פנסוניק ST60 האים לקנות או לחכות ..

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
haifaboy (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 134 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים
יצירת קשר:

פנסוניק ST60 האים לקנות או לחכות ..

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם (-:

היום יש לי את ה PY800 של פנסוניק 50 אינטש שנרכשה לפני 5 שנים ואני די מבסוט ממנה אבל אני רוצה גם אפשרות לתלת מימד ולכן חושב לרכוש את ה ST60 רגע לפני שהפלזמות של פנסוניק נעלמות מהעולם ( אני זוכר מה היה עם הקורו בזמנו ) .

יש לי הזדמנות לרכוש את אחת הפלזמות מהסדרה ST60 של פנסוניק בגודל 50 או 60 אינשט במחיר לא רע יחסית . ממה שהבנתי זה הדור האחרון של הפלאזמות ואחריו כבר לא יהיו . אני מתלבט מאוד האם לקנות מכשיר עכשיו או לחכות . מה בכלל יהיה הדור הבא של פנסוניק , רק LED ?? האים ה OLED כבר יכנס ?? ה 4K ?? מה דעתכם לחכות או לא ??
נערך לאחרונה על ידי haifaboy ב 15/02/2014 18:20, נערך פעם 1 בסך הכל.
לא מוכן להיות חבר במועדון שמוכן לקבל אותי כחבר .

https://www.facebook.com/groups/samsungsmart

sam22
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 938 פעמים
קיבל תודות: 819 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

עם הקורו היה סיפור אחר.
לא היו במשך שנים פלזמות שנתנו איכות כסו.

אני מאוד אוהב את הפלזמות וחבל לי שלא יהיו.
אבל אני די בטוח שהעתיד יביא לנו מסכים לא פחות טובים
בלי קשר ל4k.

מתי זה העתיד?
אנא עארף....
:-)
ףאם אתה כמוני ומאוד אוהב את הצבעים והחום של הפלזמה, קנה.
העם דורש..... כל מיני דברים

gadi75
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

Re: פנסוניק ST60 האים לקנול או לחכות ..

נושא שלא נקרא #3 

haifaboy כתב:שלום לכולם (-:

היום יש לי את ה PY800 של פנסוניק 50 אינטש שנרכשה לפני 5 שנים ואני די מבסוט ממנה אבל אני רוצה גם אפשרות לתלת מימד ולכן חושב לרכוש את ה ST60 רגע לפני שהפלזמות של פנסוניק נעלמות מהעולם ( אני זוכר מה היה עם הקורו בזמנו ) .

יש לי הזדמנות לרכוש את אחת הפלזמות מהסדרה ST60 של פנסוניק בגודל 50 או 60 אינשט במחיר לא רע יחסית . ממה שהבנתי זה הדור האחרון של הפלאזמות ואחריו כבר לא יהיו . אני מתלבט מאוד האם לקנות מכשיר עכשיו או לחכות . מה בכלל יהיה הדור הבא של פנסוניק , רק LED ?? האים ה OLED כבר יכנס ?? ה 4K ?? מה דעתכם לחכות או לא ??
...
למה אתה כל כך נעול על פנסוניק...?? לא שמעת על חברות אחרות וטובות יותר?
אם אתה כבר משדרג לאחר שנים ארוכות שדרג למשהו עדכני ולא לשאריות של טכנולוגיה שחלפה לה מהעולם.
חכה לפחות 3 חודשים לדגמים החדשים.

sam22
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 938 פעמים
קיבל תודות: 819 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

הוא נעול על פלזמה.
קיבל הצעה על פנסומיק

בפלזמות, יש לך משהו יותר טוב?
העם דורש..... כל מיני דברים

haifaboy (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #5 

אני כבר 6 שנים עם הPY800 , מבחינתי למעט OLD אין כמו פאזלמה ולכן אני לא יודע מה יהיה למשל ה ST70 . בטוח שהעתיד יביא מסכים טובים , השאלה אם בעתיד הקרוב שנתתים - שלוש נוכל לקנות כבר מסכי OLED בגדלים של 50-60 אינטש ורזולוציה של OLD במחירים שווים לכל נפש ?? האים בכלל בעוד שנתיים יהיה תכן רב ל 4K ??

נכון להיום מבחינתי אין כמו פלאזמה עם כל הכבוד שלום LED לא מגיע לרמת הצבעים ולחזות ולחיות של התמונה בפלאזמה .

