ממיר מיני פייבר של הוט, האם כדאי לקחת?

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
THELAD (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 0

ממיר מיני פייבר של הוט, האם כדאי לקחת?

נושא שלא נקרא #1 

שלום רב,

ברשותי ממיר HD מיושן יחסית של הוט שהוחלף מספר פעמים, אך לצערי ממשיך להיות איטי, להתקע ולדרוש ריסטרט מדי פעם.

הציעו לי בהוט לאחר איומי ניתוק לקבל ממיר פייבר 4k שיחליף את הממיר בסלון (ואת הראוטר), ובחדר להתקין ממיר מיני פייבר שיחליף ממיר HD לא מקליט.

חיפוש קצר בגוגל וחשכו עיניי. הבנתי שישנן תביעות ענק נגד ממירי המיני פייבר ושיש איתם אינספור תקלות שלפחות לעת פרסום הכתבות הנ"ל, לא הצליחו לפתור בהוט.

שאלתי היא האם כדאי בכלל לבצע את השדרוג ולהחליף את הממירים הישנים שגם כן גורמים להמון בעיות?

אולי כדאי לקחת רק ממיר פייבר 4k לסלון ובחדר להשאיר את הממיר המיושן ובכך לוותר על המיני פייבר?

תודה

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

Re: ממיר מיני פייבר של הוט, האם כדאי לקחת?

נושא שלא נקרא #2 

לי יש פייבר 4k ו-2 ממירי מיני פייבר מזה שנה ולא היו שון תקלות.
להורים שלי יש 4 ממירי מיני פייבר כ-4 שנים ולא היו בעיות מיוחדות (נשרפו ממירים איזה פעמיים או שלוש, אבל לא יושב שזה משהו קיצוני וזה גם לא סיפור גדול להחליף אותם).
יש חסרונות למערכת, אבל רוב מי שעם הוט זה בגלל שאין לו שום דרך אחרת לקבל אינטרנט מהיר.

mechubar
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 9 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

אני עד עכשיו בתחושות מעורבות. יש לי בעיות עם המיני פייבר אבל עדיין מעדיף בינתיים להישאר איתו ולא להחליף לממיר אחר בעיקר כי אני לא רוצה לאבד את ההקלטות שיש לי עליו ורוצה קודם לצפות בהן. יש בעיה עם המיני פייבר, הממיר הזה נתקע לפחות פעם ביום מה שמצריך ניתוק מהחשמל וחיבור מחדש. לפעמים גם תוך כדי שידור אם מנסים לחזור אחורה וכו' הוא נתקע ומגיב רק אחרי דקה וכו' מה שיכול לשגע אותך ולהרוס את חוויית הצפייה.
זה ממיר לא מומלץ לבעלי פתיל שאינו ארוך. עדיין יש לו גם יתרונות כמו שהוא אכן נקודה של אינטרנט, אפשר גם לצפות בתמונה בתוך תמונה ב-2 ערוצים במקביל, אבל עדיין הממיר מג'יק HD נראה הרבה יותר יציב ואמין.

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

לתחושתי המיני נתקע (או נהיה איטי בטירוף) יותר מהמג׳יק. אם פיצ׳רים מובנים כמו YouTube או Netflix פחות מדברים אליך (במילים אחרות המסך שלך נותן מענה בתחום הזה) אז קשה לי לחשוב על יתרון אחר.

zivgev
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 8 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

קודם כל קח בחשבון שהמיני פייבר ממיר בעייתי קצת.
ברשותי גם פייבר 4K וממיר פייבר מיני. הכל עובד סהכ אבל הממיר איטי לעיתים ואחד לכמה שבועות דורש ריסטרט.

אם לא חשוב לך ה4K (לא שיש כל כך הרבה אופציות) לא הייתי מכניס את הציוד הזה הביתה.

עדיף לקחת הוטבוקס.

yoki
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0

נושא שלא נקרא #6 

מיני פייבר, זוועת אלוהים. לא מפסיק להתקע. נמאס לי לעשות restart לממירים. התנתקתי משירות הכבלים שלהם.

jagheadg
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 52 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

לא נתקע והכל בסדר יחד עם ה 4K.
מה שמנע אצלי תקיעות של המיני זה השלט רחוק. לא יודע למה יש קשר אבל אם השלט עובד רק ב IR ולא משוייך אלחוטית הכל סבבה.

DaNTaF
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

המיני פייבר פשוט זוועה,
פעם בחודשיים מגיע טכנאי להחליף אותם.
לא מפסיקים להיתקע, לא מחליפים ערוץ, יכול לקחת להם כמעט 7 דקות לעלות מרגע הדלקה.

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”