Senheiser ie800 מזוייפות?

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
idanchuk (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

Senheiser ie800 מזוייפות?

נושא שלא נקרא #1 

אהלן,

הלכתי לראות ie800 יד 2 היום. המוכר בא רק עם זוג אחד של ear tips שהתנתקו מהאזניות בקלות די מבהילה בשני הצדדים. כיוון שהוא טען שאלה אזניות שהיו של אח של אשתו לא היתה לי דרך להשיג ממנו עוד אינפורמציה, ואת האח אי אפשר להשיג (פישי...) והוא הדבר האחרון שהוא מבין בו זה סאונד. בנוסף לכך הן נשמעו לי די היסיות. לא הייתי אומר שנשמעו לי רע מדי אבל ציפיתי לעוף ואת האמת די התאכזבתי. ניסית לפי התמונות שצילמתי לראות באינטרנט אם הן נראות מזוייפות למראית עין. לא הצלחתי באמת לגלות אבל לא רציתי לקנות בהרגשה כזו. בנוסף לזה שמתי לב שכאשר אני סותם עם האצבע את ה air ports הסאונד לא משתנה בכלל... זה כבר באמת גרם לי לפקפק באותנטיות שלהן. יש למישהו אולי דרך לשפוך קצת אור כאן? האם התמונות מראות דגם מזוויף או אותנטי? האם אמור להשתנות הסאונד בצורה ברורה שסותמים את הפורטים?

תודה רבה
IMG_20210310_204118.jpg
IMG_20210310_204139.jpg
IMG_20210310_204245.jpg

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 942 פעמים
קיבל תודות: 421 פעמים

Re: Senheiser ie800 מזוייפות?

נושא שלא נקרא #2 

יש כזה דבר פייק ל IE800
https://www.google.com/search?q=Sennhei ... 24&bih=714
בגדול, לי אישית אין מושג, לא מבין בזה, גם בתמונות אני לא מבין.

מה הקטע שאנשים קונים אזניות IEM משומשות ?
אפילו אם דחפו אותן פעם אחת לאוזן...

idanchuk (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #3 

זאת בדיוק הסיבה למה אני כל כך סקפטי. הבעיה היא שהחיקוי כל כך טוב וויזואלית שלפי התמונות אני לא מצליח ממש להבין...
מה שאני יודע זה שלא היתה שום השפעה על הסאונד כאשר אטמתי עם האצבעות את הפורטים בחלק הגבי של האזניות, ומבדיקה באינטרנט עושה רושם שזה ממש משפיע על הסאונד שלהם. מנסיון עם אוזניות פתוחות כאשר מקרבים את הידיים לגב הפתוח של האוזניה כל הסאונד מקבל גוון שונה לחלוטין...
מבולבל...

ArKhaos
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 15 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

מכיר את האמרה: "אם יש ספק-אין ספק"?

יש הרבה מאוד זיופים ל-IE800 וקשה מאוד להבחין בהבדלים, אם כי אפשר אם עין טובה לפרופורציות ולגימור ואם היה לך ביד האוריגינל. יש ברשת המון שרשורים בנושא, חלקם עם תמונות תקריב רבות והסברים מפורטים.

עשית נכון, לא מתקרבים למוכר לא אמין, על פי כמה וכמה כשמדובר במוצר יקר כמו האוזניות האלה.

אגב, הגומיות של ה-IE800 צריכות להיות מקוריות (יש להן חיבור מיוחד) והן עולות הרבה כסף. אני כבר רואה מהתמונות ששלחת שהן לא, (כנראה בגלל זה גם יצאו בכזו קלות...).

idanchuk (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #5 

תודה על החיזוק, 🙂
אם יש ברשותך זוג כזה אשמח לדעת מה קורה כשאתה סותם את הפורטים מאחורה, האם הסאונד משתנה?

Ilyan
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 133 פעמים
קיבל תודות: 155 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

https://www.head-fi.org/threads/sennheiser-ie800-iems-modding-issues.812757/page-2#post-12669507

להחליט אם IE800 מזוייפות או לא בדר"כ מצריך עבודת מחקר מעמיקה. אם אתה לא מוכן לזה, תציב תנאי סף פשוט: יש קבלה מחנות מורשית- כנראה שזה אמיתי. אין הוכחה כזו, כנראה שכדאי להתרחק.

idanchuk (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #7 

מעניין מה שכתוב שם, כי תאורטית יכול להיות שהפורטים האלה סתומים מאבק של חוסר שימוש ובגלל זה אין הבדל בסאונד בין אם הפורט פתוח לבין אטום בעזרת אצבע. בכל מקרה קבלה אין ואפילו אחיה של אשתו של המוכר לא זמין לשאלות לגבי מקור האוזניה. מה שמדהים אותי היא רמת האמינות של הזיופים של הדגם הזה. אפילו ששלחתי מייל לסנהייזר עם תמונות של האזניות כולל צילום של הלוחית מספר סידורי הם ענו לי שהדרך היחידה שהם יכולים לאמת את האוזניות היא לשלוח אותם לבדיקה במעבדות שלהם. אפילו קראתי שהסאונד של המזוייפות לא רחוק מהסאונד של המקוריות...

Moshe984
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 195 פעמים
קיבל תודות: 161 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

אם אתה רוצה להיות בטוח שזה מקורי אז רק חשבונית + אחריות יבואן מורשה, אחרת זה כמעט בטוח זיוף, לא שזיוף זה רע, לפעמים גם טוב יותר מה מקורי, אני לא הייתי קונה סנהייזר בכלל כי 90 אחוז ממה שמסתובב בשוק זה זיופים, באוזניות זו החברה עם הכי הרבה זיופים וברוב המקרים לא תוכל להבחין בין זיוף למקור.. תעשה גוגל ותראה.
אני יכול להמליץ לך על JBL, תזמין מ אמאזון.

KSE1500
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 77 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

הזיוף כלכך מוצלח שממש קשה להבדיל אלה אם כן אתה מחזיק ביד את המקור.

גם בסאונד הן מאוד קרובות ומזכרון לא תצליח להבדיל.

כפי שמישהו כאן כתב - אם יש ספק אז אין ספק....

אשמח לעזור.

יעקב.

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”