונג, בטח לא בסקאלה של ה Q80 ו Q90/95 , אבל בגלל שזה הפורום הכי מוטה ברשת כולם ימליצו פה רק על סוני, אפילו שפוסטי האכזבות פה מהם רק הולכים ומתרבים. אני מקווה שזה יעיר אנשים אחרים שלפני קניה וימנע מהם את הטעות הזאת.
לכותב הפוסט - גם אם קנית זו לא גזירה משמיים, אם בעל החנות לא יסכים להחזר תמיד אפשר למכור את המסך באופן פרטי ולרכוש מסך שכן תהיה מרוצה ממנו.

idonavon1
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

הודעה שלא נקראה #8 

הכל עניין של תמורה לכסף וטעם אישי.

אם אתה משווה לסמסונג, אז אין תחרות לאף חברה אחרת מול סמסונג בטלויזיות LED, אולי הייסנס יכולים לתת פייט אבל הדגמים הטובים שלהם לא מגיעים לארץ.
אני ראיתי את הטלויזיה הזאת (9096) ואם אני אשווה אותה לפי העין שלי בלבד, אז היא ברמה של Q60T, הדגמים הגבוהים יותר 70,80,90 הרבה יותר מוצלחים במחינת ניגודיות, עוצמת תאורה, איזורי תאורה ואחידות שחורים, זמן תגובה והחלקת תנועה.

הסוני מובילה בסאונד, ממשק נוח (אנדרויד) ובאחידות ודיוק של צבעים אבל אחרי שעושים כיול לטלויזיות גם זה כבר משתווה.

ido22
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
קיבל תודות: 42 פעמים

הודעה שלא נקראה #9 

סדרה 90 של סוני היא טובה ולא הייתי מזלזל בה, יותר טובה מה Q80T של סמסונג.

סדרת Q70T של סמסונג היא כבר כך-כך (זה לא ה 70 של שנה שעברה).

yondon
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הודעה שלא נקראה #10 

30/11/2020 9:08  
ido22 כתב:

...
אני לא חושב שהxh9096 טובה יותר מהq80t.
זה השערה שמתפשטת פה ללא סיבה הגיונית. מה גם שלq80t יש זויות צפיה רחבות וציפוי נגד השתקפויות. זה יכול להוות יתרון גדול ללא מעט אנשים.

ido22
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
קיבל תודות: 42 פעמים

הודעה שלא נקראה #11 

30/11/2020 10:10  
yondon כתב:
30/11/2020 9:08  
ido22 כתב:

...
זה השערה שמתפשטת פה ללא סיבה הגיונית. מה גם שלq80t יש זויות צפיה רחבות וציפוי נגד השתקפויות. זה יכול להוות יתרון גדול ללא מעט אנשים.
...
אתה צודק, אני מתקן את עצמי, התייחסתי ל 95, לא ה 96.

yondon
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הודעה שלא נקראה #12 

30/11/2020 10:49  
ido22 כתב:
30/11/2020 10:10  
yondon כתב:

...
אתה צודק, אני מתקן את עצמי, התייחסתי ל 95, לא ה 96.
...
אתה מתכוון סדרה 90 (X900H/ XH90/ XH9096)
אבל הבנתי :)

naorca
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

הודעה שלא נקראה #13 

@alospider ויתר החברים -
הזמנתי את הxh9096
65 אינץ' לפני כמה ימים, עדיין לא הגיעה. אשמח להתרשמויות נוספות. תודה :)

Alon_Solo
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 59 פעמים
קיבל תודות: 350 פעמים

הודעה שלא נקראה #14 

@yuvalsap
אתה חבר כבר הרבה שנים בפורום ולא ברור לי למה אתה כל הזמן אומר שהפורום מוטה. יש כל הזמן הייפ סביב מותג והוא מתחלף. הוא נוצר כי מתקיימים התנאים הנכונים עבורו למרות שלפעמים באמת הוא יותר סביב נתונים על הנייר מאשר בפועל.
מאז שהצטרפתי אני זוכר הייפ גדול סביב פלזמות של פנסוניק שדחפו לכולם - נוצר דור שלם עם ST60 לעניים ו-VT60 לעשירים.
אח"כ זה היה סמסונג. כולם קנו H6400 כמו משוגעים.
אח"כ פתאום הייסנס ככבה עם ה-M7000 שלה.
ואז עלתה קרנן של מסכי ה-OLED של LG.
ההייפ סביב סוני התחיל ממש לאחרונה ודווקא בגזרת ה-LED ההייפ כן היה על סמסונג לפני. עד לא מזמן היו כאן הרבה ששאלו למה אף אחד לא ממצליץ על סוני ובפורום OLED עדין שואלים.
לי זה נראה שמה שקובע זה VFM שמשתנה. עד לא מזמן סוני היו נורא יקרים בזמן שסמסונג הוזלו בצורה ניכרת. כששני המותגים היו יקרים זה אפשר להייסנס לככב. השנה, גם בגלל שסמסונג העולמית הלכה צעד אחורה מבחינת איכות וסמליין מבחינת מחיר וסוני וישפאר ההפך, נוצר מצב, לפחות על הנייר, שיש כאן מוצר מנצח בדמות מסמך FALD לא יקר במיוחד הלא הוא XH9096.
אני אישית שמתי עין על הגרסה של 85" עוד לפני שנתיים וחצי כשהיה אפשר להביא אותו רק ביבוא מקביל מארה"ב (נמכר ע"י DVD-CENTER) אחרי ששילמתי ב-2012 הון על ספינת הדגל של סמסונג באותה שנה בגודל 55 והתאכזבתי בדיעבד (בעיקר מגזרת השחורים בהתחלה ובהמשך מזה שסמסונג כבר לא סופרת אותך אחרי שנתיים וכל התמיכה והאפליקציות פתאום נעלמות מהמסך והיום הSMART פשוט ריק). אחרי מספר שנים, היה שת"פ בפורום עם LG וקבלתי 55B6 להתנסות. הפעם השחורים היו שחורים, התמונה היתה תמונה (אבל עם כל מיני מוזרויות של אפור כהה שהן ספק של הטלוויזיה ספק של ממיר הוט) אבל נפל לי האסימון - הבעיה שלי היא הגודל. אז הבנתי שהגודל הוא BY FAR הגורם הכי משפיע על חווית הצפייה כל עוד לא לוקחים מסך פח ושההבדלים בסדרות הגבוהות הם זניחים רוב הזמן. לען עכשיו בחרתי 85XH9096. כי במחיר של 11,500 אין לו תחרות ולהוסיף עוד 3000-4000 בשביל Q80T לא ייתן לי כמעט תמורה.
אם הייתי צריך לקנות היום 55" אז רק OLED או Q90 אבל ב-85" האלטרנטיבות והתמחור הם שונים.