קצת מעצבן פנסוניק החברה היחידה שמתעקשת לא להכניס עברית למסכים שלה שה SMART שלה די חלש יחסית לאחרים וכמובן שאין להשיג VT בארץ .. .

gadi75
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #6 

haifaboy כתב:אני כבר 6 שנים עם הPY800 , מבחינתי למעט OLD אין כמו פאזלמה ולכן אני לא יודע מה יהיה למשל ה ST70 . בטוח שהעתיד יביא מסכים טובים , השאלה אם בעתיד הקרוב שנתתים - שלוש נוכל לקנות כבר מסכי OLED בגדלים של 50-60 אינטש ורזולוציה של OLD במחירים שווים לכל נפש ?? האים בכלל בעוד שנתיים יהיה תכן רב ל 4K ??

נכון להיום מבחינתי אין כמו פלאזמה עם כל הכבוד שלום LED לא מגיע לרמת הצבעים ולחזות ולחיות של התמונה בפלאזמה .

קצת מעצבן פנסוניק החברה היחידה שמתעקשת לא להכניס עברית למסכים שלה שה SMART שלה די חלש יחסית לאחרים וכמובן שאין להשיג VT בארץ .. .
...
אני יכול להגיד לך מה יהיה בST70 - זה נורא פשוט - לא יהיה! :) נגמר...
אתה כנראה לא ראית מספיק מסכי LED איכותיים כדי להבין שהם מזמן עברו את הפלזמה.
הרבה הרבה מים עברו בנהר מאז הPY800................... :lol:
לנחש עכשיו מה יהיה עוד שנתיים שלוש אף אחד פה לא יוכל. אם אתה "נעול" אז תתחדש עכשיו ותהנה.

gadi75
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #7 

sam22 כתב:הוא נעול על פלזמה.
קיבל הצעה על פנסומיק

בפלזמות, יש לך משהו יותר טוב?
...
מי מחפש ב2014 פלזמות חוץ ממך..? :roll:

haifaboy (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #8 

א. זה שהטכנולוגיה נעלמת מין העולם לא אומר שהיא לא טובה או איכותית . היא נעלמה לא בגלל איכות אלה בכלל עלויות יצור ב. לטעמי LED פחות איכותית מפלאזמה .
ג. חברות יותר טובות מפנסוניק ?? מי ?? תראה לי אחת ... ( מבחינת איכות התמונה )
ד. מה אמור לצאת עוד 3 חודשים ?? - 4K ?? OLED ?? ...

gadi75
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #9 

ג. חברות יותר טובות מפנסוניק ?? מי ?? תראה לי אחת ... ( מבחינת איכות התמונה )
...
תגיד אתה באמת מאמין למה שאתה כותב...??
סמסונג , סוני , פיליפס , טושיבה , לווה וכו' וכו' כולן טובות יותר! צא מהסרט.
כמו שאמרתי לך קודם : לא ראית מספיק מסכים כנראה... תאמין לי יש הרבה מעבר לPY800 !! :lol:

OLED ו 4K כבר יצא. זה כנראה יהיה קצת יקר בשבילך אם התקציב מוגבל למחיר של ST60.

haifaboy (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #10 

צא מהסרט ?? תשמע משהן ידידי , אני בסרט הזה כבר 15 שנה עוד מימי הפורום ב IOL ואת הויכוחים על LED פלאזמה אני עוד זוכר מימים רחוקים מאוד . אני לא משווה את הPY800 שלי למסכים של היום למרות שכל מי שראה אצלי סרטים ב HD בכלל ובלו ריי בפרט נשאר המום מהאיכות של התמונה . אם אני לוקח את ה ST המדוברת ( חבל שאין VT או לפחות GT אבל בפלסטינה כנראה שלא מגיע לנו להיות נורמליים כמו שאר העולם ) לעומת כל החברות שאמרת , מבחינת איכות התמונה הפלאזמה של פנסוניק הרבה יותר טובה מכולן . לך תקרא קצת "ספרות מקצועית" ותראה שהפלזמה עולה על ה LED בהרבה תחומים כגון זמני תגובה , אקונטרס , כמות הצבעים , זוויות הצפיה וכמובן התלת מימד ושידורי ה SD . אלו עובודת שכתובות בכל מאמר מקצועי שתקרא . הנה אחד לדוגמא :

http://www.digitaltrends.com/home-theat ... lasma-tvs/

החיסרון היחידי של פלאזמות זה אור , הן צריכות חשוכות להיות במיטבן אבל כשהן במיטבן שום מסך LED לא מגיע לקרסוליים שלהן .

