[פוצל] אזניות ה TWS הטובות ביותר

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
lironk (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 34 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

[פוצל] אזניות ה TWS הטובות ביותר

נושא שלא נקרא #1 

עופר , תודה על הסקירה ,
אחרי כל האוזניות TWS ששמעת , האם אתה יכול לומר לאילו אוזניות יש את איכות הצליל הטובה ביותר מבחינתך ?
( סומך עליך באוזניים עצומות , אני חייב כבר אוזניות אלחוטויות וקונה עפ"י המלצתך )

איתמר שלום
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: איתמר יאמין
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

Re: שרשור תגובות: אזניות Sennheiser CX True Wireless

נושא שלא נקרא #2 

21/09/2021 22:23  
lironk כתב:
עופר , תודה על הסקירה ,
אחרי כל האוזניות TWS ששמעת , האם אתה יכול לומר לאילו אוזניות יש את איכות הצליל הטובה ביותר מבחינתך ?
( סומך עליך באוזניים עצומות , אני חייב כבר אוזניות אלחוטויות וקונה עפ"י המלצתך )
...
מצטרף לשאלה 🙏

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

Re: [פוצל] אזניות ה TWS הטובות ביותר

נושא שלא נקרא #3 

אז ככה, זה די מורכב כי לא שמעתי את כל האזניות העדכניות ואני כמובן מגביל את עצמי ל in-ear בלבד. הסאונד הכי טוב ששמעתי היו הסוני WF-1000xm4. החיסרון העיקרי שלהם בעיני הוא שהן לא קטנות במיוחד על האוזן והיה לי קשה להתמיד איתם לאורך יום שלם (נוחות וכאלה). בפועל אני מכדרר בינם לבין ה AirPods Pro שעם כל שדרוג תוכנה שלהן, טיפה מקבלות שיפורי סאונד. יש לציין שאיכות הסאונד שלהם מאוד מושפע מכמות הרעש באיזור (כי הן פתוחות ף, בניגוד לסוני) וזה אומר שככל שיש יותר רעש, ככה הן עסוקות יותר בנטרולו על פיי איכות הסאונד המקורי.

כאמור, אני מסייג את זה בכך שיש עוד אזניות איכותיות (כולל B&O, וסנהייזר) שעדיין לא יצא לי לבחון או לשמוע ברמה הנדרשת אז זה רק מתוך האזניות שבחנתי עד כה.

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”