הלכה לי האוזניה -Hifiman Ananda מחפש אוזניות חדשות

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
kosta (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

הלכה לי האוזניה -Hifiman Ananda מחפש אוזניות חדשות

נושא שלא נקרא #1 

שלום,
באססה הלכה לי אוזניה אחת של ANANDA (לא אלחוטיות חלילה) . נמאס לי מHIFIMAN . אוזניות איכותיות בטירוף (יש לי גם את הHE-560) אבל לא נוחות ובניה בסגנון של אוזניות ב5 ש"ח.

הלכה לי גם הקשת אבל איכשהו סידרתי עם דבק . הצבע השחור על הגריל של האוזניות, כשמורידים את הספוגים , כולו מתפורר על הדרייבר, זה בכלל לא יאומן. הזוי לגמרי... אוזניות ב3300 ש"ח (קניתי בחו"ל בזמנו בפחות, חיו שנתיים וקצת). האוזניות לא ממש היו נוחות ולחצו על הלסת ובHE 560 , הקוטר של האוזניה קטן כזה וזה כמעט יושב לי על האוזן עצמה ולא מסביב.

מחפש אוזניות פלאנריות בסגנון . יש לי מגבר וDAC של SCHIT . הייתי קונה אפילו את הARYA אבל אחרי חוויה גרועה כ"כ של אוזניות עם איכות בניה של אוזניות ב5 ש"ח , לא נראה שאלך על HIFIMAN , הבעיה שאני לא מכיר משהו אחר.

אני אוהב את ההפרדה בין הכלים (דווקא ה-HE560 יותר טוב בזה מהאננדה), אני יכול לזהות מיקום של כל צליל קטן באוזניה, באס איכותי מאוד (אהבתי מאוד את הבאס גם ב560 וגם באננדה) , SOUND STAGE טוב, זה מה שאני אוהב בהיפימן ANANDA.

יש הצעות? נגיד עד 5000 ש"ח

KSE1500
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 77 פעמים

Re: הלכה לי האוזניה -Hifiman Ananda מחפש אוזניות חדשות

נושא שלא נקרא #3 

20/01/2022 19:23  
kosta כתב:
שלום,
באססה הלכה לי אוזניה אחת של ANANDA (לא אלחוטיות חלילה) . נמאס לי מHIFIMAN . אוזניות איכותיות בטירוף (יש לי גם את הHE-560) אבל לא נוחות ובניה בסגנון של אוזניות ב5 ש"ח.

הלכה לי גם הקשת אבל איכשהו סידרתי עם דבק . הצבע השחור על הגריל של האוזניות, כשמורידים את הספוגים , כולו מתפורר על הדרייבר, זה בכלל לא יאומן. הזוי לגמרי... אוזניות ב3300 ש"ח (קניתי בחו"ל בזמנו בפחות, חיו שנתיים וקצת). האוזניות לא ממש היו נוחות ולחצו על הלסת ובHE 560 , הקוטר של האוזניה קטן כזה וזה כמעט יושב לי על האוזן עצמה ולא מסביב.

מחפש אוזניות פלאנריות בסגנון . יש לי מגבר וDAC של SCHIT . הייתי קונה אפילו את הARYA אבל אחרי חוויה גרועה כ"כ של אוזניות עם איכות בניה של אוזניות ב5 ש"ח , לא נראה שאלך על HIFIMAN , הבעיה שאני לא מכיר משהו אחר.

אני אוהב את ההפרדה בין הכלים (דווקא ה-HE560 יותר טוב בזה מהאננדה), אני יכול לזהות מיקום של כל צליל קטן באוזניה, באס איכותי מאוד (אהבתי מאוד את הבאס גם ב560 וגם באננדה) , SOUND STAGE טוב, זה מה שאני אוהב בהיפימן ANANDA.

יש הצעות? נגיד עד 5000 ש"ח
...
היי קוסטה.
צור קשר ואשמח לעזור :)

יעקב

holyj
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

ב5000 שח אתה צריך לקנות אוזניות ששמעת והתאהבת.
ממליץ בחום לחפש מערכת של STAX, לשמוע את הHD800/s, את הdrop mrspeakers ether cx,meze empyrean.
אלה לפחות הדגמים שאני שמעתי ואהבתי.

roiosdona
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

היי ניתן לשמוע אצלי Stax ויש לי את המגבר החדש שלהם למכירה ..

roiosdona
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

בתקציב הזה הייתי מסתכל על Beyerdynamic T1 Gen 2 תוצרת גרמניה.. אמינות מאוד מנסיון ונשמעות נהדר.. אני מקווה רק שיש לך מגבר חזק מספיק.. אופציה אחרת זה HD800S של סנהייזר יד שנייה.. זו האופציה הכי טובה ,לדעתי..

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”