גרמניה מתכוונת בהמשך להפסיק לשדר כמה ערוצי טלוויזיה באיכות Sd

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 11 פעמים

גרמניה מתכוונת בהמשך להפסיק לשדר כמה ערוצי טלוויזיה באיכות Sd

נושא שלא נקרא #1 

https://www.broadbandtvnews.com/2022/05 ... -on-astra/
השאלה היא אם בהמשך גם 3 ערוצי הטלוויזיה מגרמניה שיס והוט משדרות רק באיכות SD, יפסיקו לשדר באיכות הזאת, אז האם לדעתכם יס והוט תשדרנה באיכות HD את 3 הערוצים האלה של
Rtl
Sat1
Sat3
?

ועוד משהו בקשר לערוץ טלוויזיה, בשנת 2023 ערוץ הטלוויזיה מצרפת בשם ARTE, מתכנן לשדר באיכות תמונת שידור של 4K.
בינתים קשה לי להאמין שבשנת 2023 שיס ואו הוט כם בשנה הזאת ישדרו את הערוץ טלוויזיה הזה באיכות תמונת שידור של 4K.
https://www.infosat.de/digital-tv/arte- ... kein-thema
נערך לאחרונה על ידי מאיר.חן ב 24/05/2022 7:10, נערך פעם 1 בסך הכל.

or4558
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 46 פעמים

Re: גרמניה מתכוונת בהמשך להפסיק לשדר כמה ערוצי טלוויזיה באיכות Sd

נושא שלא נקרא #2 

אני מנין שיס תעלה את הערוצים בhd ביס פלוס , בלווין לא יהיה מחסור בלווין עקב רוחב פס .

מאיר.חן (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 11 פעמים

Re: גרמניה מתכוונת בהמשך להפסיק לשדר כמה ערוצי טלוויזיה באיכות Sd

נושא שלא נקרא #3 

24/05/2022 7:01  
or4558 כתב:
אני מנין שיס תעלה את הערוצים בhd ביס פלוס , בלווין לא יהיה מחסור בלווין עקב רוחב פס .
...
אבל אם הסיבה הנוספת שיס לא משדרת הערוצים האלה באיכות HD, זה כי לשדר באיכות יותר טובה לשידור מסחרי זה יכול לעלות הרבה כסף, אז לא בטוח שביס השידור הזה ישודר למשל בשנת 2023 באיכות HD, גם לפי דעתי אם הסיבה היחידה שיס לא משדרת את הערוצים האלה באיכות HD זה רק בגלל מחסור של רוחב פס בלווין, אז כבר עכשיו ביס פלוס הערוצים האלה היו משודרים באיכות HD, ולא נראה לי שעכשיו שביס פלוס הערוצים האלה משדרים באיכות HD, וגם לא נראה לי שהערוצים האלה משדרים עכשיו ביס פלוס ולפי דעתי בהמשך יהיו יותר קשה לחברות הטלוויזיה הרב ירוציות לשדר את התכנים שלהן באיכות תמונת שידור יותר טובה שיכולה לעלוות הרבה יותר כסף, כי נראה לי שאם שירותי הסטרימינג שפועלים גם בישראל אז שהרבה לקוחות מהחברות טלוויזיה הרב ערוצית יעדיפו לעבור אל שירותי הסטרימינג האלה, בצורה שיכול להיות שיהיה הרבה פחות כסף שחשוב לחברות הטלוויזיה הרב ערוצית.
אז גם אם זה נכון שיס עשתה הסכם עם דיסני פלוס, זה עדיין יותר יקר ללקוח במחיר, כי הוא משלם ליס עוד כסף בנוסף לכסף לדיסני פלוס, אז לא בטוח שהצורה כזאת שזה שישאיר את רוב הלקוחות, שיס עם דיסני לתשלום חודשי יכול לעבור את ה 150 שקל, במדינה שבה יוקר המחיה הוא מאוד גבוה והוא ממשיך לעלות.
המזל של חברות הטלוויזיה הרב ערוצית בישראל זה שבינתים אין אישור לשירות הסטרימינג הישראלי של FREETV שמשדר לא רק את הערוצים הראשיים של ישראל בלשדר בישראל, בגלל טענה של אפליה לריה בין חברות השידור האחרות בישראל, כי אם ומתי שיהיה מותר לפי החוק לשירות הסטרימינג הזה לשדר בישראל אז נראה לי שהרבה יותר אנשים בידראל יעדיפו להפסיק לקוחות בחברות הטלוויזיה הרב ערוצית.
.

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”