צרימה בעת שמיעת מוסיקה בציוד שנקרא איכותי

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
סתם (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

צרימה בעת שמיעת מוסיקה בציוד שנקרא איכותי

נושא שלא נקרא #1 

שלום יש לי אוזניות BOSE SAUND SPORT FREE אלחוטיות ונגן FIIO M5 משום מה ישנה צרימה חזקה שאינה פוסקת בעת שמיעת מוסיקה בנגן עם האוזניות גם בווליום נמוך .בחנות אמרו שמעולם לא שמעו על דבר כזה. (הבעיה בבירור לא באוזניות) .אם מישהו יודע לעזור לי בזה אודה לו מאוד .וכן אשמח לקבל בכלל מידע על הנגן הנל האם הוא שווה את זה או לא. (הנגן חדש לגמרי)
נ.ב. הבעיה קיימת רק בשמיעה דרך בלוטוס ולא באוזניות חוטיות

KSE1500
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 77 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

בכל מצב של בעיה צריך קודם כל להפריד את המרכיבים ולראות מה קורה....

1. קח את האוזניה של BOSE וחבר אותה ב BT לטלפון שלך ונגן מוזיקה - תבדוק אם יש "רעשים/צרימה"
2. תמצא אוזניה BT אחרת (מחבר) וחבר אותה ב BT לFIIO ותראה מה קורה.

הנגן חמוד ומתאים לרמת האוזניות שיש שלך.
כשתרצה להשתדרג ותקנה אוזניות למוזיקה אז נדבר גם על הנגן... עד אז ה FIIO יעשה את עבודתו נאמנה.

יעקב.
054-9333389

סתם (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #3 

תודה יעקב.ניסיתי כנל ונראה כי הבעיה היא בנגן (אגב ניסיתי את האוזניות גם בנגנים עלובים ביותר ולא היתה צרימה כלל).אשמח לדעת אם יש איזה אפשרות לסדר את זה והאם בכלל הבעיה מוכרת .היבואן אמר לי שמעולם לא נתקל בכזו בעיה.אודה על כל יעוץ ועזרה .אגב על איזה אוזניות אתה באמת ממליץ למוזיקה (בתקציב הגיוני של עד 1500שח )והאם יש אוזניות IN AER טובות בכזה מחיר(שניתן לרכוש בארץ)
בכל אופן תודה רבה:D

KSE1500
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 77 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אם אתה רואה בפרופיל שלי אני מוגדר "עוסק בתחום" ויש כמה חוקי פורום שאני לא יכול לעבור אליהם אחרת יחסמו אותי.
אתה מוזמן להרים טלפון וגם לבוא לבקר :)
זמין היום עד 22:00

סתם (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #5 

תודה רבה יעקב.רק היום
(ראשון) ראיתי את ההודעה .אם אתה בטוח שזה לא חופר לך בכלל אשמח לדבר אתך .אמנם אני לא איזה מקצוען או אודיופיל אבל בהחלט אוהב מאוד מוזיקה ומחפש להאזין למוזיקה ברמה גבוהה באמת ואשמח לשמוע ממך .ואם כך מתי תהיה זמין היום/מחר .תודה ענקית:D!!!!(אם אתה מעדיף אפשר גם במייל)

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”