כבל אוזניות

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
tidan35 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

כבל אוזניות

נושא שלא נקרא #1 

היי, הכבל של האוזניות שברשותי מגיע עם חיבור 6.3 וחיברתי לו מתאם 3.5 מה אני צריך לבחור במגבר low gain או high gain? :מבולבל:

ArKhaos
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 15 פעמים

Re: כבל אוזניות

נושא שלא נקרא #2 

15/01/2022 13:58  
tidan35 כתב:
היי, הכבל של האוזניות שברשותי מגיע עם חיבור 6.3 וחיברתי לו מתאם 3.5 מה אני צריך לבחור במגבר low gain או high gain? :מבולבל:
...
אין שום קשר ישיר בין חיבור הכבל/מגבר (6.3 או 3.5) לבין עוצמת המגבר. עם זאת, ההגיון אומר שחיבור 6.3 של כבל מקורי של אוזניות מייעד אותן לשימוש של מגבר שולחני, שבדרך כלל הוא גם יותר חזק(כלומר יש לו גם היי-גיין). השאלה האמיתית היא איזה אוזניות יש לך? וזה יקבע את עוצמת ההגברה שאתה צריך.

אם לא הבנתי נכון את השאלה שלך, ויש לך מגבר קיים, רק עם יציאת 3.5 (לכן המתאם), ויש לו גם אפשרות 'היי-גיין' וגם אפשרות 'לאו-גיין', מהות התשובה היא בעצם אותו דבר - זה תלוי באוזניות לא בחיבור, אוזניות שקשה להזיז יתאימו לממצב 'היי-גיין' ואוזניו רגישות ל'לאו-גיין', תנסה את שני המצבים ותרגיש בעצמך את ההבדל.
נערך לאחרונה על ידי ArKhaos ב 15/01/2022 15:27, נערך פעם 1 בסך הכל.

tidan35 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #3 

ArKhaos
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 15 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

...
ראה הedit- פסקה שהוספתי. לא מכיר אישית את הדגם שציינת אבל רואה באתר של 'קנרטון' שההתנגדות שלהן נמוכה (38 אוהם) והרגישות גבוהה (106 דציבל). יכול להיות שעובדות טוב גם בלאו-גיין ויכול להיות שלא... מה שברור לדעתי, שבכל מקרה, במחיר שהן עולות, שווה לך להפעיל אותן ממגבר אוזניות מתאים, אפילו אם הן נשמעות טוב גם בלי זה, מהסמארטפון או לא משנה מאיפה...

השאלות החשובות הן?
1. האם כבר יש לך מגבר?
2. האם קנית אותם מחו"ל או מהארץ, מיעקוב? נדמה לי שהוא מייבא/נציג של 'קנרטון' בארץ...

אם קנית ממנו, אז מה בכלל אתה שואל כאן? :) הוא ייתן לך את כל התשובות ובצורה הכי טובות והכי מוסמכות.
אם ייבאת ביבוא אישי מחו"ל, לדעתי הוא גם יעזור לך בצורה הכי נדיבה, יעוץ להגברה מתאימה וכו' וכו'...
תחלס, גם כך וגם כך, אני הייתי מדבר איתו.

tidan35 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #5 

תודה רבה על העזרה 👍

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”