לגבי התמונה והכיול שלה בסוני יכול לתת כאן לינק שחבר אחר כבר נתן בעבר ויכול לעזור לכם להבין איך לשחק עם ההגדרות ואיך זה משפיע על התמונה.
אני גם מחזק את קודמי שהערכה מקצועית של טלוויזיות היא לפי נאמנות למקור ולא לפי היופי הסובייקטיבי של התמונה. צלם החתונה שלי גם עשה פוטושופ ושיחק עם הצבעים. אז כן, התמונה היתה הרבה יותר יפה אבל להגיד לך שהעצים היו בצבע ירוק נאון - לא. זה היה אמצע נובמבר והירוק היה ירוק עייף כזה. אני יכול להביו את מי שמעדיף לראות את העץ בירוק עז ולא כפי שהוא באמת אבל לא ככה נמדד מסך. עם זאת, גם בסוני יש הגדרות שיכולות לקחת את הצופה לכיוון הזה
Sony X900H Best Picture Settings And Review
נערך לאחרונה על ידי Alon_Solo ב 30/11/2020 14:02, נערך פעם 1 בסך הכל.

yuvalsap
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 26 פעמים

הודעה שלא נקראה #15 

@Alon_Solo הייפ זה בסדר כל עוד הוא נבנה בצדק מסביב למוצר מסויים. יש הייפ סביב הסוני פלייסטיישן 5 עכשיו, ובצדק כי הביקורות מהללות, המפרט הטכני תומך בזה והמציאות מתכתבת עם זה. אבל כשיש "הייפ" מזוייף סביב מותג מסויים, ומנסים לדחוף אותו כל הזמן על פני מסכים עדיפים - זה לא הייפ זאת הטייה מכוונת, ועצוב לי שאנשים נופלים ומשלמים אלפי ש"ח טובים ומקבלים מסך שהם מתבאסים ממנו. מן הסתם תמיד יש את שיקול העלות-תועלת, והאם תוספת של סכום מסויים תתן לי את התוספת שאני מצפה לה,אבל מצד שני אני למדתי על בשרי בעבר עם LG (לא OLED) שחיסכון קטן בכסף בשביל העלות-תועלת הזאת מביא לך מסך שאתה פשוט מבואס ממנו..אז יצא שיש בעיקר עלות ללא תועלת. לא מעט אנשים שמקבלים את הסוני (על מגוון דגמיה ולא רק ה 9096) פשוט נכנסים לדיכאון כשהם רואים את התמונה שלה ואני יודע על מה הם מדברים זאת בדיוק הסיבה שלא קניתי סוני. סוני עדיפה מול המסכים הזולים יותר של סמסונג דהיינו Q60 ו Q70, אין לסוני אף מסך עדיף על פני ה Q80 ובטח ובטח שלא קרובים אפילו ל Q90/95. אין לסוני שום יתרון בצבעים, לאחר כיול הצבעים אתה תקבל בדיוק את אותם הצבעים בסוני ובסמסונג. גם בממשק ממש שאין לסוני יתרון, ממשק מיושן ולא אינטואיטיבי, ה"יתרון" היחידי שלו שהוא אנרואיד פתוח אז יש לך את האפשרות להוריד אלפיי אפליקציות שמעולם לא תשתמש בהם, ובסמסונג עם הממשק העדיף של הטייזן תוכל להוריד "רק" כמה מאות אפליקציות שמעולם לא תשתמש בהן. כמו שאמרתי בפוסט אחר יש סיבה למה אלפיי אנשים שקונים את הסטרימר שילד פרו עם ממשק זהה לחלוטין לאנרואיד של סוני מחפשים יש לאנצ'ר/ממשק אחר, הן מבחינת המראה והן מבחינת הפרקטיות.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”