המלצה לאוזניות Over Ear חוטיות נטו למוזיקה עד אלף שקל

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
סתם
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

הודעה שלא נקראה #16 

ממליץ בחום לבדוק על הollo s4r יש לי אותן והן נהדרות עם צליל טבעי ומפורט במה גדולה ובאס מצוין יש להן 2 גרסאות סגורה ופתוחה לי אישית יש את הסגורה ואני מאוד נהנה ממנה תוכל להאזין לה אצל היבואן בארץ hificonect

ChesterYonany
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

הודעה שלא נקראה #17 

אם רוב השימוש גם ככה הולך להיות מול מחשב הייתי מחפש אוזניות פתוחות ב200$ כמו 400i או HD600 (על כל מגוון הדגמים שלהן, כבר לא עוקב) ומחבר אותן למגבר\ממיר ב50-100$ כמו FULLA.
לא יודע למה אתה מראש נגד מגבר.

לנסיעות יש הרבה IEM פשוטות שעושות עבודה טובה והן יהיו הרבה יותר נוחות לשימוש הזה.

LaFlame (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

הודעה שלא נקראה #18 

ChesterYonany כתב:אם רוב השימוש גם ככה הולך להיות מול מחשב הייתי מחפש אוזניות פתוחות ב200$ כמו 400i או HD600 (על כל מגוון הדגמים שלהן, כבר לא עוקב) ומחבר אותן למגבר\ממיר ב50-100$ כמו FULLA.
לא יודע למה אתה מראש נגד מגבר.

לנסיעות יש הרבה IEM פשוטות שעושות עבודה טובה והן יהיו הרבה יותר נוחות לשימוש הזה.
...
·אני לא מחפש משהו מטורף לא אכפת לי אפילו לקנות M40X
אבל יש לי תקציב אז אם יש אוזניות יותר טובות שיעבדו טוב על הטלפון והמחשב והם ינצלו אותם אז אין לי בעיה לקנות

ChesterYonany
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הודעה שלא נקראה #19 

LaFlame כתב:
...
...
·אני לא מחפש משהו מטורף לא אכפת לי אפילו לקנות M40X
אבל יש לי תקציב אז אם יש אוזניות יותר טובות שיעבדו טוב על הטלפון והמחשב והם ינצלו אותם אז אין לי בעיה לקנות
...
·

מה זה מטורף?
אתה זה שציין את ה400i, לא הבנתי מה אתה רוצה.
הבאת תקציב של 1000 ש"ח, סטאפ כמו שהצעתי נכנס בו.

אוזניות OVER EAR טובות בדרך כלל צריכות מגבר, זה לא משתלב טוב עם פלאפון.

אבל שוב, אם רוב השימוש הוא מול מחשב, למה להתפשר רק בשביל להסתרבל עם אוזניות OVER EAR בדרכים?

סתם
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

הודעה שלא נקראה #20 

הs4r לדעתי יעבדו היטב מכל טלפון והן גם לא ככ ענקיות כמו כל הover ear

Fadida
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 31 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

הודעה שלא נקראה #21 

אם אתה מתכוון לצאת איתם מהבית (אמרת שתחבר לטלפון) לא הייתי הולך על אוזניות פתוחות

ה DT770 80Ohm (וכל הסדרה הזו) מאוד מאוד נוחות, הכבל יחסית ארוך ולא הכי נוח לשימוש בחוץ

בכללי בחיפוש שלך ממליץ לך לחשוב אם אתה מחפש אוזניות שיהיו מדוייקות ואמינות למקור, או אוזניות שיגרמו גם להקלטות פחות טובות להשמע טוב, קצבי וכייפי. לרוב בתיאור האוזניה זה יהיה כתוב וכמובן שתוכל לשאול פה.

להנאה מבאסים וקצביות הייתי הולך על Sony MDR יש שתי גרסאות החדשה מעולה (הישנה גם כן אבל צריך להחליף את הפדים שלה כל שנה)
השם Sony MDR 1AM2
מצאתי קישורך מחיר הכי טוב באמזון צרפת ממליץ לבדוק אם יש משלוח
https://www.amazon.fr/gp/product/B078VG ... wwgloud-21

לסאונד מדוייק אני יכול להמליץ על DT770 80OHM זה לא יהיה הכי חזק על הטלפון
לא יודע להמליץ על הגרסאות האחרות מכיוון שלא ניסיתי
כמו כן 58x מעולות אם אתה לא יוצא עם זה מהבית (או שזה לא מפריע לך ללכת עם אוזנייה עם נראות ״מיוחדת״ בחוץ)

אם אתה זורם על חריגות אז ממליץ לחקור על DT1770X Go
או אולי EMU Teak
כל ההמלצות בהנחה שאתה אוהב את הקצב והבאסים שבמוזיקה שלך

בהצלחה

נ.ב אם זאת קנייה ראשונה שלך בסכומים כאלו באוזניות, שווה לקנות מאמזון בלבד בגלל הסכם ההחזרה שלהם ללא עלות, כך אם לא טוב לך תחזיר וקנה משהו אחר (לדעתי 30 יום שאתה יכול להחזיר בלי לתת סיבה)

ChesterYonany
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הודעה שלא נקראה #22 

Fadida כתב: לסאונד מדוייק אני יכול להמליץ על DT770 80OHM זה לא יהיה הכי חזק על הטלפון
...
·

חולק עליך, ל770 יש חתימת סאונד שהיא מאוד V shaped, זה יכול להיות מהנה אבל רחוק ממדויק.
אני חושב שה880 מכוונות לחתימה יותר נטרלית.

Fadida
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 31 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

הודעה שלא נקראה #23 

@ChesterYonany
·

יש מצב גדול מאוד שאתה צודק, ביחס לשאר האוזניות האחרות שיש לי (58x emu teak) ועוד איזה 5 אוזניות ״fun" שיצא לי לנסות ה 770 הרגישו הכי שטוחות, ותאכלס הן הרגישו לי מוניטור כמו שה 1990 מוניטור לדעתי(שיצא לי גם לשמוע)

במעבר מה Sony MDR ל 770 הרגשתי ירידה משמעותית בהנאה ממוזיקה קצבית, אבל אחרי שנה של התרגלות אני נהנה מהן מאוד ולחזור עכשיו לסוני מרגיש לי כאילו יש constant bass ברקע שזה קצת מציק

לכן ביחס למה שניסיתי הן הרגישו מוניטור :)

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”