בעיה גורפת עם sony wh-1000xm4 שנמכרות בארץ

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
ravnadal (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 0

בעיה גורפת עם sony wh-1000xm4 שנמכרות בארץ

נושא שלא נקרא #1 

לאחר סקר שוק מקיף החלטתי לרכוש את האוזניות למרות שהולך לצאת עוד כמה חודשים ככל הנראה הדור החדש שלהם.
לצערי באמזון אין זמינות למוצר כבר תקופה (עם משלוח חינם לארץ) לכן התחלתי לחפש קניה בארץ.
מכיוון שמדובר במוצר עם סוללה שעוברת פריקה טבעית עם הזמן היה חשוב לי לוודא את שנת הייצור לפני הרכישה שכן רכישת אוזניות משנת ייצור 2020 זה basically לרכוש מוצר לא חדש שכבר לא מתפקד ב100 אחוז כמו שהוא היה אמור להיות מבחינת הסוללה. את הלקח הזה למדתי על בשרי שקניתי אייפון שהיה לו הפרש של כשנתיים מהייצור ועד הרכישה. ה battery health ירד מהר מאוד מה100% לעומת מכשיר אחר שקניתי בהשקה והחזיק על ה100% תקופה כפולה ואף יותר. ווידאתי לפני ההזמנה ואמרו לי ששנת הייצור היא 2021 שזה בסדר. המכשיר הגיע המדבקות בעברית וכל המקטים למינהם שהיו מודבקים היה רשום 2021 אבל על האריזה בקטן מלמטה היה רשום sony corporation 2020 וזה בעצם השנת ייצור האמיתית. לשמחתי החברה שקניתי ממנה החזירה לי את הכסף. חשבתי שזה מקרה והמשכתי לחפש. בכל מקום שהגעתי לחנויות פיזיות , יבואן רשמי ואיפה שלא חיפשתי אמרו לי 2021 (זה מה שרשום במדבקה בכיתוב בעברית) אבל האריזה עצמה בכולם היה רשום 2020 בקטן למטה. שקלתי אף לתבוע את ישפאר ייצוגית על הטעיה צרכנית אבל באמת שזו מלחמה מיותרת.אני בסה"כ רוצה להנות מאוזניות חדשות אחרי שנים עם sennheiser 450 ואחרי שיצא לי לשמוע את ההבדלים אצל חבר עם mx3 זה שיכנע אותי. התופעה הזו של הטיה צרכנית שמגיעה עד היבואן הרשמי לא חדשה לי. יצא לי לקנות מגן לאייפון איכותי שהיה בו קוד qr לאימות האותנטיות של המוצר וקרה שקיבלתי מוצר מזויף למרות שהיה בייבוא רשמי ולא מקביל. לכן אני ממש לא סומך על יבואנים בארץ ועל המדבקות שלהם. זה שיש קומבינות ומחדלים בשוק זה משהו שכנראה לא נוכל להילחם בו השאלה איך אפשר לקבל עדיין תמורה מלאה לכסף ולא לקבל מוצרי עודפים שיישבו מעל שנתיים במחסן לדוגמאת הסוני.

מה שאני שואל זה האם יש מקום בארץ או בחו"ל שניתן לקנות את האוזניה במחיר הנורמלי 1100? ששנת הייצור היא 2021 או שעדיף פשוט לחכות לדגם הבא שייצא וככה זה יבטיח לי מוצר "טרי"?

dragon
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 132 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

Re: בעיה גורפת עם sony wh-1000xm4 שנמכרות בארץ

נושא שלא נקרא #2 

יש מצב שה-sony corporation 2020 שאתה רואה על האריזה זה לא אומר מהי שנת הייצור אלא מהי שנת ההשקה של הדגם הזה (וזה אכן 2020).
אני מניח שאתה מתכוון לכיתוב שלידו מופיע C או R בתוך עיגול, המסמל את הסימן הרשום, זכויות וכד'. אם ככה, אז זה לא שנת הייצור.
סימון שנת הייצור אמור להופיע באופן אחר, בד"כ על מדבקה - כמו שרואים בארץ.
קשה לומר ב-100% וודאות, אבל בהרבה מוצרים חשמליים/אלקטרוניים כולל בתחום האודיו זה כך.
.Anything can be done, but it's only done if it's done

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

Re: בעיה גורפת עם sony wh-1000xm4 שנמכרות בארץ

נושא שלא נקרא #3 

זו שנת ההשקה של הדגם... לא שנת יצור

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”