רק 85$ למגבר המעולה הזה, ES100 MK2

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
lior777
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 22 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

הודעה שלא נקראה #31 

חברים, איזה מגבר נייד מומלץ עד 150$ להרזמת שירים גבוהה בין הסמארטפון לבלוטוס של הרכב?

zolom
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

הודעה שלא נקראה #32 

תבחנו את ה qudelix 5k.
פותח ע"י המפתח של ה es100

ag43
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 24 פעמים
קיבל תודות: 152 פעמים

הודעה שלא נקראה #33 

lior777 כתב:חברים, איזה מגבר נייד מומלץ עד 150$ להרזמת שירים גבוהה בין הסמארטפון לבלוטוס של הרכב?
...
·כלום. אם יש לך BT מובנה שום מגבר לא ישנה.

lior777
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 22 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

הודעה שלא נקראה #34 

@ag43
·
יש גם כניסת OTG USB

ag43
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעה שלא נקראה #35 

זה רק נותן לך MASS STORAGE DEVICE.

KSE1500
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 64 פעמים

הודעה שלא נקראה #36 

איך כל זה קשור לנושא השרשור...

אבל מצד שני - ה ES100 יכול להיות מוגדר כ Line Out ואז אם יש לך AUX ברכב שלך - יש מצב שזה יעבוד טוב יותר אפילו מ BT ישירות לרדיו. הכל תלוי באיזה צ'יפ יש לך ברדיו ברכב ואיזה פורמטים הוא יודע לקבל.

מנסיון אצלי בסונטה (מלפני 3 שנים) היה לי ראש של KENWOOD וכניסת ה AUX נתנה סאונד פצצה מכל מה שהייתי מחבר אליו (כמובן נגן איכותי )

יעקב.

ag43
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעה שלא נקראה #37 

ביקורת קצרה:

נשברתי ולקחתי את המכשיר היות ומת לי ההתקן הקודם לרכב.
לשם הניסיון חיברתי אותו לWESTONE 3 שלי.
כמה נקודות:

1. דחף אותן בצורה סבירה. עדיפה כמובן בהרבה ממתאמי הBT הרגילים שהיו לי אך לא משתווה כמובן לחיבור חוטי.

2. החברה טוענת שלתוצאות הטובות ביותר יש לשים את הווליום בסלולר על מקסימום ולשנות את הווליום דרך המכשיר.
יש בזה חסרון כפול - אחרי כל הפעלה מחדש של המכשיר הסלולרי העוצמה יורדת אוטומטית כדי "להגן על האזניים" ויש צורך להגביהה ידנית.
יש גם צורך לאשר במכשיר את האזהרה על הנזק לאזניים. קצת לא בטיחותי ומציק בזמן נהיגה.
חסרון שני - מרחקי הווליום במכשיר קטנים מאוד מה שגורם לך או ללחוץ מיליון פעם כדי להגיע לווליום שאתה רוצה או ללחוץ רציף ואז הווליום נותן קפיצה מטורפת.

3. פיצ'ר הAMBIENT SOUND חסר תועלת. לא משנה כמה שיחקתי איתו בסוף שמעתי את כל הרעשים שלא מעניינים אותי (החוט המכה במכשיר, רוח וכו') אבל את האנשים שדיברו אלי לא.

ברכב:
1. המכשיר מפונק מאוד. סירב להטען ממספר מטענים וכבלים שמטעינים מכשירים אחרים בלי בעיה.
בסוף מצאתי שילוב של מטען וכבל שהוא הואיל בטובו לזהות וכך אפשרתי CAR MODE (להדלק ולהכבות עם הרכב).

2. את הבעיה העיקרית שהיתה לי עם חיבור מתאם לAUX + טעינה שהיא צליל PITCH מציק המכשיר לא פתר.
הבעיה לא נגרמה באשמתו אבל הוא נתן אותה תוצאה כמו מתאמים בדולר מEBAY.

3. איכות הצליל בחיבור לרכב חביבה ביותר.

4.חסרון עצום לחיבור ברכב - למכשיר יש רק מיקרופון אחד. זה הופך אותו ללא שמיש כדיבורית שהרמקולים עובדים היות והמאזין שומע הד.

מזכיר כמובן לכולם שהחברה שולחת רק עם DHL דבר במוסיף עוד 100+ ש"ח למחיר ודורשת 40$ דמי ביטול (גם אם החבילה לא נפתחה)!

מוזמנים לעשות את השיקולים שלכם.

KSE1500
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הודעה שלא נקראה #38 

לכל סעיף ולחצן יש הסבר באפליקציה מה הוא עושה ואיך.

1. יש לך אפשרות GAIN בכל יציאה -3.5 וגם 2.5. אז תחליף את הכבל ל 2.5 כי הממזר הקטן הזה (ES100) מסוג לדחוף גם את הפוסטקס 60RP בלי בעיה!!