ובקשר לפנסוניק , כמו שאמרתי 3 חסרונות מעצבנים מאוד : אין עברית , הסמארט הוא לא כל כך סמארט ואין בארץ לא VT ולא GT .

integral
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 312 פעמים
קיבל תודות: 543 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

בטח שיש בארץ VT

haifaboy (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #12 

ועוד דבר קטן .. mirocast הפורמט החדש הזה לאנדראויד לא נתמך ע"י ה ST אבל יש לפנסוניק קופסא חיצונית שעושה את העבודה .

http://www.amazon.co.uk/Panasonic-DMP-M ... +DMP-MST60

ויש גם נגן בלו ריי שעושה את העבודה :

http://www.amazon.co.uk/dp/B00BV2V5GE

ועוד דבר קטן עניני 4K וכו , יקח שנים עד שבכלל יהיה תכן לזה לכן מבחינתי זה לא רלוונטי כמו ה OLED שיותר מעניין אותי . מה גם שבגלים כאן של 50 אינטש אני לא בטוח שיהיה הבדל משמעותי באיכות התמונה . ה 4K צריך מסכים ענקיים .

gadi75
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #13 

haifaboy כתב:צא מהסרט ?? תשמע משהן ידידי , אני בסרט הזה כבר 15 שנה עוד מימי הפורום ב IOL ואת הויכוחים על LED פלאזמה אני עוד זוכר מימים רחוקים מאוד . אני לא משווה את הPY800 שלי למסכים של היום למרות שכל מי שראה אצלי סרטים ב HD בכלל ובלו ריי בפרט נשאר המום מהאיכות של התמונה . אם אני לוקח את ה ST המדוברת ( חבל שאין VT או לפחות GT אבל בפלסטינה כנראה שלא מגיע לנו להיות נורמליים כמו שאר העולם ) לעומת כל החברות שאמרת , מבחינת איכות התמונה הפלאזמה של פנסוניק הרבה יותר טובה מכולן . לך תקרא קצת "ספרות מקצועית" ותראה שהפלזמה עולה על ה LED בהרבה תחומים כגון זמני תגובה , אקונטרס , כמות הצבעים , זוויות הצפיה וכמובן התלת מימד ושידורי ה SD . אלו עובודת שכתובות בכל מאמר מקצועי שתקרא . הנה אחד לדוגמא :

http://www.digitaltrends.com/home-theat ... lasma-tvs/

החיסרון היחידי של פלאזמות זה אור , הן צריכות חשוכות להיות במיטבן אבל כשהן במיטבן שום מסך LED לא מגיע לקרסוליים שלהן .

ובקשר לפנסוניק , כמו שאמרתי 3 חסרונות מעצבנים מאוד : אין עברית , הסמארט הוא לא כל כך סמארט ואין בארץ לא VT ולא GT .
...
אכן כן. צא מהסרט! ובמקרה שלך זה נראה שהעלילה הולכת ומסתעפת.... :lol:
אל תתן לעובדות לבלבל אותך ולמציאות לשבש לך חלילה את קו המחשבה.
אתה רק מחזק את מה שחשבתי - בוחן מסכים לפי מאמרים וב"ספרות המקצועית"... מדהים!
אתה שקוע במאמרים ובספרות כל כך חזק שאתה אפילו לא מודע שיש בארץ ועוד איך גם VT וגם GT!!
תתעורר!! אתה ישן!!

ובאמת אני תוהה אם אתה כזה חובב פלזמות גדול מדוע נתקעת עם מסך מהמאה שעברה כמו הPY800??
יצאו מאז מסכי פלזמה טובים פי אלף מונים! עכשיו נזכרת שאתה רוצה פלזמה חדשה...?? כשהסרט נגמר וכולם
כבר הלכו הביתה?? :)

זה טבעי אבל שאנשים שקשה להם כלכלית לשדרג פוסלים טכנולגיות חדשות בטענות שונות ומשונות שגורמות
לשכנע אותם שאין כל צורך לשדרג אף פעם.
הכי טוב לדעתי, תמשיך לחכות לST70. ותחכה..... ותחכה......... ותחכה...... ותחכה...... :wink: :wink: :wink:
נערך לאחרונה על ידי gadi75 ב 15/02/2014 19:52, נערך פעם 1 בסך הכל.

integral
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 312 פעמים
קיבל תודות: 543 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

תגיד גדי...מאיפה הגעת? FXP?

gadi75
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #15 

integral כתב:תגיד גדי...מאיפה הגעת? FXP?
...
לא. אני במקור מפתח תקווה. למה?

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”