2. נו אז לחצת על הווליום - אתה עושה את זה דקה אחרי שהנעת את הרכב....
מרחק ווליום קצר זה מעולה - מאפשר רגישות גבוהה ולהגיע במדוייק לווליום הנכון.

3. אמביינט סאונד - מותאם למוזיקה ולא לשיחות טלפון, ובטח לא בשימוש ברכב. אתה רוצה להשתמש בפיצ'ר הזה - תוריד את הרגישות של המיקרופון (כתוב במדריך) ומודגש שזה מיעוד למשל בזמן רכיבת אופניים שתשמע את הסביבה - לא מיועד להדגיש דיבור של בני אדם .

ברכב -
1. תחליף רכב .... או תקנה שקע מצת של מרסדס... עשרות כבלים בדקתי והדגמתי והכל עובד.

2. מה זה חיבור מתאם AUX + טעינה??? תפרט איזה מכשיר רדיו יש לך באוטו ולא בדיוק אתה מחבר את ה ES. אולי הכבל AUX שלך עובר ליד כבל מתח כלשהו, אולי אתה צריך לשים מסנן רעשים על קו המתח לרדיו.

3. איכות הצליל ברכב שלך תלויה קודם כל בהגברה שלך... "חביבה" זה מושג יחסי וכל עוד לא ציינת מול מה ההשוואה - זה פשוט לא אומר כלום.

4. המכשיר לא מיודע לשכב ליד ידית ההילוכים לקלוט את הדיבור שלך!! בשביל זה צריך מיקרופון קונדנצר וזה מה שמתקינים ברכב כאשר שמים דיבורית. המיקרופון של ה ES100 מיועד להיות על החזה שלך במרחק של 20-30 סמ מהפה. ניסיתי לשיר איתו באולפן הקלטות... גם לא הצליח כלכך..

אולי תזכיר לכולם שאפשר לקנות בארץ לקבל שירות ויעוץ ואפילו לבדוק לפני קניה... (עדיין יש לך סרטים מ DHL) :)
בכל מקרה רוצה להודות לך שבזכותך החברה הסכימה לסגור את ההזמנות מהארץ אחרי שהסברתי להם עם מי יש להם עסק...:wink::wink:

ובקיצור - תבוא אלי , נעשה לך טרייד ואולי תהיה מרוצה.

יעקב.

ag43
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

הודעה שלא נקראה #39 

לטענות שלך לא אתייחס כי כרגיל לא טרחת להבין מה כתבתי.

אם עדיין לא הבנת - ההודעות שלך מרחיקות לקוחות חדשים מלקנות דרכך.

boren
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 220 פעמים
קיבל תודות: 305 פעמים

הודעה שלא נקראה #40 

ag43 כתב:אם עדיין לא הבנת - ההודעות שלך מרחיקות לקוחות חדשים מלקנות דרכך.
...
מסכים לגמרי...

KSE1500
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הודעה שלא נקראה #41 

@ag43

תקשיב איש יקר !
אני עונה לפוסטים שלך עם חיוך :) וקריצה :wink: , מנסה להסביר ולעזור - אם אתה לא מבין את זה אז באמת חבל.

"לטענות שלך לא אתייחס כי כרגיל לא טרחת להבין מה כתבתי." - לכתוב דבר כזה מצידך - זו חוצפה !
אין סעיף בפוסט הקודם שלא התייחסתי אליו ולא הסברתי.

אם כל הכבוד לטעון שהמכשיר "לא דוחף" אוזניה מסויימת - לפחות תציין באיזה יציאה השתמשת והאם הגברת את ה GAIN....
וזה רק בסעיף הראשון שלך....

בשביל מי אתה מפרט את כל הלך הרוח הזה? מה הפואנטה? - אתה מנסה בכח להוכיח שהמכשיר גרוע?? לא עונה לדרישות שלך?? - אז לפחות תהיה הוגן ומדוייק!!

בתור היבואן של המוצר - עוד קודם הצעתי לך את עזרתי גם מול החברה לקבל זיכוי או החזר - לא טרחת להתקשר...

וגם עכשיו - מציע לך טרייד מלא על הסכום המוצר בארץ (!!)

אז בבקשה - תכבד אותי , תכבד את המוצר ותכבד את כל האנשים שקוראים פה את הפוסט ותכבד את כל שאר היבואנים שעושים הרבה מאוד עבור הלקוחות שלהם.
אם היית יוצר איתי קשר לפני שהזמנת מחול - הייתי גם משאיל לך את היחידה לבדוק לפני קניה.
זה שירות - ועל זה יכולים להעיד הרבה מהלקוחות שלי גם פה שקיבלו מוצרים הרבה יותר יקרים מזה לבדיקה.

יעקב.

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”